Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2015., 23:50   #3661
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
evo moran pohvalit clarinsov everlasting.
nisam u toku, pa sorry na upadu, je li on još uvijek snižen u douglasu? ima li dovoljno svijetlih nijansi za nas duhove ??
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 18:14   #3662
pročitala sam već milijun recenzija za Bourjois Healthy Mix pudere i svugdje su mišljenja i iskustva različita. neki govore da je dobar za mješovitu kožu, drugi da nije. vidim da svi više hvale onaj stari HM ali njega više nema, samo ovog novog. Trenutno koristim isto njihov 123 perfection cc kremu, nije loša ali bih probala nešto drugo. ova mi naglašava dosta suhe dijelove oko nosa i na obrazima. u biti treba mi nešto lagano za svaki dan, prištiće prekrijem korektorom, a puder mi treba čisto da mi ujednači ten i prekrije flekice koje imam i crvenilo.

jel ima netko neki savjet?

btw imam jako svijetlu kožu pa mi treba nešto gdje mogu naći odgovarajuću nijansu...
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 11:42   #3663
Ja sam koristila bourjois hm, novu verziju, i moram reći da solidno prekriva. Nanosila bih jedan sloj, i onda dodatno puder utapkavala ravno rezanim kistom tamo gdje mi treba više pokrivanja tak da mi korektor nije ni trebao.
Iznenadila sam se koliko pokriva jer prema recenzijama na netu svi su tvrdili da slabo prekriva, a nije da se kod mene ima malo toga prekriti.
S druge strane stvarno je, ali stvarno dewy. Bar na mojoj koži. Više se sijao nego dermablend tekući. Fiksirala bih ali opet...Plus je naravno što ne ističe suhe dijelove baš radi svoje hidratantnosti.
To je moje iskustvo.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 22:48   #3664
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
pročitala sam već milijun recenzija za Bourjois Healthy Mix pudere i svugdje su mišljenja i iskustva različita. neki govore da je dobar za mješovitu kožu, drugi da nije. vidim da svi više hvale onaj stari HM ali njega više nema, samo ovog novog.
Imam mješovitu kožu i koristim stalno Revlonov CS, imala sam stari HM i zbilja mi je bio grozan, uopće se nije stopio s kožom, u roku sat-dva se cijedio s lica, a nisam neki masnokožac. Također mi se prekrivanje nije uopće svidjelo.
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 07:38   #3665
Meni je još uvijek najbolji ELDW, jako prekrivanje, pokrije mi čak i koju aknu koja mi izbije od čokolade (darn that chocolate )
I paše mi za moju masnu t zonu, obrazi mi uz rub nisu toliko suhi, tako da nemam problema s ljuskanjem.
Jedini problem je što zimska nijansa moje kože, naročito vrata je malo presvijetla za čak i nijansu 1, no baš me briga, pokušam izblendati, ali ne idem nikud na reviju tak da me briga i ak ko šta kaže.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 00:19   #3666
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Meni je još uvijek najbolji ELDW, jako prekrivanje, pokrije mi čak i koju aknu koja mi izbije od čokolade (darn that chocolate )
I paše mi za moju masnu t zonu, obrazi mi uz rub nisu toliko suhi, tako da nemam problema s ljuskanjem.
Jedini problem je što zimska nijansa moje kože, naročito vrata je malo presvijetla za čak i nijansu 1, no baš me briga, pokušam izblendati, ali ne idem nikud na reviju tak da me briga i ak ko šta kaže.
potpis!
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:10   #3667
Pozdrav cure!
Trebala bih vasu pomoc!
Isprobala bih Mary Kay medium coverage podlogu za normalnu/masnu kozu,mislim da bi mi odgovarala nijansa Ivory 100!
Zanima me odakle ga narucujete?
Mislim da je Rockstar spominjala neki BrigitteBoutique(ili tako nesto),ali cini mi se da ga tamo vise nemaju u ponudi!
Lindac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 13:24   #3668
molim preporuku za neki puder koji dobro drži na ljetnim temperaturama, a opet nije težak već više da me osvježi. nemam iskustva s puderima, al mi treba za jednu svečanu prigodu u šestom mjesecu. Imam mješovitu kožu, podočnjake, područje oko očiju mi je pomalo suho s nešto bora pa mi treba nešto što se neće uvlačiti i isušivati. izdvojila bih oko 100-tinjak kuna.plus zanimaju me vaša iskustva s max factorom facefinity all day flawles 3in1. pročitala sam da je ok za one s mješovitom kožm
kopar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:58   #3669
pozdrav! znate li možda gdje se može kupiti bareminerals originals puder (u prahu)? i koliko košta
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 15:12   #3670
Ovdje £20 lookfantastic

Ovdje £25 feelunique

Ne znam da li još negdje ima jeftinije.
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 15:17   #3671
Quote:
tupperware kaže: Pogledaj post
Ovdje £20 lookfantastic

Ovdje £25 feelunique

Ne znam da li još negdje ima jeftinije.
a nema ga u hrv po parfumerijama?
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 15:34   #3672
Nema. Ove dvije stranice često imaju kodove za popust pa možeš i to iskoristiti.
Baš je dosta poskupio, kad sam zadnji put gledala, na feelu je bio oko £ 16-18.
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 19:20   #3673
Puder za masnu kožu, da nije pretežak, jer mi treba za ujednačavanje tena i da nema spf. I da je dostupan kod nas.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 08:48   #3674
Nista, nakon Revlon Colorstay i MAC SFF idem i ja isprobati ELDW, bas me zanimaju rezultati


Sent from my iPhone using Tapatalk
MissAnabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:03   #3675
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Puder za masnu kožu, da nije pretežak, jer mi treba za ujednačavanje tena i da nema spf. I da je dostupan kod nas.
Bourjois 123 Perfect
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:44   #3676
rimmel lasting finish 25h, najbolji tekući puder koji sam probala a probala sam ih jako puno za mješovitu/masnu kožu. trošim trecu tubicu vec, obavezno matiram nos i celo i tako mat ostajem cijelii dan a inace mi se nos zasjaji za sat vremena
tea94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 13:24   #3677
I meni!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 20:36   #3678
E baš ću ga probati.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 10:37   #3679
Quote:
tea94 kaže: Pogledaj post
rimmel lasting finish 25h, najbolji tekući puder koji sam probala a probala sam ih jako puno za mješovitu/masnu kožu. trošim trecu tubicu vec, obavezno matiram nos i celo i tako mat ostajem cijelii dan a inace mi se nos zasjaji za sat vremena
kakav ti je u usporedbi sa eldw ili cs?
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 00:44   #3680
Quote:
tea94 kaže: Pogledaj post
rimmel lasting finish 25h, najbolji tekući puder koji sam probala a probala sam ih jako puno za mješovitu/masnu kožu. trošim trecu tubicu vec, obavezno matiram nos i celo i tako mat ostajem cijelii dan a inace mi se nos zasjaji za sat vremena
Da li znas koja nijansa bi bila za NC 25?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.