Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2014., 11:54   #1
Koliko filmova pogledate godišnje?

Potaknut temom sa "književnosti" - koliko knjiga ste pročitali ove godine.... postavljam slično samo u vezi filmova...

Vidim da ekipa pročita po 3 knjige tjedno....pa da vidim jel ima vas koji dnevno pogledate barem 2 ili 3 filma ili možda još i više? Pitam čisto da vidim gdje se ja nalazim i dali sam normalan
hypnosis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 12:25   #2
ja svaki tjedan pogledam barem 2-3 filma,,a nekad kad mi dođe znam samo u jednom danu 5 komada
SweeX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 12:37   #3
Quote:
hypnosis kaže: Pogledaj post
Potaknut temom sa "književnosti" - koliko knjiga ste pročitali ove godine.... postavljam slično samo u vezi filmova...

Vidim da ekipa pročita po 3 knjige tjedno....pa da vidim jel ima vas koji dnevno pogledate barem 2 ili 3 filma ili možda još i više? Pitam čisto da vidim gdje se ja nalazim i dali sam normalan
Čitanje 3 knjige nedeljno nije čitanje, nego konzumiranje knjiga.
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:32   #4
Ove godine sam pogledala vise filmova nego ikad mislim da je broj preko 150, nekad sam znala dnevno jedan, nekad i po 2, pa onda pauza po par tjedana
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:36   #5
Zadnje 2 godine skroz slabo. Prije sam gledao jedan dnevno.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:51   #6
spalo je i na 4 filma godisnje koliko nemam vise koncentracije za to.

u najboljim danima gledalo se i po 4 filma na dan.
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:57   #7
E, ovo je moja tema :klap: Obicno smo na filmskom chatu znali pricati o tome. Dobra tema, sve pohvale.

Obzirom da sam od 2011-te krenuo da zapisujem/belezim odgledane filmove pa mogu precizno reci koliko sam ih odgledao godisnje. Evo:

2011 - 473 filma
2012 - 378 filma
2013 - 376 filma
2014 - 272 filma


Broj bi bio i veci da ne gledam i serije. 2011-te nisam gledao serije odnosno jesam jednu i eto zbog nje nisam isao iznad broja 500... damn!

A mozemo pomenuti i neke rekorde:

Najvise odgledanih filmova u mesecu - 68
Najvise odgledanih filmova u danu - 5
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:32   #8
Quote:
hypnosis kaže: Pogledaj post
Potaknut temom sa "književnosti" - koliko knjiga ste pročitali ove godine.... postavljam slično samo u vezi filmova...

Vidim da ekipa pročita po 3 knjige tjedno....pa da vidim jel ima vas koji dnevno pogledate barem 2 ili 3 filma ili možda još i više? Pitam čisto da vidim gdje se ja nalazim i dali sam normalan
Brojanje pročitanog i pogledanog kvari mi užitak i kod knjiga i kod filmova.

Novu knjigu započnem kad sam prijašnju dovršio a filmove već godinama gledam 2 na dan pa ti zbroji koliko je to godišnje.
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 19:14   #9
u proseku jedan dnevno, nekad po 2-3, nekad po nekoliko dana ne stignem. pre nekoliko godina odgledah za potrebe diplomskog skoro celi novi hollywood i nešto filmova važnih za kontekst uz proučavanje literature i pisanje beležaka. znalo je biti i po 5 dnevno tada. problem sa tim tempom je malo previše smeća i ovisnost o trenutnoj ponudi.
Nadopuna prehrani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 19:40   #10
Pitanje je "Koliko filmova pogledate godišnje ?" ajmo ljudi dajte brojeve ocu brojeve da vidim arrr
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 19:41   #11
1-2 tjedno, nekad i ništa. Više serije gledam.
mistermayhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 19:53   #12
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Pitanje je "Koliko filmova pogledate godišnje ?" ajmo ljudi dajte brojeve ocu brojeve da vidim arrr
mislim da to rijetko ko broji kao ti
al ja nekih barem 200 pogledam
SweeX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 20:02   #13
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Ove godine sam pogledala vise filmova nego ikad mislim da je broj preko 150, nekad sam znala dnevno jedan, nekad i po 2, pa onda pauza po par tjedana
Tako i ja ove godine. Neko vrijeme baš ništa ne gledam zbog obaveza, a onda kada bude vremena pogledam više. Ali oko 100-150 sam pogledao ove godine, čisto sumnjam da ću ikada moči više. Ne treba pretjerivati, ostati ću bez svih dobrih filmova ako povećam dozu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 20:12   #14
meni ovisi o fazama koje me snađu. makar rijetko kad gledam više od jednog filma na dan...

al dok mi krene sa serijama ili dok nisam doma, jednostavno ne stignem..

a i nie da brojim al otprilike znam koje redatelje i glumce pratim, pa bi mogo reć da mi je...

godišnji prosjek recimo oko 150-200 filmova...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 20:14   #15
Pogledam otprilike dva filma tjedno, ovisno o količini slobodnog vremena. Jedan je uvijek neki stariji koji nisam pogledao dosad, a jedan neki novijeg datuma. Npr. prošli tjedan sam pogledao novi film Denzela, The Equalizer i pogledao sam Se7en iz 1995.
Denzel Hayes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 20:27   #16
Serije gledam puno više. Filmove na tvu skoro da i ne gledam. Tako da možda 20-30.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 20:57   #17
100 do 200 negdje, teško odredit. Ponekad pogledam 1,2 filma tjedno, a ponekad napravim maraton nekog redatelja ili glumca/glumice pa se broj poveća.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 21:21   #18
Pošto knjige ne čitam jer sam relativno nepismen mislim da se brojka kreće oko 365 filmova. No ovisi o situaciji s vremenom. Najviše ih pogledam kad ležim doma s temperaturom. Nažalost premalo sam imal temperaturu posljednjih godina.No vidiš interesantno pitanje. kad bi bar imal živaca probat jednom popisat kolko sam si života ubil na gledanje filmova. No nije mi žal!Svatko ima neki svoj hobi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 21:27   #19
U zadnjih 6-7 mjeseci svaki dan pogledam prije spavanja jedan film...a prek dana 2-3 epizode neke serije...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 23:31   #20
Sad sam na 299 u 2014. Pogledat ću sutra još koji da zaokružim to .
Prethodnih godina to nisam brojao ali mislim da ih je bilo manje.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.