Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 14:02   #41
pokušala sam ostati u granicama hr
ali pošto imamo second hand shopove, onda može i nadimci! Možda da im predložimo da uvrste u ponudu?

i kad smo već kod BLJAK nadimaka, ova poplava gdje žene jedna dugu zovu "koka" mi izaziva mučninu...

(muž me zove nadimcima samo kad se napije- siguran pokazatelj promila )
__________________
getting lost will help you find yourself
vriisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:03   #42
Bokte s čim se vi opterećujete

__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:04   #43
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
primjetih na drugim temama da su ti zanimljivi moji izrazi, pa sam mam izmislila još jedan
Aaaaa...

Quote:
što bi značila emotivna lijenost?
pa to ti je kad koristiš jedan nadimak za sve veze. bivše, sadašnje i buduće.
ono, sve su ti bile "ljubav", "draga", "dušo" i slično.
Aha, znači ekskluziva ipak.

Ja sam prije ove veze bila u vezi. Jebiga, ovo je veza, ono je bila veza... oću izmišljat nove riječi samo zato da pokažem kako mi je nešto/netko poseban?

MM je moja ljubav. Volim ga. Zovem ga najčešće sa "dragi" i "ljubavi". Jer je moja ljubav.

Bivšeg nisam zvala "ljubavi", ali i da jesam... Nije mi jasno kako se riječi mogu ofucati? Što da govorim mmu ako sam i bivšem govorila "volim te"?

Al ajde. Kužim ako ti neka riječ ima negativne konotacije jer se stopila sa bivšim kojeg pokušavaš zaboraviti ili sa nekom bakom koja te masnim prstim stiskala za obraz i češnjakastim dahom ti se unosila u lice sa "dušo" ili "zlato". Ajmo reć da to kužim.

Ali da netko ne voli određene riječi jer ih svi koriste, jer su preobične, jer nisu dovoljno kreativne, jer se ne osjećam dovoljno posebnom....
E to nikak da skužim.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:05   #44
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post


Je li još uvijek živ?
Is, naravno.
Već valjda i sto treću ljubavnicu zove "zlato"
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:11   #45
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Is, naravno.
Već valjda i sto treću ljubavnicu zove "zlato"
Nevjerovatno je kreativan i inovativan - bolje da ne pitam kako si uopće pala na takvog tipa...
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:14   #46
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Pa, barem se čovjek ne može zajebat.
Moj bivši je "zlato" zvao i mene i ženu i djecu i mater i kolegice, a možda i kolege
Mom bivšem su sve valjda bile - sriće
Naivna kakva jesam,meni to čak bilo slatko.
X godina kasnije skužila da je služilo tome da se slučajno ne zezne u oslovljavanju...

Mož me zove nadimkom kako me zovu po selu,a kad smo sami ima posebno blesav naziv za mene
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:15   #47
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Pa, barem se čovjek ne može zajebat.
Moj bivši je "zlato" zvao i mene i ženu i djecu i mater i kolegice, a možda i kolege
Vidiš !
Čim krenu sa dušo, zlato....to je neosobno i pokazuje manjak iskrenih emocija.
Kada netko tepa iz milja dragoj osobi meni je to neodoljivo ali ...kada daje osobno ime iz milja
...to je već prava stvar.
Bitno da nije neka kakti fora a zapravo uvreda a la "zmijo","rospice","debela" ( kak moju frendicu zove muž kome ona takav divan i nježan tretman vraća:... imanjem ljubija petkom dok je na khm "tenisu" )
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:17   #48
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Aha, znači ekskluziva ipak. :
Pa poanta nadimka i je da je personaliziran
Da nije, bio bi jedan nadimak za cijeli svijet

Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Ja sam prije ove veze bila u vezi. Jebiga, ovo je veza, ono je bila veza... oću izmišljat nove riječi samo zato da pokažem kako mi je nešto/netko poseban?
Vidiš, eto ti emotivne lijenosti na djelu
Nadimak se daje kad nekoga želiš zvati odmilja (većinom), a kad si s nekim puno vremena, desi se milion situacija gdje može nastati novi nadimak.
dakle nastaje iz neke vaše zajedničke situacije, nije to na silu izmišljanje.

Meni više zvuči usiljeno ovo ljubavi, dušo, zlato i sl. - rađe me zovi imenom onda.

Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Bivšeg nisam zvala "ljubavi", ali i da jesam... Nije mi jasno kako se riječi mogu ofucati? Što da govorim mmu ako sam i bivšem govorila "volim te"
Meni je nepomljivo da bivšeg zovem jednako kao i sadašnjeg. jednostavno jer nisu iste osobe, niti imam iste osjećaje, da bi njih dvojica mogli imati isti nadimak.
jer nadimak je kao i ime, trebao bi biti osoban.


Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Ali da netko ne voli određene riječi jer ih svi koriste, jer su preobične, jer nisu dovoljno kreativne, jer se ne osjećam dovoljno posebnom....
E to nikak da skužim.
Jedna riječ - personalizacija.
radi toga je bitno, a ne radi eksluzive.

EDIT: već vidim kako ćeš me sad trančirati radi pretjeranog korištenja pojma personaliziran
__________________
Tempus fugit!

Zadnje uređivanje Lepricorn : 30.01.2013. at 14:22.
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:20   #49
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno je kreativan i inovativan - bolje da ne pitam kako si uopće pala na takvog tipa...
Nda, bolje nemoj

Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Vidiš !
Čim krenu sa dušo, zlato....to je neosobno i pokazuje manjak iskrenih emocija.
Kada netko tepa iz milja dragoj osobi meni je to neodoljivo ali ...kada daje osobno ime iz milja
...to je već prava stvar.
Bitno da nije neka kakti fora a zapravo uvreda a la "zmijo","rospice","debela" ( kak moju frendicu zove muž kome ona takav divan i nježan tretman vraća:... imanjem ljubija petkom dok je na khm "tenisu" )
A, ne znam...
Meni osobno to medo, zeko, bucko blesavo i ljigavo.
Nekom je cjatko (kao i samarčić).
Pa, opet, kad sam friško zatelebana, priznajem da se na svakave ljigarije raspekmezim :škarnicl:
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:56   #50
Mene moj zove po prezimenu, bar znam da ni jednu nije tako zvao
komplicirana87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:13   #51
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Vidiš, eto ti emotivne lijenosti na djelu
Nadimak se daje kad nekoga želiš zvati odmilja (većinom), a kad si s nekim puno vremena, desi se milion situacija gdje može nastati novi nadimak.
dakle nastaje iz neke vaše zajedničke situacije, nije to na silu izmišljanje.
MM i ja imamo dvoznamenkastu povijest i nebrojeno situacija za nadimke.
MM ima ime, prezime i nadimak. To me ne sprečava da ga zazivam sa "ljubavi".

Quote:
jer nadimak je kao i ime, trebao bi biti osoban.
Pa jel ovo tema o smišljanju nadimka ili zazivanja partnera "ljubavnim riječima"?

Jel se to isključuje ili šta?

Quote:
Meni više zvuči usiljeno ovo ljubavi, dušo, zlato i sl. - rađe me zovi imenom onda.
E, o ovom pričam. I još ekstremnijem.

Netko uistinu ima snažnu emocijonalnu reakciju prema riječi "ljubavi", "dragi", "srećo". Ono, riga im se. Mrze ih. Preopćenite su. Nisu dovoljno kreativne. Usiljene su.

Aupm. Pa jel se vi svi partneru obraćate samo riječima koje su posebno osmišljene, personalizirane, kreativne, krcate osobnim značenjem, a sve ostale su isfurane izbljuvotine?

Pa stvarno...
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:25   #52
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Aupm. Pa jel se vi svi partneru obraćate samo riječima koje su posebno osmišljene, personalizirane, kreativne, krcate osobnim značenjem, a sve ostale su isfurane izbljuvotine?

Pa stvarno...
Da i da.
no to ne znači da ti ne smiješ imati suprotno mišljenje, i da je tebi nadimak ljubavi/dušo super
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:33   #53
U ovoj vezi uopće nisam originalna po pitanju oslovljavanja partnera, a svejedno sam jako sretna. U mojoj prošloj vezi bivši i ja smo imali super originalne nadimke, temeljene na nekoj, samo našoj, osobnoj, priči, tj. događaju i bili su to stvarno preslatki nadimci, ali veza, iako kvalitetna, nije bila ni približno lijepa kao ova.

Ova je tako lijepa da mi se i ono najobičnije čini savršeno - zovem ga "ljubavi" i on mene zove "ljubavi", a naša je kčerkica "zlato".

Ništa originalno, ali mi smo sretni.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:10   #54
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Normalno je. Meni se diže želudac na "srećo", "ljubavi", "dušo" i sl. izrigotine. Ako ćeš joj već davati nadimak, potrudi se bar da to bude nešto vaše interno, neka vaša fora, a ne "mišiću", "bubice" i sl.
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Normalno je.
I ljubavi,dušo, srce je toliko uobičajeno da se valjda svaki drugi par tako zove.
ja volim nadimke,dragi i ja imamo hrpu nadimaka jedan za drugog, ali to su posebni nadimci samo nama shvatljivi.
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Nekako mi je previše uopćeno,a ja se volim osjećati posebnom.
Tako da me moj muž zove od milja na način koji je jasan samo meni i njemu
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
"ljubavi" već može proć iako je isforsirano i nekretivno pa radije nebi da mi se tak obraća. Smisli nešto zanimljivije i unikatnije.
sve je jasno autore ,ak ti je draga osrednja djevojka poput naših vrlih forumašica , onda joj je glavna preokupacija osjetiti se posebna.
kak takve obično nemaju karizme biti originalne same po sebi, dale su zadatak svojim partnerima da ih učine posebnima

znači obični,nemaštoviti nadimci kao ljubavi, dušo, su očit pokazatelj tvoje ljenosti i nekreativnosti i siguran znak da je ne voliš. nadimak mora biti turbo originalan da ga nitko ne shvati osim vas dvoje

probaj sa moja mala rektumska primalice
Petar P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:27   #55
Quote:
Petar P. kaže: Pogledaj post
sve je jasno autore ,ak ti je draga osrednja djevojka poput naših vrlih forumašica , onda joj je glavna preokupacija osjetiti se posebna.
kak takve obično nemaju karizme biti originalne same po sebi, dale su zadatak svojim partnerima da ih učine posebnima

znači obični,nemaštoviti nadimci kao ljubavi, dušo, su očit pokazatelj tvoje ljenosti i nekreativnosti i siguran znak da je ne voliš. nadimak mora biti turbo originalan da ga nitko ne shvati osim vas dvoje

probaj sa moja mala rektumska primalice
Naslov ove teme je pročitan pretpostavljam?
Nekolicinu nas si počastio citiranjem,a u toj nekolicini ugledah i svoj nick.

Daklem, kao sasvim prosječna osoba, ženskog spola dala sam svoj obol temi na način da sam autoru napisala da eto niti ja to ne volim.
Čudna sam i ne volim da me se tako zove...jednako kao što ne volim niti umanjenice,raznorazno tepanje i sl..
I nekao si mislim da svi mi želimo biti posebni.
Pogotovu osobi koju volimo,pa makar se to očitovalo i na ovakvim banalnim stvarima.
Meni je ovo majkemi u rangu sa onim da sve žene vole ruže i parfeme,pa kad izjaviš da eto ti ne voliš-odmah se nađe netko tko će reći da lažeš samo da bi eto u svojim i tuđim očima ispala posebnija...

Napisala sam da ja ne volim,objasnila i zašto,a sve u nadi da odgovorim na pitanje sa početka.
Dakle,normalno je voljeti,a i ne voljeti da te se tako zove.
No,forum ne bi bio forum da se oko svega ne filozofira.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:39   #56
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Čudna sam i ne volim da me se tako zove...
nisi čudna dušo, ne brini, vrlo si obična.
Petar P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:45   #57
Quote:
Petar P. kaže: Pogledaj post
nisi čudna dušo, ne brini, vrlo si obična.
Još bolje...a sve što je obično ujedno je i normalno.
Ako se ne varam
Dakle,odgovor autoru teme je tu.
Nema se čovik više šta mislit.

Dušo


__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:46   #58
Quote:
goran1717 kaže: Pogledaj post
Naziv teme sve govori
zašto ne bi bilo normalno? ni ja to ne volim i ozaspem se kad to čujem.

jesam li nenormalna?
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:47   #59
Quote:
Petar P. kaže: Pogledaj post
sve je jasno autore ,ak ti je draga osrednja djevojka poput naših vrlih forumašica , onda joj je glavna preokupacija osjetiti se posebna.
kak takve obično nemaju karizme biti originalne same po sebi, dale su zadatak svojim partnerima da ih učine posebnima

znači obični,nemaštoviti nadimci kao ljubavi, dušo, su očit pokazatelj tvoje ljenosti i nekreativnosti i siguran znak da je ne voliš. nadimak mora biti turbo originalan da ga nitko ne shvati osim vas dvoje

probaj sa moja mala rektumska primalice
Imala sam bivšeg koji je sve svoje žene zvao "srce". Ne trebam ni spomenuti da dobijem osip na samu pomisao da bi me netko mogao tako opet zvati.

S druge strane, većina bivših su mene zvali "mala".
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:49   #60
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
zašto ne bi bilo normalno? ni ja to ne volim i ozaspem se kad to čujem.

jesam li nenormalna?
Normalna i obična,neposebna,pa zato od partnera putem nadimka tražiš da te eto on napokon učini posebnom...:
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger