Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2015., 19:53   #4021
Ova ima 60?
Ova koja si radi frizuru?
A jebemu, pa ja sebi ne izgledam mladje od toga.

Edit
Da, imas pravo. Na drugim videima je vidno nafilana.
Hannah 3 is offline  
Old 04.11.2015., 17:46   #4022
Detox + plan prehrane + vjezbanje za oronule/klimaktericne

osustajem od izazova ne-kupovanja (sa odgovarajuceg topica). Ali cu ici linijom manjeg otpora i izbjegavati ducan (citaj poslati sinka ) da se spasim napasti.

Od tog challenga me trenutacno vise zanima da li ima anima za detox-anex-balanced-food plan? (Zato me prvobitno i uhvatila panika oko zalihe. Ako se prebacim na drugi nacin prehrane na neko vrijeme, zalihi (zalisi?) nikad kraja . stvarno je glupo da me prepuna 'spajza' sprijecava u pozitivnim promjenama, zar ne?)

Imam naime nekakvih problema (oce to s godinama), te se nadam da bih prehranom rijesila valunge, nakupljanje tekucine u organizmu i cinjenicu da sam se zaglavila po pitanju vjezbanja (bez napretka vec neko vrijeme).

Plan se sastoji od detoxa 14 dana i nakon toga 'dijete', uvjetno receno jer jede se zdravo, samo manje i timirano s obzirom na dnevne aktivnosti. Ovaj drugi dio je razlicit za one koji zele samo smrsaviti i za one koji zele uzgraditi misicnu masu

Razradila sam vec jelovnik za privi dio. S obzirom da sama nisam znala bolje, pomaze mi frend koji se bavi bodybuildingom po pitanju kada sto jesti u odnosu na vjezbanje, kada i koliko whey (ili zamjena, ne treba nuzno kupovati skupe pixe) za zenu itd.

Neki masno placaju ovakve pizdarije, ja bi sve stavila gratis. Zasto ne podijeliti?

Drustvo bi mi dobro doslo, ali iskreno deprimirale bi me freekuse sa odgovarajucih podforuma od 18 godina i masnocom <18% Tj vise bi mi pasalo drustvo jednako oronulih

Mogu po potrebi pisati i sheme i planove za vjezbanje, ako je nekome to problem.

Takodjer mogu pisati i formule kojima se odredjuju kalorijske potrebe po pojedincu, tj individualno, tako da svatko moze izracunati sam za sebe koliko mu treba (bez digitalnih vaga (koje znaju i sta ste radili u proslom zivotu ) i raznih drugih skupih djidja).

Enibadi??
(Ili ce svi nasushno cekati sijecanj? )
Marica Carica is offline  
Old 07.11.2015., 16:46   #4023
Marice, mene ovo bas zanima, iako u utorak imam konzultaciju s nutricionistom da mi da savjete kako uskladiti prehranu, aktivnosti, bolesti i lijekove. ono kaj si ja zamisljam (a nis nisam napravila jer samo "planiram" pa sam ipak odlucila potraziti pomoc) mi zvuci dosta kao ovo tvoje.
countrywoman is offline  
Old 08.11.2015., 15:12   #4024
pa i mene zanima!

Al što želiš postići?
freckles is offline  
Old 08.11.2015., 19:53   #4025
Marica Carica je otvorila temu na Ženskom kutku pa je se tamo može pratiti Ja ću je doduše pratiti samo čitanjem jer me zanima kako će se to sve završiti.
lika daroš is offline  
Old 17.11.2015., 12:48   #4026
Jennifer Beals izgleda predobro sa 51.

http://www.teen.hr/zvijezda-flashdan...ego-80-tih-306
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Old 16.12.2015., 10:43   #4027
Quote:
koloserum kaže: Pogledaj post
Meri Gospodnetić ( djevojačko). Ka curica uvik mršava. S dobrim cikama. Mlada se udala.
rado bih odgovorila na pp da mogu, piše da ne možete primati poruke pa provjerite što se događa....
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Old 03.12.2019., 01:33   #4028
Dižem temu iz pepela, nikad ju ni nisam čitala od A do Ž, ali znam da postoji.
 
Dakle, ova žena:
 
https://www.instagram.com/p/Bw2eMdKh-ns/
 
https://www.instagram.com/p/B5DFUI4nBTH/
 
 
Plava je kćer koja ima 32 godine, brineta je mama.   Ako ta žena ima 50... Onak, ugledati se na dotičnu. Kad bih bar u tim godinama izgledala tak ko dotična.
Afro Dita is offline  
Old 03.12.2019., 08:20   #4029
Ja imam 49 a izgledam kao da imam 32, 33. Niko mi ne vjeruje kolko god zapravo imam. Nikakva plasticarija (prezirem to, nikakvi botoksi) jedino sto se nikad nisam suncala. Ja sam sigurna da to igra veliku ulogu plus genetika jer su mi i mama i baka jako mladoliko izgledale u mojim god.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 03.12.2019., 09:22   #4030
Lorella Cuccarini

54 godine i 4 djece Čak nije nešto fotogenična, puno bolje izgleda pred televizijskim kamerama.
__________________
This is not a time to be dismayed. This is punk rock time. This is what Joe Strummer trained you for.
Zuzzu is offline  
Old 03.12.2019., 10:23   #4031
Ova što je nedavno bila na milijunašu ima samo 19 godina, znaci, ostala sam paf!

https://www.slobodnadalmacija.hr/moz...ela-studentica
Macaron is offline  
Old 03.12.2019., 13:57   #4032
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
Ja imam 49 a izgledam kao da imam 32, 33. Niko mi ne vjeruje kolko god zapravo imam. Nikakva plasticarija (prezirem to, nikakvi botoksi) jedino sto se nikad nisam suncala. Ja sam sigurna da to igra veliku ulogu plus genetika jer su mi i mama i baka jako mladoliko izgledale u mojim god.
Neda mi se pretraživat tvoje postove. Slobodno podijeli detaljnu skincare rutinu.
Midsomer is offline  
Old 04.12.2019., 14:18   #4033
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
Ja imam 49 a izgledam kao da imam 32, 33. Niko mi ne vjeruje kolko god zapravo imam. Nikakva plasticarija (prezirem to, nikakvi botoksi) jedino sto se nikad nisam suncala. Ja sam sigurna da to igra veliku ulogu plus genetika jer su mi i mama i baka jako mladoliko izgledale u mojim god.
Ja se i sunčam citav zivot, ne pazim ni na što, od hrane do kozmetke, svi misle da sam klinka, jedna je jedina tajna a to su geni. I moja majka i baka izgledaju puno mlađe nego što imaju.
LunaLoca is offline  
Old 11.12.2019., 12:26   #4034
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
Ja imam 49 a izgledam kao da imam 32, 33. Niko mi ne vjeruje kolko god zapravo imam. Nikakva plasticarija (prezirem to, nikakvi botoksi) jedino sto se nikad nisam suncala. Ja sam sigurna da to igra veliku ulogu plus genetika jer su mi i mama i baka jako mladoliko izgledale u mojim god.
Naravno.

Neki dan pričam s rođakinjom, napunila je 60. Cijeli život se šminka ali cijeli život pazi na sebe. Da ne znam koliko ima godina, rekla bih da ima oko 50.
Veli kako cijeli život pazi na kožu, njeguje ju i čisti, s time da se ona sunča i ima vidljive nazolabijalne ali tonus kože je odličan.
Nismo dugo pa da zavrtim novi krug: što sve radite da vam lice i tijelo ostanu u dobrom stanju?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 11.12.2019., 13:13   #4035
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Naravno.
Nismo dugo pa da zavrtim novi krug: što sve radite da vam lice i tijelo ostanu u dobrom stanju?
Vrhunac mi je skinut šminku i namazat niveom Q10.
Nikako se natjerat počet vježbat, već sam i odustala od "sutra ću".

Puno mi je ljudi reklo da nisam naborana za svoje godine pa se hranim time umjesto da guglam filere.
Pomirila sam se s činjenicom da je mladost ošla, to je najvažnije.
smilje is offline  
Old 11.12.2019., 14:09   #4036
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Naravno.

Neki dan pričam s rođakinjom, napunila je 60. Cijeli život se šminka ali cijeli život pazi na sebe. Da ne znam koliko ima godina, rekla bih da ima oko 50.
Veli kako cijeli život pazi na kožu, njeguje ju i čisti, s time da se ona sunča i ima vidljive nazolabijalne ali tonus kože je odličan.
Nismo dugo pa da zavrtim novi krug: što sve radite da vam lice i tijelo ostanu u dobrom stanju?
Niš
harpy is offline  
Old 11.12.2019., 14:17   #4037
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Naravno.

Neki dan pričam s rođakinjom, napunila je 60. Cijeli život se šminka ali cijeli život pazi na sebe. Da ne znam koliko ima godina, rekla bih da ima oko 50.
Veli kako cijeli život pazi na kožu, njeguje ju i čisti, s time da se ona sunča i ima vidljive nazolabijalne ali tonus kože je odličan.
Nismo dugo pa da zavrtim novi krug: što sve radite da vam lice i tijelo ostanu u dobrom stanju?
LCHF i puno kretanja.

Drugo ništa, sapun i voda plus dnevna krema tj. zlorabim genetiku koja je na mojoj strani.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Old 11.12.2019., 14:53   #4038
Pitam se koliko mislimo da nam genetika pomaže a koliko nismo svjesni da se mijenjamo

Prestala sam jesti navečer jer em mi nije dobro, em sve što je čulo za sol uđe u moju glavu koja natekne i izgledam kao loš primjer filera.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 11.12.2019., 14:58   #4039


Fascinantno kako neke žene izgledaju odlično desetljećima iako su oronule bile već sa 30. Olivia je imala 30 god. kad je snimila Grease (pogledajte film, bome se ne vidi baby face). Ok, ok operacije i korekcije ali svejedno dugo se žena održava.

Tu ima 61
https://i2-prod.mirror.co.uk/incomin...h-12246757.jpg
smilje is offline  
Old 11.12.2019., 15:01   #4040
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Nismo dugo pa da zavrtim novi krug: što sve radite da vam lice i tijelo ostanu u dobrom stanju?
Do prije godinu dvije za lice jedva da ista, Nivea i random pjena za skidanje sminke. Sada sam promijenila kremu i koristim one za suhu kozu (Ziaja trenutno), iako je i dalje masan tip ali stvarno je puno puno bolje ovako jer koza ne kompenzira isusivanje kemijom dodatnim mascenjem. Uvela sam ciscenje facial brushom, C vitamin serum, hijaluron sam probala ali mi ne odgovara jer me jako zateze lice od njega, pa cekam da jos mrvicu ostarim. Zasad je to to, s vremenom cu vidjeti sto dalje. Kozom nikad zadovoljnija, bora imam samo mrvicu smijalica oko ociju, ostalo super, no zato imam s 37 sijedih ko u prici i to stalno moram odrzavati.

Tijelo - trening snage i samo trening snage, uvijek i zauvijek, sve stoji kak treba, iako o padu mislim tek treba govoriti tamo iza 50te, no ipak I nastojim manje jesti i ponekad postiti. Ponavljam, nastojim Uvijek moze bolje, nadam se da i bude. Od mlijeka za tijelo samo povremeno Afroditino jer mi super odgovara. Pedikeru ne idem, pete odrzavam s onim skalpelom za pete, umjetne nokte ne nosim, lakiram sama. To je u biti to. E da, i trosim pun k na depilaciju.
TincH is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.