Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 19:34   #21
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
kuzim iskricu/smokvu...pa cak i forum...
ali u cemu je kvaka sa facebookom?

tamo si logiran sa punim te pravim imenom i prezimenom i stavis si kul slikicu..najljepsu sta imas...
i sta onda?
na fejsbuku te nadju ljudi iz rl, a na iskrici/smokvi imaginarci koji se skrivaju.
meni je fejsbuk recimo fora jer sam nabasala na ljude iz proslosti s kojima sam izgubila kontakt. to je radi druzenja i priajteljevanja.
iskrica i smokva imaju samo jednu svrhu - pronalazenja partnera.
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:35   #22
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
btw...molim da mi ne spominjete trazenje ljudi koje davno nisam srela jer za to imam dobri, stari google...
blago tebi ako sve frendove mozes googlati
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:37   #23
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
btw...molim da mi ne spominjete trazenje ljudi koje davno nisam srela jer za to imam dobri, stari google...
Kak ces naci neke osobe prek Gugla ako ih nema na Guglu? Mislim da ti samo prcas ekipu, a?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:38   #24
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
blago tebi ako sve frendove mozes googlati
znaci...ako nemas tu srecu ili cast da ti je ime na googlu, onda si otvoris profil na fejsbuku?
i napizdis slikicu...ono, ko selebriti???
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:40   #25
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
evo, ti ces mi objasnit?
Ulogiras se i recimo stavis svoje pravo ime i prezime
tada ili kroz email adrese (Friend - find friends) nades ljude koje znas u RL kada njis dodas tako da kliknes add friend i on ti odobri imas ih na listi tada vidis hmmm pa ja znam Anu Anic i upises to ime u Search dio (lijevo) i kad ono Ana Anic sa kojom si isla u osnovnu je isto na facebooku i nju dodas i onda se sjetis uuu zgodi kolega( )Ivan Ivic je mozda na fecebooku pa i njega potrazis i vidis da mu ne mozes vidit profil i gledat kakve lijepe slike ima tad ga dodas i onda mu gledas slike, koga ima na listi prijatelja,u kakve se grupe uclanio kakave glupe aplikacije ima.. I tako po malo ce ljudi vidjet da si se i ti uclanila i onda tebe dodat na listu i ti ako oces/ako ih znas odobris da su ti prijatelji. tada malo geldas tude profile i vidis hmmm pa ja ne zelim da mi svi vide profil tada odes na Privacy i svaki dio si podesis kako oces, imao dio u Privacy pa Profile di podesis recimo da ti mogu otvorit profil samo tvoji prijatelji to znaci da ti profil mogu samo oni vidjet a ne cijeli facebook.
Onda mozes recimo stavit slike u album, komentirat tude slike, uclanit se u grupe,komenitrat po grupama tipa : Ja mrzim HDZ i onda ti se uclanis u grupu i tamo napises: ajmeee da ja isto mrzim HDZ onda na svom profilu imas Wall di kako sam vec napisala ce tebi netko napisat recimo: ej bok, pa ja te znam sa faksa kako si? i ti odes na profil te osobe i napises: eee da idemo zajedno na to i to predavanje, super sam makar ne kuzim facebook bas...
i tako...
sta te jos muci?
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:41   #26
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
evo, ti ces mi objasnit?
Facebook, kao i ostali sjatovi takvog tipa (myspace recimo) služe prvenstveno promociji, marketingu. Ti na takvom jednom sajtu doslovno dobiješ svoju vlastitu stranicu besplatno, sam postavljaš slike, videa, reklame, šta god želiš.
Probajte pitat inaće koliko košta izrada jedne pa će te možda odma shvatit šta tamo dobiješ besplatno.

Recimo da si sportaš ili se baviš tekstilom ili bilo kojim poslom koji treba marketing, otić češ na myspace i pretražit sve ljude koji imaju recimo u svom profilu sport. Takvih češ naći vjerojatno oko 100 miljona. Da dobro ste pročitali.
Taj sajt ti pruža mogućnost da besplatno reklamiraš neki svoj proizvod (recimo da prodaješ trenerke, sportsku opermu, preparate, blablabla) na više od 100 miljona ljudi. Ciljano i baš na one kojima to treba i time se bave.

To je vrhunska stvar, za bilo koji oblik posla. Takav marketing ne bi postigli da uložiš neznam koje pare u tv reklame jer je za široke mase, a ovo ide ciljanom već provjerenom potrošaču. I besplatno je!!!!!

MySpace ima preko 300 miljona korisnika, pa vi sad vidite koliko mogućnosti...

Ovo šta sam vam ja objasnila je samo mikro dio opcija koje pružaju takvi sajtovi.
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:42   #27
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
znaci za nalazenje starih frendova???

ali oni mene vrlo lako mogu naci ako me zaguglaju. imenom i prezimenom....i ja njih...
i vidit sta radim i di radim...i lako dodju do mog mejla...
i lako mi posalju poziv za tulum..ako zele..
ne treba im facebook...


opet ne razuuuuuuuuuuumin!!!!!!!!!
Ti svakog možeš nać guglom? Čudno. Evo, ja sam uguglala svoje ime i prezime i definitivno me se ne može nać. A ne mogu me nać ni u telefonskom imeniku. Tko sa mnom nije u kontaktu a iz nekog me razloga želi pronać, može jedino ovak. Ili mi doć doma na vrata. A s obzirom da mi je portofon sjeban, i to je otežano

Ja sam se dugo opirala tom fejsbuku. Mislila sam, kaj ja imam stavljat svoje ime i prezime, pa nisam luda! I kaj ću tam uopće

A onda sam si tam našla frendicu iz osnovne koju nisam vidjela godinama, a koju bih rado ponovno vidjela
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:42   #28
Ja recimo koristim facebook najvise iz razloga sta puno putujem i susrecem upoznajem puno ekipe sa kim odma ne razmjenim email ali znam ime/prezime pa ih dodam pa preko njih nadem jos neke ljude koje znam i tako svi svo u kontaktu a da ne tipkas metarkse emailove
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:43   #29
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
znaci...ako nemas tu srecu ili cast da ti je ime na googlu, onda si otvoris profil na fejsbuku?
i napizdis slikicu...ono, ko selebriti???
evo malo sa wiki:
Quote:
Facebook is a social networking website, launched on February 4, 2004. Facebook was founded by Mark Zuckerberg, a former Harvard student. Initially the membership was restricted to students of Harvard College. It was subsequently expanded to MIT, Boston University, Boston College, and all Ivy League schools within two months. Many individual universities were added in rapid succession over the next year.
jos ako ti se posreci pa uspijes dobiti nekog od nasih domacih selebritija kao frenda nema ti kraja
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:46   #30
claire
on topic:
da, vidim smisao toga ako ljude koje trazis ne mozes zaguglat.
nemam potrebu za tim, imam kontakt s ljudima koji me zanimaju.
ako mene netko trazi, moze me lako nac.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:51   #31
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
da, vidim smisao toga ako ljude koje trazis ne mozes zaguglat.
nemam potrebu za tim, imam kontakt s ljudima koji me zanimaju.
ako mene netko trazi, moze me lako nac.
Ako nemaš potrebu za nečime takvim, onda se ne učlanjuj i to je to. Nama ostalima se to sviđa.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:54   #32
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
claire
on topic:
da, vidim smisao toga ako ljude koje trazis ne mozes zaguglat.
nemam potrebu za tim, imam kontakt s ljudima koji me zanimaju.
ako mene netko trazi, moze me lako nac.

luceeeeeeeeeee

ok...ljude ne mozes zaguglat...ali sto oni onda stavljaju u profil sto je toliko interesantno, ako guglu nisu interesantni?
ako me razumijete...
i sto, nadjes frenda i onda se dopisujes s njim?
najednom reaktiviras komunikaciju nakon sto godina..kako to da ti najednom postane interesantan za dopisivanje, a totalno ste izgubili kontakt???
i samo i jedino ga preko fejsbuka mozes naci...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:57   #33
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
luceeeeeeeeeee

ok...ljude ne mozes zaguglat...ali sto oni onda stavljaju u profil sto je toliko interesantno, ako guglu nisu interesantni?
ako me razumijete...
i sto, nadjes frenda i onda se dopisujes s njim?
najednom reaktiviras komunikaciju nakon sto godina..kako to da ti najednom postane interesantan za dopisivanje, a totalno ste izgubili kontakt???
i samo i jedino ga preko fejsbuka mozes naci...
Na gugl ne dodes ako se u nesto uclanis vec ako recimo se tvoje ime spominje na stranicama nekim tipa faks,clanak,blog...sta god
nije bit samo u starim prijateljima, u bilo kojim prijateljima.

Trazis dlaku u jajetu kad ti je sve lijepo objasnjeno
ak te ne zanima, ne uclanjuj se.
nitko te ne tjera da budes clan te stranice nit i jedne druge.
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:59   #34
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
luceeeeeeeeeee

ok...ljude ne mozes zaguglat...ali sto oni onda stavljaju u profil sto je toliko interesantno, ako guglu nisu interesantni?
ako me razumijete...
i sto, nadjes frenda i onda se dopisujes s njim?
najednom reaktiviras komunikaciju nakon sto godina..kako to da ti najednom postane interesantan za dopisivanje, a totalno ste izgubili kontakt???
i samo i jedino ga preko fejsbuka mozes naci...
Kako prcas.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:59   #35
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Facebook, kao i ostali sjatovi takvog tipa (myspace recimo) služe prvenstveno promociji, marketingu.
mislis...samopromociji...
ovo vec kuzim...
fejsbuk je za ljude kojih nema na guglu, a htjeli bi da im ime i slika bude publicirana..
a zasto npr. Maro Srezovic ima svoj profil?
sta on promovira?
vidim, ima miljun frendova...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:02   #36
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Ako nemaš potrebu za nečime takvim, onda se ne učlanjuj i to je to.
yep i ja to kazem.

Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Nama ostalima se to sviđa.
dobro.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:02   #37
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
mislis...samopromociji...
ovo vec kuzim...
fejsbuk je za ljude kojih nema na guglu, a htjeli bi da im ime i slika bude publicirana..
a zasto npr. Maro Srezovic ima svoj profil?
sta on promovira?
vidim, ima miljun frendova...
moju sliku recimo nemoze nitko osim prijatelja vidjet tako da ne promoviraju se svi
maro srezovic promovira Saloon
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:02   #38
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
luceeeeeeeeeee

ok...ljude ne mozes zaguglat...ali sto oni onda stavljaju u profil sto je toliko interesantno, ako guglu nisu interesantni?
ako me razumijete...
i sto, nadjes frenda i onda se dopisujes s njim?
najednom reaktiviras komunikaciju nakon sto godina..kako to da ti najednom postane interesantan za dopisivanje, a totalno ste izgubili kontakt???
i samo i jedino ga preko fejsbuka mozes naci...
Claire, dušo, skoro pa simpatično trolaš. Onak, malo tupasto.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:07   #39
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Ako nemaš potrebu za nečime takvim, onda se ne učlanjuj i to je to. Nama ostalima se to sviđa.
gle, nisam vise toliko mlada da bi mislila da sam najpametnija i zaista vjerujem da ima nesto u tom fejsbuku..ali ja to ne shvacam...

iskricu razumin...dodjem tamo, nabacim sexy nick..napisem da iman 25 god...i da bi avanturu i da mi ne smeta pusenje...
sve je jasno..jel..

a ovdi bi trebala doci sa svojim imenom i prezimenom i naci lepog Nebojsu iz 5.c i pitat ga di si sta ima, jesi se ozenio i zasto me nisi onomad htio...
i jos se divit njegovin slikama u profilu...
jel to?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:08   #40
Ja sam negdje čitala kako su osnivači Facebooka željeli napraviti stranicu na kojoj će se povezati ljudi koji se već u stvarnom životu poznaju (zato i imaju one opcije How they know each other),za razliku od My spacea,koji je za upoznavanje ljudi,onih koji se ne znaju prije toga....I meni Facebook baš služi svrsi,imam tu sve ljude od osnovne,preko srednje skole,pa sve to ovih trenutnih sa faxa...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.