Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2015., 22:22   #141
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
O čem ti? RoadRage govor o sadašnjem BMW-u F30 liniji,a ne o E90 koju si ti metnuo. Naravno da je jeftiniji,em ja stari model,em je benzinac. Nigdje veze.
Aha moja greška mislio sam da je i e90 u igri,šteta ako nije fantastičan auto
__________________
The past is a torch that lights our way. Where our fathers have shown us the path, we shall follow
1941 https://archive.org/details/adolfhit...istinaoslobada
Etanol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:23   #142
Quote:
mr.ivek kaže: Pogledaj post
konfiguriraj BMW-a ili Mercedesa pa sudi i onda piši nešto, to je jadno da ne može biti jadnije za takve "premium" marke.

Kupovat ces jednog dana auto pa cu te pitati za zdravlje, vratis se na ovaj post pa procitas ga ponovoo 2-3 puta da znas.
Ti neke stvari ne kuzis. Sto je marka ekskluzivnija, to ima manje doticaja sa sirokim masama. Zato premium proizvodjaci ni nemaju konfigiratore, sve se rjesava u salonu. Takva klijentela nema vremena doma drkat po cijele veceri da vidi malo jel ima sta novog ili jesu pale cijene aluminijskih felgi i koznog volana.

Zato se ni ne reklamiraju na TV-u, u dnevnim tiskovinama, na portalima i slicno.

I ne brini za mene, nadam se da nikada necu morati kupiti novi auto njemacke proizvodnje.
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 06:36   #143
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
A kada se kupuje auto takve vrste, onda se ode u salon, posjedne u testni auto, odvozi 100-tinjak kilometara, pa se ode kod konkurencije, napravi isto....pa se malo cijenka kod jednih, pa kod drugih....i kupi se auto koji ti odgovara.

To nema nikakve veze sa internetom i konfiguratorima.

Jedino moraš biti punoljetan i imati novce za takav auto...

...a ako ne ispunjavaš niti jedan od ta dva uvjeta, tu je internet...ali taj dio je tebi ionako dobro poznat.
Da u pravu si, to su auti za mene i tebe koji smo se politikom obogaili, nemamo mozga, ali imamo posteno stecen novac, pa nas boli kur...

Kolika je cijena pojedine opreme, 3 salona u svakom duga cijena, ali ako imas vovjeka u BMW-u dobijes auto ispod svih cijena.

Ali nas to ne zanima kad imamo para, zar ne.?

Ps ja i nisam bas politicar, ali bojam tunele za njih i posteno zaradim za BMW
I znas sto jos skuzio sam da hapse one koje kupuju Bmw-e, audije a6 pa sa ja kupio Golfa.

Zadnje uređivanje mr.ivek : 04.02.2015. at 06:44.
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 07:39   #144


...molim prijevod na zdravorazumski Hrvatski, ukoliko je moguće.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 09:56   #145
Ljudi vi se zajebavate sa ne postojanjem konfiguratora kod premium proizvođača?! Maknite se iz ovog našeg Šupka na kraju svijeta,i kada upisujete u google stranicu umjesto hr ili com.hr upišite de i gle čuda svi imaju konfiguratore. I BMW,i Audi,i Mercedes i Porsche čak i Ferrari. Ljudi vole sjedit doma i oni koji imaju para,a pogotovo večina nas koji nemamo para i eto konfigurirat si jedan F12 za jednom kad ću imat para...
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 16:27   #146
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Ljudi vi se zajebavate sa ne postojanjem konfiguratora kod premium proizvođača?! Maknite se iz ovog našeg Šupka na kraju svijeta,i kada upisujete u google stranicu umjesto hr ili com.hr upišite de i gle čuda svi imaju konfiguratore. I BMW,i Audi,i Mercedes i Porsche čak i Ferrari. Ljudi vole sjedit doma i oni koji imaju para,a pogotovo večina nas koji nemamo para i eto konfigurirat si jedan F12 za jednom kad ću imat para...
Mlado je predsjednik uprave imunoloskog sad kad to proda kupit ce on novog BMW-a, sto ce mu internet i google, 3 ponude u rh i eto konfiguratora. To sto ga varaju nema veze, bitno je imat love.
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 00:15   #147
Zanima me ova trica http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-seri...oglas-15326062
Pricao sam s vlasnikom i kaze da je vec mjenjao lanac distribucije na 100000 km. Jel to prerano?
ri78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 07:40   #148
Ako lik ima viska novca nikad nije rano.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 09:06   #149
Quote:
ri78 kaže: Pogledaj post
Zanima me ova trica http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-seri...oglas-15326062
Pricao sam s vlasnikom i kaze da je vec mjenjao lanac distribucije na 100000 km. Jel to prerano?
I bolje da ga je mjenjao jer ti modeli imaju problema s tim lancem zbog čega je i rađen opoziv.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 10:34   #150
Quote:
ri78 kaže: Pogledaj post
Zanima me ova trica http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-seri...oglas-15326062
Pricao sam s vlasnikom i kaze da je vec mjenjao lanac distribucije na 100000 km. Jel to prerano?
Da li ti je rekao cijenu koju je platio ili je to išlo preko BMW-a?
bosanac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 18:18   #151
Rekao je da su ga u Tomicu trazili 6000 kn, pa da je napravio kod nekog svog majstora. Nije rekao za kolko. Pitam iz razloga jer mi se cini da auto nema puno km, pa da nebi jos sto veliko otislo, ako je vec lanac mjenjan. Koliko sam cuo od ljudi i po forumu, nebi trebalo bit nekih drugih problema s tim motor i tom kilometrazom, ili se varam?
ri78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 19:42   #152
Bilo je još ponekih, taj motor je imao i swirl flaps čini mi se, kad to uleti u motor imaš havariju. Nije jedan tako poginuo.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:34   #153
BMW 318d

dobar dan

Zna li netko prema čemu se gleda eventualna zamjena alu felgi s 17 cola na 19 ili 18?
konkretno, mogu li na bmw 318d F30 umjesto originalnih 17 cola ugraditi felge od M3 koje su 19 cola? ili bi bilo bolje da stavim neke od 18?
7777PM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:03   #154
Quote:
7777PM kaže: Pogledaj post
dobar dan

Zna li netko prema čemu se gleda eventualna zamjena alu felgi s 17 cola na 19 ili 18?
konkretno, mogu li na bmw 318d F30 umjesto originalnih 17 cola ugraditi felge od M3 koje su 19 cola? ili bi bilo bolje da stavim neke od 18?
Imaš na vratima od vozača dimenzije felgi i veličine guma.

Ali, uistinu ne vidim svrhu 19" felgi na 318d...ajd, još 18" razumijem...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:06   #155
19"-ica ti je k'o flis-papir
No, ako ti je poanta, da neuka ekipica slini nad vizualnim dojmom, onda su 19" preduvjet za hipersalivaciju istih


17"-cola ti je optimum za 318.
Možeš ih sasvim fino (u vozačkom smislu) iskoristiti na našim cestama.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 10:12   #156
BMW 318d

dobar dan,

ima li tko kakvu preporuku koje su najbolje zimske gume?
7777PM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 10:25   #157
naravno: nove


nema na cemu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 20:50   #158
cijene servisa

Pozdrav svima,

novi sam ovdje, kao i novi vlasnik 318d karavana iz 2012. (E91) i imam pitanje za vlasnike sa vise iskustva oko servisiranja. Naime, bio sam neki dan na redovnom servisu kod mehanicara koji mi je do sada odrzavao aute (normalan auto-servis samo sto nije ovlasten) i imam filing da me malo previse kostalo pa ako se mogu usporediti cijene.
Bez rada, cijene koje mi je naplatio su:
filter goriva: 345kn
filter ulja: 147kn
filter zraka: 316kn
filter kabine: 230kn
ulje castrol edge 5w30: 124kn po litri - ovo znam da me oprao, kasnije vidio da se to ulje moze naci za oko 70-80kn/l
disk plocice prednje: 980kn
kontakt kabel disk plocice: 92kn
ukupno bez rada: 2838kn, nekako mi se to cini puno. ok, ulje je moglo biti cca 300kn jeftinije, ali me zanimaju ove druge stvari pa ako netko ima specifikaciju racuna iz servisa gdje dajete auto, bio bih zahvalan.

hvala svima,

--
p-a
PalcicAlbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 22:06   #159
Evo pa istražuj
http://autokreso.rezervnidijelovi.in...word=autokreso.

Računaj da dobiješ 20% popust na instaliranje aplikacije i korištenje loyaliti programa.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 22:11   #160
Jel narucivao tko izvana originalne dijelove? Ebay ili neki shop? Ebay nema kaj trazim, nosace, tepihe, itd.. Po super cijenama ima www.baum-bmwshop24.de ali ne dostavljaju u HR. ima koji drugi, a da je povoljan? Originalni.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.