Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2011., 19:58   #201
Joj daj ga pusti, "dramsku seriju" piše Jelena Februar koja im je istu napisala prije koju godinu pa je bila fracaso. Svaka telenovela na novoj ispadne fracaso. Rekli su da će zvijezda imati preko 200 epki pa smo vidjeli kako je završila. To je nova tv, ako ne ide odlazi u trash i biva zamijenjena turcima ili nečim sasvim desetim. Sad će mene neki klinac učiti kaj je telenovela, a kaj dramska serija, taman posla. Iz aviona se vidi da je telenovela koja ima točno definiranu radnju: ljubavni par koji se bori protiv zle matere i njegove zaručinice koja će ući kasnije misteriozno u njegov život, a prethodno je ubila 57 ljudi. Daj molim te nestani jer ćeš mi ogaditi gledanje kako to biva sa svime na novoj jer bez tebe i andy nekada se nije moglo doći do nekog mišljenja.

I da usput mislim da je gđa Volarić ovog puta inspirirana Marijanom iz BB koja ima mužda moreplovca i on odlazi na dugi put te je ostavlja materi doma. Brzo će u priču ući kakav Nemeš i tu bi nastao pravi cirkus.
deni44 is offline  
Old 20.08.2011., 20:05   #202
Vi ste komedija i gotovo valjda postoji razlog zašto se i Larin izbor a i Ruža vijetrova najavljuju kao dramske serije
zepina is offline  
Old 20.08.2011., 20:14   #203
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Vi ste komedija i gotovo valjda postoji razlog zašto se i Larin izbor a i Ruža vijetrova najavljuju kao dramske serije
Pa da, postoji. Da ljudi pomisle da će gledat nešto profinjenije ala Brothers & Sisters i The Good Wife, a zapravo će gledat sapunicu i telenovelu ala Najbolje godine i Zabranjena ljubav

Osim toga, ja ne vidim neke tvoje argumente koji dokazuju da je LI dramska serija.
Jay Bluebell is offline  
Old 20.08.2011., 20:21   #204
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Pa da, postoji. Da ljudi pomisle da će gledat nešto profinjenije ala Brothers & Sisters i The Good Wife, a zapravo će gledat sapunicu i telenovelu ala Najbolje godine i Zabranjena ljubav

Osim toga, ja ne vidim neke tvoje argumente koji dokazuju da je LI dramska serija.
Ma iznenaditi će te se kad vidite Larin izbor tipična dramska serija/ sapunica ako vam je draže
zepina is offline  
Old 20.08.2011., 20:23   #205
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Ma iznenaditi će te se kad vidite Larin izbor tipična dramska serija/ sapunica ako vam je draže
Odustajem.
Jay Bluebell is offline  
Old 20.08.2011., 20:27   #206
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Hm, ne. Sapunska opera je sapunska opera, tj. sapunica. U njoj može biti dramskog elementa, al ona i dalje po žanru ostaje sapunica. Po toj tvojoj logici, ako u sapunici ima i humora u nekim scenama, automatski je i humoristična serija?

Miniserije su miniserije, mogu bit dramske, humoristične, povijesne, tragedije itd... miješaš žanrove i elemente.

"Larin izbor" je po svemu telenovela. Po radnji, broju epizoda, emitiranju, broju likova. Druga je stvar što je Veljača i kompanija žele prikazati kao dramsku seriju jer se srame izraza "sapunice/telenovele", pa misle da će inzistiranjem na terminu "dramska serija" privući veći dio gledatelja. Da, možda i hoće na prve dvije epizode, al ljudi valjda i sami mogu shvatiti o čemu je riječ. Da su htjeli radit dramsku seriju, napravili bi je. Onda bi se serija emitirala jednom tjedno, imala bi 22-24 epizode i radnja bi bila složenija, s manje likova.
ma ne virujem da će oni sa tom spikom privući ikoga boli moju babu k**** jeli to dramska serija ili telenovela...

Quote:
Ma iznenaditi će te se kad vidite Larin izbor tipična dramska serija/ sapunica ako vam je draže
Ups evo ja tek sada ovo vidim...
Jbt. i ja odustajem... Zepina jeli tebe oni plaćaju da im radiš reklamu ili anti reklamu jer si mi ovime samo zgadio i novu i seriju!
vox is offline  
Old 20.08.2011., 20:36   #207
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
ma ne virujem da će oni sa tom spikom privući ikoga boli moju babu k**** jeli to dramska serija ili telenovela...
Briga ih za tvoju babu, kad je njima najvažnija demografska skupina 18-49.
Jay Bluebell is offline  
Old 21.08.2011., 11:14   #208
ako herceg na svom putovanju bude vjeran lari, umisto da jebe kurve po Singapuru, onda serija ne valja ništa
I_I is offline  
Old 21.08.2011., 11:18   #209
Quote:
I_I kaže: Pogledaj post
ako herceg na svom putovanju bude vjeran lari, umisto da jebe kurve po Singapuru, onda serija ne valja ništa
londres is offline  
Old 21.08.2011., 11:27   #210
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Briga ih za tvoju babu, kad je njima najvažnija demografska skupina 18-49.
Možda se serija snima za njegovu babu.
deni44 is offline  
Old 21.08.2011., 16:07   #211
Kolko ce imat epki?
Alejandro^^ is offline  
Old 21.08.2011., 16:11   #212
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Kolko ce imat epki?
160.
Jay Bluebell is offline  
Old 21.08.2011., 18:45   #213
Izgleda da ce ovo bit neka serija tipa "pod sretnom zvijezdom" znaci glupost,ali vidit cemo...
mp3david is offline  
Old 21.08.2011., 22:15   #214
"Pod sretnom zvijezdom" je bila jedna od najkvalitetnijih domaćih telenovela. Druga je stvar šta je publika nije prihvatila u terminu 18:00 usred proljeća.
Jay Bluebell is offline  
Old 22.08.2011., 00:01   #215
Ako vas još zanima glazba iz najava, svu glazbu za cijelu seriju je pisao Tonči Huljić.
dje-CAk is offline  
Old 22.08.2011., 00:07   #216
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ako vas još zanima glazba iz najava, svu glazbu za cijelu seriju je pisao Tonči Huljić.
Pročitali, nažalost.
Jay Bluebell is offline  
Old 22.08.2011., 03:17   #217
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
"Pod sretnom zvijezdom" je bila jedna od najkvalitetnijih domaćih telenovela. Druga je stvar šta je publika nije prihvatila u terminu 18:00 usred proljeća.
bas je bila kvalitetna,jedva sam od dosade izdrzao pogledati prve epizode.nula bodova.a isla je i na domi pa ju niko nije gledao
mp3david is offline  
Old 22.08.2011., 16:49   #218
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
bas je bila kvalitetna,jedva sam od dosade izdrzao pogledati prve epizode.nula bodova.a isla je i na domi pa ju niko nije gledao
Meni je serija bila odlična!
vox is offline  
Old 22.08.2011., 19:16   #219
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
bas je bila kvalitetna,jedva sam od dosade izdrzao pogledati prve epizode.nula bodova.a isla je i na domi pa ju niko nije gledao
Išla je na Novoj. Na Domi se reprizirala.
blenta is offline  
Old 23.08.2011., 00:52   #220
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Meni je serija bila odlična!
Također, nadam se da će i ova bit jednako zanimljiva.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.