Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2013., 11:41   #81
Iskreno se nadam da će se propit i postat još jedna teen zvjezica na bankrotu.Kako mmi taj mulac ide na jetra .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 11:55   #82
Nije mi tu ništa čudno.. lik je šu*ak al iskren. Identično napisano :"nasukani kit" sam pročitala bar 10 x na Kokošinjcu.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 12:02   #83
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da će se propit i postat još jedna teen zvjezica na bankrotu.Kako mmi taj mulac ide na jetra .
Sudeći prema razini bahatosti, to je i više nego izgledno. Što prije potone u zaborav, to bolje. Bez obožavatelja je nitko i ništa.
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Nije mi tu ništa čudno.. lik je šu*ak al iskren. Identično napisano :"nasukani kit" sam pročitala bar 10 x na Kokošinjcu.
Tebi je fakt isto govoriti tako na hrvatskom forumu o nekim ženskama koje ne znaju naš jezik i nemamo nikakav direktan kontakt s njima, samo su lica i tijela sa naslovnica ili ekrana, i reći to u lice curi koja je došla po tvoj autogram? To nije iskrenost, to je bezobrazluk. Nitko tko ovdje tako piše nikad ne bi tako nešto rekao nekome u lice, to sam sigurna. Ako bi, onda je isti kao ova kretenčina.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 12:06   #84
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Tebi je fakt isto govoriti tako na hrvatskom forumu o nekim ženskama koje ne znaju naš jezik i nemamo nikakav direktan kontakt s njima, samo su lica i tijela sa naslovnica ili ekrana, i reći to u lice curi koja je došla po tvoj autogram? To nije iskrenost, to je bezobrazluk. Nitko tko ovdje tako piše nikad ne bi tako nešto rekao nekome u lice, to sam sigurna. Ako bi, onda je isti kao ova kretenčina.
Meni je to jednako. Da. Jer će se loše osjećati žena koja ima viška kilograma čitajuci moj post je ja govorim da su takve i takve poput nje nasukani kitovi, da mi je odvratna i da ju ne mogu gledat koliko mi se povraca. Isto mi je. Bezobrazno je i jedno i drugo.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 12:15   #85
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Meni je to jednako. Da. Jer će se loše osjećati žena koja ima viška kilograma čitajuci moj post je ja govorim da su takve i takve poput nje nasukani kitovi, da mi je odvratna i da ju ne mogu gledat koliko mi se povraca. Isto mi je. Bezobrazno je i jedno i drugo.
Ne, nije isto. Ni blizu tome.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 12:28   #86
Tebi. Meni je identicno.cak mi je odvratnije ovo na forumu, gdje cu se zgrazavati na debljem tijelu a frendicu cu lazno tapsati po ramenu i tijesiti kako nije kit. Da je prekrasna s tim salom.Rumena i zdrava. Jer, po tvom , bas bi bilo bezobrazno istinu reci u lice.Na forumu je sasvim OK.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 12:38   #87
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Tebi. Meni je identicno.cak mi je odvratnije ovo na forumu, gdje cu se zgrazavati na debljem tijelu a frendicu cu lazno tapsati po ramenu i tijesiti kako nije kit. Da je prekrasna s tim salom.Rumena i zdrava. Jer, po tvom , bas bi bilo bezobrazno istinu reci u lice.Na forumu je sasvim OK.
Ma naravno. Jer sasvim je u redu frendici, ničim izazvana, reći da izgleda kao nasukani kit. To je iskreno. Nije, to je bezbrazno. Kad to kažeš, ničim izazvan, nepoznatoj osobi koja je samo htjela tvoj autogram, to je bezobrazluk, a ne iskrenost. I ne nije isto komentirati na forumu nepoznate žene, javne osobe u temama koje su tome namijenjene i ići po ulici i govoriti ljudima takve stvari. Jer je baš nitko nije pitao za mišljenje. Ali ako to misliš da je to jednako, ili čak da je na forumu gore, samo živi u tom uvjerenju. Ali nisi u pravu.

I da, i nitko nije rekao da se ikog treba tapšati po ramenu i lagati kako je rumena i zdrava. Ali nazivati je nasukanim kitom isto nije u redu. Osim ako mrziš svoju prijateljicu, u tom slučaju je razumljivo.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 13:04   #88
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ma naravno. Jer sasvim je u redu frendici, ničim izazvana, reći da izgleda kao nasukani kit.
Gdje sam ja rekla da je to normalno?

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
To je iskreno. Nije, to je bezbrazno.
S tim sam se već složila.

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Kad to kažeš, ničim izazvan
, nepoznatoj osobi koja je samo htjela tvoj autogram, to je bezobrazluk, a ne iskrenost. I ne nije isto komentirati na forumu nepoznate žene, javne osobe u temama koje su tome namijenjene i ići po ulici i govoriti ljudima takve stvari. Jer je baš nitko nije pitao za mišljenje
A koga izaziva jedna Anđelica da ju se naziva anoreksičarkom ili jednu Kim krmačom debelom? Koga one izazivaju? Ha? Ne shvacam zasto je po tebi u redu pljuvati po nekoj random slavnoj osobi a svojoj prijateljici ili nekom tko ti je prišao nije u redu?

Ljudi su poput Biebera ponekad bezobrazni. A mene to podsjeća na forum gdje se stvarno mogu pročitati gnjusni komentari. Gnjusni.

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ali ako to misliš da je to jednako, ili čak da je na forumu gore, samo živi u tom uvjerenju. Ali nisi u pravu.
To ti kažeš. Ja pitam: a zašto?

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
I da, i nitko nije rekao da se ikog treba tapšati po ramenu i lagati kako je rumena i zdrava. Ali nazivati je nasukanim kitom isto nije u redu. Osim ako mrziš svoju prijateljicu, u tom slučaju je razumljivo.
Ili ju jako volim pa ću joj lagati u lice. Jer ju volim. Jako. Puno. I baš je zgodna. I super joj stoje taj skinny jeans.

Ne znam što je gore i dalje..

Zadnje uređivanje Free M. : 11.12.2013. at 13:35.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 11:27   #89
Ju!

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 11:40   #90
Za Scarlett

http://www.youtube.com/watch?v=-YjFmTf3MY4
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 11:49   #91
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ju!


Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 12:12   #92
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Gdje sam ja rekla da je to normalno?:
Tako je zvučalo.

Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
A koga izaziva jedna Anđelica da ju se naziva anoreksičarkom ili jednu Kim krmačom debelom? Koga one izazivaju? Ha? Ne shvacam zasto je po tebi u redu pljuvati po nekoj random slavnoj osobi a svojoj prijateljici ili nekom tko ti je prišao nije u redu?

Ljudi su poput Biebera ponekad bezobrazni. A mene to podsjeća na forum gdje se stvarno mogu pročitati gnjusni komentari. Gnjusni.

To ti kažeš. Ja pitam: a zašto?:
Zato jer su i Anđelice i Kim javne osobe, koje, pazi sad, žive od svog izgleda, stalno su u medijima zbog svog izgleda, žele biti u medijima, i time su i podložne komentiranju. Izazivaju, ako baš hoćeš, svaki put kad se pojave u javnosti jer su zanimljive ljudima. Svi koji svoje slike stave na net su također podložni komentiranju, sviđalo im se ili ne. Zato ja svoje slike ne stavljam na net, jer ne želim čuti komentare od tko zna koga.

Ta jadna cura nije komentirana na netu nego je došla pjevaču kojeg voli da ga zamoli autogram ili sliku, ili što već, a on njoj, nepoznatoj osobi, ide, iz čista mira govoriti kako je nasukani kit i ogromna. Jer nema trunke obzira i pristojnosti. Cura se rasplakala. Ja bih ga pukla u međunožje pa bi zaštitarili morali reagirati. I ti ćeš sad meni tvrditi da je to ista stvar? Ne može se u stvarnom životu ponašati kao što to radiš na forumu.
Uostalom, ja nikad za nikog nisam upotrijebila taj izraz i ružno mi je to za pročitati, ali ako mi je netko odvratan i ružno građen, to ću ovdje i reći. Ali neću ljudima oko sebe, neizazvana, govoriti što mislim o njihovom izgledu. To samo debili rade.

Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Ili ju jako volim pa ću joj lagati u lice. Jer ju volim. Jako. Puno. I baš je zgodna. I super joj stoje taj skinny jeans.

Ne znam što je gore i dalje..
Onima koje voliš, ne lažeš. Nećeš reći da joj super stoji ako misliš da joj užasno stoji. Nećeš joj reći da je debela krava, ali joj nećeš reći ni da je super i da tako treba izgledati ako tako ne misliš. Uostalom, ljudi nisu slijepi i imaju ogledalo doma pa im ne treba govoriti kako izgledaju, to vide i sami. I iskreno, meni bi bila uvreda da mi netko govori nešto što je očito laž isto kao da mi kaže istinu na bezobrazan način. Postoji nešto što se zove takt. Također je moguće biti iskren, a ne biti bezobrazan jer to dvoje nisu sinonimi iako bezobrazni ljudi sami za sebe misle kako su oni samo iskreni.

Na forumu se indirektno komentira izgled, iznosi mišljenje o izgledu, a ne govori se direktno toj osobi. Pa ja nikad nikome koga sam ovdje komentirala u negativnom smislu ne bih rekla "debela, si, odvratna si, ružna si, kakvu to guzicu imaš, idi smanji te ogromne sise, tijelo ti izgleda kao karikatura itd." S druge strane, nešto lijepo bih rekla.
Biebera nitko nije pitao za mišljenje, niti je njegov komentar imao veze s vezom. Posve nepozvano i neprikladno.
Da sam kojim slučajem slavna osoba u Hrvatskoj, izbjegavala bih ovakve teme da se slučajno ne nađem. Ali bi mi bilo potpuno jasno da je to moguće. S druge strane, da mi netko tako kaže u lice, bez ikakvog razloga, samo zato jer je umišljena, arogantna kretenčina, to je nešto drugo. Pitam se kako bi on reagirao da njemu netko dođe i iz čista mira mu ide govoriti da je glup, kako užasno pjeva, da su mu pjesme sranje, da izgleda kao isprdak i sl. A mislim, istina je, jel (dobro, ne znam za pjesme ali otprilike).

I još nešto, da bilo koja od tih javnih osoba koje se redovito komentira dođe isto tako negdje i da joj netko kaže kako je ogromna ili anoreksična ili što već, taj koji bi to rekao je isto kreten. Svoje mišljenje zadrži za sebe ili podijeli na forumu jer na forumu se traži. Ta osoba te nije tražila pa prema tome šuti.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 13:09   #93
E, ima i na forumu laznog komplimentiranja

Sjecam se trebe koja je na Modne kritike za kokosi metnula svoju sliku

Svi su pohvalili kako ima super figuru, super joj stoji odjeca

A ne stoji

I nema dobru figuru

I to su je pohvalile osobe koje bi njeno tijelo ispljuvale da se npr naslo na temi Najljepsa/Najgora tijela
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 14:26   #94
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
E, ima i na forumu laznog komplimentiranja

Sjecam se trebe koja je na Modne kritike za kokosi metnula svoju sliku

Svi su pohvalili kako ima super figuru, super joj stoji odjeca

A ne stoji

I nema dobru figuru

I to su je pohvalile osobe koje bi njeno tijelo ispljuvale da se npr naslo na temi Najljepsa/Najgora tijela
Primjetila sam ovo. Ja onda ništa ne komentiram, točnije, ne komentiram liniju jer to ovako ili onako nije tema. A par puta sam htjela.


Ne znam što bih rekla na ovo...Sjećam da da sam čitala o toj ženskoj i razmišljala kako nije pošteno da takve spodobe dobiju na lotu. I kako se može veseliti, a to što je ubila dijete, nikom ništa. I kao imala je curu. A sad je u ljubavnoj vezi s tipom. Za njega isto ne znam jel lud ili što. Tko još šalje poruke policiji da je ubio nekog? Poremećeno. I samo 29 godina zatvora?
http://danas.net.hr/svijet/ubili-dvo...ljubavna-pisma
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 11:47   #95
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Primjetila sam ovo. Ja onda ništa ne komentiram, točnije, ne komentiram liniju jer to ovako ili onako nije tema. A par puta sam htjela.


Ne znam što bih rekla na ovo...Sjećam da da sam čitala o toj ženskoj i razmišljala kako nije pošteno da takve spodobe dobiju na lotu. I kako se može veseliti, a to što je ubila dijete, nikom ništa. I kao imala je curu. A sad je u ljubavnoj vezi s tipom. Za njega isto ne znam jel lud ili što. Tko još šalje poruke policiji da je ubio nekog? Poremećeno. I samo 29 godina zatvora?
http://danas.net.hr/svijet/ubili-dvo...ljubavna-pisma
Za takve ljude je dobra jedino smrtna kazna,pogotovo ako se radi o djetetu.Ali su se vjerovatno izvukle na neuračunljivost ili tako nešto.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 22:14   #96
http://danas.net.hr/crna-kronika/vla...a-ubila-43-psa

Ovako bih ja sa takvim ljudima.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 15:41   #97
http://danas.net.hr/hrvatska/zbog-sp...i-dva-ljubimca

Kakav je to kretenizam? Dva psa i dvije mačke? I inače me živcira ograničavanje broja kućnih ljubimaca kad ih ionako previše ima na ulicama i azilima, ali ovo...Zašto ne 3 mačke i pas? Ili obrnuto? Ili 4 psa, 4 mačke?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 17:38   #98
http://www.jutarnji.hr/video--okruta...-njim/1146862/
Šta bi ja napravila tom tipu....
Iskreno se nadam da mali bude imao više sreće sa sljedećim vlasnikom.
i onda mi ovo popravi dan.
http://www.jutarnji.hr/foto--djecak-...-auto/1146756/
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 19:32   #99
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/video--okruta...-njim/1146862/
Šta bi ja napravila tom tipu....
Iskreno se nadam da mali bude imao više sreće sa sljedećim vlasnikom.
i onda mi ovo popravi dan.
http://www.jutarnji.hr/foto--djecak-...-auto/1146756/
Suze su mi krenule. Na oboje. Pretpostavljam da je dobra stvar što nije doslovno izbacio štene iz auta.

Evo, opet životinje.

http://danas.net.hr/svijet/video-ope...ih-ne-nadgleda

Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 22:39   #100
možeš preimenovat topik 'zgražanje nad nasiljem nad životinjama i slično'
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.