Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 23:27   #61
Sipa li se u 3.0 V6 dizlo AdBlue? Koliko sam vidija u SAD-u je, valjda je onda i kod nas.
Bara is offline  
Old 06.03.2014., 00:49   #62
Mož da bidne al ne mora da znači. VAG dieseli imaju SCR i posljedično AdBlue ali samo u Americi. U EU nisam vidio. Slično bi moglo bit sa tim 3.0 V6
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Old 06.03.2014., 11:02   #63
Koliko im je komplicirano stavljati SCR(inače Iveco ima patentna prava na Hi-SCR) te koji je točno razlog da se to ima u SAD-u? Koliko znam to nije problem toliki napraviti.
Bara is offline  
Old 07.03.2014., 11:00   #64
Vjerovatno nove norme traze nizak NOx


Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
hystorian is offline  
Old 08.03.2014., 15:07   #65
Kako su to prije par godina u FIAT-u zamislili razvoj budućih agregata(označeno zelenom bojom):
Bara is offline  
Old 11.03.2014., 00:07   #66
CDRW ili netko ko bi mogao znati... Bi li bilo teško napraviti novi moderni 5-cilindarski 2.4 JTD za FIAT? Koje su mane toga dizajna, u biti koliko mu je ograničena upotreba, je li uopće može stati u koje današnje auto iz grupacije?
Bara is offline  
Old 11.03.2014., 11:32   #67
Pa nije ga problem modernizirat, napisao sam to nekoliko puta - L5 i L4 motor su ISTI motori, samo imaju jedan cilindar sim-tam. Dakle sva unapređenja koja je do sad doživio L4 (1956 ccm) su primjenjiva i na L5.

Ali

Pitanje je čemu? L4 biturbo (doduše Opelov) ide do 250 ks.
3.0 V6 počinje na 190 ks

Gdje je tu prostor za L5? Koji ima i jedan drugi problem - jesi li vidio kako je on ugrađivan? Prste nemreš gurnut između desnog uzdužnog nosača i motora ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Old 11.03.2014., 14:15   #68
Koji to Opel 2.0 CDTI ide do 250 KS mi je još tajna? Ne tvrdim da nema ali di je taj u praksi, ja ga još nisam vidio. Isto sa tom snagom mi se to čini malo isforsirano.

3.0 V6 počinje sa 190KS ali još ne ide poprečno, a uz to jedan l5 motor je valjda jeftinije za proizvest.

Samo čudi me da FIAT cijelu tu seriju nije krenuo modernizirati sa alu blokovima, valjda će i to jednog dana uslijediti.

Znam da je kod 2.4 JTD sve tijesno i da je na knap, ali svejedno volio bih vidjeti takav motor u recimo novom Cherokeeu ili ako ikada novi 200 u nekom obliku ugleda naše tržište. A stvarno mislim da taj 200 ima mjesta kod nas pod FIAT ili Lancia kapom sa ovim novim više nekako europejskim dizajnom.
Bara is offline  
Old 11.03.2014., 14:30   #69
Dolazi ove godine u Insignii, 2.0 će bit samo bi-turbo, 195 i 250 ks. Novi 1.6 će ići do 160 kao biturbo i mjenja SVE single-turbo 2.0, 110, 130 i 160 ks.
Tako su bar najavili.

U krajnjem u krajnjem - slažem se da bi trebalo izbacit i novi L5.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Old 11.03.2014., 15:56   #70
To sam očekivao da će im 1.6 ići kao bi-turbo. Samo tih 250KS na 2.0 dizel agregata mu se čini nestvarno, u biti kada malo sagledam realnije mi se čini da bi tri turbine mogle biti u pitanju.

Nego daj pojasni ako znaš na raznim evo sada ovdje FCA motorima, kako rade dvije turbine, paralelno ili kao twin-stage ili kako već? Doduše znam da je u 1.9 JTD bio twin-stage i da je valjda bilo 300Nm već na 1250 o/min ili tu negdje.

Zna li se točno kolike su uštede u masi kod novoga 1.75 TBi sa alu blokom?
Bara is offline  
Old 11.03.2014., 16:03   #71
Zašto tri tubine? I zašto nestvarno?


212ks su imali 2004. 20% za 10 godina ne izgleda previše
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 11.03.2014., 16:16   #72
Alu blok je 20 kg lakši od gusnatog. Službeni podatak, neslužbeno pamćenje.

Turbinice su serijske, dakle mala radi na niskim, wastegate male je spojen na turbinu velike tako da kad mala dođe do kraja mogućnosti preuzima velika koja se već vrti. na višim okretajima velika preuzima 100% a mala je potpuno bypasirana od ispušnih klapnom.

http://www.youtube.com/watch?v=qqIl1zh_qP8
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Old 11.03.2014., 20:19   #73
A monstruozno veliki obrtni moment pokida sve živo naročito zamajac...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Old 11.03.2014., 20:59   #74
@CDRW, mislio sam kako je to riješeno na FIAT 1.9 JTD motoru, te je li znaš kako je to kod Maserati/Ferrari onog novog V6?

I ako znaš ima li FIAT intelektualna prava na ove Opel uratke ili je sve tu sada Oplovo?
Bara is offline  
Old 12.03.2014., 15:24   #75
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Kako su to prije par godina u FIAT-u zamislili razvoj budućih agregata(označeno zelenom bojom):
ma to moš maču o rep objesit .... imaju onih takvih planova gro samo niti jedna ne realiziraju ... po tom su već trebali imat nasljednika brava, alfe, SUV-a i ne znam šta sve ne ... pa vidiš da nema ništa od toga dan danas
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
@CDRW, mislio sam kako je to riješeno na FIAT 1.9 JTD motoru, te je li znaš kako je to kod Maserati/Ferrari onog novog V6?

I ako znaš ima li FIAT intelektualna prava na ove Opel uratke ili je sve tu sada Oplovo?
Opel odnosno GM je popušio prava još prije 10 godina kada su fiatu morali platiti odštetu i vratit 10% dionica jer nisu ništa radili i ulagali u razvoj JTD koji je kao trebao biti zajednički rad GM-a i FIATa.
PowerG is offline  
Old 12.03.2014., 15:29   #76
Evo nešto najavljeno i od strane fiata ... fora na Stila Uproad

Fiat Avventura


PowerG is offline  
Old 12.03.2014., 15:52   #77
Quote:
PowerG kaže: Pogledaj post
ma to moš maču o rep objesit .... imaju onih takvih planova gro samo niti jedna ne realiziraju ... po tom su već trebali imat nasljednika brava, alfe, SUV-a i ne znam šta sve ne ... pa vidiš da nema ništa od toga dan danas
Ček, ček, ček - pa što sa te slike NIJE napravljeno? E-Torq postoji (kao i TetraFuel - ex Tritec tvornica u Brazilu), Tigershark je dobio MultiAir i 186 ks, 3.0 Pentastar turbo također postoji kao i 3.2 NA ...

Što se prava tiče to smo rješili - 1.3, 1.9 i 2.0 su ZAJEDNIČKI i Fiat i Oplo imaju prava na njega. Od "razvoda" svatko razvija za sebe. Tvornice su isto tako podjelili (1.3 u poljskoj je otkupio Fiat a 1.9/2.0 su podjelili - Pratola Fiatu a K'lautern Opelu).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Old 12.03.2014., 15:59   #78
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ček, ček, ček - pa što sa te slike NIJE napravljeno? E-Torq postoji (kao i TetraFuel - ex Tritec tvornica u Brazilu), Tigershark je dobio MultiAir i 186 ks, 3.0 Pentastar turbo također postoji kao i 3.2 NA ...

Što se prava tiče to smo rješili - 1.3, 1.9 i 2.0 su ZAJEDNIČKI i Fiat i Oplo imaju prava na njega. Od "razvoda" svatko razvija za sebe. Tvornice su isto tako podjelili (1.3 u poljskoj je otkupio Fiat a 1.9/2.0 su podjelili - Pratola Fiatu a K'lautern Opelu).
A jesmo li sigurni da opel ništ ne plaća fiatu u zamjenu za pravo na izradu tih motora???

Nekak mi u sjećnju ostaje da fiat može ograničit korištenje tih motora - ugovor o raskidu braka
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Old 12.03.2014., 16:09   #79
Mislim da ne plaćaju PRAVA no nisam 100%. Sigurno plaća 1.3 motor nema tvornicu u kojem bi ga radio no licencu mislim da ne.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Old 12.03.2014., 16:14   #80
Od onoga gore jedino nije napravljen Air-torQ tj. opremanje E-torQ motora MultiAir tehnologijom. Čak ima stvari kao 3.0 V6 Pentastara kojeg tamo nema.
Bara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.