Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2015., 21:10   #61
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Sa ovolikim padom dionica u Vokswagenu će letjeti glave, uostalom već vjerojatno i lete.
VW neće vjerojatno propasti ali će biti velikih pretumbacija. Prvo što će trpjeti je vjerojatno razvoj a onda će se zatvoriti i pokoji pogon možda. U vlasničku strukturu će ući vjerojatno neki stranac tipa kinez i to velikim udjelom jer će vjerojatno pokriti trošak kazni. Tako ćemo na kraju imati kineski VW kao što je i Volvo.
hi hi hi....kineski VW....
das auto made by china. Haha mi se kupuje passat po cijeni dacije
digital26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:22   #62
Quote:
MM MARI kaže: Pogledaj post
Nisam se prije uključio u raspravu jer sam bio kod brokera i prodavao sam svoje dionice...
Kia je platila kaznu jer im je putni komp pokazivao za cca 4 dcl manju potrošnju nego je stvarna, a osim kazne su još svakom vlasniku morali platiti razliku u gorivu, stvarna potrošnje - prikazana potrošnja.
Na svom i30 vidim bas toliku razliku od prikazane potrosnje. Meni nitko nista nije platio nazad.. a bio bi sretan samo da u servisu to postelaju da pokazuje kako spada. Vec sam ranije pitao ali nisu zo navodno nista mogli nariktat.
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:43   #63
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Na svom i30 vidim bas toliku razliku od prikazane potrosnje. Meni nitko nista nije platio nazad.. a bio bi sretan samo da u servisu to postelaju da pokazuje kako spada. Vec sam ranije pitao ali nisu zo navodno nista mogli nariktat.
Bilo je neki natječaj prije godinu dana gdje je trebalo provozati neki Kijin model i napisati recenziju. Ja sam u toj recenziji spomenuo taj slučaj u Americi i napisao im da su mi dužni 1.500 kuna u razlici na potrošnji. Odgovora nije bilo, nego me za tjedan dana nazvao lokalni diler i počeo mi objašnjavati šuš-muš o tom problemu, kako je u europi drugačiji mjerni ciklus za mjerenje potrošnje....bla, bla, bla. Pitao sam ih zašto mi oni odgovaraju a ne generalni uvoznik, veli mi da su im iz Zagreba proslijedili moje pitanje da mi odgovore. A šta da mi odgovore, pitali su oni? Pa recite da tra-la-la.....Uglavnom, ja bih bio zadovoljan time da to poslože kakvim abdejtanjem. U razgovoru s drugima koji voze različite marke automobila, shvatio sam da lažu manje-više svi putni kompi.
MM MARI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:05   #64
jaaaooooo a šta ako w bankrotira i nestane mu imena...( jer i kina ko za vraga sad ima nekih svojih problema,financijskih ,naravno)

što će sad ovi naši i svjetski jarani bez w,kako će se kurčiti i fatati komade ????

aaaaaaa zemljo otvori se ....

pa cijena golfa duje če otiči u nebesa
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:10   #65
Je li i dalje svi dizeli u SAD-u zadovoljavajuću normu postižu isključivo dodavanjem uree?


__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:18   #66
Mene sad zanima još jedna stvar; dal to sranje kaj su napravili ima kakve veze sa konjima, tj. dal njihovi motori imaju prijavljeno manje konja nego ih ima u štali? Dal će se sad i VW konji pretvoriti u ponije kao kod korejaca???
MM MARI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:21   #67
E da, oće mi netko objasniti ta ADBlue- koji je to penis. Vidim da neke benge i kod nas to prodaju.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:36   #68
http://energopak.hr/adblue/adblue_tehnicki_podaci/

razrijeđeni amonijak
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:45   #69
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post


@Actross pun ti je inbox.
A mislim da 50€ necemo viditi. Mislim da ce sve izpod 80€ i ako mozes drzati 3-4 godine. ces imati dobru zaradu.
Inbox riješen!

U 2 dana VW izgubio preko 12milijardi na vrijednosti! I još nije gotovo! Ovisno kako će se skandal zakuhavat još će još izgubit vrijednost dionica....da će past ispod 100€ je vrlo realno, krizna sjednica nadzornog odbora sazvana, uključila se i EK....






Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:07   #70
A kruva ti Tko zna, možda kupim koju dionicu VW-a. Jednu, dvije, tek toliko i ako se sranje ovako nastavi upadnem u odbor
Kakve sam sreće, ako kupim dionice, VW će propasti 100 %.
Nego, kako se ova situacija odrazila na prodaju vozila? Znač li da se Toyota opet vraća na vrh?

Baš gledam, pad u Kini + ovo, nije im baš situacija. VW bi trebao:
- prodati Ducati
- prodati Lamborghini
- čak možda i Bugatti
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:21   #71
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Sa ovolikim padom dionica u Vokswagenu će letjeti glave, uostalom već vjerojatno i lete.
VW neće vjerojatno propasti ali će biti velikih pretumbacija. Prvo što će trpjeti je vjerojatno razvoj a onda će se zatvoriti i pokoji pogon možda. U vlasničku strukturu će ući vjerojatno neki stranac tipa kinez i to velikim udjelom jer će vjerojatno pokriti trošak kazni. Tako ćemo na kraju imati kineski VW kao što je i Volvo.
hi hi hi....kineski VW....
....i da ovaj SF-scenario bude kompletan na kraju Holivud snimi nastavak Transformersa u kome armija od 500,000 VW auta krene na Detroit gde na kraju budu porazeni/potpaljeni od bacenog zippo upaljaca uz neizbeznog klika yipikaye mother f*cker
pezetka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:32   #72
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Je li i dalje svi dizeli u SAD-u zadovoljavajuću normu postižu isključivo dodavanjem uree?
Pa zar ovi u skandalu nemaju SCR? Koliko znam 2.0 TDI tamo nisu imali SCR. U ovom skandalu nije niti jedan model sa SCR-om.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:40   #73
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
VW bi trebao:
- prodati Ducati
- prodati Lamborghini
- čak možda i Bugatti
De pošalji e-mail u VW pa im to savjetuj, vjerovatno svi njihovi vodeći ljudi sad sjede pred PC-em i čitaju forume i ovakve debilane.
Stvarno ne znam odakle ti ideja uopće pisat o tome što bi jedna od najvećih korporacija na svijetu trebala poduzeti bez da imaš blage veze s njihovim poslovanjem?
Kolko imaš godina? 14?

Platit će neku sitnu kaznu, nakon nekog vremena će se sve vratiti u normalu i zemlja će se nastaviti okretati.
A novinarstvo će i dalje biti senzacionalističko govno.
croarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:43   #74
A prestala se okretati? Ajde, nisam primjetio. Što znači sitna kazna?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:47   #75
nek se oni uhvate proizvodnje bube i kublwagena ,to im je dobro išlo ,mogu još i t2 šarafiti,a aute nek ostave da ih rade oni koji to znaju, japanci i koreanci
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:48   #76
Quote:
croarmy kaže: Pogledaj post
De pošalji e-mail u VW pa im to savjetuj, vjerovatno svi njihovi vodeći ljudi sad sjede pred PC-em i čitaju forume i ovakve debilane.
Stvarno ne znam odakle ti ideja uopće pisat o tome što bi jedna od najvećih korporacija na svijetu trebala poduzeti bez da imaš blage veze s njihovim poslovanjem?
Kolko imaš godina? 14?

Platit će neku sitnu kaznu, nakon nekog vremena će se sve vratiti u normalu i zemlja će se nastaviti okretati.
A novinarstvo će i dalje biti senzacionalističko govno.
falija si šefa i stanicu

nije problem veličina kazne ,več strmoglavi pad dionica....na kojima će izgubiti 50 x više nego što je sama kazna
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:50   #77
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
E da, oće mi netko objasniti ta ADBlue- koji je to penis. Vidim da neke benge i kod nas to prodaju.
Dotak koji je "sintetska" pisaka!
Zaniljivost u svemu je ipak cjena koja je kao kod ulja na pumpnoj skupa.
1l= se zna Naci u internetu ili Baumaxu ili slicnim radnjama za 5€ na pumpnoj kako kada naplatu duplo ili vise. potrosnja Adbluea je ca 5% potrosnje Diesela.
Problem je da je osjetljivo na hladnocu i ne valja ga cuvati na vise od -10 ali isto na vrucinu njevalja na +30. Sta znaci da mozes zaboraviti drzati reservu ljeti u Autu. Ako ti se Adblue Reservoir izprazni Auto nece vise da vozi, to je tako elektronski napravljeno.

Znaci dok ga se nemoze Kupiti svugdje ima jos dosta mana. Ali svi noviji i veci dizeli VAG vozu s time, Da bi izpunili EURO 5 ili EURO 6, bez Adblue nebi uspjeli nego EURO4!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:57   #78
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post

Baš gledam, pad u Kini + ovo, nije im baš situacija. VW bi trebao:
- prodati Ducati
- prodati Lamborghini
- čak možda i Bugatti
Koliko znam te marke radu ipak dobiti. I Bentley ima veoma dobru margu.

Dok je Seat uvijek blizu granice ali ipak jos gubi novaca.

2013 su imali minus od 66 mlijuna. Ali imaju i vece Probleme sa kvalitetom od bilo Koje od VAG brendova. Dok Skoda raste i raste i osvaja rekorde u svom poslovanju kao "jeftiniji VW" Seat kao "jeftiniji Audi" jos nije stigao priblizno tu.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:58   #79
znači ako nemaš adblue pri sebi a prazan rezervarčič ti zaustavio auto,nema druge nego udri po pivkanu i napuni rezervarčić šta on zna jel sintetska ili prava ...pišaka
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 00:04   #80
a i moraju propasti kad misle seata ljudima podvaliti kao jeftini audi
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.