Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2015., 15:18   #21
A možda je čovjek negdje blizu pruge ili sličnog zagađivača pa hrđa uopće nije odozdo nego "odozgo" - pala iz zraka. To može objasniti i stradanje laka na krovu - sjetite se auta koji su bili dugo parkirani u Branimirovoj ... izgledali su ko da si ih kantom hrđave boje zalio. Naročito oni bijeli/svjetli.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:22   #22
da ne brine me tolko krov jer ok neka ga ponovno lakiraju i sve ok, samo ta hrdja na bocnim stranama, na poslu sam pa ne mogu staviti slike da se vidi, navecer cu staviti

ujutro u 8h sam kod zubaka, tj. rekli su da samo dodjem od 8-16h i javim se voditelju limarije da pogleda
audia1sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:29   #23
ono sto jos nisam spomenuo da se na krovu na mjestu povrsine 1 cm x 1 cm moze vidjeti kao da se lak otopio, kao ono kad je nesto tekuce pa kad se susi puhanjem ostane neki nepravilni oblik
audia1sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:42   #24
Ma da tebi netko nije auto nečim zalio? Svakakvih budala ima ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:44   #25
Homofobni ispad?
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:46   #26
stavim poslije slike pa da se vidi
audia1sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 16:11   #27
Pa kaj to nije pocinčano
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 16:30   #28
bez panike

U Audiju redovno reklamiraš i problem riješen.Zašto gubiš vrijeme ovdje.Nije to Fiat,Alfa Lancia i ostale konzerve gdje ti u ovlaštenom servisu ne priznaju ni ono što te sljedi! (Provjereno). Otiđi
na vrijeme u Audi ovlašteni,reklamiraj i to napraviš dok traje garancija. Ne gubi vrijeme ovdje.
njuška1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 16:30   #29
Brzo opereš kad ga ptice zaseru? Neki nisu vjerovali šta to može napraviti laku kad odstoji, upravo takvo udubljenje.. A pogotovo na vodenim bojama.
dmikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 20:56   #30
Quote:
njuška1 kaže: Pogledaj post
U Audiju redovno reklamiraš i problem riješen.Zašto gubiš vrijeme ovdje.Nije to Fiat,Alfa Lancia i ostale konzerve gdje ti u ovlaštenom servisu ne priznaju ni ono što te sljedi! (Provjereno). Otiđi
na vrijeme u Audi ovlašteni,reklamiraj i to napraviš dok traje garancija. Ne gubi vrijeme ovdje.
Da, nije to neki auto kojem se lak ne otapa....

Nemoj započinjati s glupostima u temi.
Mene isto zanimaju slike i stav Zubaka.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:21   #31








audia1sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:23   #32
kaj ima veze, možda im je ispal s vlaka ili kamiona
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:25   #33
Ako nije od tuče, kamena ili bilo koje treće sile garancija 100%. Moraju lakirati cijeli krov zbog razlike u boji i zbog vjerovatnosti da ne izbije na drugom mjestu.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:31   #34


audia1sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:45   #35
Ajde nek strucnjaci ovo ocijene.Vidio sam svakakvih lakova,al ovo bas cudno izgeda.

Ovak laicki , gotovo ne vidim nacin da je ovo "out-of-the-box"odnosno direktnoiz tvornice da je ovak doslo.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:51   #36
Ono na krovu je fakat cudno i vise zgleda ko da se netko igrao ravnanja i sjebal lak....
Ono na bocnim stranicama ti se nekaj zakeljilo na lak i hrđavi-tracnice, kociona prasina.... To ti sa glinom ide bez problema!
karolino1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:07   #37
Ak je lak na krovu ovak izašel iz tvornice to je faking katastrofa...tak je meni ispalo kad sam prvi put uzel pištolj u ruku i probao lakirati doma.
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:06   #38
neko stavio debelo kita pa popucalo... xD

salu na stranu neznam sta bi reko... krov je stvarno katastrofa... a ovo na vratima je pitanje da nije od kamencica itd itd..
__________________
od jucer do danas
ma3x is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:36   #39
Quote:
njuška1 kaže: Pogledaj post
U Audiju redovno reklamiraš i problem riješen.Zašto gubiš vrijeme ovdje.Nije to Fiat,Alfa Lancia i ostale konzerve gdje ti u ovlaštenom servisu ne priznaju ni ono što te sljedi! (Provjereno). Otiđi
na vrijeme u Audi ovlašteni,reklamiraj i to napraviš dok traje garancija. Ne gubi vrijeme ovdje.
Razmisli prije nego opališ. U engleskoj su čovjeka vratili iz servisa riječima: Ovo ne spada pod garanciju. Auto je bio dvije godine star, a o svom trošku je morao mjenjati neke dijelove jer su bili hrđavi. Doista nije Fiat jer Fiat ne hrđa još od Tipa.
Kad nađem link nabaciti ću.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 02:27   #40
Auto ti star manje od godinu dana a izgleda k'o da ga Arfom i Scotchbriteom pereš

Ontopic: krov je sjeban u pripremi najvjerojatnije. Tvorničkoj ili naknadnoj - to je pitanje od milijun dolara.
Meni je na jednom bivšem autu krov skoro pa preko noći apšisao. Ogulio se bezbojni k'o Čehinja u Tučepima. Prelakirao i riješen problem. I dan danas znam vidjeti taj auto, poslije (sad već) dosta godina - krov izgleda kao i ostatak auta.
frenchman is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.