Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 13:52   #241
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Ma kolko ja kuzim gotovo je, unistili su Paayoneer, nema svrhe ta kartica više za većinu ljudi (osim za one kojima je jos nisu ukinul na paypalu, a kad budu imali dosta povlacenja na nju onda ce je i njima ukinut...)

To je virtualni račun a ne pravi US bank account, i tak se jedno vrijeme moglo delat a sad izgleda vise ne. Što nije tak ni čudno jer su počeli Paypalu dosta profita svojim djelovanjem uzimat, i to je to.

Radije nek ti uplati na neki drugi način...
Glupost, Payoneer super radi barem s tvrtkama kojima ja poslujem i koje su payoneer partner, koristim ga 5-6 godina i nikad nikakvih problema niti u RH niti u inozemstvu.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:09   #242
Eto, da bogda to još potrajalo, iako sam ja malo skeptičan. (jer kolko ja to shvaćam oni s ejednim dijelom bave bankarskim poslovima i mislim da tu malo zaobilaze zakone tj da su nasli neke rupe, ne znam)
Pa tak sam se ja prijavio taman na payoneer, dva mjeseca je sve funkcionriralo šta mi treba i kak treba, pa više ne da funkcionira neg je skroz ukinuto to št je meni trebalo.

A kak tebi klijenti plaćaju, preko kojih servisa?
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:34   #243
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Eto, da bogda to još potrajalo, iako sam ja malo skeptičan. (jer kolko ja to shvaćam oni s ejednim dijelom bave bankarskim poslovima i mislim da tu malo zaobilaze zakone tj da su nasli neke rupe, ne znam)
Pa tak sam se ja prijavio taman na payoneer, dva mjeseca je sve funkcionriralo šta mi treba i kak treba, pa više ne da funkcionira neg je skroz ukinuto to št je meni trebalo.

A kak tebi klijenti plaćaju, preko kojih servisa?
Imaš firme tipa CPA mreže koje su ti partneri direkt s payoneerom, znači ista stvar kao recimo sa skrillom, paypalom, payzom itd. itd., i kada zatražiš isplatu firma za koju radiš direkt ti uplaćuje na payoneer račun, po mojoj logici bi to trebalo biti tako da firma s kojom moja firma posluje ima isto otvoren račun u payoneeru i na njemu lovu i zatim samo putem mail adresa isplaćuje lovu jer se tako može slati lova s jednog payoneer računa na drugi. Što se tiče drugih firmi tipa google adsense na kojem najviše radim oni nemaju to, ne podržavaju payoneer i ne uplaćuju.
Sve je to samo jedna velika politika
Nadam se da si uspio razumjeti što sam objašnjavao

Što se ukinulo kod payoneera ?

btw.
posluju već oko 10 godina, tako da sumnjam da previše muljaju
to da je sanader i kompanija na čelu te firme onda bi mi jasno bilo, ali opet ne bi toliko trajala, hhhh

@kakokokakaka
zaboravio sam ti napisati da potražiš ovdje savjet ----> http://community.payoneer.com/
sigurno je bilo već pitanja poput tvojeg, a i onda ćeš dobiti odgovor iz prve ruke

Zadnje uređivanje keisuke : 22.08.2014. at 14:41.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:15   #244
Da, to je jedan način, da je firma Py partner i uplaćuje direktno na Py karticu. Odesk npr. Tu sve štima.
Drugi način, koji kao vrijedi za SVE firme, ne samo partnere, je da se tim ACH transferom uplaćuje na onaj bank account koji se dobije s USPS-om. To im je neki novi feature kolko sam skužila.
Bila sam na tom forumu, bilo je takvih pitanja, ali bez kompletnih odgovora, sve sam živo prekopala.

Btw Payoneer nije niš ukinuo nego je PayPal ukinuo mogućnost spajanja na Payoneer, pa se ne može više prebaciti novac s PP na PY. Bar novim korisnicima. To je i meni trebalo, zato se i mučim s ovim vražjim USPSom…
kakoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:30   #245
Ako nađeš način javi. Na žalost nema iskustva s ime ali bilo bi dobro znati ako ikada zatreba.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:49   #246
Pa nema veze sta se (nije) ukinulo kod payonera nego ta usluga koj su oni i reklamirali i zbog koje sam se ja i prijavio više ne funkcionira, paypal je ukinuo podršku za takve virtualne račune, a paypal je tu najveći igrač najviše transakcija se prek njega obavlja. Tak da je payoneeru jedno 50% porometa il ko zna kolko otislo s tim potezom.
Ko i ostali neki veći igrači, al to ne znam točno sve, i sam si rekao da google adsense to ne podržava, itd.

Tak da mi ta kartica trenutno ne služi ničemu, i bog zna dal će mi ikada više čemu služiti...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:26   #247
Pozdrav. Pokušavam spojiti Payoneer karticu sa Paypalom, tj verificirat ju, i Paypal za verifikaciju pošalje 4-znamenkasti broj Payoneeru koji bi ja poslije trebala upisati na Paypalu, ali ja ne mogu nać taj 4znamenkasti broj na Payoneeru, gdje bi ja taj broj trebala nać? Sumnjam da će mi slat to na kućnu adresu iz amerike. pa ako netko zna voljela bih odgovor.
I još jedno pitanje, jesam li ja jedina kojoj Payoneer kartica ne može uć u nijedan bankomat, predebela je :S jedino u trgovinama mogu direkt plaćat
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:40   #248
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Pokušavam spojiti Payoneer karticu sa Paypalom, tj verificirat ju, i Paypal za verifikaciju pošalje 4-znamenkasti broj Payoneeru koji bi ja poslije trebala upisati na Paypalu, ali ja ne mogu nać taj 4znamenkasti broj na Payoneeru, gdje bi ja taj broj trebala nać? Sumnjam da će mi slat to na kućnu adresu iz amerike. pa ako netko zna voljela bih odgovor.
I još jedno pitanje, jesam li ja jedina kojoj Payoneer kartica ne može uć u nijedan bankomat, predebela je :S jedino u trgovinama mogu direkt plaćat
Da si pročitala par postova iznad shvatila bi da paypal više ne prima virtualne račune, a samim time i payoneer
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 01:10   #249
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Pokušavam spojiti Payoneer karticu sa Paypalom, tj verificirat ju, i Paypal za verifikaciju pošalje 4-znamenkasti broj Payoneeru koji bi ja poslije trebala upisati na Paypalu, ali ja ne mogu nać taj 4znamenkasti broj na Payoneeru, gdje bi ja taj broj trebala nać? Sumnjam da će mi slat to na kućnu adresu iz amerike. pa ako netko zna voljela bih odgovor.
I još jedno pitanje, jesam li ja jedina kojoj Payoneer kartica ne može uć u nijedan bankomat, predebela je :S jedino u trgovinama mogu direkt plaćat
Kod ti dode kroz par dana.

Ovo za bankomate nemam pojma. Zar nisu sve kartice iste velicine?
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:40   #250
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Što se tiče drugih firmi tipa google adsense na kojem najviše radim oni nemaju to, ne podržavaju payoneer i ne uplaćuju.
Sve je to samo jedna velika politika
Čekaj kako ti onda isplaćuješ sa adsensa....nije valjda preko čekova?
Btw. zar se ne može isplatiti sa adsensa na onaj payoneer ACH/Direct Deposit,pa onda sa toga na payoneer karticu?
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 03:43   #251
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
Čekaj kako ti onda isplaćuješ sa adsensa....nije valjda preko čekova?
Btw. zar se ne može isplatiti sa adsensa na onaj payoneer ACH/Direct Deposit,pa onda sa toga na payoneer karticu?
Kod nas je to malo drugačije, stranica na kojoj sam suvlasnik, glavni vlasnik ima tvrtku, pa on prima novce od adsensea i ostalih ljudi koji se reklamiraju te nakon primitka novca ostalim suvlasnicima, te radnicima ide određeni postotak direkt na tekući račun, te se na te novce redovno plaća porez da ne bi bilo zavrzlama
A, ako imaš payoneer i radiš s adsenseom najbolji način isplate ti je western union, jer oni plaćaju sumu koju zaradiš i plate naknadu western unionu, te je tim novcima malo teže ući u trag (nije da je nemoguće)
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 11:12   #252
Može li se Payoneer sada registrirati na nekom drugom servisu, primjerice Skrill? Zbog ovog baš i ne vjerujem.
http://i.imgur.com/u58HW0j.jpg

Trebao bih dobiti onaj bonus na Payoneeru, ali ne znam kako da to isplatim, ako ne mogu staviti Payoneer karticu ni na Paypal ni na Skrill.
drphillips is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 11:58   #253
Pozdrav ljudi,

ja sam prije koji dan dobio doma prepaid Paypneer MasterCard. E sad, ja se ne bavim nikakvom on line zaradom, te mi tako ne mogu sjedati novci na račun od bilo koga. Zanima me na koji naćin ja iz Hrvatske mogu uplatiti novac na svoju prepaid Payoneer MasterCard karticu. Nemam namjeru povlačiti nikakva sredstva sa kartice ili novce već karticu koristiti za on-line shopping. Nemam firmu ili bilo kaj takvo, obična sam fizička osoba. Dakle kupovati kojekakve stvarčice s neta. ZNAĆI DA LI MOGU I KAKO IZ HRVATSKE UPLATITI NOVAC NA PAYONEER PREPAID MASTERCARD? Ispričavam se zbog velikih slova. I da i meni je tekući račun blokiran.
Hvala!
DeDa1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:02   #254
Quote:
DeDa1988 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

ja sam prije koji dan dobio doma prepaid Paypneer MasterCard. E sad, ja se ne bavim nikakvom on line zaradom, te mi tako ne mogu sjedati novci na račun od bilo koga. Zanima me na koji naćin ja iz Hrvatske mogu uplatiti novac na svoju prepaid Payoneer MasterCard karticu. Nemam namjeru povlačiti nikakva sredstva sa kartice ili novce već karticu koristiti za on-line shopping. Nemam firmu ili bilo kaj takvo, obična sam fizička osoba. Dakle kupovati kojekakve stvarčice s neta. ZNAĆI DA LI MOGU I KAKO IZ HRVATSKE UPLATITI NOVAC NA PAYONEER PREPAID MASTERCARD? Ispričavam se zbog velikih slova. I da i meni je tekući račun blokiran.
Hvala!
mozes uplatiti novac iskljucivo preko kartice (znaci visa i mastercard) na svoju karticu prilikom prijenosa novca 4% ti je provizije.
FilipH is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:03   #255
Quote:
DeDa1988 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

ja sam prije koji dan dobio doma prepaid Paypneer MasterCard. E sad, ja se ne bavim nikakvom on line zaradom, te mi tako ne mogu sjedati novci na račun od bilo koga. Zanima me na koji naćin ja iz Hrvatske mogu uplatiti novac na svoju prepaid Payoneer MasterCard karticu. Nemam namjeru povlačiti nikakva sredstva sa kartice ili novce već karticu koristiti za on-line shopping. Nemam firmu ili bilo kaj takvo, obična sam fizička osoba. Dakle kupovati kojekakve stvarčice s neta. ZNAĆI DA LI MOGU I KAKO IZ HRVATSKE UPLATITI NOVAC NA PAYONEER PREPAID MASTERCARD? Ispričavam se zbog velikih slova. I da i meni je tekući račun blokiran.
Hvala!
Odgovor od HPB-a

Poštovani,

Kako kartica Payoneer prepaid MasterCard nije usluga HPB-a nismo Vam u mogućnosti pružiti adekvatan odgovor. Trebali biste se obratiti izravno izdavatelju kartice za provjeru uvjeta. Za uplatu na račune u banci potreban je IBAN, te ako se radi o uplati u inozemstvo i SWIFT banke.

Taj SWIFT, kaj je to točno?
DeDa1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:26   #256
Quote:
FilipH kaže: Pogledaj post
mozes uplatiti novac iskljucivo preko kartice (znaci visa i mastercard) na svoju karticu prilikom prijenosa novca 4% ti je provizije.
Da, nažalost nemam ni jedno ni drugo tj. sad imam ovu drugu, ali Payoneer.. a i da imam sve bi bilo blokirano. Jedino da od nekog meni bliskog registriram karticu za takve stvari, ako mogu, od stare npr. ona ima Visu.
DeDa1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 16:06   #257
Našao sam riješenje za Prepaid Master Card, ali ne Payoneer već kako je na forumu netko već napisao da u Hypo banci za 10 kn možeš kupit poklon prepaid Master, ali ima i ovo MasterCard Prepaid Refresh za odrasle. Izdavanje je 25 kn, a ponovna uplata se ne naplačuje. Uglavnom može se koristiti za sve kao i obična, jedino trošiš koliko na njoj imaš para.
A evo i odgovora za upit o ovrsi: "Poštovani gospodine .....,

zahvaljujemo što ste se obratili Službi za korisnike Hypo Alpe-Adria-Bank
d.d

MasterCard Prepaid Refresh kartica je "elektronska" kartica koja ne
podliježe ovrhama,
te se prisilna naplata ne vrši sa kartičnog računa MasterCard prepaid
kartice.

Naknada za izdavanje MasterCard Prepaid Refresh kartice iznosi 25,00 HRK.

Eto, uz malo hodanja ili vožnje, kako tko, možeš imat MasterCard karticu i kod nas.
DeDa1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 14:23   #258
Lijep pozdrav svima, nadam se da ovdje ima strpljivih duša koje će mi odgovoriti na nekoliko pitanja.
Bavim se izradom nakita koji po lokalnim forumima i stranicama ide za moje potrebe relativno dobro, ali sam planirala staviti i par primjeraka na etsy i slicne stranice cisto da vidim ima li srece od toga.
Moze li mi netko objasniti kako to funkcionira sa payoneerom i paypalom.
Naime ja znam davati novce preko paypala ali ne znam ih zaradjivati
Shvatila sam ovdje po forumu da treba payoneer kartica i da treba neka kartica kojom ce se stavljati novci na paypal...
Ja sam student, znaci bez redovnih primanja i imam najobicniju karticu tekuceg racuna, mogu li u nekoj drugoj banci uzeti visu za potrebe paypala da ju skroz odvojim od tekuceg, da se ta naknada za payoneer ne naplacuje od mojih novaca na tekucem nego da ja uplacujem novce za potrebe tih 30dolara i 3 dolara naknade i to sve.
I jos bitnije, ako mooj "biznis" propadne i pokaze neuspjeh, mogu li ja to sve otkazati da ne placam clanarinu godinama poslije?
Hvala unaprijed
Puddyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 14:38   #259
Payoneer se više ne može staviti na PayPal.
Članarinu plaćaš samo ako koristiš servis, ako ne onda ti neće naplatiti ništa. Samo prestaneš korititi i to je to. Naknadu će ti naplatiti od zarade. Npr. Sjedne ti uplata ond 50$ oni će od toga skinuti iznos za članarinu i dobit ćeš 20$, isto je i za ostale naknade.

Payoneer račun ne možeš vezati za svoje račune, sve je potpuno odvojeno tako da se ne moraš bojati da će ti netko skinuti novce sa tekućeg niti se moraš zezati sa vađenjem novih kartica.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 14:45   #260
Okej, već sam malo pametnija, ajmo dalje, kako ja onda dođem do tog novca?
I što sa porezom, ajmo zamisliti krasnu situaciju da ja zaradim 500dolara recimo i ti novci su na payoneeru ja njih što, dignem na bankomatu? I spremim u novcanik i gotovo? Bez ikakvih prijavljivanja igdje?
Znači ja se samo treba prijaviti na payoneer karticu i pričekati ju, i kako ju ja onda oglašavam na što da mi potencijalni kupci uplaćuju novce?
Puddyblue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.