Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2011., 22:41   #41
2

Ja sam poceo raditi video produkcija,video montaza.Sve radim u adobe after effectu.Pratim tutorijal napravim slicno i spasim project file i onda predstavim svoj rad i pitam tko hoce ovako sa svojim imenom ili neki dodatak i to naplatim.Ovisi sve o tezini videa.Najgore mi je upload jer video u hd kvaliteti iznosi i do 1gb ali

http://www13.speedyshare.com/files/2...download/s.png

Sad jedini problem je upload na vlastiti web naime pri konvertiranju video od 700 ili vise mb u manju kvalitetu video bude ok ali slova okrenuta jednostavno ispada kao da orginal ima zastitu a samo kliknem render bez ikakvih dodatnih opcija.
ex_1 is offline  
Old 27.04.2011., 19:57   #42
Freelancing je majka za manje poznate vještine. Pred godinu dana se na programiranju Android programa moglo zaraditi i to dosta, sada je to već puno Indijaca, koje ozbiljniji ljudi ipak izbjegavaju jer znaju da 80% ne odradi kvalitetan posao.

Pravljenje logotipa i slično možete zaboraviti ako ciljate na instant zaradu. Za to trebate znati nešto što 8 od 10 ljudi na netu ne zna.

Ali da se može zaraditi, nije upitno.
TIR669 is offline  
Old 21.05.2011., 23:40   #43
a kako meni odesk garantira dobivanje love na hourly poslove ?
gunner57 is offline  
Old 22.05.2011., 19:07   #44
Zanima me u vezi cekova koje neke stranice imaju u opcijama isplate.

Recimo za https://www.vworker.com/


Taj cek koji oni posalju se moze bez problema unovciti kod nas?

I gdje se to uopce unovci; posta, banka, fina?

Ima li uopce provizije kod unovcavanja ceka?



Ako netko ima iskustva sa time, hvala.
Pharadox is online now  
Old 23.05.2011., 11:31   #45
Čekovi se mogu unovčiti u banci, ali.. ako je ček preko nekog iznosa, mislim da je nekih cca 100$, mora ići na nekakve provjere, nekakav "inkaso", to traje dosta dugo i košta možda $20ak..
Ukratko, ne isplati se ček.

Ono što se isplati je Payoneer. Dobiješ karticu za $10 i dižeš lovu na bilo kojem bankomatu uz minimalni fee.
Eventualno u novije vrijeme i PayPal je opcija, pa ti novci onda dolaze na račun.
__________________
..:: The future will not be user friendly ::..
Sasha is offline  
Old 23.05.2011., 12:15   #46
Da znam sve u vezi kartice i paypala, samo se zanimalo to za cekove; vise ovako informativno.


Hvala
Pharadox is online now  
Old 30.06.2011., 13:54   #47
bok ljudi,imam pitanje...Registrirala sam se na Elance..e sad,ja vec imam otvoren devizni racun u Privrednoj,sad ne znam jesam li ja to dobro shvatila..kada zavrsim posao,Elance mi placa na taj devizni i to je to!?jer unijela sam svoj Iban i sve...Zanima me ima li jos netko da je na Elance-u da ga na inbox pitam jos par detaljcica?? ja sam se odlucila za data entry,tako da sad trazim poslove za to..iskreno,nemam nikakvih iskustva s takvim poslovima dosad i malo mi je bio bed ispisivat svoj br racuna po netu ) valjda bude sve ok,,hehe..
youngfashionista0038 is offline  
Old 01.07.2011., 01:40   #48
Bok svima! Imam pitanje vezano za Odesk! Dali se može stvoriti jedan account ali da na tom accountu ima više ljudi npr. troje s tim da bi tih troje ljudi tražili da ih se plati kao da je na tom accountu jedna osoba! Hvala (nadam se da sam bio jasan)
twix03 is offline  
Old 01.07.2011., 02:19   #49
Quote:
twix03 kaže: Pogledaj post
Bok svima! Imam pitanje vezano za Odesk! Dali se može stvoriti jedan account ali da na tom accountu ima više ljudi npr. troje s tim da bi tih troje ljudi tražili da ih se plati kao da je na tom accountu jedna osoba! Hvala (nadam se da sam bio jasan)
očeš reć da 3 ljudi djeli account? tu nema problema,još bolje radi brže reputacije (koja povlači cjenu rada sa sebom)

....ili da njih troje sa istog accounta prima pare na 3 paypala.....
Delboy Trotter is offline  
Old 02.07.2011., 11:13   #50
Quote:
youngfashionista0038 kaže: Pogledaj post
bok ljudi,imam pitanje...Registrirala sam se na Elance..e sad,ja vec imam otvoren devizni racun u Privrednoj,sad ne znam jesam li ja to dobro shvatila..kada zavrsim posao,Elance mi placa na taj devizni i to je to!?jer unijela sam svoj Iban i sve...Zanima me ima li jos netko da je na Elance-u da ga na inbox pitam jos par detaljcica?? ja sam se odlucila za data entry,tako da sad trazim poslove za to..iskreno,nemam nikakvih iskustva s takvim poslovima dosad i malo mi je bio bed ispisivat svoj br racuna po netu ) valjda bude sve ok,,hehe..
Elance ti plaća na račun kad klikneš "Withdraw money", i imaš jednu besplatnu isplatu mjesečno.
bashd is offline  
Old 09.07.2011., 16:35   #51
jel moze netko rec sta je sve potrebo da bi se počelo radit nakon registracije na odesk? treba poslat sliku,osobnu i jos neki racun da verifikaciju i sta se jos treba napravit ? dali treba prije prijave za posao definirat nacin primanja novca ? dali radi kod nas primanje novca direktno na račun ako se upiše onaj SWIFT kod ? hvala
aze is offline  
Old 11.07.2011., 15:56   #52
Quote:
aze kaže: Pogledaj post
jel moze netko rec sta je sve potrebo da bi se počelo radit nakon registracije na odesk? treba poslat sliku,osobnu i jos neki racun da verifikaciju i sta se jos treba napravit ? dali treba prije prijave za posao definirat nacin primanja novca ? dali radi kod nas primanje novca direktno na račun ako se upiše onaj SWIFT kod ? hvala
Ne treba ti ni slika, ni osobna nito racun, to sluzi samo da mozes tjedno konkurirati za jos vise poslova. Nakon sto polozis odesk readiness test, imas kvotu od 10 poslova tjedno. Ako polozis jos par testova, kvota se dize na 20, sto je i vise nego dovoljno.
Nacin primanja novca definiras nakon sto zaradis neki novac tj. minimum za transfer je 20 $.
Za SWIFT kod ne znam, primam novac na debitnu karticu...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 19.07.2011., 19:03   #53
Nadam se da nisam promašio temu te se ispričavam ako jesam.
Naime, već danima tražim jednu agenciju, mislim iz Zagreba, koja djeluje kao posrednik između vizualnih umjetnika i oglašivača - ilustracije, animirani film, itd.
To je jedina takva kod nas, bio je veliki napis u Jutarnjem o njima prije mjesec, dva, ali ne mogu se sjetiti točno kada, niti imena niti ičega...
Zna li netko možda kako se zove ta agencija, udruga, što li već?
Hvala.
Animatom is offline  
Old 20.07.2011., 15:36   #54
Quote:
youngfashionista0038 kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li jos netko da je na Elance-u da ga na inbox pitam jos par detaljcica?? ja sam se odlucila za data entry,tako da sad trazim poslove za to..iskreno,nemam nikakvih iskustva s takvim poslovima dosad i malo mi je bio bed ispisivat svoj br racuna po netu ) valjda bude sve ok,,hehe..
Bit će sve ok, ne brini za Elance i utipkavanje br. računa gore
Ako još uvijek trebaš kakvu pomoć oko Elancea, javi se slobodno.
freelance is offline  
Old 26.07.2011., 14:06   #55
Ej ljudi dajte mi malo pomozite,ja bi pokušao nešto preko interneta,jer sam već dosta nezaposlen,a nemam tu baš iskustva pa ako mi možete pomoći informacijama,naime ako mi krene htio bi si skupiti za tečaj ne znam photoshopa ili nečeg tako
Jel ima kakvog kruha u ne znam ispunjvanju anketa i nečem tako jednostavnom za početak...
I dajte mi malo objasnite recimo,unos podataka, što to zapravo znači jel to neko ubacivnaje brojki (itd) u tablice ili neštio...dajte pliz...
__________________
----
Novi233 is offline  
Old 30.07.2011., 18:41   #56
Ne bi ti volio uništiti entuzijazam ali kruha u ispunjavanju anketa - nema. Jedino ako jedeš svakih 2-3 mjeseca po četvrt kruha..

Ako ne znaš baš ništa raditi online, teško ćeš zaraditi (ne možeš niti utrke voziti ako ne znaš ni upaliti auto..)..

pardon, možeš... ako imaš neku ludo dobru ideju i imaš kapitala za platiti nekoga da ti to napravi, a ti onda "guštaš".. ali inače..
Sorry
__________________
...prije ću dobiti odobrenje banke za kredit nego ForumHRA za potpis...

Zadnje uređivanje freelance : 30.07.2011. at 18:47.
freelance is offline  
Old 30.07.2011., 19:02   #57
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
od 6.11 do danas (znaci za 8 dana) sveukupno sam zaradio 140 $. Kakav Adsense, u freelancingu su pare !
Ja sam za 10 minuta posla zaradio $150.
Znači ipak se može zaraditi preko interneta.
__________________
The leading horse is White...The second horse is Red...The third one is Black...The last one is Green..
systatika is offline  
Old 30.07.2011., 19:05   #58
[QUOTE=systatika;35064055]Ja sam za 10 minuta posla zaradio $150.
Znači ipak se može zaraditi preko interneta.

Naravno da se može, kak se nebi moglo, samo što ljudi često žele pod "zaradom na internetu" smatraju neki "autopilot" da oni uključe i novci sami dolaze na račun..

kao što si rekao, ti si zaradio..

Sumnjam da si 150 USD zaradio klikajući na reklame ili ispunjavajući ankete..
__________________
...prije ću dobiti odobrenje banke za kredit nego ForumHRA za potpis...
freelance is offline  
Old 01.08.2011., 15:43   #59
Quote:
systatika kaže: Pogledaj post
Ja sam za 10 minuta posla zaradio $150.
Znači ipak se može zaraditi preko interneta.
Naravno da moze, evo i ja sam neki dan za pol sata 200 $
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 02.08.2011., 12:50   #60
Koju vrstu posla obavljate na freelance servisima, što bi bilo dobro?
marija868 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.