Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2012., 19:09   #1
Stiforp

Stiforp

Jel čuo netko za to ili možda netko radi u tome?
Drazen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 01:26   #2
Internet zarada

Zanima me ova tema,da li je netko imao iskustva sa time.Malo sam surfala po internetu i ima tu svašta,ali sam naišla na jedan biznis zove se Stiforp obrnuto od Profits i čini me se sasvim ok,a nigdje nisam naišla na negativne kritike,samo riječi hvale.
ivančica04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 10:34   #3
Sta moras raditi?
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 10:56   #4
Ne znam o cemu se tocno radi, ali kad odem na onaj tour i vidim onaj OCAJAN genericki template "zaradite xxxxxxxxx$ od kuce" sa stock fotkama automatski sam odbijen, ne treba uvijek suditi knjigu po koricama, ali na internetu ipak treba slijediti intuiciju - ako si nesto vidio 1000 puta i bio je scam, ako vidis 1001. put kakav zakljucak treba donijeti?

Ne zelim sada zvucati prepotentno, svakako ako netko ima volje nek isproba, samo ako vam kazu u jednom trenutku e sad morate uloziti 100$ da bi dobili to i to i poceli raditi, onda se okrenite i ne vracajte.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 11:34   #5
Quote:
scooby10 kaže: Pogledaj post
Sta moras raditi?
Upiši u google stiforp,i naći češ odgovor,mnogi pišu šta treba napravitii da postaneš njihov član,a i kako da nađeš nove članove.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 00:31   #6
Sve je to super, bajno i krasno kad googlas il istrazujes youtoube jer to onda vecinom nalazis ljude koji se vec bave tim i naravno da oni govore samo dobre stvari da se promoviraju, opet tu i tamo nadjes nekog koji totalno popljuje sve makar vecinom ne zna ni o cem je rijec. Ali bilo bi dobro kad bi netko ko se bavi ili se bavio time kaze lijepo i objektivno vrline i mane takvog posla. Jer budimo realni,ne postoji posao gdje se lova dijeli eto zato jer je ima viska, svagdje se treba radit da bi zaradio, i u svakom poslu ima neka caka koju eto moramo progutat i zivit s tim. Laka zarada ne postoji i ne treba se zavaravati, svagdje se treba radit (vise od 2-3h dnevno) da bi od toga rada zivio. I svi kazu kako je to posao za sve, a takav takodjer ne postoji. I tako nam ostaje da s nedovoljno znanja udjemo u nesto sto ne znamo il nismo spremni i tako izgubimo sve ulozeno osim ako nas eventualno sreca ne pomazi, al eto, treba i to nekad. Al moja preporuka je da dok ne nadjete takvog covjeka koji ce vam objektivno rec kak stoje stvari nemojte ulazit osim ako se ne volite kockat, ja eto vec proucavam takve firme pa ima mjesec i pol ( GDI, herbalife, stiforp), ali jos nisam nasao takvog covijeka. Il nadjem nekog tko sve nahvali do neba, il nekog tko jednako tak laicki popljuje!

Zadnje uređivanje zhar : 30.01.2012. at 00:39.
zhar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 01:43   #7
Quote:
zhar kaže: Pogledaj post
Sve je to super, bajno i krasno kad googlas il istrazujes youtoube jer to onda vecinom nalazis ljude koji se vec bave tim i naravno da oni govore samo dobre stvari da se promoviraju, opet tu i tamo nadjes nekog koji totalno popljuje sve makar vecinom ne zna ni o cem je rijec. Ali bilo bi dobro kad bi netko ko se bavi ili se bavio time kaze lijepo i objektivno vrline i mane takvog posla. Jer budimo realni,ne postoji posao gdje se lova dijeli eto zato jer je ima viska, svagdje se treba radit da bi zaradio, i u svakom poslu ima neka caka koju eto moramo progutat i zivit s tim. Laka zarada ne postoji i ne treba se zavaravati, svagdje se treba radit (vise od 2-3h dnevno) da bi od toga rada zivio. I svi kazu kako je to posao za sve, a takav takodjer ne postoji. I tako nam ostaje da s nedovoljno znanja udjemo u nesto sto ne znamo il nismo spremni i tako izgubimo sve ulozeno osim ako nas eventualno sreca ne pomazi, al eto, treba i to nekad. Al moja preporuka je da dok ne nadjete takvog covjeka koji ce vam objektivno rec kak stoje stvari nemojte ulazit osim ako se ne volite kockat, ja eto vec proucavam takve firme pa ima mjesec i pol ( GDI, herbalife, stiforp), ali jos nisam nasao takvog covijeka. Il nadjem nekog tko sve nahvali do neba, il nekog tko jednako tak laicki popljuje!
ja sam na internetu našla jednu osobu,koja se time bavi,par puta sam mu poslala mail,jer sam imala dodatnih pitanja,i odmah mi je odgovorio,poslao i video zapis ,sve,ali nisam se još uključila u to,ali namjeravam krajem mjeseca,kad mi legne plaća,jer naravno treba uložiti u to,mogu uložiti najednom 150 dolara za godinu dana,stim da dobijem sve potrebne alate ili,uložim na mjesec dana 40 dolara,ako ne ide odustanem,probala bim.kada već surfam non stop po fejsu,i internetu barem da probam nešto raditi,da imam neke koristi od toga.
ivančica04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 12:07   #8
Quote:
ivančica04 kaže: Pogledaj post
ja sam na internetu našla jednu osobu,koja se time bavi,par puta sam mu poslala mail,jer sam imala dodatnih pitanja,i odmah mi je odgovorio,poslao i video zapis ,sve,ali nisam se još uključila u to,ali namjeravam krajem mjeseca,kad mi legne plaća,jer naravno treba uložiti u to,mogu uložiti najednom 150 dolara za godinu dana,stim da dobijem sve potrebne alate ili,uložim na mjesec dana 40 dolara,ako ne ide odustanem,probala bim.kada već surfam non stop po fejsu,i internetu barem da probam nešto raditi,da imam neke koristi od toga.
Da su to malo pametnije napravili - tipa, prvo ti dali priliku da vidis kako radi, da zaradis pa makar i 10$, pa tek ONDA kazu - e sad ulozi toliko i toliko ako zelis nastaviti...
Nego odmah iz neba pa u rebra daj 150$. Jedna osoba nije ni priblizno dovoljna da ti ulije povjerenje u taj sustav. Uglavnom, procitao sam neki review toga i nije bas najjasniji core biznis. Dobijes hrpu tih alata za promociju, ali moras imati neki svoj biznis kojeg ces promovirati?
U svakom slucaju not my cup of tea.
Ili mozes reklamirati sam stiforps i dobivati neku lovu od ljudi koji se prikljuce preko tebe? Zato ti treba puno strpljenja, truda, moljakanja i ubjedivanja ljudi - i jos uvijek ce jako veliki dio njih odustati od programa.

MLM marketing ima smisla ako si osoba od velikog utjecaja na druge, ako imas ogroman networking, 5000 facebook frendova koji te obozavaju (ovo zadnje je sala).

evo mali citat vezano za stiforp:
"You can decide to promote the company and build a downline with it, but the retention rate (the amount of active customers) of this kind of product is extremely low. As soon as people see that they are not making money just by being part of the company, they will leave your team. 95% of the people who are part of a network marketing company doesn’t even make enough money to cover their monthly autoship. Just think about it: why would people keep paying for marketing tools when they don’t even use them?"

U svakom slucaju ako se vec radi o MLM strukturi, ja preferiram one koji iza sebe imaju zbilja kvalitetne i potrebne proizvode, iako potrebna je i svjezina, znam dosta ljudi koje su drugi zamrzili (pa i ja), jer su SILOVALI herbalife, tupperware i slicne stvari koje, budimo realni - vecini ljudi zbilja ne trebaju, pogotovo ne u vrijeme krize. Ovo je cisto dobronamjerni savjet - razmisli dobro prije ulaska, mozes li zbilja vrbovati dosta ljudi da ti se to isplati, ili naravno ako vec imas neki svoj biznis, ovime bi mogla izgraditi nekakvu (ne bas lijepu) stranicu za njega. Iako na kraju dana najbitnije od svega je koliko mozes ljudi zainteresirati za svoj proizvod. Sta god on bio.

ps, u tome ti moze pomoci moj potpis.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 13:14   #9
Quote:
zhar kaže: Pogledaj post
Sve je to super, bajno i krasno kad googlas il istrazujes youtoube jer to onda vecinom nalazis ljude koji se vec bave tim i naravno da oni govore samo dobre stvari da se promoviraju, opet tu i tamo nadjes nekog koji totalno popljuje sve makar vecinom ne zna ni o cem je rijec. Ali bilo bi dobro kad bi netko ko se bavi ili se bavio time kaze lijepo i objektivno vrline i mane takvog posla. Jer budimo realni,ne postoji posao gdje se lova dijeli eto zato jer je ima viska, svagdje se treba radit da bi zaradio, i u svakom poslu ima neka caka koju eto moramo progutat i zivit s tim. Laka zarada ne postoji i ne treba se zavaravati, svagdje se treba radit (vise od 2-3h dnevno) da bi od toga rada zivio. I svi kazu kako je to posao za sve, a takav takodjer ne postoji. I tako nam ostaje da s nedovoljno znanja udjemo u nesto sto ne znamo il nismo spremni i tako izgubimo sve ulozeno osim ako nas eventualno sreca ne pomazi, al eto, treba i to nekad. Al moja preporuka je da dok ne nadjete takvog covjeka koji ce vam objektivno rec kak stoje stvari nemojte ulazit osim ako se ne volite kockat, ja eto vec proucavam takve firme pa ima mjesec i pol ( GDI, herbalife, stiforp), ali jos nisam nasao takvog covijeka. Il nadjem nekog tko sve nahvali do neba, il nekog tko jednako tak laicki popljuje!

Pozdrav,evo rekli Ste da se javi neko umjeren oko ove teme,pa mislim da sam to ja.Registriran sam u STIFORP-u oko mjesec dana,platio sam godišnju članarinu od 150$,šta je isplativije od učešća i mjesečne pretplate oko 10$(oko 55kn),zato što je učešće 40$ i onda se još mora voditi briga o plačanju svaki mjesec u iznosu 9,95$,šta nije neka cifra,to je oko 55kn,ovisi o tečaju,više potrošim tjedno na kavu ili neku glupost.Da se vratim na temu,hoću reći da tek sad postavljam stranicu na kojoj će se moći reg,moji članovi,kojima se javim sa mailom na kojem ima moj link,i znači ako se odluče učlaniti u STIFORP,ja dobivam bonus nagrade šta sam doveo novog člana u iznosu od 25$,a prije toga sam dobio 4$ jednokratno,jer se netko,tko zna tko i od kud reg.poslje mene.Onda se ta MATRICA popunjava binarnim sustavom,naravno ljudi koje ja reg,su u mojoj matrici i oni koje oni registriraju također,ali njihova matrica kreće od ljudi koje oni uključe i od onih čija se MATRICA popuni,pa padnu u njihovu matricu,i tako mogu pasti u moju.i kad se moja popuni u nečiju i ima kombinacija još,za početak se može zaraditi onoliko koliko ljudi učlaniš,ja sam malo lijen pa nisam još nikog upisao haha,ali od danas krečem sa slanjem mailova,jer npr. ako učlanim 2 člana tjedno to je 50$,i 8 ljudi mjesečno 200$,nije nešto ali sam vratio novce za cijelu godišnju članarinu i još čistih 50$,zasad imam 4$ na računu,i još moram napisat da kad član kojeg sam ja učlanio,učlani nekog,on dobije 25$,a ja za svakog njegovog dobijem mali bonusod dolar,može se još i tu zaraditi,a kad se matrica zatvori a to može dugo trajati dok se ne zatvori,onda se može zaraditi od 2000$-8000$ stalnog prihoda:Zasad nemam lošeg iskustva u vezi toga,ali nije točno da za ništa dobiješ lovu,to Ste dobro rekli,ima tu zezancije i buljenja u monitor i po nekoliko sati,a znam ljude koji zarađuju,pa tak znam i da to sve funkcionira,i imam E-knjige koje pomažu u tome,tak da iako mi se neda sjedit i radit,moram,ako hoću nešto i zaradit.Mislim da vrijedi probat,jer ako ništa bar se može učlanit 8 ljudi u godini dana,da se bar vrate novci.Eto ako sam bar malo uspio pomoć,drago mi je.Lijep pozdrav..

Zadnje uređivanje mariomas122 : 30.01.2012. at 13:32.
mariomas122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 13:38   #10
Quote:
ivančica04 kaže: Pogledaj post
ja sam na internetu našla jednu osobu,koja se time bavi,par puta sam mu poslala mail,jer sam imala dodatnih pitanja,i odmah mi je odgovorio,poslao i video zapis ,sve,ali nisam se još uključila u to,ali namjeravam krajem mjeseca,kad mi legne plaća,jer naravno treba uložiti u to,mogu uložiti najednom 150 dolara za godinu dana,stim da dobijem sve potrebne alate ili,uložim na mjesec dana 40 dolara,ako ne ide odustanem,probala bim.kada već surfam non stop po fejsu,i internetu barem da probam nešto raditi,da imam neke koristi od toga.
Bravo Ivančica.
Mislim da je to dobra odluka,ja sam se učlanio prije mjesec dana,nažalost nisam još nikog učlanio,jer sam bio lijen,bilo mi je bolje po faceu blejat i bezveze po internetu nego se malo uhvatit u koštac sa tim Stiforpom,ja ču zasad radit na učlanjenju ljudi u Stiforp,dok ne vidim šta ču drugo promovirat preko njihove stranice,sad uređujem stranicu na Hrvatskom,sa autoresponder porukama koje če dobit moji članovi,i na engleskom stranicu uređujem preko koje ču učlanjivat članove van Hrvatske,tj iz cijelog svijeta,ako bude sreće.Lijep pozdrav.
mariomas122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 13:45   #11
Quote:
Drazen27 kaže: Pogledaj post
Stiforp

Jel čuo netko za to ili možda netko radi u tome?
Počeo sam ja prije nekih mjesec dana,ali nisam radio ništa do prošlog petka,sad uređujem stranicu na HRV. i Eng. i autoresponder poruke i tako,ima posla oko toga,ali mislim da se može zaraditi,jer svakim dovođenjem svog člana dobije se 25$,i početni jednokratni bonus od 4$,u svakom slučaju mislim da se isplati probat,jer mislim da svatko može u godinu dana dovest 6 ljudi,a to je 150$ šta se uloži na početku.lijep pozdrav
mariomas122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 13:54   #12
Quote:
scooby10 kaže: Pogledaj post
Sta moras raditi?
Mora se učlaniti u STIFORP,ovisno kako tko želi,godišnju članarinu od 150$ ili učešće od 40$ jednokratno i svaki mjesec plačat članarinu od 9,95$,ja sam uplatio godišnju članarinu,jer tako ne moram voditi brigu svaki mjesec još i o članarini.Nakon učlanjenja se može vršit prezentacija STIFORPA,i drugih firmi pomoću stranica koje se dobiju učlanjenjem,sve u svemu mislim da vrijedi probati,ja sad sređujem svoje stranice,i poruke koje če moći dobiti moji članovi na korištenje,i video školu na hrv, uskoru ču i neke knjige dobiti,pa ču ih moći svojim članovima prenest,ponavljam još jednom,vrijedi probat,ja sam se učlanio,i od danas počinjem sa ozbiljnim radom,ako me ko želi šta dodatno pitati moj mail je xxxxxxxxxx,a moj Stiforp web je xxxxxxxxxx jer ću bit na mailu i stiforp stranici,lijep pozdrav.

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 30.01.2012. at 14:26. Reason: maknut mail i ref
mariomas122 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.01.2012., 18:55   #13
Ajme Mario se malo uživio i nije bas dugo potrajao.
Mogao je barem naučiti multi-quotati ili bar osnove foruma da nema ref linkova itd...

Uglavnom, ljudi sretno - mozda je dobro sto sad ulazite jer u takvim sustavima (pa makar bili i scam) najbolje prolaze oni koji se odmah na pocetku uclane, ali zapamtite - tu debelo najbolje prolaze pokretaci cijele fore, pogotovo kad vi radite sav posao marketinga umjeto njih.
Ne kazem da tu nema zarade, ali to o 2000 - 8000$ mjesecno je BULLSHIT. Tko mi prvi pokaze mjesecni cek od 2000$ ja ga osobno vodim na veceru u najskuplji restoran u Zagrebu. Od 1996. otkad sam online nagledao sam se takvih obecanja otprilike koliko i prosjecni hr radnik o povecanju placa.
MOZDA ce netko tko bas zapne za to, radi 5, 6 sati dnevno SVAKI dan, promovira to kao lud, ima svoje proizvode (...) nekom sinergijom i doci do nekog znacajnijeg iznosa - ali to je posao kao i svaki drugi, bar ce tako na kraju ispasti, ako zapnes za to kako spada.
A i pitanje je koliko ce cijela ta stvar trajati, takvi programi se smjenjuju brzinom svjetlosti, cesto vlasnici upadnu u probleme (citaj: pokusaju utajiti porez, pocnu uzimati vise od ljudi, pocnu namjerno kasniti s isplatama - pohlepa je kurva) i odmagle negdje pokusajuci se spasiti od americkih vlasti, a stranica se zatvori...

Ne kazem da tako mora biti, zivi bili pa vidjeli.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 00:41   #14
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Ajme Mario se malo uživio i nije bas dugo potrajao.
Mogao je barem naučiti multi-quotati ili bar osnove foruma da nema ref linkova itd...

Uglavnom, ljudi sretno - mozda je dobro sto sad ulazite jer u takvim sustavima (pa makar bili i scam) najbolje prolaze oni koji se odmah na pocetku uclane, ali zapamtite - tu debelo najbolje prolaze pokretaci cijele fore, pogotovo kad vi radite sav posao marketinga umjeto njih.
Ne kazem da tu nema zarade, ali to o 2000 - 8000$ mjesecno je BULLSHIT. Tko mi prvi pokaze mjesecni cek od 2000$ ja ga osobno vodim na veceru u najskuplji restoran u Zagrebu. Od 1996. otkad sam online nagledao sam se takvih obecanja otprilike koliko i prosjecni hr radnik o povecanju placa.
MOZDA ce netko tko bas zapne za to, radi 5, 6 sati dnevno SVAKI dan, promovira to kao lud, ima svoje proizvode (...) nekom sinergijom i doci do nekog znacajnijeg iznosa - ali to je posao kao i svaki drugi, bar ce tako na kraju ispasti, ako zapnes za to kako spada.
A i pitanje je koliko ce cijela ta stvar trajati, takvi programi se smjenjuju brzinom svjetlosti, cesto vlasnici upadnu u probleme (citaj: pokusaju utajiti porez, pocnu uzimati vise od ljudi, pocnu namjerno kasniti s isplatama - pohlepa je kurva) i odmagle negdje pokusajuci se spasiti od americkih vlasti, a stranica se zatvori...

Ne kazem da tako mora biti, zivi bili pa vidjeli.
Glavni pokretači uvijek najbolje prođu u svakom poslu i oni pokupe najbolje,to je tako,ako sam ja vlasnica neke firme i imam rednike pod sobom normalno je da sam ja ta koja drži sve konce. Što se propadanja tiče,a šta danas ne propada,i najbolje firme propadaju upravo zbog pohlepe.upravo tražim posao za sezonu u ugostiteljstvu,ali ako budem razmišljala,da neće biti turista ovo ljeto,zbog recesije,zbog ružnog vremena ili tko zna čega,ako općenito tako razmišljam 'šta ako',sve nešto crnjaka onda mi je bolje ne izlaziti iz kuće.Tako da šta se Stiforpa tiče probati ću,dati ću sve od sebe,jer raditi se mora,gdje god radiš,šta god radiš moraš zapeti,zavrnuti rukave i prihvatiti se ozbiljno posla.
ivančica04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 01:43   #15
e

Dok jedan megaupload site je zatvoren radi piratluka ovdje imamo ociglednu legalnu prevaru i onda se pitam zasto ja ne otvorim ovako nesto.Mislim ono ako gledate uz dobar marketing,seo navuces hrpu idiota koji ce placat mjesecnu ili godisnju clanarinu da promoviraju njihov proizvod i da dovodis jos ljudi uz tebi malu proviziju.Ovi sto zaradjuju 2000-8000 su lazi ili njihovi frendovi ali vi djeca to nikako da skuzite.

Racunaj 100 ljudi pozove jos 100 ljudi to je 200 ljudi puta 25dollara mjesecno primjer koliko zaradjuje onda taj sto drzi web stranicu.Sad zamisli 1000 ljudi x 25 dollara mjesecno

Druga stvar web stranica mora imati kontakt mail,telefon,sjediste firme i to ne lazno pravo.Nemozes nekom naplacivati a da nemas firmu,obrt ili sto vec.

Ovakvih siteova je sve vise i vise a ACTA I SOAP se bave glupostima.

Znaci legalna kradja novca na ocigled.Gdje su oni koji su mene debilom zvali kad sam ih popljuvao za one besplatne dionice koje ce do 2012 biti toliko visoko da ces i do 10 000 eura zaraditi cak a da nepricam kako 2012 hvata svetska kriza.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:13   #16
Pozdrav svima ja sam Matija i vidim ovdje je tema Stiforp, vidim da korisnik .Shorty. i EX 1 pljuju po ovome a mislim da nemaju pojma o cemu se radi!!stiforp je nova stvar u Mlm Marketingu radi tek nekih 6 mjeseci,i to je najbolja stvar jer je tek krenulo i svakim danom ima vise i vise korisnika
evo da vam objasnim sta bi trebali raditi

OVO JE VAŠ POSAO

Odmah ću Vam objasniti što je, zapravo, Vaš posao ovde i što je to što morate činiti kako biste postigli uspeh u Matrix sistemuu firme Stiforp.


1.) KORISTITE PROIZVODE! To je prvi zadatak i nemojte ga nikada preskakati, jer je DOKAZANO da oni koji ne koriste proizvode ne rade dugo, odustaju i ne postižu uspjeh. Uostalom, svaki mesec plaćate te alate 9,95$, pa bi bilo mudro KORISTITI IH u radu. To će Vam donijeti vrhunske rezultate jer Stiforp alati upravo tome i služe.

2.) UPISUJTE NOVE ČLANOVE!
Plan A bi bio upisati barem 10 osoba mjesečno, što će Vam donijeti proviziju od 250$ i odličnu brzinu rasta Vaše mrežne strukture. To nije teško i savršeno je moguće. Znam ljude koji upisuju i više od 25 osoba mesečno.


Plan B bi bio upisati barem 5 novih osoba svakog mjeseca. To je, recimo to tako, ono najosnovnije šta trebate učiniti svaki mesec, kako biste razvijali Vaš posao. Možete li svakih 6 dana upisati po jednu novu osobu? Uvjeren sam da to neće biti teško.


Plan C se odnosi na onaj „minimalac“ koji biste morali napraviti, ako mislite razvijati Vašu mrežu i popuniti svoju Matricu. Upišite barem 2 nove osobe mjesečno. To baš i nije nekakav „plan“, ali je stvarno nešto minimalno što biste trebali napraviti.


3.) MULTIPLICIRAJTE SEBE! Drugim rečima, kada nekoga upišete u Stiforp, tek tada sledi najvažniji zadatak, a to je NAUČITI tu novu osobu da radi isto što radite Vi. To je od neprocjenjive važnosti jer bez toga nećete moći razvijati svoju mrežnu strukturu. Molim Vas – zapamtite ovo jako dobro!


CILJ


Koji je Vaš glavni cilj u ovome poslu?

Vaš osnovni cilj je POPUNITI SVOJU MATRICU, koja će Vam dugi niz godina donositi velik i siguran rezidualni dohodak.

Kako ćete to učiniti? Pa, upravo radeći 3 stvari koje sam maloprije opisao.

ŠTO MORATE IMATI DA BISTE USPELI?

Prva stvar koju morate imati je UPORNOST. Samo uporni ljudi će ovde uspeti izgraditi veliku mrežu i velik rezidualni prihod. Upornost znači da ne smijete nikada odustati. Jedino oni koji odustanu neće stići do cilja. Svi drugi će stići, to je sigurno. Samo je pitanje vremena.

Druga stvar je DOSLjEDNOST. Što to znači? To znači da, ako se mi nešto dogovorimo, da ćete se Vi toga držati kao da Vam o tome život zavisi. Ako kažemo da treba činiti „to i to“, onda nema izgovora za „ne činjenje“. Razumjete?


Svakako trebate imati POVERENJE, i to, prije svega, u sebe, ali i u firmu, proizvode, svog vođu i td. Sumnji ovde nije mjesto jer ako se ona pojavi, to je početak Vašeg neuspeha. Molim Vas, postanite ovoga savršeno svesni.


ZA KRAJ
Meni nije samo cilj upisati nekoga i dobiti njihovih 25 dolara meni je bitno da i on dovodi ljude jer cu tako napunit prije matricu
zato moj tim nudi jako dobre dodatne e-knjige kako se oglasavati i sl.
ovo nije samo slanje mailova,ovo je posao i ne zavaravjte se ako ste mislili da ovdje ne treba nista raditi
sigurno trebate 2-3 sata dnevno ali isplati se
ja sam u ovome nepunih mjesec dana i zaradio sam 54 dolara jer sam dvoje ljudi doveo...

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 05.02.2012. at 14:39. Reason: maknut mail i stranica
strky27 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.02.2012., 13:20   #17
Matija, nisam ja pljuvao po tome bezrazlozno, samo iznosio cinjenicno stanje i svoje misljenje potaknuto 15godisnjim iskustvom na internetu.

- ako je to sve divno i legalno zasto vlasnik ima blokirane whois podatke, svoje ime itd?
- a gle cuda, jedina adresa koja tamo pise i koja nije blokirana je:

11400 W. Olympic Blvd. Suite 200
Los Angeles, CA 90064


ups - upisemo to u google i dodemo na hrpicu tema o prevarama napravljenima s te adrese - kradama brojeva kreditnih kartica,
prodavanja laznih louis vuitton torbica
i jos nekim deliktima
ako ne vjerujes evo samo nekih tema: jedan, dva

- ako ides pokrenuti firmu sa milijunima korisnika i stotinama milijuna dolara potencijalnih prihoda da li:
a) uzmes paint u ruke i sam nacrtas logo svoje megauspjesne firme, ili b) odes na elance i platis 50ak dolara da ti netko skolovan, sa iskustvom nacrta kvalitetan logo?
na sta ti ovo njihovo lici?

-ok recimo da ti se jako, jako, jako svida taj abortus od logotipa, koji je onda sljedeci korak?
uzeti neku jadnu 1000000 puta videnu sablonu za lazne "get rich quick" siteove, uzeti 5 stock slika sretnih ljudi s interneta i potpisati ih laznim imenima kao to su njihove izjave o uspjesnosti ovoga?

Ili ces platiti na istom onom elanceu nekog kvalificiranog dizajnera da ti slozi lijep, pregledan, kvalitetan site za parsto dolara?
sad mi odgovori na sta ti ovo njihovo lici?

zaradio si 54 dolara? kada i kako oni to isplacuju?

Cilj je dovoditi druge ljude svojim referral linkom koristeci one marketinske alate koje su ti oni dali na raspolaganje? U principu nema stvaranja nikakve nove vrijednosti, nego je to jedna velika piramida koja stare clanove hrani novcem novih clanova, a vlasnici si zadrze mali komadic koji ce ih vjerojatno uciniti obijesno bogatima + ne trose nista na marketing jer clanovi to rade umjesto njih?

Prijatelju, nisi ti kriv sto si naivan - kriv je vlasnik toga sto je napravio tako los posao u predstavljanju toga kao legitiman i potencijalno ogroman posao.
Bilotko sa 15 minuta vremena i googlom moze naci na hrpe u najmanju ruku sumnjivih informacija oko stiforpa.

Moja pretpostavka je da ce ovo uistinu i nekako funkcionirati, ali samo neko odredeno vrijeme prije nego se sve urusi ili se dogodi jedan od scenarija koje sam opisao na prethodnoj stranici.

A gdje bi bio kraj nekoga od vas da odlucite sami napraviti takvu MLM stranicu koja se sama promovira? Niste o tome razmisljali? Danas je dovoljno par stotina dolara za pokrenuti to sve skupa, skripte za to postoje na blackhat forumima, programera u rumunjskoj/bangladeshu koji rade za 2$ po satu ne fali, a tako biste se SIGURNO vise obogatili nego isprobavajuci tude sisteme..
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 14:25   #18
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Matija, nisam ja pljuvao po tome bezrazlozno, samo iznosio cinjenicno stanje i svoje misljenje potaknuto 15godisnjim iskustvom na internetu.

- ako je to sve divno i legalno zasto vlasnik ima blokirane whois podatke, svoje ime itd?
- a gle cuda, jedina adresa koja tamo pise i koja nije blokirana je:

11400 W. Olympic Blvd. Suite 200
Los Angeles, CA 90064


ups - upisemo to u google i dodemo na hrpicu tema o prevarama napravljenima s te adrese - kradama brojeva kreditnih kartica,
prodavanja laznih louis vuitton torbica
i jos nekim deliktima
ako ne vjerujes evo samo nekih tema: jedan, dva

- ako ides pokrenuti firmu sa milijunima korisnika i stotinama milijuna dolara potencijalnih prihoda da li:
a) uzmes paint u ruke i sam nacrtas logo svoje megauspjesne firme, ili b) odes na elance i platis 50ak dolara da ti netko skolovan, sa iskustvom nacrta kvalitetan logo?
na sta ti ovo njihovo lici?

-ok recimo da ti se jako, jako, jako svida taj abortus od logotipa, koji je onda sljedeci korak?
uzeti neku jadnu 1000000 puta videnu sablonu za lazne "get rich quick" siteove, uzeti 5 stock slika sretnih ljudi s interneta i potpisati ih laznim imenima kao to su njihove izjave o uspjesnosti ovoga?

Ili ces platiti na istom onom elanceu nekog kvalificiranog dizajnera da ti slozi lijep, pregledan, kvalitetan site za parsto dolara?
sad mi odgovori na sta ti ovo njihovo lici?

zaradio si 54 dolara? kada i kako oni to isplacuju?

Cilj je dovoditi druge ljude svojim referral linkom koristeci one marketinske alate koje su ti oni dali na raspolaganje? U principu nema stvaranja nikakve nove vrijednosti, nego je to jedna velika piramida koja stare clanove hrani novcem novih clanova, a vlasnici si zadrze mali komadic koji ce ih vjerojatno uciniti obijesno bogatima + ne trose nista na marketing jer clanovi to rade umjesto njih?

Prijatelju, nisi ti kriv sto si naivan - kriv je vlasnik toga sto je napravio tako los posao u predstavljanju toga kao legitiman i potencijalno ogroman posao.
Bilotko sa 15 minuta vremena i googlom moze naci na hrpe u najmanju ruku sumnjivih informacija oko stiforpa.

Moja pretpostavka je da ce ovo uistinu i nekako funkcionirati, ali samo neko odredeno vrijeme prije nego se sve urusi ili se dogodi jedan od scenarija koje sam opisao na prethodnoj stranici.

A gdje bi bio kraj nekoga od vas da odlucite sami napraviti takvu MLM stranicu koja se sama promovira? Niste o tome razmisljali? Danas je dovoljno par stotina dolara za pokrenuti to sve skupa, skripte za to postoje na blackhat forumima, programera u rumunjskoj/bangladeshu koji rade za 2$ po satu ne fali, a tako biste se SIGURNO vise obogatili nego isprobavajuci tude sisteme..

ja sam u internet zaradi takoder dugih 10 godina i probao sam sve i svasta
od prevara do nekih solidnih nacina zarade ali ovo nije tako lose kao sto ti govoris,dali ce ovo trajati godinu,dvije ili 5 ja neznam al dok ja zaradjujem novac meni je ok,dobio sam 54 dolara i isplacuju tjedno svake srijede bonuse a ostalu zaradu jednom mjesecno !!ja sam isplatu dobio preko Alertpay racuna a moze se i cekom.
Tvrtku Stiforp je osnovao gospodin Nauder Khazan. Radi se o čovjeku koji se već više od 21 godine aktivno bavi mrežnim marketingom, i jedan je od onih pravih i istinskih MLM milijunaša.

Mislim da za 9.95 dolara nemozes dobiti sve te njihove alate samo autoresponder kosta vise od 200 dolara
i zato nemoj pljuvati nego se prikljuci i pokusaj dva mjeseca potrosit ces 60 dolara (40$ upisnine 9.95$ za prvi mjesec i 9.95$ za drugi) i ako mislis da ne ide jednostavno odustani
al vjeruj mi da neces jer ako si imalo sposobam a vjerujem da jesi kad se internet zaradom bavis 15 godina moci ces dovesti 4-5 ljudi mjesecno sto bi ti samo donijelo 200-250 dolara bonusa a da ne govorim da ih vise dovedes
preko mog linka gore napravi predprijavu i dobit ces mail sta ti ja i moj tim nudimo pa odluci dali se isplati!!
Pokusaj pa onda pljuvaj po necemu!!
pozz
strky27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 14:49   #19
Sori sto tako shvacas, mozda ja u afektu pisem pa zvuci malo ruzno.

Samo sam htio ukazati na mnostvo sumnjivih detalja oko cijele stvari, vrijeme ce pokazati sta ce biti s time - zapamti i baks tocka to je funkcionirao jedno vrijeme,
pa su na kraju stotine tisuca ljudi ostali bez novca...

Nevezano za stiforp, jel ti se isplati povlaciti novac sa alertpaya, davno sam otvorio racun - koliko se sjecam imaju veliku proviziju?
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:58   #20
e

strky27-Ispada da svi it strucnjaci gube vrijeme ucenjem kad mogu placati i sjediti i pazi zaradjivati eh koji vrag onda ja ucim.Daj shvati ak si toliko vrijeme proveo na internetu a nisi do sada zaradio tisuce i tisuce onda neznam sto da kazem.A sada idemo na stvar,dok ljudi uce web dizajn,web programiranje,programiranje aplikacija i zaradjuju ovdje dodju razni sarlatani koji otvore web stranicu za 25 eura,skriptu za 50eura max i za 75 eura ima super mega mlm stranicu koja isplacuje desetke tisuca dollara iako su tek novi na trzistu.Daj malo smiri dozivljaje vidio i koristio svakakve skripte kupljene od ljudi koji se bave time.Pa mozes apsulutno sve stimati.


http://themeforest.net/user/Kriesi pogledaj ovog covjeka koji ima 34,997 Sales a najjeftiniji proizvod mu je 10 dollara 50kn http://themeforest.net/item/elementi..._author=Kriesi 67 Purchases x 10 dollara



Ali ocigledno vama i ostalima bolje klikat,spamat od foruma do foruma kako neki tamo lik cak zaradjuje 200-1000 dollara tjedno/mjesecno samo da nekog tko tek pocne oko zarade uvalite jedan veliki K**** pa registriran sam na 10 foruma i na svakom prica ista,zarada klikanjem,citanjem,dovodjenjem a nista sto bih sam napravio,ucio i tak.


a tek kad vidim da dobijes pod domenu sa svim njihovim sranj ahahah pa jebt zar jos ima ljudi i ovaca koji na ovakve stvari padaju to je

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 06.02.2012. at 02:23. Reason: plz ne ostavljaj onakve YT linkove
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.