Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 23:56   #1
SCNet

Poz svima... Evo ja samo malo da se raspitam ako netko išta zna o SCNet-u.

Uglavnom ja sam na to naletio surfajući i registrirao sam se preko jednog čovijeka, i on se meni odma javio i počeo objašnjavat sve bla bla...

Ugl, ne čini se sve to tako loše, imaš popuste u raznim dućanima ( od većih tcom, billa, dm ), ima čak i frizerskih salona, da ne pričam, kog zanima nek provijeri malo bolje sam.

Da se ja vratim na ono meni bitno. Ja sam se registrirao, što je besplatno i odmah poslije mogu koristit popuste, ali oni se isplačuju tipa: nešto u kešu, nešto u vaučerima i sl. kao dio moraš opet potrošit u tom dućanu što i nije tako loše nit strašno, kupim parfem u dm, kupit cu ga i za mjesec dana samo za manje novaca, ok mi se činilo....

No sad tu meni čovijek počeo pričat kak ja mogu zaradit preko toga, da uvedem ljude itd... ali da prvo uplatim minimalno 370kn, kao "pravo na profit" ali to mogu odma potrošit u tim dućanima i da onda krece ta neka zarada?

E sad, jel on mene hoce preveslat ili je taj SCNet stvarno takav? jer ne razumijem, da je to tako lako i dobro, pa culo bi se vec za to, il?
__________________
Ambition is leading me forward, i can do it too!
ePress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 00:07   #2
Quote:
ePress kaže: Pogledaj post
Poz svima... Evo ja samo malo da se raspitam ako netko išta zna o SCNet-u.

Uglavnom ja sam na to naletio surfajući i registrirao sam se preko jednog čovijeka, i on se meni odma javio i počeo objašnjavat sve bla bla...

Ugl, ne čini se sve to tako loše, imaš popuste u raznim dućanima ( od većih tcom, billa, dm ), ima čak i frizerskih salona, da ne pričam, kog zanima nek provijeri malo bolje sam.

Da se ja vratim na ono meni bitno. Ja sam se registrirao, što je besplatno i odmah poslije mogu koristit popuste, ali oni se isplačuju tipa: nešto u kešu, nešto u vaučerima i sl. kao dio moraš opet potrošit u tom dućanu što i nije tako loše nit strašno, kupim parfem u dm, kupit cu ga i za mjesec dana samo za manje novaca, ok mi se činilo....

No sad tu meni čovijek počeo pričat kak ja mogu zaradit preko toga, da uvedem ljude itd... ali da prvo uplatim minimalno 370kn, kao "pravo na profit" ali to mogu odma potrošit u tim dućanima i da onda krece ta neka zarada?

E sad, jel on mene hoce preveslat ili je taj SCNet stvarno takav? jer ne razumijem, da je to tako lako i dobro, pa culo bi se vec za to, il?
nisam cuo za to, ali cim se trazi toliki ulog za pravo na dobit - vrlo sumnjivo...

vjerojatno ces onda ti istu stvar morat napravit - nagovarat sljedbenike da uplate a pokretaci se fino bogate...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 00:14   #3
ma da, ali oni meni ne uzmu taj novac, ja ga mogu potrošit ali samo kod firmi s kojima oni suradjuju, u hrv ih je jos malo, al tu su vec DM, Billa i Tcom...

mislim, to je stvarno super, ako je tako... ja bi odma sve koje znam ukljucio, jer normalno, ko nece kupovat jeftinije...

Ali kaze on meni da ne moram ja ako nemam ulozit, ali onda od svih mojih kupovina kad skupim 370kn to "pravo na profit" mi se samo stvori i onda opet krece moja zarada, bez ulaganja, samo sam kupovao sto inace kupujem...
Samo ako npr ja to "pravo na profit" ostvarim uplatom, zarada je omogucena odmah....
__________________
Ambition is leading me forward, i can do it too!
ePress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 21:32   #4
ja sam isto u sustavu, za sada mi je super... prava na profit kupis, ali taj novac mozes potrositi u firmama partnerima... mozes i kupiti ali i ne moras... inace, do 26.06 je akcija za njemacku, kupite 3PP po 70€ umejsto 50€ i dobijete u njemačkoj 4PP i u hrvatskoj 3PP, znaci za 3x70€ dobijete 7PP sto je vrijednosti 7x50 = 350€. Mozete kupiti i vise, npr za kupljenih 6PP u njemackoj dobijete 7, u hrvatskoj 6.

Ima dosta informacija po netu:
http://scnet-posao.com.hr/ < moja web stranica, nadam se da moderator nece brisati
http://scnet-hrvatska.com/
http://www.scnethrvatska.com/ < scnet hrvatska sluzbena stranica

Takodjer dosta materijala ima i na youtube-u.
loglasnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 07:23   #5
Pa ja nisam nigdje vidio da piše da su partneri billa i t com...
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 09:21   #6
da i meni se cinilo sasvim u redu, al eto, ja sam registriran al ne radim bas... i nisam PP uplatio nikakve... al to je malo zbog nedostatka vremena... imam redovan faks i posao, tak da i ne stignem sastrane previse...

ima i onih web prezentacija, uglavnom, ideja mi se jako svidja... a i nisam naisao na nikog da se buni jer kazu da je jednostavno tak kak se kaze, ko da imas jos jedan racun u banci samo sto se ovaj moze povecat ako ti kupujes u tim firmama il tvoji ljudi kupuju, tak nekako ... uglavnom nije prevara..
__________________
Ambition is leading me forward, i can do it too!
ePress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 09:47   #7
Scnet je biznis sa najviše ljudi na našem području - tko nije čuo za ovaj sistem još je nov i treba mnogo slušati i učiti. Imaju prezentacije i seminare gotovo svakog dana sto mu daje dosta snage, sistem se sada širi i u Njemačku. To je grupa ljudi koja uči sve ostsale da im ništa drugo ne treba - uče ljude da budu zatvoreni. Uglavnom, znanje koje cirkulira među partnerima nije napredno, nego vrlo početničko - teško je pomoći scnet partnerima jer je većina uvjerena da imaju sve što im treba.

Scnet je idealan za one koji imaju neke uključene trgovine u susjedstvu i namjeravaju kupovati tamo, inače ne. Što si tiće znanja koje se dijeli i širi kroz taj sistem, to znanje je plitko, i neće vas opremiti za nikakvu akciju online - u ovom sistemu znanje ne napreduje. Iako je sistem besplatan, i dalje je vrlo velik broj ljudi koji su uspjeli nešto zaraditi. Rekao bih da broj onih koji zarađuju u Scnetu ne prelazi 1%.
hagin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 13:11   #8
evo malo da se i ja pridruzim temi... onaj tko vam je rekao da morate ulozit u sc-net da bi zaradjivali LAZE VAS... NIJE ISTINA... ne morate nista ulagat ako ne zelite a mozete ako zelite se bavit s tim i da brze zaradjujete i brze unaprjedujete se... ja na pocetku nisam niti kune ulozio i islo mi je dost sporo pa sam odlucio ulozit novac koji sam ustedio vec na sc-netu i malo sam ubrzao radnju... pogledajte ovaj link, procitajte si sve i ako vam nesta ne bude jasno imate i na facebooku isto pa slobodno pitajte sta vam nije jasno... ukoliko kad procitate i cini vam se vrlo interesantno cut cemo se preko mobitela ili uzivo da vam objasnim detaljnije i bolje... mozda shvatite kao ja da je ovo poslovna prilika koja ne obecaje milione nego jednu vrstu dodatne zarade... ja sam evo vec godina dana u tome i podigao sam vec puno puta svoju isplatu koju sam zaradio-ustedio i ne mislim odustat od toga nikada... procitajte i razmislite... http://scnetcroatia.weebly.com/
djomba87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 16:49   #9
Pozdrav svima!
Ja sam novi ovdje i nekako sam se odmah zalijepio za ovu temu jer je danas teško pronaći pravi posao. Malo sam čitao vaše postove i meni se SCnet čini sasvim OK. Malo sam se i ja raspitivao o svemu i vjerujte mi, ono informacija što sam dobio, jako me zaiteresiralo. Sve mi se čini jako logično. SCnet kao kompanija ugovara određene popuste kod Firmi Partnera (FP), a FP rado SCnetu daju te popuste jer su kupovine u velikim količinama. Dobio sam informaciju da npr. SCnet DM-u avansno uplati u cijelosti kupovinu koja će se tek desiti u narednom periodu od recimo mjesec dana. SCnet za taj avansno uplaćeni novac dobije protuvrijednost u DM poklon bonovima sa popustom od 10%. Kupovina SCnet članova se radi putem tih DM bonova koje SCnet članovi kupuju od SCneta upravo sa tim popustom od 10%. Pri tome se računaju svi aktualni popusti u trenutku kupovine. Pa sam malo razmišljao .... Ja kao samostalni kupac nikada ne bih od DM-a mogao dobiti još neki dodatni popust, a kao član SCnet-a to mogu dobiti.
Meni je ovo jako logično... jedino što mi nije baš najjasnije je to "pravo na profit" kojeg u SCnet-u nazivaju PP. To PP je zapravo novčani iznos u obliku kapare, a svi znamo šta je kapara, dio novca kojeg kasnije možemo iskoristiti kada kupujemo ono što smo predhodno odlučili kupiti. tj. doplatimo do punog iznosa i onda u cijelosti potrošimo SVE
mrsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 19:57   #10
Ma da, SC NET jeste dobar ali da li ključno dovesti ljude koji će se registrirati preko mene ili je dovoljno da trošim samo ja?
pagulayan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 08:58   #11
Meni sve to skupa liči na "navlakaču", neki dobro zarade, a oni krajnji su sretni sa 10% u DM-u.....sekta?!
enca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 13:50   #12
Quote:
pagulayan kaže: Pogledaj post
Ma da, SC NET jeste dobar ali da li ključno dovesti ljude koji će se registrirati preko mene ili je dovoljno da trošim samo ja?
možeš i jedno i drugo skupa ili odvojeno kako ti volja. dakle možeš uključiti ljude ispode sebe minimalno 3. a možeš i samo trošiti novac u FP i imati povrat novca.
Irmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 04:56   #13
Quote:
mrsky kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ja sam novi ovdje i nekako sam se odmah zalijepio za ovu temu jer je danas teško pronaći pravi posao. Malo sam čitao vaše postove i meni se SCnet čini sasvim OK. Malo sam se i ja raspitivao o svemu i vjerujte mi, ono informacija što sam dobio, jako me zaiteresiralo. Sve mi se čini jako logično. SCnet kao kompanija ugovara određene popuste kod Firmi Partnera (FP), a FP rado SCnetu daju te popuste jer su kupovine u velikim količinama. Dobio sam informaciju da npr. SCnet DM-u avansno uplati u cijelosti kupovinu koja će se tek desiti u narednom periodu od recimo mjesec dana. SCnet za taj avansno uplaćeni novac dobije protuvrijednost u DM poklon bonovima sa popustom od 10%. Kupovina SCnet članova se radi putem tih DM bonova koje SCnet članovi kupuju od SCneta upravo sa tim popustom od 10%. Pri tome se računaju svi aktualni popusti u trenutku kupovine. Pa sam malo razmišljao .... Ja kao samostalni kupac nikada ne bih od DM-a mogao dobiti još neki dodatni popust, a kao član SCnet-a to mogu dobiti.
Meni je ovo jako logično... jedino što mi nije baš najjasnije je to "pravo na profit" kojeg u SCnet-u nazivaju PP. To PP je zapravo novčani iznos u obliku kapare, a svi znamo šta je kapara, dio novca kojeg kasnije možemo iskoristiti kada kupujemo ono što smo predhodno odlučili kupiti. tj. doplatimo do punog iznosa i onda u cijelosti potrošimo SVE
mislite li da možete pronaci samo 10 prijatelja, rodbine il drugih ozbiljnih ljudi koji će preko vas kupovati kod naših partner firmi da vam započne biznis kojeg samo sanjati mogu mnogi?
- Želite li da imate povrat novca na sve što kupite, hrana, piće, gorivo, odjeću, obuću , usluge ...
- Želite li da imate procenat od svih ljudi koje uključite da dobiju besplatnu Scnet potrošačku karticu
- Želite li da postanete vlasnik firme u okviru Scnet franšize www.scnetworld.com/pucola001
- Želite li da za 2 do 5 godina rada postanete financijski neovisni preko par tisuća KM mjesečno i više.
- Želite li da se obrazujete, putujete, primate nagrade i priznanja
- Želite li da upoznajete prijatelje po cijelom svijetu
- Želite li pomagati drugima da ostvare svoje snove
Besplatno se registrirajte i počnite raditi posao 21 stoljeća na lmoj ink: www.scnetworld.com/pucola001 i imate moju potpunu podrsku

E-mail [email protected]
Nakon učlanjenja mi ćemo vas kontaktirati i dati više informacija
Pogledajte jedan od naših videa:
> SCnet Motivacija, direktor G.Kapor http://www.youtube.com/watch?v=7pt3tNV0n2Q&feature
> SCnet Prezentacija: http://www.youtube.com/watch?v=-z3w6Xg94MY

Tvrtka je registrirana i u HR:
Našička 36
10000 Zagreb, Croatia

Telefon +385 99 355 5210

_______________________________
SCNet® Hrvatska d.d. -organizira veliki SEMINAR u ZAGREBU,Hotel "I",
Remetinečka 106
Subota 22.11.2014. od 15:00 h – 19:00 h
Pozivamo Vas da u što većem broju budete nazočni, te iskoristite priliku i pozovete Vaše potencijalne partnere i suradnike na sudjelovanje!
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:52   #14
Ovaj zadnji zvuci kao politicari pred izbore, ajde lagano kupi prnje i bjezi sa teme sa tim stavom ..
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.