Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2012., 10:59   #21
Hvala

Hvala na informacijama kolega. Međutim možeš li mi odgovoriti imaju li autoboti ti trackere? Mislim znam da ljudi to koriste i vole to. Međutim ja sam ta struka i znam da svaki potencijalni program ima moguć i sigurnosni propust. To je i razlog zašto ljudima upadaju u paypal..... Ima li garancija da su klikeri potpuno zatvoreni i da neće sam po sebi slat ili snimat radnje na vlasnikovom računalu? (jer ima i takvih autobot servisa koji snimaju i pamte radnje na računalu, pa se ravnaju po tome). Hvala na odgovoru.

Sretan Božić svima.
MisterDD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 21:20   #22
nema trackere na koje mislis,ne bavim se hakiranjem paypala,budi bez brige,sve je cisto,ptcbox je gotov pa ko hoce eto i njega dobije
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 11:17   #23
Pozdrav.

Puno hvala, drago mi je da ovdje ima ljudi spremnih pomoći. Nadam se da nećete prebrzo otići sa foruma, ja ću ponovno početi raditi na internetu tamo iza nove godine, pa ako vam nije problem ostanite još koji dan ovdje, javit ću se za par dana kad se odmorim od svega
MisterDD is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 23:38   #24
Quote:
sansa7 kaže: Pogledaj post
postoji nekoliko provereno dobrih sajtova koji placaju za klikanje reklama... evo nekih :

http://**********/?r=mladja111

http://*******/register.php?r=mladja111
opa baniran style
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje LudaPtica : 01.03.2013. at 00:03.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 22:20   #25
tri su prodana i plus jedan poklonjen za neobux osobi za koju sam smatrao da je dovoljno povjerljiva,nadam se da nisam pogrijesio,eto toliko od mene
uzivajte u zaradi
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 20:05   #26
napravio sam bot za mylikes,dobio 65$,ako me ne suspendiraju,bit ce i ovo na prodaju (placaju za likeove koje dobivate na fb,utube,twit,tumblr)
izy money
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 21:21   #27
molim pomoc

ja radim na ptcbox-u i ne znam kako da zatrazim isplatu ( drugu ) . ako neko zna bio bih mu zahvalan
midijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 02:34   #28
Quote:
midijan kaže: Pogledaj post
ja radim na ptcbox-u i ne znam kako da zatrazim isplatu ( drugu ) . ako neko zna bio bih mu zahvalan
makni se odatle, ne isplaćuju već duže vrijeme a to si mogao i pročitati na njihovoj stranici odavno , navodno zato jer im je paypal blokirao račun
razer92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 21:49   #29
poklanjam autobot skriptu za jedan ptc po vasem izboru

evo primjer twickerz dugo placa a ima preko 40 reklama na dan,ovaj autobot sve to isklika za par minuta dok ti radis nesto drugo

neobux
twickerz
gptplanes
cashcamel
wordlinx
jillsclickcorner
probux
buxp
casnhitz


izaberi jedan i posalji mi pm,eto zelim pomoc ljudima da zarade
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 10:26   #30
Dali ima netko tko ovdje ima nešto slično ovome,a da bi mi izašao u susret?
Ovdje možete pročitati nešto ukratko o meni:https://www.forum.hr/showthread.php?t=767163

Hvala unaprijed...
mrozic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:07   #31
Quote:
jkl789 kaže: Pogledaj post
citat posta kojeg je obrisao moderator
admimsy je scam, prve 4 su legit a za ostale neznam..

Zadnje uređivanje LudaPtica : 01.03.2013. at 00:02.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 21:19   #32
može li mi netko reći postoji li ovako nešto slično?
da radi na bar 3-4 stranice,ne treba ovoliko

a ne da mi se plaćati,čuo sam da ima na internetua,li ne mogu nać...
GospodinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 22:22   #33
Quote:
GospodinX kaže: Pogledaj post
može li mi netko reći postoji li ovako nešto slično?
da radi na bar 3-4 stranice,ne treba ovoliko

a ne da mi se plaćati,čuo sam da ima na internetua,li ne mogu nać...
slično čemu?
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 11:19   #34
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
admimsy je scam, prve 4 su legit a za ostale neznam..
buxp & wordlinx su također legit, od buxp nedavno dobio isplatu i to na PAYPAL!
ingbor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 15:32   #35
neobux
clixsense
buxp
ptcbox?
no-minimum
clicksia
incentria
cashnhits
a od malih vlasnika imaš i
adriaclix
balkanikaclix
goldenclix
bonybux
i slično
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 10:49   #36
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
neobux
clixsense
buxp
ptcbox?
no-minimum
clicksia
incentria
cashnhits
a od malih vlasnika imaš i
adriaclix
balkanikaclix
goldenclix
bonybux
i slično

ptcbox - scam vec duze vrijeme.

inace stranica u koju sam nesto i ulozio i popusio, ali na vrijeme uspio pola izvuci na svu srecu...

inace njihov vlasnik je poceo sa najstarijom ptc stranicom matrixmails i bilo je prilicno iznenadjenje kad su otisli u scam, ali bio je mudar, napravio je kao neku akciju do dredjenog datuma i obicno kod takvih stvari bude scam na kraju ali ipak sam mislio da se nece desiti i kod njega to.

tako da je to jedno od glavnih obiljezja kada su sumnjive stranice - naprave neku veliku akciju, ljudi uplacuju clanarine i onda - SCAM woho...

Tako ce biti kroz neko vrijeme i sa ostalima, kad procjene da imaju veliki dobitak, naprave neku akciju i snizenje recimo clanarina.

Da li ce to biti neobux, clixsense ili neka treca povjerljiva pokazat ce vrijeme ali doci ce kad tad i taj tenutak...
ingbor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 14:37   #37
zato sam i stavio upitnik pored njih
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:14   #38
Apsolutni SCAM, pogledajte samo popis stranica na kojima se affiliate linkovi za ovakav način zarade automatski prepoznaju kao spam (gdje ga ne možete ni objaviti) mislim da bi i na forum.hr trebalo uvesti taj filter da se ljudi spase na početku
Nibs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:41   #39
Quote:
Nibs kaže: Pogledaj post
Apsolutni SCAM, pogledajte samo popis stranica na kojima se affiliate linkovi za ovakav način zarade automatski prepoznaju kao spam (gdje ga ne možete ni objaviti) mislim da bi i na forum.hr trebalo uvesti taj filter da se ljudi spase na početku
Ne bih se bas slozio, recimo neobux je prepoznat kao spam a zan se da isplacuju i jos nekoliko takvih. prepoznaju se kao spam jer ih puno ljudi objavljuje...
ingbor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 18:55   #40
evo mene opet,ptc je dobar za zaradu meni osobno ali evo nasao sam novi nacin zarade preko interneta,ja sam u zadnjih par sati zaradio 3$ od ove stranice,namjeravam doci do 5$ za oko sat vremena pa cu se prebacit na drugu stranicu,racunam ako upalim racunalo preko noci da cu zaradit oko 30 ak $ do jutra,znaci 30$ dolara za jedan dan,od svega par stranica.

ako sve bude uredno stavit cu ovdje screen shot sa isplatom pa cu prodat metodu,samo petorici,ne zelim izlizat ovo,prvo cu ovo dobro izmusti,pokusat cu i pokrenuti program na vise racunala,sutra cu nabavit jos jedno pa cu zaradjivat duplo

o cemu se radi,ptc botove sam sam radio,ove programe nisam ja radio ali sam pronasao na internetu,iako ovaj program sluzi za nesto potpuno drugo,sjetio sam se kako ga "ZLOupotrijebiti"

imao sam i problema sa prijevodom jer je sve na kineskom kanjiu

radi se o biznizu koji je profitabilniji od ptc-a,tj.brze se zaradi sa manje stranica,evo sad sam provjerio i racun mi je vec na 3.68$ e jos onaj tezi dio da mi isplate,ova stranica ce sljedecu isplatu vrsiti 13 og 4 ,a minimum je 5$,kad dodjem do 5$ prelazim na sljedecu (ima ih puno,kao i na ptc)

pretpostavljam da ce bit par koji nece placat ali ce se isplatit radi onih koji plate,radi se o tome da nista ne radite,samo ukljutice program,ubacite link i slijedite upute koje cu vam ja dat,par klikova i ostavite racunalo da radi,tada ako mi plate petorici cu ovdje prodat metodu,sa kompletnim uputama,i programom,metodu namjeravam naplatit 5$ a tih 5$ cete zaradit u svega par sati nazad

meni je inbox prepun sa upitima od proslog mog javljanja sa botovima,tako da nisam znao kome odgovoriti a jednom sam obecao,molim da mi se javi da mu dam bot po zelji,u vrijeme kad sam pisao o ptcboxu,jos je bio legit i nemalo prije mog posta dobio sam isplatu,sad mislim da vise nije online,paypal limitiran i propalo,ali imam puno drugih botova

ne zelim ispast sebican pa da ne podijelim nikome nista ali kad bi podijelio metodu samo tako,to bi se prebrzo rasirilo i nitko nebi zaradio,zato cu dat jos trojici bot za jillsclick corner,pa javite mi se na pvt,ovo je poklon,jills placa,i na ptc investigation mozete vidjeti da su legit i dugo online
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.