Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 22:13   #3341
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Plus Minin scenarij ako ih ni to ne pomiri

Znaci ceka nas jos i ples...fino. Ako to ne upali nece nista. Sta je jos Sinan nabrajao...razgovor, kino, ples ve ?
Za kondome se i pretpostavljalo da ce biti u velicini Kucuk Yage
Mislim da je rekao Izasli na veceru.Mozda je smisao svega da kad Yago ispriprema sve ovo shvati da ovo dvoje nisu nikad ni bili decko i cura ?
tagoresky is offline  
Old 21.11.2017., 22:17   #3342
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Sve troje u bioskop na projekciju filma
Trenutno i Cinestaru "Bivši - Les ex". Ako Sinka ne puste u taj film, ima mogućnost da pogleda "Moj mali poni".
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
Ali najbolje on sada i bratovu srecu da gradi sam svojim rukama,apsurd.
Ufatio se zadatka ko kad projekt provodi.
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
@Adadjo jos ce mu samo preostati kupiti im kondome
Obradili smo to tokom lajva. Vidi dole.
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Plus Minin scenarij ako ih ni to ne pomiri
Eto, galiba i do toga će doći.
Quote:
Sta je jos Sinan nabrajao... razgovor, kino, ples ve ?
Večera. I to je spomenuo. Znači, razgovor jedan na jedan. Nije upalilo čini mi se. Poslije ide kino. Nakon toga večera. Ok, Cinestar srijeda ide, Jago kupio karte u VIP sjedalicama, velike kokica i kolu za svakog. Ako ni to ne uspije, mora im platiti večeru ili sam skuhati i servirati, a Sinan će reći da je on. Ako i nakon toga nema ništa od pomirenja, onda će Jago stvar preuzeti u svoje ruke. Potplatit će da nestane struje, a u Hazankinu maskaru stavit neki suzavac, tako da je ova poluslijepa. Onda će ju kresnut u Sinanovo ime, a tu će Hazanka doživjeti ekstazu i konačno reći EVET.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 21.11.2017., 22:26   #3343
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Potplatit će da nestane struje, a u Hazankinu maskaru stavit neki suzavac, tako da je ova poluslijepa. Onda će ju kresnut u Sinanovo ime, a tu će Hazanka doživjeti ekstazu i konačno reći EVET.
Zasto ne, bitno da nas mezimac kJago profitira.

U odnosu na zadnji post, kao da me Minola lijecila.
11sati is offline  
Old 21.11.2017., 22:37   #3344
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
@YagHaz- slažem se, šta je previše, previše je. Pa i za Yagiza.

Ako je on došao u fazu da mora glumiti Kupida, miriti brata i curu mu (brr naježim se svaki put kad napišem) e onda k jarcu! Oće li ih još uhvatiti za glavu i natjerati da se poljube. Stvarno nas vukljaju ko majmune. To totalno ne ide uz Yagin karakter. Rade mulca od njega,a to uopće nije masterično.
Već u prošloj epizodi mi je diglo tlak "Pomirit ćete se, to ti obećajem, ja sam ti brat", a onda njoj da se vrati Sinanu. Pa mamicu mu Yagize. Rađe bi da je otišao za Ameriku, bratu otvoren put pa kud koji mili moji. A ne ovako. Još svoju lovu ulaže da bi spojio ovo dvoje. Pa di je još bilo da je glavni lik zaljubljen u glavnu likicu i da je on ili ona njega spajaju s trećim. Pa jebemu! Bratska ljubav, my ass! Ništa drugo do pretjerivanje!

@Minola srećo, javi nam ko ti je diler. I ja bi malo te optimistične droge
@Ghost- imam dojam da će nam svemir elegantno pokazati srednji prst

Samo čekam još show sa Kerime i who is the son. Sinan će svakako bit glavni u tome da pati i da je njemu teško! Jer ako je on Kerimin, buhuhu, tantrumi na sve strane, težak život moj. Idem se gledati u ogledalo i patiti. S druge strane ako Yag ispadne kupljeni, onda će opet bit buhuhu, tantrumi, brat mi nije brat, meni teško, Hazan sram te bilo što tješiš njega a ne mene, idem se gledati u ogledalo i patiti.
Nadrljali smo kako god okreneš!
Mazdome izdrži! Mali Yago izdrži!
Sve je moguće ALI, ja vjerujem da Sirma nije tolika sadistica da će nam kao Masterov novi projekt servirati reality show 'Kako zbariti ženu koju voliš za brata dječaka.' Dakle, Masteru, sad kad zaključavanje ne uspije, to je bite gite, mani se ćorava posla, kad ne ide, ne ide.

A uostalom, ako će Jago opet biti Kupid, on bi to malo elegantnije izveo, kakvo kino, on bi spremio večericu, unajmio svirače i omogućio im ples... Ha, vidite da može gore

Ja samo pogledam ovaj klip kad sam u fazi tifusarenja: https://www.youtube.com/watch?v=Nx22XdPxTsE Moja droga je kemija koja se prenosi preko ekrana

A što se tiče zadnjeg pasusa, pa logično da se mora sve vrtiti oko Sinana, pa serija se zove 'Samo da Sinan ne plače?
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 21.11.2017., 22:41   #3345
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Baš gledam imal' novosti u fandomu i stvarni su ljudi toliko kreativni, čudo jedno. Par koji to nije ni u najavi ima bukadar klipova i hara društvenim mrežama.

Evo jednog iz ruskog tabora
yagiz+hazan●будь,пожалуйста,послабее tekst

Edit. @Minola, meni je to isto jedan od najdražih klipova jer obuhvaća YagHaz od početka, daje neke ključne razgovore, situacije u kojima su se našli ne samo njih dvoje, nego i s drugima. Jako dobro urađeno.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 21.11.2017., 22:52   #3346
Ljudi kako će biti ne znam ali npr. kad god je neka tako drama oko trougla, kada osetim da bi tifus mogao da me zahvati, ja za preventivu uzmem fimove ili epizode made by M@3X :klap:

ovaj
ili ovaj - najmanja dnevna preporučena doza
a može i ovaj - prosečna doza

ili ovaj - ovaj bi trebalo da je najjača doza


ovaj od 11sati - meni lično najdraži - očekuj pozivnicu

a ako ništa od ovog ne pomogne onda uvek ostane
Adadjo

Sada slušam nešto muziku i na playlisti mi ide ova pesma
Adele - Make you feel my love] ili za ljubitelje originalne verzije Mr Bob Dylan] pa se setih uz koga se uklapa tekst

Zadnje uređivanje The Muse : 21.11.2017. at 23:16.
The Muse is offline  
Old 21.11.2017., 23:06   #3347
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Hazal i Tolga su juce bili gosti na univerzitetu

https://pp.userapi.com/c837739/v8377...wwKex2oK8U.jpg
Tehnickom? Odjel za knjizevnost?

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Večera. I to je spomenuo. Znači, razgovor jedan na jedan. Nije upalilo čini mi se. Poslije ide kino. Nakon toga večera.
daj nemojte me hebat, necemo valjda ici po spisku?

znaci Ece se nakeljila i u Agvu trebala je Hazan cuti ono ispred lifta, cemu sad ova balavica da ima heart to heart dijaloge s Yazom?? fuck this shit!
TheWitch is offline  
Old 21.11.2017., 23:08   #3348
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Potplatit će da nestane struje, a u Hazankinu maskaru stavit neki suzavac, tako da je ova poluslijepa. Onda će ju kresnut u Sinanovo ime, a tu će Hazanka doživjeti ekstazu i konačno reći EVET.
Bak, ako je ovo jedini način da Yagiša kresne, hadi bakala preživjet ćemo i to. Samo da mali Yago ne pati

@TheWitch moooolilm te. Odjel za književnost je rezerviran za lepoga Vjerojatno su i ogledalo stavili ispred njega. Ili su mu bar dali selfi šćap.
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 21.11.2017., 23:30   #3349
Ja cekam drugu najavu i isecak . Ne verujem puno u ono sto napisu u ozetu i ne kazu nam bas nesto mnogo . Uvek je napisan tako da nas zbune i da mozemo da ih tumacimo na vise nacina . Tako je i ovaj cudno napisan - fokusirala sam se na recenice o slinavom i Hazan

Sinan i Hazan su se zbog Jagine zamke prisiljeni suočiti - to smo i sami znali cim ih je zakljucao i otisao .... Dok nesuglasice između Sinana i Hazan žestoko nastavljaju,. i to smo videli u najavi -manijak razbija sto a Hazan se bas uplasi ...Da li ce joj ovo biti dovoljno da konacno shvati sa kakvom dijabolom ima posla .. Fazilet se nalazi se na opasnoj cesti , Sinan i Hazan su na sasvim drugačijem putu. .. na kakvom putu mogu biti . Kazu da je Fazilet na opasnoj cesti i istovremeno da su ovo dvoje na sasvim drugacijem putu , koji to drugi put moze biti -Fazla na opasnoj a oni na veseloj ili sta ..- mozda na putu ciji je tvorac Jago Kada otvori vrata kuće, Sinanov i Hazanin put vodit će ili prema pomirenju ili razdvajanju. - i ovo znamo bez da su nam napisali . Moze biti samo ili DZA ili BU treceg nema. Na ovom putu, čiji je tvorac Jago, svo troje čekaju nova iznenađenja. - Sta moze iznenaditi Yagiza osim da se ovo dvoje ne pomire jer je on ubedjen u obostranu ljubav . Sta moze iznenaditi Sinana - nemam pojma - on je uvek iznenadjen i zapanjen. A Hazan , mozda nesto sto ce Sinan u toku rasprave opet odvaliti ili mozda Yagiz . Ovde ocigledno j....lud zbunjenog .

Ako nam u najavi i isecku prikazu vise scena SIN-HAZ onda se igranka nastavlja .

Duboko se nadam da su i scenaristi i reditelj svesni da su Yagiz i Hazan nosioci reitinga i da od njih zavisi dalja sudbina serije .
Ukoliko ne zele da se gledanost iz nedelje u nedelju srozava , vreme je da prekinu trougao i tok radnje definitivno usmere ka Yagizu i Hazan pa neka to traje i do 122 ali da su YAG-HAZ .
Dok konacno ne odustanem ,dajem im sansu jos sledecu evenualno i 25 epizodu.
__________________
Novi poceci su cesto preruseni u bolne zavrsetke
crno belo is offline  
Old 21.11.2017., 23:32   #3350
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post

@TheWitch moooolilm te. Odjel za književnost je rezerviran za lepoga Vjerojatno su i ogledalo stavili ispred njega. Ili su mu bar dali selfi šćap.
A krvi ti, ja tek sad skontah da mi je Alp kolega. Ja drvlje i kamenje po njegovom dičnom liku, kolegijalnost mi je nula
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 21.11.2017., 23:34   #3351
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
A krvi ti, ja tek sad skontah da mi je Alp kolega. Ja drvlje i kamenje po njegovom dičnom liku, kolegijalnost mi je nula
meni je Caglar kolega
TheWitch is offline  
Old 21.11.2017., 23:37   #3352
Evo kazu snimaju u hotelu, Limak Eurasia Hotel, kraj kampanje i promocija/koktel
Dobro su se setili vise da zavrse tu kampanju

https://pp.userapi.com/c841436/v8414...oIZ65mJv9w.jpg

https://pp.userapi.com/c639731/v6397...j9nZ9_R6Ys.jpg

https://pp.userapi.com/c840224/v8402...mxCYlWjVM0.jpg
Helenna is offline  
Old 21.11.2017., 23:38   #3353
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
meni je Caglar kolega
Aaaa neću se tako igrat, svi oko mene Čagine kolege, samo ja na tamnoj strani Sutra kupim papire i prebacujem se na strojarstvo :klap:
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 21.11.2017., 23:40   #3354
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Evo kazu snimaju u hotelu, Limak Eurasia Hotel, kraj kampanje i promocija/koktel
Dobro su se setili vise da zavrse tu kampanju

https://pp.userapi.com/c841436/v8414...oIZ65mJv9w.jpg

https://pp.userapi.com/c639731/v6397...j9nZ9_R6Ys.jpg

https://pp.userapi.com/c840224/v8402...mxCYlWjVM0.jpg
Limak Eurasia, to je nas YH hotel iz prve/druge epke!!!!!!!!!

Znala sam ja da ce se moje pretrazivanje hotelskih recepcija i soba ljetos isplatiti.

Al ova zadnja fotka je Premier kampus ofis...zgrada koja glumi eksterijer Jagine.
11sati is offline  
Old 21.11.2017., 23:41   #3355
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
To je nas YH hotel iz prve/druge epke!!!!!!!!!
Blago nama, vracamo se na mesto zlocina
Helenna is offline  
Old 21.11.2017., 23:41   #3356
Lansman!!! Videla sam malopre ovu poslednju sliku sto si ti postavila @Helenna meni zalicilo na onu zgradu koju koriste kao recepciju Istanblooma,a lepo napisali lansman,rekoh neko nas lozi. Kako sada i lansman i bioskop u istom danu,gde ide to.

Gercekten nas otel? Jos sam srecnija daj da vidim haljinu.

U stvari nam se ispunjavaju sve prognoze i zelje. I lansman i nas hotel,mozda bude i plesa.

Zapadoh veceras u depresiju,uzela da citam Anu Karenjinu,ono tragicnija ljubav ne moze biti Jos samo da se Yagiz baci pod voz
YagHaz is offline  
Old 21.11.2017., 23:43   #3357
Ples..
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 21.11.2017., 23:49   #3358
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post

Limak Eurasia, to je nas YH hotel iz prve/druge epke!!!!!!!!!

Znala sam ja da ce se moje pretrazivanje hotelskih recepcija i soba ljetos isplatiti.
Eto kako se fino zaokruži sve, ponovno na početak

A vi mi tu naginjete tifusarenju

Neyse, iyi geceler, do sutra, nadajmo se plesu i zapamtimo: "Ostaje tako da živi želja i vjera da će jednom doći sanjani raj, a s tom željom lakše se živi."
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 21.11.2017., 23:51   #3359
Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
thanks i lakše je kada znamo da smo svi na istom
A što se tiče da nemam puno serija, ne znam da li je to plus ili minus. Za živce definitivno plus i razlikuje se od onog što sam dosada gledala, ali mislim da je minus u smislu poznavanja utabanih puteva dizi industrije - postoje elementi koji su poželjni, neophodni i koji su pu pu ne daj bože u seriji. E to otkrivam kroz seriju i komentare.
Ni ne treba ti vjeruj mi.. Ljepše se živi. Imam ja iskustva i opet zaglavim u kulu upitnika tako da si ti odlična, izvanredna. P.s. Može se ona probuditi ali zna sa Sinanom. A to jedva čekamo.

Izašao ozet a ja skitam po gradu.. Hajde da i to vidim pa se javnem.
Mensury is offline  
Old 21.11.2017., 23:51   #3360
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post

Al ova zadnja fotka je Premier kampus ofis...zgrada koja glumi eksterijer Jagine.
Objavili su zajedno sve te fotke, tu se pitaju gde je Fazilet,
nema veze sa setom u hotelu.

edit: Serija je danas krenula kod Arapa, okacili su kako zvuci Caglar
sa njihovom sinhronizacijom:

https://twitter.com/MarieJawad86/sta...04610268422145

Zadnje uređivanje Helenna : 22.11.2017. at 00:05.
Helenna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.