Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2013., 23:24   #1
Frizerske usluge preko popusta

Bok svima! Zamislila sam ovu temu kao mjesto gdje bismo razmijenjivali iskustva iz frizerskih salona koji nude usluge preko svih ovih popusta npr. Megapopust, Ponuda dana, Kupi me itd. jer mislim da bi bilo preglednije i lakše za snaći se da su u posebnoj temi a ne pod salonima općenito, budući da su to specifične situacije... Dakle, mislila sam da svatko tko je koristio neku takvu uslugu podijeli svoje iskustvo da znamo hoćemo li i mi iskoristiti istu ponudu ili ne, je li se isplati, kakav je salon/frizerka i sl. Ja sam zaista koristila puno toga u Zg-u preko popusta pa imam puno iskustva i mogu započeti temu s njima:

Frizerski salon Charme Maria često nudi razne usluge poput šišanja, feniranja, njegujućih tretmana, pletenica itd. Kod njih sam bila 2 puta i moram reći da sam razočarana. Imam osjećaj da sve mušterije koje su s kuponom odrade ofrlje i nabrzinu, kao da im se ne da trošit vrijeme na taj jeftiniji tretman. A da ne govorim da me doslovno žena kritizirala što sam kupila dva kupona na svoje ime, dakle došla dva puta po istu uslugu, jer ''nije u redu da jedna osoba kupuje toliko kupona, to je ionako samo za reklamu''. Divna reklama :/ Ne bi da sam joj svaki dan dolazila.... Uglavnom, žena okradi ali je jako neljubazna i stvara/stvaraju taj osjećaj da te se jedva čekaju riješit što stvarno nije lijepo... Tako da njima ide minus.

Danas sam imala divno iskustvo u salonu Marija u Jurišićevoj koji nudi sljedeću ponudu: Marija
Imam dugu kosu, nije bilo nikakve nadoplate, i za 125 kn me žena savršeno obojala u točno pogođenu nijansu koju sam htjela, izmasirala mi tjeme dok je maska stajala i još mi napravila lokne s peglom na kraju. Čista petica!

Eto za sada to da ne upilam samo sa svojim pričama Nadam se da ćete i vi ponuditi svoja iskustva

P.S. Unaprijed isprike ako je tema suvišna/nepotrebna/loša/nezanimljiva, slobodno je maknite
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 00:39   #2
Ja sam sad uzela frizerski salon Matej, pa me isto zanima kakvi su.

Bila sam jednom preko ponude, bilo je tak tak.....ne sijecam se vise kako se zove, u Dubravi je i dosta star i zapusten, nislim da bas nemaju posla
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 14:13   #3
Evo i ja sam za Matej kupila sad ovo: Matej
pa ako tko ima iskustva, vicite
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 14:41   #4
E, a kada ides? Ja idem 07.11. .... Nadam se da su ok, ako ti ides kasnije, pisem ovdje kako je.
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 13:16   #5
sljed. tjedan javi dojmove!
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 17:42   #6
Moze
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 14:50   #7
I curke kako je bilo kod "Mateja"?
Ja bih si isto kupila tu ponudu, pa me zanima
Bobolina77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 11:14   #8
Bila kod Mateja. Dosta je zivopisno
Ali je bilo super, decki su okej....pofarbali me fino, osisali dobro (ne svidja mi se, Boris je izvadio one skare za stanjivanje kose, sa zubicima , ipak je to ljepse kad je sa skarama )

Ali se dosta trude i jako su fini i simpaticni

Za te novce se definitivno isplati, preporucam.
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 23:24   #9
Evo ja imam iskustvo s jednim frizerskim salonom, ali i jednu stvar koja me kopka... Dakle, kupila sam kupon za popust na ponudi dana. U cijenu od 179 kn (puna cijena 420 kn) uključeno je: Pramenovi, bojanje, preljev, šišanje, fen frizura i keratinska njega infracrvenom peglom. No, ja sam od ovoga imala samo pramenove, šišanje, fen frizuru i keratin.
Ja sam jako zadovoljna s frizerkom - stvarno je bila ljubazna i ošišala me odlično.
Ali - sad mi nije jasno što je s tim bojanjem i preljevom. Prema njenom cjeniku, pramenovi, šišanje i frizura koštaju 150 kn. I keratin je 70 kn. Sve za poludugu kosu. Radila mi je vlasnica salona i rekla sam joj da sam došla s tim kuponom, pa ako žena zna što je stavila u ponudu ne razumijem koji sam ja to popust dobila, kojih bijesnih 420 kuna sniženo na 179? A valjda je to neka fora da te stranice s popustima nakite ponudu a da frizeri ni ne znaju što je sve tu uključeno?
__________________
Row Your Boat :)
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 10:46   #10
Quote:
Beata Kahlo kaže: Pogledaj post
A valjda je to neka fora da te stranice s popustima nakite ponudu a da frizeri ni ne znaju što je sve tu uključeno?
Da, to sam nažalost i ja iskusila jednom, preskočili su mi bili masažu vlasišta iako sam se njoj najviše i radovala i kad sam pitala kad će to žena je baš iskreno bila iznenađena što uopće spominjem to... Na kraju mi ju je napravila kad sam pokazala što sve piše na kuponu bez pogovora, ali eto, da je bila drugačija žena možda bi ostala bez... Jednom sam isto tako doživila da su mi naplatili 50 kn ekstra za dugu kosu iako je na kuponu jasno pisalo da se ponuda odnosi na sve dužine kose... Zna bit svega, lutrija je s tim kuponima, zato je i dobro da razmjenjujemo iskustva Jer mogu bit stvarno super a i grozna...

P.S. Danas baš tek idem kod Mateja, nikako da stignem!
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:11   #11
evo bila sam i odusevljena sam!
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 00:33   #12
Quote:
LeeLooSt kaže: Pogledaj post
evo bila sam i odusevljena sam!
U Mateju? Ili di?
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 13:33   #13
Quote:
LeeLooSt kaže: Pogledaj post
Da, to sam nažalost i ja iskusila jednom, preskočili su mi bili masažu vlasišta iako sam se njoj najviše i radovala i kad sam pitala kad će to žena je baš iskreno bila iznenađena što uopće spominjem to... Na kraju mi ju je napravila kad sam pokazala što sve piše na kuponu bez pogovora, ali eto, da je bila drugačija žena možda bi ostala bez... Jednom sam isto tako doživila da su mi naplatili 50 kn ekstra za dugu kosu iako je na kuponu jasno pisalo da se ponuda odnosi na sve dužine kose... Zna bit svega, lutrija je s tim kuponima, zato je i dobro da razmjenjujemo iskustva Jer mogu bit stvarno super a i grozna...

P.S. Danas baš tek idem kod Mateja, nikako da stignem!
Da, ja nisam imala kupon sa sobom ali kad sam joj odmah rekla da je s ponude dana rekla je da zna, sve ok. E pa sad mi je baš bezveze. Uglavnom, ja sam svoju lekciju naučila, nema više nikakvih kupona.
__________________
Row Your Boat :)
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 21:48   #14
Quote:
Beata Kahlo kaže: Pogledaj post
Evo ja imam iskustvo s jednim frizerskim salonom, ali i jednu stvar koja me kopka... Dakle, kupila sam kupon za popust na ponudi dana. U cijenu od 179 kn (puna cijena 420 kn) uključeno je: Pramenovi, bojanje, preljev, šišanje, fen frizura i keratinska njega infracrvenom peglom. No, ja sam od ovoga imala samo pramenove, šišanje, fen frizuru i keratin.
Ja sam jako zadovoljna s frizerkom - stvarno je bila ljubazna i ošišala me odlično.
Znam di si bila u salonu Venus Meni se isto to dogodilo,ali pošto nisam imala izrast farbala sam se sama nedavno,a trebala sam iskoristit ponudu jer sam je dobila na poklon nisam ništa rekla u salonu jer je frizerka bila stvarno ljubazna nije bila šefica nego radnica njena i pramići su bili lijepi.
bboying is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 10:17   #15
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
U Mateju? Ili di?
Da
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 15:25   #16
Quote:
bboying kaže: Pogledaj post
Znam di si bila u salonu Venus Meni se isto to dogodilo,ali pošto nisam imala izrast farbala sam se sama nedavno,a trebala sam iskoristit ponudu jer sam je dobila na poklon nisam ništa rekla u salonu jer je frizerka bila stvarno ljubazna nije bila šefica nego radnica njena i pramići su bili lijepi.
Jep
ja ni ne krivim frizerku, već ponudu dana.
jučer sam se cijeli dan prepucavala s ženskom s ponude da bi mi ona na kraju napisala da se to pretpostavlja da neću valjda raditi i pramenove i bojenje kose. Halo, onda napišeš da je u ponudi ili pramenovi ili bojenje, nema tu pretpostavljam ili ne. Boli mene ona stvar što ona pretpostavlja, zato imamo slova i riječi kojima napišemo što sve ulazi u ponudu. A odakle su onda izmislili cijenu od 420 kuna za to da mi je samo znati ako u ponudu ide ili jedno ili drugo.
__________________
Row Your Boat :)
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 21:26   #17
Frizerski salon Charme Maria (Grahorova 13) je najgori frizerski u kojem sam bila. Čekala sam 50 minuta da dođem na red iako sam svoj termin zakazala tjedan dana unaprijed. Kad sam napokon došla na red, pokazala sam ženi kakav ombre hoću (na slikama) i objasnila kako da me ošiša. Napravila mi je obične pramenove u skroz drugoj boji i na brzinu ošišala vrhove i jedva dočekala da me se riješi.

Nikad neljubazniju i neprofesionalniju frizerku nisam upoznala. Dajem im veliki minus
richelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 10:50   #18
Frizerski salon Marija Jarun iskustva? Trenutno imaju puno toga na akciji mene zanima sisanje?
Moram reći sa imam izuzetno negativna iskustva s jednom vlasnicom salona u Španskom.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 08:50   #19
Studio Manuela Garićgradska, izbjegavati u širokom luku, kupljen paket od više usluga za kosu preko jednog od portala (sisanje, tretman njege, farbanje, masaza), a dobiveno samo pola usluge, jer uopće nemaju adekvatne proizvode za kosu. Od masaže vlastista isto ništa, a u samom salonu kaos, neprofesionalni i neučinkoviti. Čak i farbu nije pogodila, dakle jako jako loše.
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:36   #20
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Frizerski salon Marija Jarun iskustva? Trenutno imaju puno toga na akciji mene zanima sisanje?
Moram reći sa imam izuzetno negativna iskustva s jednom vlasnicom salona u Španskom.
Ja iskreno nisam prezadovoljna.

Kupila sam ponudu pranje, Moroccanoil maska, šišanje i frizura. Sve od toga sam i dobila, međutim očajno me isfenirala, htjela sam na ravno i završilo je metlasto, vrhovi su mi bili izlomljeni jer očito nije dobro izvlačila s četkom, ne znam, ali sigurna sam da tako nebi trebala izaći iz frizerskog salona, bolje sam se doma sama isfenirala. Od salona očekujem svileno ravnu kosu bez greške.
Također, imam dojam i da mi nije sve ispucale vrhove maknula.

Tako da ja se tamo ne bih vratila.
Megabajt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.