Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2007., 01:31   #41
Zakaj opće čitaš i odgovaraš na topike o dredovima kad ti toliko idu na živce?
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 12:03   #42
upravo zato sto mi nije jasno kakav covek treba biti da pozeli imati na glavi to sto podseca na ... da ne budem sad prosta
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 12:22   #43
Žao mi te jer ti je toliko teško shvatiti da neko želi imati frizuru koja se tebi ne sviđa.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 13:49   #44
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Žao mi te jer ti je toliko teško shvatiti da neko želi imati frizuru koja se tebi ne sviđa.
takodje ne mogu da shvatim da neko moze mesecima da ne pere kosu sto je neminovno ukoliko imas takvu frizuru
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:16   #45
Ma nije to istina da ne možeš. To su neke priče koje kolaju zbog nekih zmazanih ljudi.Ti ljudi kaj ih ne peru to rade jer neće prat kosu. Možeš ih prat kolko hoćeš, samo ne smiješ stavljati regenerator. Opereš ih jednom tjedno i gotovo, više ti ionako ne treba.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:19   #46
da ali da bi ih uopste i napravila moras da dodjes kod frizera zmazane kose. mesec dana ne prati kosu
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:29   #47
Ne znam otkud te priče?
Poželjno je dan prije oprati kosu i ne staviti regenerator. Što je kosa masnija, teže će se upetljati. Čak je dobro kosu malo isušiti da se lakše upetlja (blajhanjem, farbanjem itd)
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 15:01   #48
te price sam cula od ljudi koji su to radili, koliko su istinite stvarno ne znam
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 15:11   #49
Mene jako ljuti to što dredove radi puno ljudi koji nemaju pojma o tome i onda se šire takve grozne priče. Kad logično razmisliš, masna kosa se teže zapetlja nego suha jer je sva skliska, ne? Bitno je da nije oprana isti dan jer je onda prelepršava i naelektrizirana. Ima ekipe koja ima ful prljave, odvratne, smrdljive i neuredne dredove. Meni to nikako nije jasno i ne znam zašto ne održavaju osnovnu higijenu. Ma fuj, želudac mi se digne kad se nekih mirisa sjetim...
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 15:20   #50
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Mene jako ljuti to što dredove radi puno ljudi koji nemaju pojma o tome i onda se šire takve grozne priče. Kad logično razmisliš, masna kosa se teže zapetlja nego suha jer je sva skliska, ne? Bitno je da nije oprana isti dan jer je onda prelepršava i naelektrizirana. Ima ekipe koja ima ful prljave, odvratne, smrdljive i neuredne dredove. Meni to nikako nije jasno i ne znam zašto ne održavaju osnovnu higijenu. Ma fuj, želudac mi se digne kad se nekih mirisa sjetim...
ja sam samo takve i vidjala i upravo zato imam lose misljenje o takvoj frizuri. ne mogu da je zamislim na nekome ko izgleda iole normalno i cisto
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 12:58   #51
malo ste skrenlue sa teme, al ajde... ako netko zna nekog da radi dredove nek ovdje kaze... hvala
btw: o ukusima se ne raspravlja
asdovac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 13:13   #52
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
takodje ne mogu da shvatim da neko moze mesecima da ne pere kosu sto je neminovno ukoliko imas takvu frizuru
to uopće nije istina, ja sam imala dredove 2 god i normalno sam prala kosu 2 puta tjedno ko i prije, tako da... prvo se informiraj o onome šta pljuješ
__________________
omnia mea mecum porto
die4limoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 14:22   #53
Quote:
die4limoni kaže: Pogledaj post
to uopće nije istina, ja sam imala dredove 2 god i normalno sam prala kosu 2 puta tjedno ko i prije, tako da... prvo se informiraj o onome šta pljuješ
aha i ti si znaci od onakvih kakve sam boldovala gore
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 17:25   #54
@ nisam _luda, opet pravis frku...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 17:39   #55
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
ja sam samo takve i vidjala i upravo zato imam lose misljenje o takvoj frizuri. ne mogu da je zamislim na nekome ko izgleda iole normalno i cisto
to kaj si ti to ne mozes zamisliti i sto se ocito kreces u krugu ljudi upitnih higijenskih navika ne znaci da ljudi koji imaju dredove ne peru kosu itd. malo manje predrasuda i svijet ce biti ljepse mjesto
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 10:36   #56
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
@ nisam _luda, opet pravis frku...
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 15:04   #57
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
aha i ti si znaci od onakvih kakve sam boldovala gore
hahahahahaha, i bet u simply just hate people who HAVE HAIR. ako je to slučaj, get a wig and zip the lip
__________________
omnia mea mecum porto
die4limoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 15:28   #58
govorite sta ocete sli ne mozete rec da kosa ne mirise cudni inac emeni je lipo vidit dredove na curi ako nisu oni masni debeli
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 15:55   #59
Quote:
die4limoni kaže: Pogledaj post
hahahahahaha, i bet u simply just hate people who HAVE HAIR. ako je to slučaj, get a wig and zip the lip
get a wig? pa imam kosu do struka tako da ne vidim poentu tvog posta
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:36   #60
jel ima itko iskustva sa dreedovima iz ekstenzije?
znam da malo cudno
heh
al htjela bi dreed u boji, nekoj žarkoj,
pa sam razmisljala o toj soluciji
no nemam pojma dal je to bas tako izvedivo kao sto sam si zamislila...
hmmmmm
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.