Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 11:00   #21
Quote:
Angela1990 kaže: Pogledaj post
...dok u praksi veliki postotak seksualno sposobnih svećenika hvataju tuđe žene,djevojeke,curice,dječake... zapravo je malo onih koji su normalni.
Svakako to dobro znaš jer jih statistički i znanstveno verificirano pratiš..u tim aktivnostima..
dorizian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:05   #22
Quote:
Angela1990 kaže: Pogledaj post
...dok u praksi veliki postotak seksualno sposobnih svećenika hvataju tuđe žene,djevojeke,curice,dječake... zapravo je malo onih koji su normalni.
Ako si bez grijeha ja ti dajem dozvolu da uzmeš neki dobar šiljasti kamen i baciš punim šusom svečeniku u glavu može???


Quote:
Angela1990 kaže: Pogledaj post
...dok u praksi veliki postotak seksualno sposobnih svećenika hvataju tuđe žene,djevojeke,curice,dječake... zapravo je malo onih koji su normalni.
@Angel1990 molim postotak bar otprilike da vidimo jeli manje ili više od 50 % može??? ajde čekamo
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:18   #23
hm... zapravo postoji nešto na zanimljiv i zabavan način perverzno u tom sankcioniranju i određivanju ljudske seksualnosti

jel ima neki popis šta sve treba činiti da sex bude točno katolički, recimo neki stariji koji određuje točno i koji dan u tjednu i prije ručka ili poslje ručka takve stvari, ono što detaljnije?

pitam iz čisto sebičnih razloga
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:23   #24
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
hm... zapravo postoji nešto na zanimljiv i zabavan način perverzno u tom sankcioniranju i određivanju ljudske seksualnosti

jel ima neki popis šta sve treba činiti da sex bude točno katolički, recimo neki stariji koji određuje točno i koji dan u tjednu i prije ručka ili poslje ručka takve stvari, ono što detaljnije?

pitam iz čisto sebičnih razloga
Pa što pitaš, kad te to uopče ne zanima, jer ti je na umu samo sprdnja iz katoličanstva...jer ako bi te uistinu zanimalo, danas ima mnogo načina i mogučnosti saznanja toga.
dorizian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:25   #25
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
hm... zapravo postoji nešto na zanimljiv i zabavan način perverzno u tom sankcioniranju i određivanju ljudske seksualnosti

jel ima neki popis šta sve treba činiti da sex bude točno katolički, recimo neki stariji koji određuje točno i koji dan u tjednu i prije ručka ili poslje ručka takve stvari, ono što detaljnije?

pitam iz čisto sebičnih razloga
Ne postoji nikakav popis.... da bi bio točno katolički sex onda mora biti iz čiste ljubavi prema suprotnom spolu, lišen svih sebičnih poriva
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:30   #26
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Ne postoji nikakav popis.... da bi bio točno katolički sex onda mora biti iz čiste ljubavi prema suprotnom spolu, lišen svih sebičnih poriva
hm... razočaravajuče, znači da se večina ljudi koje poznajem ševe po katolički, a ja mislio ono položaj zvjezda i mjeseca svetac ovaj onaj

dobro možda ne večina, al oni koji su u vezi

u čem je onda fora?
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:47   #27
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
hm... zapravo postoji nešto na zanimljiv i zabavan način perverzno u tom sankcioniranju i određivanju ljudske seksualnosti

jel ima neki popis šta sve treba činiti da sex bude točno katolički, recimo neki stariji koji određuje točno i koji dan u tjednu i prije ručka ili poslje ručka takve stvari, ono što detaljnije?

pitam iz čisto sebičnih razloga
Ima, pregledaj malo ovu temu, kompetentniji su govorili o tome.
Primjer; ne smije muškarac svršiti nigdje osim u ženinoj vagini, inače se radi o 'rasipanju sjemena'. Ne smije svršiti masturbirajući na bilo kakav način, etc.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:48   #28
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
hm... razočaravajuče, znači da se večina ljudi koje poznajem ševe po katolički, a ja mislio ono položaj zvjezda i mjeseca svetac ovaj onaj

dobro možda ne večina, al oni koji su u vezi

u čem je onda fora?
Nema nikakve fore u tome je fora, pitaj one koji se ne slažu sa Stojićem, a on samo govori o ljubavi između muškarca i žene
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:49   #29
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Nema nikakve fore u tome je fora, pitaj one koji se ne slažu sa Stojićem, a on samo govori o ljubavi između muškarca i žene
Ti ili ne znaš (a zašto se onda busaš odgovarati), ili se namjerno praviš lud.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:50   #30
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
molim postotak bar otprilike da vidimo jeli manje ili više od 50 % može??? ajde čekamo
daleko iznad 50%

barem u mojoj župi u zadnjih 50 godina... selo pamti !

nema "laže selo lažu ljudi"
Angela1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:51   #31
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Ima, pregledaj malo ovu temu, kompetentniji su govorili o tome.
Primjer; ne smije muškarac svršiti nigdje osim u ženinoj vagini, inače se radi o 'rasipanju sjemena'. Ne smije svršiti masturbirajući na bilo kakav način, etc.
Tako je, neka žive žene, koje su bile u bukake seansama...
dorizian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:53   #32
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Ima, pregledaj malo ovu temu, kompetentniji su govorili o tome.
Primjer; ne smije muškarac svršiti nigdje osim u ženinoj vagini, inače se radi o 'rasipanju sjemena'. Ne smije svršiti masturbirajući na bilo kakav način, etc.
Haha što sam ja rekao, jedini pravi sex je sex sa ljubavlju... a ja ne vidim ljubav u tome da muškarac ejakulira po djelovima ženinog tijela... osim toga da sam žena to bi mi bilo ponižavajuće i nikad nebi to dopustio...

Stvar je u ljubavi i poštovanju - to je katolički sex!
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 11:57   #33
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Haha što sam ja rekao, jedini pravi sex je sex sa ljubavlju... a ja ne vidim ljubav u tome da muškarac ejakulira po djelovima ženinog tijela... osim toga da sam žena to bi mi bilo ponižavajuće i nikad nebi to dopustio...

Stvar je u ljubavi i poštovanju - to je katolički sex!
Ti si rekao da nema nikakve 'fore', a o tome što je tebi čudno ili ponižavajuće nije tema jer nisi mjerilo za ništa.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:05   #34
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Ti si rekao da nema nikakve 'fore', a o tome što je tebi čudno ili ponižavajuće nije tema jer nisi mjerilo za ništa.

Sorry kaj sam izrazil svoje mišljenje....

I ponavaljm još jednom za mene je odvratno ejakuliranje po drugim djelovima tijela i nikad to nebi dopustio jer nema nikakve svrhe osim što je odvratno i besmisleno ok možda ima neki smisao ali to sigurno nije ljubav
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:08   #35
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Sorry kaj sam izrazil svoje mišljenje....

I ponavaljm još jednom za mene je odvratno ejakuliranje po drugim djelovima tijela i nikad to nebi dopustio jer nema nikakve svrhe osim što je odvratno i besmisleno ok možda ima neki smisao ali to sigurno nije ljubav
Koliko je tebi godina?
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:16   #36
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Sorry kaj sam izrazil svoje mišljenje....

I ponavaljm još jednom za mene je odvratno ejakuliranje po drugim djelovima tijela i nikad to nebi dopustio jer nema nikakve svrhe osim što je odvratno i besmisleno ok možda ima neki smisao ali to sigurno nije ljubav
To je također izraz ljubavi.
RuskaSnaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:16   #37
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Koliko je tebi godina?
Piše na ti na mom profilu tamo također možeš pogledati moje godine ali ako baš želiš znati 87` godište sam.....

Pa i da imam 13 godina ili 67 svejedno je bitno je ono što govorim a ako me mišliš vrijeđati na osobnoj razini samo daj - nisam uvrijedljiv :
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:18   #38
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Piše na ti na mom profilu tamo također možeš pogledati moje godine ali ako baš želiš znati 87` godište sam.....

Pa i da imam 13 godina ili 67 svejedno je bitno je ono što govorim a ako me mišliš vrijeđati na osobnoj razini samo daj - nisam uvrijedljiv :
Zato što samo okorjeli djevac ili tinejdžer može izjaviti takvo što, odnosno gnušati se dijela vlastitog tijela što nije nimalo zdravo.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:19   #39
Quote:
RuskaSnaga kaže: Pogledaj post
To je također izraz ljubavi.


Ako je to izraz ljubavi da spermom "mokriš" po djelovima tijela svoje voljene osobe onda mi reci u čemu je tu zapravu ljubav? objasni mi to plizz
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:22   #40
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post


Ako je to izraz ljubavi da spermom "mokriš" po djelovima tijela svoje voljene osobe onda mi reci u čemu je tu zapravu ljubav? objasni mi to plizz
Spermom mokriš? Ljudi vole svašta izvoditi u seksu. Kako ti znaš da nema tu ljubavi? Ne misliš valjda da se ljudi seksaju isključivo u misionarskom položaju u mraku.
RuskaSnaga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.