Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 12:48   #461
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Odi do osobnog bankara vidjeti da li ti još stoji ponuda za pozajmicu.
Ali u principu nestaje ako ti stoji neko vrijeme i ne uzmeš tako da moguće da ti je prošla bez obzira što piše do 30.9.
Kakvo je to poslovanje onda? Zašto onda stavljaju datume ako ukidsju ranije? Zašto jednostavno ne navedu datum pa do kad traje traje... Svašta.

Ako su je kojim slučajem ukinuli, a ja sam računao na nju jer mi je pisalo lijepo do 30.9., mjenjam banku.
marko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:02   #462
Vrijedi ti i dalje ponuda najvjerojatnije.
Meni je takodjer pisala obavijest na bankomatu, sad ne pise ali kad odem na net bankarstvo i dalje stoji pod kreditima i pozajmicama
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:51   #463
Quote:
marko911 kaže: Pogledaj post
Kakvo je to poslovanje onda? Zašto onda stavljaju datume ako ukidsju ranije? Zašto jednostavno ne navedu datum pa do kad traje traje... Svašta.

Ako su je kojim slučajem ukinuli, a ja sam računao na nju jer mi je pisalo lijepo do 30.9., mjenjam banku.
Najpraktičnije bi ti bilo uzeti internet bankarstvo gdje sve možeš od doma i sve ti lijepo piše, od ponuda do stanja itd.
Ne isplati ti se mijenjati banku jer druge nemaju takve ponude, već moraš sam tražiti. Jedino sam čula da je zaba počela rijetkima nuditi kredite kao pbz pozajmice, ali tek od nedavno.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 04:12   #464
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Vrijedi ti i dalje ponuda najvjerojatnije.
Meni je takodjer pisala obavijest na bankomatu, sad ne pise ali kad odem na net bankarstvo i dalje stoji pod kreditima i pozajmicama
Bio si u pravu, vrijedilo je i dalje.

Ovdje se koliko se sjeçam pričalo da se rate/anuiteti moraju ici uplacivati u poslovnicu. Meni na info telefonu 0800365365 danas rekli da se samo skida s tekuceg. Što je točno na kraju?
marko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 08:05   #465
Skida se s tekućeg na određeni dan u mjesecu. Mislim da sve piše kad uzimaš pozajmicu.
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:30   #466
Je li netko mozda dobio priliku za novom pozajmicom? Novi je mjesec pa se nekako nadam da biti promjene...
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:40   #467
ja sam prije mogao preko net bankarstva uzeti"brzi kredit" no medjutim toga sada vise nema

sada mi samo stoje opcije "krediti i pozajmice" i "brzi leasing"

a meni treba taj stari "brzi kredit"...znaci nekih 40 000 kn da mi sjedne na racun sto prije

kada odem na "krediti i pozajmice" samo vidim moj aktivni nenamjenski kredit stom imam trenutno

jel zbog toga nemam opciju tog "brzog kredita" ili to vise ne postoji?
__________________
WM BRAVO
tmarosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:17   #468
Quote:
tmarosi kaže: Pogledaj post
ja sam prije mogao preko net bankarstva uzeti"brzi kredit" no medjutim toga sada vise nema

sada mi samo stoje opcije "krediti i pozajmice" i "brzi leasing"

a meni treba taj stari "brzi kredit"...znaci nekih 40 000 kn da mi sjedne na racun sto prije

kada odem na "krediti i pozajmice" samo vidim moj aktivni nenamjenski kredit stom imam trenutno

jel zbog toga nemam opciju tog "brzog kredita" ili to vise ne postoji?
Čisto lako moguće da je zbog kredita

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:09   #469
Objašnjeno već ranije na temi nekoliko puta. Sustav sam procjenjuje i nudi brzu pozajmicu, znači nemaju svi pristup. Inače, kad dođeš na bankomat i ubaciš karticu, uglavnom ti to izbaci kao prvu poruku "Poštovani, imate mogućnost realizacije brze pozajmice do tog i tog datuma .... ", nešto u tom stilu.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:56   #470
Pozdrav!

Korisnička služba ne radi, a mene zanima jedna informacija i bio bi zahvalan da mi odgovori netko tko je upoznat s uvjetima ugovora o pozajmici. Pojavila mi se prilika za auto kakav želim, a fali mi sredstava za cjelokupni iznos. Dio tog iznosa ću namaknuti prodajom svog auta, pa me zanima da li mogu naknadno zatvoriti dio pozajmice u tome iznosu, i da li se to i koliko naplaćuje?

Unaprijed hvala.
Danio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 00:46   #471
Danio, svi jedno te isto pisu pa prodi malo porukama. Brze pozajmice se pojave odredenim korisnicima i to je to. NEMA PRAVILA. Ti mozes vratiti pare pijevremeno i ne placas nista. Samo doneses lovu u banku i zatvoreno je. A dio mozes, imas opciju da po ratama to sredujes unaprijed. Sjecam se da sam tako jednom i rekao mi je korisnik da sustav to sve prepozna.
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 00:49   #472
btw kad sam vec tu, jel ima kakvih novosti?

Sjecam se da je netko napisao kako su ove pozajmice dostupne do 30. 9. pa me sad zanima ima li novosti o novima? Ja bi s novom ugl zatvorio 2 znatno manje brze pozajmice...
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 00:51   #473
Jel se moze da sam uplatim preko mobilnog bankarstva da sto prije zatvorim?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:40   #474
Najbolje je otići u poslovnicu i uplatiti jer se svaka uplata preko internet bankarstva zapravo vodi kao preplata. A na kraju se ta preplata mora rješavati u poslovnici.
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:55   #475
Meni su rekli da uplaćujem koliko želim, a kada se nakupi određena suma, dođem u poslovnicu i odlučim hoću li skratiti rok otplate ili ću smanjiti ratu. Potpiše se aneks ugovoru i to je to
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:12   #476
My point exactly
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:25   #477
da li je netko upoznat sa situacijom kada nisi u mogućnost vraćati pozajmice(da li se može staviti moratorij na 1god ili tako nešto), odnosno koje su opcije?
beca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:58   #478
Jel se nekome mozda pojavilo? Novi mjesec i to... a ovo je trajalo do 30. rujna ako se ne varam.
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 08:22   #479
Quote:
Zaljubljeni111 kaže: Pogledaj post
Jel se nekome mozda pojavilo? Novi mjesec i to... a ovo je trajalo do 30. rujna ako se ne varam.
Možda bi trebalo pričekati još koji dan, nakon jednog kruga, ne krene odmah drugi krug, nego nakon desetak dana, pa ćemo vidjeti i mi hoće li nam se posrećiti.
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:16   #480
Meni je zadnji put bilo ponudeno 4. ozujka. Jos se nekako nadam ovaj tjedan da bi moglo pokazati inace nista...

Inace sve uredno vracam, tu i tamo sam znao kasniti par dana, nista strasno.
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.