Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2014., 15:46   #61
Da zakeljim ovo prije nego se zaključa/izbriše

Quote:
Domoljub1991 kaže: Pogledaj post
Nekoliko pripadnika mladeži HDZ-a došlo je na hvalevrijednu ideju!
Naime, premda je velika većina Hrvata na proteklom referendumu podržala očuvanje domoljubnih i kršćanskih vrjednosti od napada pomahnitalih homesksualnih hordi, veliki skupovi na kojima su homoseksualci tražili veća prava od ostalih pokazuju nam da je borba protiv pedera još uvijek daleko od svog kraja!

Stoga smo ja i moji prijatelji iz Mladeži HDZ odlučili pokrenuti ovu akciju, kojom se namjerava homoseksualnoj pošasti stati na kraj jednom, zauvijek!
Neki su još uvijek žrtve pederske propagande, pa misle da je ovo ukidanje ljudskih prava, ali, vjerujte mi, nije tako!
Naime, razmislite! Želite li zaista da sutra pederi siluju vaše majke, kćeri, sestre, djevojke, žene? Da vašu djecu podvrgnu pretvaranju u pedere, tako vam uskraćujući radost buduće unučadi? Da unište i zabrane vašu vjeru, ispravan način života i ispravne vrijednosti, samo zato što su drugačije od njihovih?

Vjerujem da, na sva ova pitanja, odgovor je, NE!

I stoga, ne dajte se zastrašiti, postanite i vi dio ove hvale vrijedne akcije! Obranimo skupa našu budućnost, i učinimo to zajedno, jer zajedno - mi to možemo!

Budimo ZAJEDNO PROTIV PEDERA!!!
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 15:53   #62
Domoljub1991, da podsjetim malo o kakvom se biseru radi:

http://imgur.com/uBCW5xs

http://imgur.com/PL8gp05

HDZ se uistinu ne treba brinuti za svoju budućnost uz ovakvu mladež!

Zadnje uređivanje isadora w. : 17.03.2014. at 20:17. Reason: velike slike
party animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 16:08   #63
Pretpostavljam da je ovo godina rođenja što mu je u nicku

Da siluju mame i sestre, popederit će narod

Napola sam očekivala da će napisat isto što i jedn kolumnistica o Prideu- pedere sve treba bacit na pusti otok pa nek se tamo razmnožavaju
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 16:09   #64
Naime, razmislite! Želite li zaista da sutra pederi siluju vaše majke, kćeri, sestre, djevojke, žene?
Ovo ako nije troll, evolucija ne funkcionira
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 17:02   #65
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Naime, razmislite! Želite li zaista da sutra pederi siluju vaše majke, kćeri, sestre, djevojke, žene?
Ovo ako nije troll, evolucija ne funkcionira
Ma trol je. Mora biti
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 19:03   #66
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Ma trol je. Mora biti
I ja mislim da je to neka stara kontraobavjestajna komunjara
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 21:05   #67
Svidja mi se ovo o pomahnitalim homesksualnim hordama.
Da samo zna koliko je u pravu.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 10:23   #68
O nestalom avionu


Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
Bilo bi super da je razlog nestanka neki znanstveno-fantastični.
Dosta je više glupi razloga poput terorizma, to može samo idiot.

Dobro, ako je razloga zaista nesreća, tu se nažalost ništa ne može, tragedija za ljude.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 20:38   #69
Na ovoj politici sve puno treša...Odakle im samo inspiracija za teme?
Sad više nije dovoljno kaj smo samostani i zajedno sa Slovenijom u EU, ne, već bi oni federaciju sa Slovenijom....Pitanje je dana kada će se početi spominjati neke federacije sa istočnijim susjedima...

https://www.forum.hr/showthread.php?t=819151
MićoTatalović is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 20:43   #70
Quote:
energyman kaže: Pogledaj post
Postovani, trebam jednu pomoc. Ne znam jesam li promasio pdf ako jesam ispricavam se moderatorima unaprijed.

Dakle djevojka je dobila menstruciju (ima obilato krvarenje) i imali smo odnos 2. dana.
Desio se problem i ispalo je da je sve zavrsilo u njoj. Brzo se odmah nakon toga isla isprati sa vrucom vodom i sapunom.

Ptanje sad, sta raditi? Ona ne zeli piti tablete za dan poslje jer smatra to kemijom i cula je za neka losa iskustva. Koliko treba cekati prije nego sto napravimo prvi test na mokracu?
Kolike suzapravo sanse za zatrudniti?

Lp i hvala
boldovi su moji. menstrucija je možda i tipfeler, ali ovo sa testom na mokraću i ispiranjem vrućom vodom i sapunom (ispiranje čega?) ne znam što je
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 21:00   #71
Quote:
Nephtys kaže: Pogledaj post
boldovi su moji. menstrucija je možda i tipfeler, ali ovo sa testom na mokraću i ispiranjem vrućom vodom i sapunom (ispiranje čega?) ne znam što je
a kako se radi taj test za trudnoću? Ja sam isto mislio da je na mokraću...
party animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 21:02   #72
Quote:
Nephtys kaže: Pogledaj post
boldovi su moji. menstrucija je možda i tipfeler, ali ovo sa testom na mokraću i ispiranjem vrućom vodom i sapunom(ispiranje čega?) ne znam što je
Vagine, čega drugog? Na što je drugo mogao misliti? Na glavu? Stvarno ne znam što tu nije jasno. Uključi mozak, ok?
party animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 21:16   #73
jadna, nadam se samo da se nije opekla
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 23:07   #74
Coca cola i piva više nisu djelotvorne tehnike? E ta današnja mladež, sve bi na finjaka.
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 07:58   #75
Quote:
party animal kaže: Pogledaj post
Vagine, čega drugog? Na što je drugo mogao misliti? Na glavu? Stvarno ne znam što tu nije jasno. Uključi mozak, ok?
poanta je da ako je isprala vanjski dio, to ne nosi nikakav učinak na ovo o čemu on priča. ako je isprala unutarnji sapunom, to ne vidim kako je moglo dobro proći

@Sanja
Čula sam i da je nekad dosta samo otrčati određen broj puta oko kreveta ili skočiti nekoliko puta
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 18:51   #76
Quote:
ljupka35 kaže: Pogledaj post
E bok ljudii..dogodila mi se nezgoda prilikom seksa.. naime moj decko i ja smo bili pijani i upustili se u strastveni seks. On je stavio sva 3 puta kondom ali medutim se treci negdje zahbio..potraga za njim bila je neuspjesna svih dana.. kada sam vec zaboravila na to. Neki dan sjela sam potpuno opustena na wc kad odjednom cujem bljuc a samo sam piskila i osjetila sam kako nesto sluzavo klizi iz mene..bacim pogled prema dole kad imam sta i viditi. Pronasla sam nestaska..sva zacudena pola sata gledam i nije mi jasno. Odkud sada nakon 2tjedna???sto je najjace tokom tih 2 tjedna ja nisam osjetila niti svrab niti bol a ni nije me nista peklo..i sada se bojim dali mogu dobiti neku bolest ili ostati trudna.. sto sada napraviti???moliim brzeee odgovore!!!hvalaaa
Ne znam jel trol ili šta...
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 19:48   #77
A možda i nije.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 01:54   #78
bio troll ili ne, ovaj komentar na tu temu je vrhunski

Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
kada mi bude drugi put nakon pranja nestala carapa, sada iman jos jedno mjesto vise gdje cu pogledati!

Zadnje uređivanje Snowcrowned : 23.03.2014. at 02:15.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 08:38   #79
Pronasla je nestaska.


Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
bio troll ili ne, ovaj komentar na tu temu je vrhunski
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 14:14   #80
Nesataško.....
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.