Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2015., 06:00   #41
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
C, afkors.
Nisi baš najbolje prošla. Mogla si BC.
Višestruke orgazme dok ti na uho nježno šapuće ljubavnu poeziju Pabla Nerude.

Quote:
lost.nirvana kaže: Pogledaj post
Hej bok! Jesi li ti vodeća hrvatska tvrtka u financijskom posredovanju? Jer meni si baš FINA!
Muškarac, otac, kralj. Prejebeno.
dar-sunca13kn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 15:41   #42
Više su mi trash žene koje kukaju stalno na loše ulete a same nisu sposobne složiti jedan dobar ulet.

A ovo što je forumaš dar-sunca13kn pisao mi je nešto od boljih stvari koje sam pričitao u zadnje vrijeme. Pod uvjetom da je istina.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 15:53   #43
a sto bi uopce bio dobar ulet na internetu? ja fakat ne znam, ne koristim takav tip dejtanja
mislim da su u pravu ovi sto su napisali da u biti nije ni bitno kako ce se zapoceti razgovor sve dok je suprotna strana u startu zainteresirana
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 12:04   #44
Quote:
lost.nirvana kaže: Pogledaj post

"Hej bok! Jesi li ti vodeća hrvatska tvrtka u financijskom posredovanju? Jer meni si baš FINA! "

Ovaj je odlican.
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 18:14   #45
"Ti si rotor. Ja sam stator. Zajedno smo - generator!"
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 00:59   #46
Instalirao sam si jednu dejting aplikaciju. Samo cu reci da cure stvarno imaju ocajne ulete. Na momente sam se osjecao poput malenog miŠa stjeranog u kut.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 13:07   #47
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Instalirao sam si jednu dejting aplikaciju. Samo cu reci da cure stvarno imaju ocajne ulete. Na momente sam se osjecao poput malenog miŠa stjeranog u kut.
Još je dobro ako i pokušaju ulet. Uglavnom sjede i čekaju da se nešto dogodi (ukazanje PRINCA)
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 19:23   #48
Slušajući priče muškaraca, dobila sam saznanje da jedan određen broj žena zabrije da je stvar vrlo ozbiljna već nakon nekoliko malo dvosmislenijih poruka ili blagog ćitćeta i da krenu vršit pritisak ponašanja kao da su s njim u vezi, a još se nisu vidjeli ili su se vidjeli jednom.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 15:26   #49
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Slušajući priče muškaraca, dobila sam saznanje da jedan određen broj žena zabrije da je stvar vrlo ozbiljna već nakon nekoliko malo dvosmislenijih poruka ili blagog ćitćeta i da krenu vršit pritisak ponašanja kao da su s njim u vezi, a još se nisu vidjeli ili su se vidjeli jednom.
A čuj... Većini žena treba kakva - takva stabilnost.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 18:28   #50
e mala trpo bi te ko siromah torbu. pali svaki put
Pustolov92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 23:33   #51
ma najbolji su copy pejstovi pogotovo kad debil zaboravi da ti je istu poruku pejstao vec tri puta
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 00:21   #52
"
Nemozes se bas pohvaliti da sam ti se prvoj javio, ali solidan profil. Prepostavljam da ti je tesko naci "pravog"."
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 00:23   #53
Dakle, naglas se nasmijah
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 00:29   #54
Kakav smeker.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 02:34   #55
nije da sam baš aktivna na dejting stranicama, al imam nekih bisera koji su mi punili inbox

X1: "citao sam nesto za festis stopala i slucajno te dodao"

X2: "Taman za bdsm.... "

X3: "Book
Iako se ne poznamo htio bih te nesto pitati

JA: Reci

X3: Voliš li mozda bdsm? Malo sam direktan. Nemoj misliti da mislim na sex i to. Vise mislim na odnos izmedju dvije osobe.
Osobno bi htio biti potajno podložan. Imam iskustva. Mlad sam i normalan decko. Za nas nitko drugi ne mora znati a mi bi uživali
Oprosti ako te gnjavim. Tražim dominantniju osobu jer mi je stvarno mlakih i ne zrelih žena dosta. Zelim Gospodaricu zrelih i odlučnih pogleda.
Mozes li mi dati s pocetka sansu da de upoznamo i popričamo?
Činiš mi se kao osoba koja bi to mogla biti...

JA: Moze, zakopaj se pod zemlju i cekaj da ti javim kad se mozes ponovo otkopati."

X4: "Would you have sex with me xy?
I want to cowgirl with your great boobies, i cannot imagine how they move, it makes me horny babe
Lets do pile driver and i can touch your huge titties while im Fucking you
And then next fot the filthy sanchez to eat your pussy
And for final position, hot Karl"
DieAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 09:08   #56


Vec vidim ovog zadnjeg kako noćima čita o pozicijama u seksu i teorijski je ekspert, a praksa nikakva.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 17:06   #57
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 09:44   #58
Sad sam se naguglala
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 21:03   #59
Quote:
DieAnne kaže: Pogledaj post

X3: Voliš li mozda bdsm? Malo sam direktan. Nemoj misliti da mislim na sex i to. Vise mislim na odnos izmedju dvije osobe.
Osobno bi htio biti potajno podložan. Imam iskustva. Mlad sam i normalan decko. Za nas nitko drugi ne mora znati a mi bi uživali
Oprosti ako te gnjavim. Tražim dominantniju osobu jer mi je stvarno mlakih i ne zrelih žena dosta. Zelim Gospodaricu zrelih i odlučnih pogleda.
Mozes li mi dati s pocetka sansu da de upoznamo i popričamo?
Činiš mi se kao osoba koja bi to mogla biti...

JA: Moze, zakopaj se pod zemlju i cekaj da ti javim kad se mozes ponovo otkopati."
dečko je bar bio pristojan, nisi se morala ponijet ko malograđanka s kamenjara
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 19:34   #60
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.