Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 17.08.2009., 17:20   #11
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Dobro je ako čovjek naleti na knjigu i bude prosvjetljen, ali ipak trebaju godine(ili životi) rada. Što se tiče Tollovih knjiga, meni su došle kao suma mnogih pročitanih. Daleko od toga da su njegove knjige neophodne, ali jedna originalnost njegove poruke koja je bit duhovnosti i njegovo ne davanje gotovih recepta itd itd mogu biti dodatna inspiracija za duhovnost.
Njegove knjige po mom dubokom uvjerenju najbolje sjedaju ljudima koji su pročitali dosta knjiga, a njegove knjige kao da dodatno srede te informacije i neke stvari postavi na svoje mjesto. Usudio bi se reći da njegove knjige daju jedan intelektualni uvid koji je dobra inspiracija za daljnjim treaganjem. Znači njegova poruka može biti još jedan početek, još jedan dodatni oslonac u našem traganju, ali svakako da nas čeka rad na sebi.
slažem se. ova knjiga može biti poticaj na okretanje duhovnosti (iako kod mene ni to) ali nikako nebi trebali ljudi misliti : e to je to, sad sve znam, niš mi više ne treba, ostatak života je pičkin dim... to mi zvuči jako glupo. život je puno kompliciraniji od ovoga što Tolle servira ljudima. A ovo da bi trebalo uvesti knjigu u lektiru no comment
AsRealAsRainbow is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.