Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 19.12.2011., 19:02   #10
Quote:
Kapetankuka82 kaže: Pogledaj post
Znam drot, da se nece dokazivat jesam vozio, ali objasni mi logički, zašto ja moram ovisiti o količini ili opsegu informacija koje policija može provjeriti, ponavljam dao sam im podatke, zašto sam ja kriv što oni to ne mogu provjeriti??

Inače, svi smo mi izreketareni u životu, samo neki to olako prihvacaju, ili su glupi pa to ne vide. Porezi, prometne kazne, sve je to klasični reket...
I porezi i prometne kazne imaju svoj smisao, a to što ih često zloupotrebljavamo govori najviše o nama samima.

Što se tiče teme, idući put pazi kojom brzinom voziš, pa nećeš biti u situaciji da moraš ovisiti "o količini ili opsegu informacija koje policija može provjeriti".


Quote:
Kapetankuka82 kaže: Pogledaj post
... Znaš dobro na što mislim, nisi toliko naivan koliko se praviš, svi vole dijelit moralne lekcije na forumu, ali stvarnost je na žalost, brutalna....
Trebao si mu dati ono što je tražio i prijaviti ga. Tako bi svi trebali. Što je tu brutalno?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.