Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 10:25   #61
Pcelice mislim da ce tako i mene krenut,sad sve neka euforija,trci simo,rijesi ovo,nadji ono.. al kad me ulovi fjaka ostalo ce cekat zadnji tren. a mislim da ce me ulovit uskoro jer sam jucer stavila na papir troskove za sada i lagano mi je slabo..
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:33   #62
Vjerujem da ti je slabo. Sve se bojim kad će i meni doć taj dan da zbrajam koliko bu kaj koštalo. Uh ... A,ja bez posla. Srećom pa je dragi savršen pregovarač pa vjerujem da ćemo barem u nekim stvarima proć jeftinije.
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:40   #63
pcelice bas mi je drago da si si poslozila sve kako spada i nasla dobre stvari u svemu tome
uvijek u svemu ima nesto cemu se mozes veseliti i ostale stvari postanu manje bitne
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:52   #64
Quote:
Jejja kaže: Pogledaj post
Dobro jutro ! Vidim muce vas snovi, mislim da nema razloga za brigu,kazu da su snovi cisto nase unutarnje stanje i podsvijesni strahovi,dileme itd.. Iako ja uvijek pustam rezervu za ono da su neke stvari ipak malo misticnije od toga.. ili to ili je vecera bila pretesska
Mi jucer odabrali prstencice,jednostavne,bijelo zlato,bruseno nema kamencica,samo jedna crta nebrusena koja prolazi u krug..I nasli restorancic u nedjelju su nas pozvali da dodjemo na probu klope da mozemo odlucit za meni-e...happy
ej kokić- koji restoran ste našli (ako se smije znat)?
di ste prstenje uzeli, koliko šoldi će vas doć?
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:52   #65
Baš si to lijepo napisala Gabi. Ma sve si mislim,ima puno,puno važnijih stvari od toga da li će bit puno ljudi na svadbi ili malo. Ja sam odpočetka naše veze,odnosno od kad smo prvi puta pričali o vjenčanju,znala da će biti velika svadba (iako je to za slavonce malo oko 100 ljudi). Bitno je da sam ja sa svojim dragim i našim najmilijima,a ovi ljude koje skoro nit ne poznajem će se tako i tako veseliti. Istina je da ja nisam baš neka cura koja će plesat po stolovima i vodit glavnu riječ i da sigurno neću plesat u nekakvom kolu,ali ja ću si napravit tak da meni bude lijepo. Meni je bitno da se mi volimo,a sve ostalo je manje važno.
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:57   #66
drage moje, evo mene napokon za kompom...
bila ujutro poslom u gradu- posvađala se sa nervoznim babama...
čekaju red, a ja išla dignuti već gotov dokument (za koji se ne čeka red), i odmah- mala di ćeš t? prek reda?
AAAAAAAAAAA- one će meni mala... a ja skoro pa udana žena.. GOSPOĐA molim lijepo
htjela sam joj reć- penzija ti mala.. al sam pregrizla jezik... samo sam joj rekla da je nekulturna (u sebi promrmljam baba).. i da ako nezna kakva je procedura za dokumente ovdje, neka šuti..

a snovi.. da i ja sam sanjala pokojnu baku... da joj je bio sprovod.. i da mi se ukazala u prozoru kao duh... nije baš bilo lijepo, ispatila sam se cijelu noć..

e sad me još samo zanima o kakvim gravurama za prstenčiće pišete? znam da iznutra ide kao ime i datum vjenčanja.
ilea fora mi je ovo sa prezimenom- to ide iznutra ili izvana...
ja se isto premišljam- kamenčić ili ne... hm.. ako ispadne.. ali valjda neće.. neznam
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:57   #67
ma upravo to ionako ces biti okruzena taj dan samo sa jako dragim ljudima
nisam ni ja bila za veliku svadbu,ali popustila zbog tate i dragog,a sad kad gledam mi je i drago..osobito jer se volim baviti opcenito organizacijom,zato sto ce bit hrpa ljudi koje ne bi mogla zvat na malu svadbu,a bit ce i ljudi koje moramo zvat a nisu nam bas medju najmilijima,ali u toj gomili necu ih ni primjetit
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 11:04   #68
gabi E,pa upravo to. Te ljude neću ni primjetit,jer ću bit u sedmom nebu

ivyri ma pusti babe,svugdje uvijek ista priča. A,ja kad tako dođem negdje samo po nešto dok drugi čekaju,gledam u prazno i uopće se ne obazirem na druge ljude
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 11:08   #69
bok, curke! evo i mene malo....
ne učim ništa, i dalje me j*** ovaj paypal, poluuuudit ću!!!!!!
a i dragi mi je bubani, ima temperaturu i sav je šmrkavi.... a on nije bio bolestan već godinama...
tako da u principu opet ne učim.... a moram... jooooooj!!!!!
__________________
05.01.2013.
megi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 11:10   #70
Hvala curke! Nama su baš zbog toga jako dragi

Ivy, slova su izvana, ali kad gledaš prstenje zasebno uopće se ne kuži da nešto piše, samo crte urezane....ma super su mi

A što se tiče gravure, nećemo imena i datum nego bi htjeli neki lijepi citat ili nešto. Dogovorit ćemo se već.

Znate kak imam super lak Blješte mi nokti, ovakva je boja
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 11:19   #71
Quote:
ivyri kaže: Pogledaj post
ej kokić- koji restoran ste našli (ako se smije znat)?
di ste prstenje uzeli, koliko šoldi će vas doć?
Konoba More u Kostreni glavni kuhar je super,osoblje je prva liga, klopa izgleda fenomenalno,ambijent mi je super,mozemo bit do jutra,razmjestamo salu po volji,terasa..uff
Prstencice uzeli u Zaksu, doci ce ispod 3000 jer idu po gramazi a nama su prstici tanji od onih sta su bili izlozeni.
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 12:22   #72
Quote:
Jejja kaže: Pogledaj post
Konoba More u Kostreni glavni kuhar je super,osoblje je prva liga, klopa izgleda fenomenalno,ambijent mi je super,mozemo bit do jutra,razmjestamo salu po volji,terasa..uff
Prstencice uzeli u Zaksu, doci ce ispod 3000 jer idu po gramazi a nama su prstici tanji od onih sta su bili izlozeni.
uuu jepoooo!!!!!!!!!! konoba more ima predivnu terasu....
mi ćemo restoran krajem 3mj tažit.. ups- pa to je idući tjedan!!! jedva čekam!!!
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 12:26   #73
Auuuu jejja divna ti je ta konoba more. Sad sam gledala slikce na netu. Meni je to san proslava vjenčanja s pogledom na more. Ufff...divota!!! Malo ti zavidim
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:26   #74
hello cure!
evo, zahvalnice u izradi!!
da se malo ubacim- što se tiče cirkona, ja ću staviti na svoj, jednostavan prsten sa dijagonalnom crtom, još kombiniramo ono brušeno ili sjajno....ali moj će imati cirkončiće, to mi baš fora!
__________________
getting lost will help you find yourself
vriisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:30   #75
Ja moram reći nešto vezano uz to mat prstenje. Nama su u zlatarni rekli da se to nakon kratkog vremena izliže i prsten ostane glat. Ali ne onako lijepo glat, nego bez sjaja

Mayo nemoj me

Vrisky, ma mislim i ja da ću staviti cirkončiće
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:36   #76
Quote:
ivyri kaže: Pogledaj post
uuu jepoooo!!!!!!!!!! konoba more ima predivnu terasu....
mi ćemo restoran krajem 3mj tažit.. ups- pa to je idući tjedan!!! jedva čekam!!!
Imas vec plan kamo cete ic gledati? da terasa mi je zakon, jos kad ju napunimo balonima i cvijecem i kad se sve zazeleni (jer trenutno jos nisu biljke u najboljem izdanju)

Quote:
Pčelica0207 kaže: Pogledaj post
Auuuu jejja divna ti je ta konoba more. Sad sam gledala slikce na netu. Meni je to san proslava vjenčanja s pogledom na more. Ufff...divota!!! Malo ti zavidim
Ne samo s pogledom na more nego ako zelis mogu ti dovest maticara na onaj mali mulic dole i da vas ozene korak do mora jos razmisljam o tome

Quote:
ilea avis kaže: Pogledaj post
Ja moram reći nešto vezano uz to mat prstenje. Nama su u zlatarni rekli da se to nakon kratkog vremena izliže i prsten ostane glat. Ali ne onako lijepo glat, nego bez sjaja
Nama to nitko nije rekao Ako dodje do toga mini brusilicu u ruke i da vidis matiranja

E i dodatak: bila u maticnom uredu... teta mi nije htjela dat termin.. rekla je da dodjem 19.07 pa cemo se dogovoriti.. Ne razumije zasto bi se pozivnice tiskale ranije i zasto bi gosti trebali imati pozivnice vise od mjesec dana u naprijed...
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:40   #77
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Nemrem nikak staviti slike s moba na komp... grrrrr pop...cu... evo vam ovak dok se ne snadjem da vam stavim sebe u njoj..
Meni samo prvi link šljaka

Quote:
Jejja kaže: Pogledaj post
Nama to nitko nije rekao Ako dodje do toga mini brusilicu u ruke i da vidis matiranja
Oprosti A pitajte, možda su nama lagali Mi smo jako htjeli mat....

E da, a što se tiče vaše biserke matičarke, ja bih se posvađala s njom sigurno. Ne vidim u čemu je problem da ranije upiše termin
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:47   #78
Sad je ''pitajte'' kasno...kaparirani i poslani na izradu nema veze.. mozda ce bit ok..
Ne kuzim ni ja u cemu je problem, ona nikome ne daje i ne zapisuje nista.. rok je 45 dana maximum, 30 dana minimum..to je dovoljno vremena za sve.. Mislila sam ju pitat jel to dovoljno i za nac i rezervirat restoran u slucaju da mi na kraju kaze da je 01.09. popunjen.. Ako necu bit 19.07 u 7 ujutro dole bas me naljutila..A ljepo sam ju zamolila...
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:51   #79
oooo, koja prasica..... baš je zločesta!
i ja bi se posvađala...
__________________
getting lost will help you find yourself
vriisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:54   #80
jejja- imali smo u planu isto neku terasicu naći... bumo vidili.. još neznam gdje ni šta, ali čim štogod nađemo naravno da ću se pohvaliti!!!!
ne kužim matičarku?! jel ona organizator ili matičar?!?!??!
njena dužnost je da te upiše n aželjeni termin onda kada dođeš (ako vremenski uvjeti odgovaraju), a ne da ti organizira i uvjetuje kada ćeš ti slati pozivnice...
mi smo isto mislili ubrzo do matičara ići... nadam se da ne budemo imali takvih problema kao vi...
znaš šta su mi rekli- bolje je nikad ne naljutiti mladu, jer je ona u stanju svašta napraviti
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.