Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2009., 20:02   #1041
Ne "Gallery", jedino ako stvarno ne zelite privatni party, nema ljudi, samo izbacivaci, i jos kojekavi cudni likovi!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 20:30   #1042
Quote:
ruza_crvena7 kaže: Pogledaj post
it seems like fun
koliko vas stane u limuzinu?? s obzirom da je nas oko 15 to je dakle čini se neizvedivo, al eto, fora ideja!! a i jedini način kako našu mladu natjerati na limuzinu je tako - dovest je pred gotov čin .. bilo je već govorkanja oko toga da limuzina nju i budućeg vozi k matičaru na dan vjenčanja, ali, ona ni čuti!! al ovo mi se više čini kao ležerna zabava preporučaš gallery za izlazak?? e i kak se se zabavljale osim karaoka? jel postoje onak neke zabavne igrice tipa pitanja - odgovori, kak je neko već rekao da se mlada malo ''zacrveni' ?
imaš malih i velikih limuzina pa se raspitaj za broj ljudi. nisam ni ja htjela limuzinu za vjenčanje nikako, al je ovo baš bilo fora. meni je u galleryu bilo super i bio je pun.

btw, 3 tjedna prije toga sam bila na jednoj drugoj djevojačkoj i došli smo u macao-prazan, aquarius-prazan, na kraju smo otišli u piranhu i tam je bilo ljudi, al cijene majko mila. no ugl, valjda kak se kad potrefiš.

a što se tiče igrica, mislim da imaš na ovoj temi dosta toga.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 23:29   #1043
eh sad 2 komentara za gallery, jedan pozitivan, drugi ne.. hm hm..
hvala na pomoći svejedno, i pogledat ću još po temi da vidim za te ''igrice'', ak slučajno naiđeš molim te mi linkaj post, hvala
__________________
..i recite joj da bez nje nestale su sve tajne, ljubavi, sve tuge, radosti..
i da je volim još, i ne mogu bez nje.. bez ruže crvene..
ruza_crvena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 00:41   #1044
Quote:
mucika kaže: Pogledaj post
Nije baš ugodno gledati kak to dragi bez majice pleše s golom ženskom na stolu
Da al da te želi prevarit puno je jednostavnije to napravit svuda samo ne na momačkoj....i da to nikad ne saznaš....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 03:32   #1045
Quote:
ruza_crvena7 kaže: Pogledaj post
eh sad 2 komentara za gallery, jedan pozitivan, drugi ne.. hm hm..
hvala na pomoći svejedno, i pogledat ću još po temi da vidim za te ''igrice'', ak slučajno naiđeš molim te mi linkaj post, hvala
Ja sam tamo znala zalaziti, ali, i u najboljim danima nikada on nije bio krcat, dobra atmosfera, i ostalo, iskreno!
Otidji, ma, dovoljno je da se provozas samo po Jarunu, pa, ces vidjeti sve krcato, ajedino to mjesto uvijek, stalno prazno!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 11:14   #1046
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Da al da te želi prevarit puno je jednostavnije to napravit svuda samo ne na momačkoj....i da to nikad ne saznaš....
Ma nije sad stvar u prevari, ako će me varat, varat će gdje stigne...
Ali odvratna mi je činjenica da drpa tamo neku žensku koja je bila s tko zna kolko i kakvih tipova...
Moža je to bila neka amaterka pa je svašta dozvoljavala, ili fufi, neznamž
riješit ćemo nešto, ima vremena...
mucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 12:57   #1047
ola!!!! evo ja jučer imala djevojačku i bilo nam je zakon!!
feeenomenalno smo se zabavile!!! Bilo je 18 cura, jela ko u priči a i pića nije nedostajalo , no nismo naručile nikakvog stripera već smo imale tamburaše koji su takvu feštu napravili da nismo mogle poželjeti bolje!! Našle smo se u 9h navečer i došle danas u 10h ujutro doma.... sve vam je jasno - a tamburaši su svirali do 8h ujutro i stvarno sam preezadovoljna jer smo sve plesale, zabavljale se, a potpetice su "pucale" na "julišku" !!
Bolju djevojačku nisam mogla poželjeti jer su čak i prijateljice koje su trudnice ostale do 4h ujutro i plesale !! eto, prošlo moje veselje koje je samo jednom i to prije nego se udaješ.... ali - fešte takve ćemo sigurno više puta ponoviti bez ikakvog razmišljanja
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....

Zadnje uređivanje 27dresses : 06.09.2009. at 13:09.
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 13:00   #1048
27

baš mi je drago da je bilo preeedobro

gle, ja sam za vjenčanje od svojih iz firme dobila bocu od 3 litre pjenušca - definitivno moramo napravit neku ludu feštu da to sve popijemo

tak i ti - već ćeš izmislit neki razlog
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:40   #1049
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
ola!!!! evo ja jučer imala djevojačku i bilo nam je zakon!!
feeenomenalno smo se zabavile!!! Bilo je 18 cura, jela ko u priči a i pića nije nedostajalo , no nismo naručile nikakvog stripera već smo imale tamburaše koji su takvu feštu napravili da nismo mogle poželjeti bolje!! Našle smo se u 9h navečer i došle danas u 10h ujutro doma.... sve vam je jasno - a tamburaši su svirali do 8h ujutro i stvarno sam preezadovoljna jer smo sve plesale, zabavljale se, a potpetice su "pucale" na "julišku" !!
Bolju djevojačku nisam mogla poželjeti jer su čak i prijateljice koje su trudnice ostale do 4h ujutro i plesale !! eto, prošlo moje veselje koje je samo jednom i to prije nego se udaješ.... ali - fešte takve ćemo sigurno više puta ponoviti bez ikakvog razmišljanja
odlično, čini se kao super zabava
__________________
..i recite joj da bez nje nestale su sve tajne, ljubavi, sve tuge, radosti..
i da je volim još, i ne mogu bez nje.. bez ruže crvene..
ruza_crvena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:03   #1050
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
pa meni više ne treba, osim ak nekad ne bum opet kuma ali ono - čista ženska znatiželja pa ak budeš u prilici - raspitaj se... fala
Uspjela sam ti se raspitati - dva dana sa skiperom kostalo je 3100 kuna. Sada neznam nekome je to puno nekome nije. Sve cure su dale 200 kn ostalo je moja kuma dala.
Nije malo novaca,ali sam joj zahvalna do kraja zivota - bilo je prekrasno i napokon jedna,a to jest moja djevojacka vecer ustvari djevojacki vikend bio je savrsen i pogotovo nije bilo onih umisljenih stripera. Super je bilo !!!
zrinka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 17:05   #1051
dizem temu ljudi dajte savjeteeeeeeeeeeee

link na stari post: https://www.forum.hr/showpost.php?p=22395789&postcount=1037
__________________
..i recite joj da bez nje nestale su sve tajne, ljubavi, sve tuge, radosti..
i da je volim još, i ne mogu bez nje.. bez ruže crvene..
ruza_crvena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 18:25   #1052
ima li netko broj od stripera crnca??? vidjela sam njegovove slike na stranici od kafića veseli andrija.
simbolero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 12:24   #1053
djevojačka večer

što da poklonim za djevojačku večer,nešto smiješno?
Mily5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 12:29   #1054
https://www.forum.hr/showthread.php?t=144380

Ta tema vec postoji, nisu sve na prvoj stranici, ova je bila na drugoj.
Treba malo pogledati, kao i svi mi!
Nemoguce da svatko za sebe, za bilo sta otvara temu.
A, i dobit' ces karton.
Sretno!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:02   #1055
Idealna djevojačka?

Imam zahtjevnu misiju prijateljici organizirati djevojačku zabavu, ali je problem u tome što mi niti jedna ideja ne zvuči dovoljno dobro, pa mi dobro dođe mala pomoć.

Kakva je bila vaša djevojačka?
Kako zamišljate djevojačku iz snova?
Koji su sadržaji koji su po vama prikladni/zanimljivi za takvo nešto (ok, osim stripera ).....
Sve prijedloge i ideje primam..... što detaljnije to bolje

Pucajte!


______________
Spajam s postojećom temom.
ana77

Zadnje uređivanje ana77 : 25.09.2009. at 21:16.
2cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:37   #1056
tema već postoji.
ćao.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:48   #1057
https://www.forum.hr/showthread.php?t=144380

Treba malo pogledati! Na drugoj stranici je vec bila tema!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 17:06   #1058
Ja sam prije tjedan dana imala djevojačku, curke su došle kod mene na cugu i pizzu, onda smo otišle kod Bunčića, meni je tamo super i željela sam si to. I bilo je super! Ne samo meni, svim curama. Tako da toplo preporučujem...
mimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 19:12   #1059
Može li mi netko preporučiti na PP-u dobrog i pouzdanog stripera te rreći cijenu?
Hvala
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 20:10   #1060
Sri, nisam vidjela odmah.
Ali, mene zanima zamisao i prijedlozi, dakle sam scenarij djevojačke, a ne da li se kome sviđaju ili ne sviđaju striperi i sl.
2cute is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.