Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 17:43   #21
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Znam da ima i tah u Sesvetama.....ma garant ima veze...i to me uzasno zivcira kod nas.....sve je kod nas prek veze....uzassssssssssssss

Kak je ljudima to super???....Super su ti roditelji kaj ostave klince tam od 7 do 20.....Kaj ne postoji neki zakon da klinci ne smiju vishe od 8 sati provest u vrtichu???
Nema zakon kao takav, ali se dijete ne ostavlja u vrtiću dulje od 10 h. Dakle...
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 18:25   #22
Zbilja ne valja

Quote:
metix kaže: Pogledaj post
Nema zakon kao takav, ali se dijete ne ostavlja u vrtiću dulje od 10 h. Dakle...
Više je nego žalosno kad netko ima potrebu više od 10h ostavljati dijete u vrtiću. To dijete gubi obitelj na taj način... Al malo koga to zanima
Unvisible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 18:32   #23
Sve loše što su vam rekli - istina je. Najžalosnija...
Od maltretiranja odgojiteljica besmislenim zahtjevima, tamo se tete stalno mijenjaju, pa se malo djeca premještaju na gornji kat, pa dolje; do loše hrane (koja se u zadnje vrijeme istina poboljšala, al često dođe premalo, pa nema kukuruznog kruha) pa nema ručnika papirnatih za obrisati ruke, a ručnici na izvlačenje su ili potrgani ili se izmijenjuju isti...).
A to nije ni približno opisano kakvo je tamo stanje...
A ravnateljica - o, da, ima JAKE veze. S njom se ne valja "bosti". A sve dok nitko ne pita, ne raspravlja, taj vrtić gura dalje i gurat će, a roditelji ne znaju ništa...
Unvisible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 18:36   #24
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Znam da ima i tah u Sesvetama.....ma garant ima veze...i to me uzasno zivcira kod nas.....sve je kod nas prek veze....uzassssssssssssss

Kak je ljudima to super???....Super su ti roditelji kaj ostave klince tam od 7 do 20.....Kaj ne postoji neki zakon da klinci ne smiju vishe od 8 sati provest u vrtichu???
Inače, onaj u Petrovoj radi od 6.30 - 21h.
Unvisible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 11:24   #25
Htio bi se i ja priključiti, pa bih molio preporuke za vrtić gdje imaju malo bolje uvijete za dijete koje treba stalni rad sa logopedom (slabo razvijen govor). Ovaj naš u V.G. je koma, pa sam ga htio upisati u koji u Zagrebu ako ima uopće takvih...

Pozdrav!
Aries Firewind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 17:23   #26
Ja nashla samo ovo.....znam za beku logopedsku radionicu na Kvatrichu...i nesh slichno u Dugavama...neznam tochni naziv

http://www.jezikigovor.hr/

http://www.ententini.hr/
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:48   #27
Fala na odgovoru. Našli smo logopeda blizu kuće i za sada nam sve štima pa ćemo za sad tu nastaviti...
Aries Firewind is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 14:24   #28
Dižem topic i nadam se da će netko i znat odgovor.
Naime,pošto se nismo uspjeli upisati u gradski vrtić,preostao nam je privatni.Našla sam jedan na Jarunu "Nemo",prihvatljiva cijena,imaju stariju i mlađu jasličku grupu,sve mi se čini ok,ali me ipak zanima ako netko nešto više zna o tom vrtiću,iskustva,mišljenja.... Hvala
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 23:52   #29
privatni vrtici u zg

moja Ema (godinu i pol za par dana) ide u privatni vrtic u Palmoticevoj 16. Nalazi se u sklopu Židovske općine, cijena je 1000 kuna za cjelodnevni boravak, grupa je mala (njih ukupno 17) i mjesovita, a cuvaju ih 3 tete.
Ema je tamo jako sretna iako tako mala. Svi se medjusobno jako vole i paze.
mirnaester is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 23:55   #30
privatni vrtici u centru zagreba

Quote:
starry_girl kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zna li tko kakav dobar privatni dječji vrtić u centru Zagreba?
Hvala!
Moja Emica ide u DV Mirjam Weiller u Palmotićevoj 16. ona ima godinu i pol i najmladja je tamo. grupa je mjesovita, ima ih 17, cuvaju ih 3 tete i atmosfera je jako obiteljska. jako su 'strogi' po pitanju zdravlja sto mi se jako svidja. Ema je presretna tamo i obozava ici u vrtic. cijena je 1000 kuna za cjelodnevni boravak.
mirnaester is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 23:55   #31
Quote:
mirnaester kaže: Pogledaj post
moja Ema (godinu i pol za par dana) ide u privatni vrtic u Palmoticevoj 16. Nalazi se u sklopu Židovske općine, cijena je 1000 kuna za cjelodnevni boravak, grupa je mala (njih ukupno 17) i mjesovita, a cuvaju ih 3 tete.
Ema je tamo jako sretna iako tako mala. Svi se medjusobno jako vole i paze.

To je židovski vrtić? Kakav je program u vrtiću?
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 00:38   #32
Malo mi je nejasno zašto privatni.

Moji su klinci u DV Budućnost (kod botaničkog vrta). Zgrada je stara i nije šminkerska (kao neki, ali samo neki privatni vrtići), ali je čista i uredna. A ono što je najbitnije - tete su odlične i trude se stvarno za svaku pohvalu.

I klincima se organiziraju i predstve i radionice i idu kojekuda itd.
Dado_Dixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 12:32   #33
Privatni vrtići u centru Zagreba

Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
To je židovski vrtić? Kakav je program u vrtiću?
Nalazi se u zgradi Židovske općine u Palmotićevoj, ali nije vjerski. Uče se hebrejski i engleski i židovski običaji. Imaš nešto više o njemu u novom broju časopisa 'Moj vrtić'.
mirnaester is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 20:38   #34
Za one s podubljim džepom!

Mi smo dobili preporuku za međunarodni dječji vrtić
The Learning Tree (TLT)
Lovćenska 38
Mlinovi
10000 Zagreb-HR
Croatia
http://www.tltkindergarten.com/page05.htm

Cijene:Full day
8:30am-3:30pm godišnje 28.000 kn ili mjesečno 2.800 kn


Half day
8:30am-12:30pm (without lunch) 17.500 kn ili mjesečno 1.750 kn

Half day
8:30am-1:30pm (with lunch) 24.500 kn ili mjesečno 2.450 kn

Program...ništa posebno (kliknite na link i uvjerite se)
__________________
Snake's Kiss to all.
Snake's Kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 00:01   #35
koje cijene.....

a nakon svih govora kako nema mjesta u jaslicama mi smo 2. na listi čekanja u Krugama
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 09:33   #36
Ja bih svakako dala dijete u medjunarodni vrtich........da imam love

Jer bih htijela da se odmalena uchi raznolikosti....a to neche mochi u obichnom vrtichu.....a ni u nashoj Cro, jer nemamo bash puno ljudova iz drugih zemljica

Jedino po ljeti kad prihajaju turisti
Onda boo prstima upirala u crnce i "cheshnjake"......i eto ti uchenja raznolikosti
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 12:50   #37
pia, u đamiji će se otvoriti vrtić - eto prilike da se djeca uče raznolikosti. a i nije ti daleko
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 21:43   #38
Shtrumpfich.....jel to zezancija ili ?

Nemamo mi love za privatne vrtiche (ove cifre su malo ipak prevelike).....ako ikad osovjimo na lotu, budemo se privatizirali
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 21:51   #39
pia, nije zezancija. ovaj u đamiji će biti državni, pa će cijena biti ista kao i kod ostalih državnih.
samo sam htjela naglasiti da se dijete može učiti multikulturalnosti svugdje i za male pare
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 22:00   #40
za ove novce u međunarodnom bi za svoje dijete očekivala 5 stranih jezika i balet
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.