Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2013., 21:15   #221
čitam ja i ništa ne razumijem. mi imamo 6 dekica za posvuda (kolica,krevetić,igralište,rezervne i tako),sve su vulgaris iz kika po 25-35 kn od flisa i služe nas odlično.. kada je bila skroz mala spavala je u dve te dekice složene,a kada je maalo porasla stavljala sam ju u vreću i poplunčić,vreća je broj 70 bez rukava s kopčanjem na ramenima,voli spavati u njoj. da mi je netko rekao prije nego što sam rodila da će mi toliko tih flis dekica trebati,rekla bih mu da laže i da nije normalan
__________________
Not all those who wander are lost...
MetallicAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 22:51   #222
od flisa se ja skroz preznojim,a ni ona nije daleko..za spavanje trebam neku dekicu koja je ipak prozracnija. ne koristim vrece za spavanje.
brbr79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 23:37   #223
mojabeba je bila ljetna beba i kupili smojoj 100% pamucnu,tanku dekicu u baby centru u sloveniji (tad ga nije bilo kod nas)

dekica je ooooooodlicna. imali smo/imamo hrpu drugih deka,mahom flis ili vuna, al cim mlako zatopli,ova je u pogonu.
i nakon stotisuca pranja i dalje je k'o nova
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 18:27   #224
Malo pokrecem temu.
Izradila bih dekicu za kolica. Jedino me malo muci koju velicinu trebam? Koja velicina dekice se vama pokazala kao najbolja za kolica/kosaru/as?
I imate li kakvu ideju gdje kupiti flis ili neki prijedlog za materijal koji bi bilo dobro koristiti?
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 18:35   #225
Quote:
mare11 kaže: Pogledaj post
Malo pokrecem temu.
Izradila bih dekicu za kolica. Jedino me malo muci koju velicinu trebam? Koja velicina dekice se vama pokazala kao najbolja za kolica/kosaru/as?
I imate li kakvu ideju gdje kupiti flis ili neki prijedlog za materijal koji bi bilo dobro koristiti?
Za tu namjenu ne prevelika dekica, izmjeri si najvece od toga, npr sporstki dio od kolica i dodaj 20 cm u duljinu i u sirinu

Za kosaru ti tolko i nije bitna velicina jer nema kud ispast dekica, ali kod sportskog je dobro da bude manja dekica da ne zapinje za kotace

Al za sportske imas obicno orginal zimsku navlaku za kupiti - to bi svakakao preporucila, to je super stvar
Kroz dekicu uviek donekud puse jer bebe nisu bas mirne u dobi u kojoj mogu u sportski

Meni je mama naheklala al moj je bio ljetna beba
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem

Zadnje uređivanje Francesca : 09.11.2014. at 18:40.
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:34   #226
Kolka je velicina te koju ti je mama naheklala?
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:11   #227
posto sam u zadnjih 2 tjedna kupila x deka jer mi svaki dan jednu u bolnici zagube (tjesim se da uzmu da pokriju drugo dijete, pa se ne bunim previse, da mom djetetu treba mozda bi nekom dugom uzeli) pa eto par informacija ako nekome zatreba

-kik, po cijeni od 44 kn dekica od flisa, jednobojna, onako sa trakicom zavezana sa igrackom. taj flis 100% neka sintetika. inace jednu sam kupila u sloveniji po cijeni od 1eur, istina, bila neka akcija, ali kod nas je cijena 44kn te iste dekice

-muller, ali nemaju u svima, super mekana dekica, jednobojna, u uglu ima nasivenog medeka, 85% neka sintetika, 15% pamuk, 48kn

-babycenter, puno vrsta, 100% pamuk cca 200kn, ja sam kupila jednu s jedne strane je onako mekana, a s druge strane ima onako kao nasiveno pamucno platno, 160kn, plava s nekim medekima. ima dosta jednobojnih, tanjih, sve 100% sintetika, sve su cca 150kn
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:12   #228
http://www.c-and-a.com/at/de/shop/ba...-102313-1.html

ima li netko ovakvu dekicu? da li je to prikladno za pokrivanje novorodjencadi?
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:33   #229
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
http://www.c-and-a.com/at/de/shop/ba...-102313-1.html

ima li netko ovakvu dekicu? da li je to prikladno za pokrivanje novorodjencadi?
Baš je lijepa dekica, nisam sigurna da sam je vidjela u našem c&a. Znam da sam vidjela žutu Winnie.

Preko dana je beba bila najčešće u dnevnom boravku na kutnoj. Flis dekica i na njoj tetra pelena radi bljucanja. Preko bebe obična flis dekica. Dakle ona malo veća 130x170cm jer su bebe u početku stalno u bočnom položaju da im se ne "zaleži" glavica (srolaš ručnike da podupiru leđa i bušu) pa mi je trebala veća dekica da ga obujmim
Voriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:26   #230
ja sam kupila predivnu pamučnu dekicu u arena centru u dućanu kidioz. koštala je oko 250kn, ali se isplati.
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 18:28   #231
Ima li smisla kupiti ista od ovog umjesto dekice za kinderbet?
http://svezabebe.com.hr/oshop/index.php?cPath=37
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:36   #232
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Ima li smisla kupiti ista od ovog umjesto dekice za kinderbet?
http://svezabebe.com.hr/oshop/index.php?cPath=37
ma kupi običnu dekicu i tako je oko bebe srolaj.
prostreš deku, ukoso, glavu djeteta staviš u jedan kut deke, onda preko nogu prebaciš stuprotni kut, pa onda obujmiš bebu sa lijevim pa sa desnim krajem.

tako su nas na rebru naučili jer ne žele one jastuke nego onda tako bebe zamotavaju u obične dekice. a beba mora imati i dekicu ispod sebe, jer joj je hladno, ne samo biti pokrita od gore.

bolje da kupiš običnu dekicu, uvijek ti može poslužiti i kasnije.

e da, i ovaj "klin" ti isto ne treba, ja stavila knjige pod madrac, niti ovaj dvostruki (da dijete leži na boku) ti isto ne treba, ja imam srolani ručnik pa mu gurnem iza leđa (još jedna bolnička škola)

Zadnje uređivanje vlovrec : 13.12.2014. at 19:38. Reason: .
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 20:11   #233
Gledam sad ove zato sto su snizene a imam neke 2 dekice vec, ali nisu pamucne.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 20:35   #234
Podizem temu za pitanje gdje se moze nabavit cisto pamucna dekica za bebu i pamucna vreca za spavanje
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 21:34   #235
ne znam za vreću, ali pamučnih dekica bi trebalo biti u ikei. baci oko na njihove stranice.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 22:01   #236
Magic baby, adax, bubamara,...
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 23:27   #237
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
Podizem temu za pitanje gdje se moze nabavit cisto pamucna dekica za bebu i pamucna vreca za spavanje


Zara home


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.