Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 15:01   #61
molim vas pitanje :
ova posebna rasvjeta što se unajmljuje na svadbama,
bude li od tih svjetala bijela odjeća onako preupadna,
zubi i nokti prebijeli, znate na što mislim?
molim vas hitan odgovor...
hvala...
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:54   #62
Heeeeeey jel zna netko ko se bavi sa rasvjetom ali da je iz Istre - Pula? ili okolica.....

please.... inbox
sanda77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:21   #63
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
molim vas pitanje :
ova posebna rasvjeta što se unajmljuje na svadbama,
bude li od tih svjetala bijela odjeća onako preupadna,
zubi i nokti prebijeli, znate na što mislim?
molim vas hitan odgovor...
hvala...
ne.
vjerojatno misliš na ultravioletnu rasvjetu, ona je uglavnom po klubovima i diskačima na svadbama je drugačiji "tretman".
IIvona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 18:25   #64
evo ekipa s obzirom da nikakvih drugih slikica nemam evo slikice od lighta,kojima svaka čast

http://www.facebook.com/media/set/?s...7381899&type=1

inače light nam je radio marma light iz vinkovaca i sve je super odrađeno po dogovoru
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 22:47   #65
Molim vas vaša iskustva sa firmom Vision iz Varaždina što se tiče rasvjete za vjenčanja, bojanje prostora.. Hvala
tinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 19:47   #66
meni bi trebali prijedlozi za neki light u zagrebu do 1500 kn, samo bojanje prostora i to ne cijele dvorane nego samo dijela jer dvorana već nešto ima
Pitala sam Dokuš light vjenčanja na face pa ako netko ima iskustva s njima neka napiše
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 22:09   #67
Bolje potroši te novce za nešto drugo jer za to češ dobiti par lampi i mjehurić mašinu tek toliko da se to može "nazvat" light show na svadbi.

No ako ti je cijena toliko bitna onda pogledaj na njuškalu ima ih bar desetak vrlo povoljnih, no ne očekivaj bajku ...
IIvona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:33   #68
Smash nam je radio rasvjetu i bilo je tocno kako sam zamisljala i rekla, momci su ostali do zore sa nama u sali i moram priznati da je to bilo najbolje bojanje sale koje sam dosad vidjela! Hvala Smash!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 15:48   #69
ljudi,

na što treba obratiti pažnju pri dogovoru za rasvjetu? ne kužim se baš...a ne bi voljela da kasnije bude nesporazuma. ono što bi ja htjela je bojanje prostora i bend da se osvijetli pošto je njihov seljački. da li je onda nepotrebno još da uzimam rasvjetu za podij tj. da li će bojanje prostora biti dovoljno? jeste li vi išli na dogovor prije davanja kapare ili ste dogovore obavili putem maila /telefona?
da li se biraju boje (nekoliko njih) ili mogu imati koliko želim? pitanja su općenita i vjerojatno je kod većine njih isto. s obzirom da čekam ponude za sada bi mi ove informacije pomogle. tehničaru za rasvjetu se isto plača stolica i sjedi sa fotografom i članovima bendova jel?
na jednoj slici jedne dvorane uređene za svadbu sam vidjela da je jedan zid obojan u rozo bijele pruge (inače je taj zid bež) a cijela dvorana je bila roskaste boje. da li je to isto bojanje ? to mi se full sviđa.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 18:47   #70
Ako se ne razumijete u tako nešto, a planirate potrošiti (pretpostavljam) ne male novce, preporučam da se osobnim odlaskom na dogovor informirate što "kupujete"
i posjetite barem dva-tri izvođača, razlike su ogromne, i u načinu izvedbe i u kvaliteti, a svakako i u cijeni.

Vulgaris uputstva su otprilike ...

Što više uređaja = to bolje izgleda = to više košta.

Malo uređaja = prejaki i preintenzivni uređaji smetaju gostima ili premalo uređaja pa je slab i efekt bojanja u dvorani = trebalo bi manje koštati

Bendovi 99% imaju par reflektora koji bez "pameti" mlataraju i žmirkaju = preporučljivo dogovoriti jednostavno osvjetljenje za bend.

Rasvjetu za podij = vrlo poželjna = bez nje je cijelovečernje pretapanje boja u dvorani nekako monotono.

Dogovor preko maila za takve stvari je katastrofa, preko telefona nešto bolji, a uživo je definitivno preporučljiv pošto možete stvarno saznati što uopće uzimate.

Boje možete birati, bitan je način upravljanja i tehničar koji jedva čeka da zapali na terasu popušit cigaretu.

Tehničaru ne morate platiti stolicu mada on prvi dolazi u salu i zadnji odlazi i upravlja sa svim uređajima rasvjete, samo mu recite da kad može skoknut doma (ili na kebab) da nešto prezalogaji.

Zid u rozo bijele pruge nije baš opisan da se može shvatiti o čemu se radi.
LuxAS2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 20:55   #71
hvala na iscrpnom odgovoru i duhovitom komentaru!

zid rozo bijele boje-mislila sam na ovo:
http://www.hotelantunovic.com/hr/svadbene-svecanosti/
o čemu se tu radi?
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 08:14   #72
Zizuana, ajd nam malo preciziraj na koju fotku misliš
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 12:12   #73
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Zizuana, ajd nam malo preciziraj na koju fotku misliš
mislila sam da sam stavila link baš slike
uglavnom, pri dnu stranice gdje je galerija mislim na sliku u drugom redu predzadnju. sa lijeve strane su pruge na zidu u boji.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 00:27   #74
lanterne za vjenčanje

ej ljudiiiiiiiiiiiiii, trebamo informaciju! Zna li itko ima li negdje kod nas (vjerojatno...Zagreb?) za kupiti ovakve lantern?. Pokušali smo naručiti preko nekoliko stranica online, ali ne dostavljaju za RH. Hitno je, unaprijed zahvaljujemo! izgledaju ovako:

http://imageshack.us/photo/my-images...flanterns.jpg/
__________________
www.getalife.com---->visit us xD
tiiho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 06:39   #75
Tiiho, imas toga na ebayu i ima sellera koji salju u Hrvatsku. Zalijepila bih ti link, ali imam problema s pejstanjem linkova na mobitelu. Uglavnom, pretrazi wedding lanterns ili chinese paper lanterns.

Koliko se sjecam, cure to jos ovdje nisu narucivale, samo sky lanterns koje imas na 3. stranici ove teme.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 14:54   #76
Dobro jer ima neki dj koji to iznajmljuje po povoljnijoj cijeni?

Od koga se može naručiti taj po 1500 kn s mjehuričima, tek tolko...

Meni je osobno jako ružno vidjeti florescentno plave snimke s vjenčanja zbog tih light showa.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 16:20   #77
nama treba ono čudo s balončićima od sapunice za prvi ples di se to nabavi?
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 16:44   #78
pitaj bend, možda oni imaju.

a ako ne, onda ti to sigurno mogu iznajmiti i firme koje se bave svjetlosnim efektima.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 16:52   #79
Nema toga moj bend, fora je u tome što te firme i foto studiji takvu rasvjetu naplačuju po 4000 kuna s montiranjem, mislim, dođe mi da 5 reflektora kupim na e- bayu i još ću jeftinije proći za 2000 kuna!
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 17:31   #80
Netko bi trebao biti na svadbi i upravljati rasvjetom, zar ne? I to kosta
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.