Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 23:35   #61
Quote:
-Marija- kaže: Pogledaj post
Dalmoši su puno otvoreniji, simpatičniji, topliji... Veći zajebanti.
Joj, ja nikad ne bih mogla biti s nekim iz Dalmacije.... Mentalitet mi takav ne odgovara.

Od naših su mi najbolji rođeni Zagrepčani i Istrijani... Ne želim nikog vrijeđat, ali Dalmatinci nemaju šanse kod mene, kao ni Hercegovci. Od njih bježim 100 km/h... Al samo zbog mentaliteta koji mi ne odgovara... i naglaska... sorry!

Zadnje uređivanje Lana Dea : 07.07.2011. at 23:42.
Lana Dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:36   #62
sve u redu , ja se ni ne mogu uvrijedit od nekoga koga ne znam
Chive is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:46   #63
Quote:
Lana Dea kaže: Pogledaj post
Joj, ja nikad ne bih mogla biti s nekim iz Dalmacije.... Mentlitet mi takav ne odgovara.

Od naših su mi najbolji rođeni Zagrepčani i Istrijani... Ne želim nikog vrijeđat, ali Dalmatinci nemaju šanse kod mene, kao ni Hercegovci. Od njih bježim 100 km/h... Al samo zbog mentaliteta koji mi ne odgovara... i naglaska... sorry!
nemoš uspoređivat naš naglasak sa hercegovačkim
al nebitno

inače, ja san se do sad 100 puta uvjeria da žene imaju potpuno drugačiji ukus za muškarce, nego šta to imaju muškarci za žene da objasnim kad je ženska pička, onda je svim likovima pička. nema tu puno rasprave
a žene imaju puno različitije ukuse. pa onda jebiga, šta se kojoj sviđa
mene često zna začudit kad vidim da neka kaže za nekog lika da je zgodan, a on izgleda ka vrića kumpira
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:55   #64
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
nemoš uspoređivat naš naglasak sa hercegovačkim
al nebitno

inače, ja san se do sad 100 puta uvjeria da žene imaju potpuno drugačiji ukus za muškarce, nego šta to imaju muškarci za žene da objasnim kad je ženska pička, onda je svim likovima pička. nema tu puno rasprave
a žene imaju puno različitije ukuse. pa onda jebiga, šta se kojoj sviđa
mene često zna začudit kad vidim da neka kaže za nekog lika da je zgodan, a on izgleda ka vrića kumpira
Nisam usporedila ta dva naglaska, nego sam rekla da mi se ni jedan ni drugi ne sviđaju i da su mi odbojni, te da mi ne odgovara mentalitet ljudi s tog područja. To je moj ukus. Rekoh da ne želim nikog uvrijediti, nego samo pišem svoje mišljenje.

Kaj se tiče ovog da ženske drugačije procjenjuju tko je zgodan od muških, tu ima istine... No ipak ima frajera za koje će 90% ženskih reći da su super...

Kad već govorimo o ljepoti, nikad mi nije bilo jasno zašto je večini muških neugodno za drugog muškarca reći da je zgodan, da super izgleda, dok ženske najnormalnije kažu koja im je lijepa.. Ne mislim na davanje komplimenata, nego npr. komentiranje nekog nepoznatog... To mi nikad nije bilo jasno...
Lana Dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:58   #65
Ne shvaćam, kakvi mentalitet? ladit jaja zimi a radit liti?
Chive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:00   #66
Quote:
Lana Dea kaže: Pogledaj post
Nisam usporedila ta dva naglaska, nego sam rekla da mi se ni jedan ni drugi ne sviđaju i da su mi odbojni, te da mi ne odgovara mentalitet ljudi s tog područja. To je moj ukus. Rekoh da ne želim nikog uvrijediti, nego samo pišem svoje mišljenje.
ma sve ok

Quote:
Kaj se tiče ovog da ženske drugačije procjenjuju tko je zgodan od muških, tu ima istine... No ipak ima frajera za koje će 90% ženskih reći da su super...

Kad već govorimo o ljepoti, nikad mi nije bilo jasno zašto je večini muških neugodno za drugog muškarca reći da je zgodan, da super izgleda, dok ženske najnormalnije kažu koja im je lijepa.. Ne mislim na davanje komplimenata, nego npr. komentiranje nekog nepoznatog... To mi nikad nije bilo jasno...
to ti je zato jer se boje da će ispast gej nisu još sigurni u svoju muškost. meni npr. nije problem za nekog muškarca reć da je zgodan. sigurno neću prvi to komentirat ili se okretat za njima. to mi je već previše. ali da me pitaš: jel ti ovaj zgodan, lijep..... mogu reć svoje mišljenje bez problema iako je moje mišljenje o tome potpuno nebitno i drugačije nego žensko
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:00   #67
Quote:
-Marija- kaže: Pogledaj post
Pa i ja sam poluDalmatinka
A os imat 51 posto dalmatinskih gena u sebi, ae?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:04   #68
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
to ti je zato jer se boje da će ispast gej nisu još sigurni u svoju muškost. meni npr. nije problem za nekog muškarca reć da je zgodan. sigurno neću prvi to komentirat ili se okretat za njima. to mi je već previše. ali da me pitaš: jel ti ovaj zgodan, lijep..... mogu reć svoje mišljenje bez problema iako je moje mišljenje o tome potpuno nebitno i drugačije nego žensko
Al to je glupo. Nitko normalan ne bi mislio da si gay ako komentiraš da li je netko zgodan. Baš sam nedavno pred frendom komentirala kak je jedan tip zgodan, a on je na to odgovorio da ne zna, da on ne gleda muške na taj način... Al to su gluposti, nisi slijep da ne vidiš da li je netko zgodan ili nije... Ne kužim čemu taj strah...
Lana Dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:11   #69
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
to ti je zato jer se boje da će ispast gej nisu još sigurni u svoju muškost. meni npr. nije problem za nekog muškarca reć da je zgodan. sigurno neću prvi to komentirat ili se okretat za njima. to mi je već previše. ali da me pitaš: jel ti ovaj zgodan, lijep..... mogu reć svoje mišljenje bez problema iako je moje mišljenje o tome potpuno nebitno i drugačije nego žensko
meni je isto ok da se musko ne srami rec ak je neki zgodan, al bas sam htjela spomenut kako su muskarcima zgodni (da se tak izrazim? ) najcesce oni koji su zenama katastrofa
al dobro, nije bas drukcije ni po pitanju zenske ljepote
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:21   #70
Quote:
Kontrolor leta kaže: Pogledaj post
Tamo su već neke cure pisale kako po gradu uopće ne mogu niti vidjeti nekog prezgodnog tipa. A da takvih cura ima stvarno dosta.
Izjasnite se
pusti, ove najprije traže titulu i diplomu na uviđaj a onda odlučuju jel čovjek zgodan il ne

Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ja nosim kosu od 1 cm jer su mi sve pičke rekle da je tako najbolje, a i ne trebam se zajebavat sa sušenjem.
ima li s tim neke veze i višak testosterona?


nego ja mislim da su hrvati zgodni iako postoje antropološke razlike s obzirom na regiju iz koje potječu al opet nemoguće je generalizirati. nije dreletova glava tipično obilježje svih hrvata, možda samo nekolicine na sjeverozapadu naravno afiniteti su različiti, deset žena se može okrenuti za nekim tipom a meni taj može biti totalno nezanimljivi i neprimjetan. i obratno. isto tako ako mi je netko zgodan, onda mi je zgodan bez obzira na neke opće fizičke karakteristike, tako da visina, težina, boja ovoga i onoga, pa i modni izričaj tu nisu neki presudan faktor.
nego zgodne tipove sam prije najčešće sretala u javnom prijevozu tako da je svo to drndanje i gužvanje ipak bilo podnošljivije samnom su na faks isto išli neki zanimljivi primjerci iz svih krajeva lijepe naše
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:35   #71
Mi Dalmatinci smo najbolji i te šeme. Ostali : Eat yourself
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:42   #72
Quote:
Lana Dea kaže: Pogledaj post
Joj, ja nikad ne bih mogla biti s nekim iz Da
Od naših su mi najbolji rođeni Zagrepčani i Istrijani... Ne želim nikog vrijeđat, ali Dalmatinci nemaju šanse kod mene, kao ni Hercegovci. Od njih bježim 100 km/h... Al samo zbog mentaliteta koji mi ne odgovara... i naglaska... sorry!
a moš mislit tvoje pameti čim si sebi dala ime lana dea,ma kakva štefica,i sl.lana dea je nešto fino a ne neki fujfuj,jebote koja glupača
.pajdo is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.07.2011., 01:06   #73
Quote:
.pajdo kaže: Pogledaj post
a moš mislit tvoje pameti čim si sebi dala ime lana dea,ma kakva štefica,i sl.lana dea je nešto fino a ne neki fujfuj,jebote koja glupača
Neću se spuštati na tvoj nivo.
Imam pravo na svoj ukus i svoje mišljenje, a ako se ti time osjećaš ugroženim, to stvarno nije moj problem.
Lana Dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:53   #74
ne želim bit pristrana budući sam i sama Dalmatinka, ali meni su Dalmtinci nekako sveukupno najzgodniji. Ne kažem da i doli nema gadnih primjeraka ali ja se vodim po osobnom iskustvu
A i kad bi mi zapeo za oko neki Purgerčić, uvik bi ispalo da mu je bar jedan od roditelja Dalmatinac ili Hercegovac.
Da se ne zamjerim bilo kome: na kraju mi je momak purger
Nekako mi karakterno više odgovaraju, dalmatinca bi poslala u mp3 (tj. već ih jesam)
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:58   #75
Jesu zgodni ali samo dalmoši.No u globalu u odnosu na talijane ili francuze ne.U odnosu na uzbekistance i nijemce prezgodni.
sve ovisi kraj koga Stipe stoji .Da li kraj Francesca i Jeana ili je kraj njega Ahmed ili Udo .
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 14:01   #76
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Jesu zgodni ali samo dalmoši.No u globalu u odnosu na talijane ili francuze ne.U odnosu na uzbekistance i nijemce prezgodni.
sve ovisi kraj koga Stipe stoji .Da li kraj Francesca i Jeana ili je kraj njega Ahmed ili Udo .
ne bi se baš složila jer sam se nagledala svega i svačega i kod francuza i talijana, budući da sam živila u turističkom mjestu.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 14:11   #77
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Protivnik sam kolektivnih zasluga. Svaka ljepota ponaosob treba biti locirana, transferirana i procesuirana.
Da. Triba pustiti institucije da rade svoj posao i ne miješati se u rad pravosuđa.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 21:26   #78
Najboljši muški su kod nas v Zagorju. Nikaj im ne fali, dobro delaju...
Spomenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 14:32   #79
meni su zgodni,vidla sam dobrih primjeraka u svim regijama

recimo u Zagrebu tek počinjem primječivat dobre komade sad kad je ova sezona proljeće-ljeto.Nekako se svi malo više srede,dečki su preplanuli,malo uže majce ma

a ženske su zgodne samo šta se za njima baš neokrećem

uglavnom meni su dečki iz balkana najzgodniji.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 14:34   #80
za hrvate ne znam al hrvatice su super bar u glavi su medju najzgodnije a imaju i dobra tjela )) samo ne znam... rjetko koja se zna sluzit tom tjelom )) uglavnom su hladne i zakocene
AjCaNeVolinTe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.