Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2014., 14:05   #3521
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Koliko sam upoznata, Pavlinove su od cca. 7.000kn na više (ovisno o tome je li kratka ili duga, koliko toga je potrebno ručno aplicirati itd...), Envy room oko 6-7 tisuća kuna, Boudoir od nekih 5-6 do 10 tisuća kuna.
Za Zigmana sam čula da je cjenovno u rangu Pavlina, od nekih 6-7 tisuća kuna, kao i za Matiju Vuicu, navodno su joj vjenčanice pretežno oko 10.000 kuna.
Hvala!
limela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:49   #3522
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
CapeMay, odavno nisam vidjela ljepšu vjenčanicu
Ni ja.
CapeMay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 18:56   #3523
Trebam vaše mišljenje.
Danas sam obišla 3 salona i mislim da sam već u prvom našla THE DRESS. Kad sam ju obukla nisam se mogla prestati smješkati. Sve nakon nje sam uspoređivala s njom u stilu: da, ok je, al nije kao ona.
Eh sad, problemčić je u tome što imaju 20% popusta koji vrijedi do 30.11. što znači da bi ju morala kapariti sutra. Jesam li luda ako ju odmah kaparim i ne idem više uopće ništa gledati?
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 19:53   #3524
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Trebam vaše mišljenje.
Danas sam obišla 3 salona i mislim da sam već u prvom našla THE DRESS. Kad sam ju obukla nisam se mogla prestati smješkati. Sve nakon nje sam uspoređivala s njom u stilu: da, ok je, al nije kao ona.
Eh sad, problemčić je u tome što imaju 20% popusta koji vrijedi do 30.11. što znači da bi ju morala kapariti sutra. Jesam li luda ako ju odmah kaparim i ne idem više uopće ništa gledati?
Nisi luda

Ja sam bila samo u jednom salonu i probala samo 4 vjenčanice. Četvrta je bila savršena i nju sam bez puno razmišljanja uzela.
Kad nađeš nešto što ti je baš super i da nemaš zamjerki nema smisla više dalje gledat
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:20   #3525
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Nisi luda

Ja sam bila samo u jednom salonu i probala samo 4 vjenčanice. Četvrta je bila savršena i nju sam bez puno razmišljanja uzela.
Kad nađeš nešto što ti je baš super i da nemaš zamjerki nema smisla više dalje gledat
Tako je!
Pero2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 09:11   #3526
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Nisi luda

Ja sam bila samo u jednom salonu i probala samo 4 vjenčanice. Četvrta je bila savršena i nju sam bez puno razmišljanja uzela.
Kad nađeš nešto što ti je baš super i da nemaš zamjerki nema smisla više dalje gledat
Quote:
Pero2014 kaže: Pogledaj post
Tako je!
Hvala curke danas kaparim
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:23   #3527
Koliko ste prije vjenčanja pronašli vašu vjenčanicu iz snova?
Ja tražim par mjeseci, ne baš intenzivno, ali probala sam 15-ak vjenčanica, pratim ove nove kolekcije na netu, ali nisam našla onu pravu. Sad ću za vikend probati još par, ali vrijeme mi leti.
Koliko vremena treba za šivanje?
PeggySuee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:36   #3528
Ja sam otišla na jednu rasprodaju i odmah uzela vjenčanicu...u njoj sam se posebno osjećala i to je to.
11. mjeseci prije.

Prijateljica će šivati u Envy room-u i rekli su joj da se u 6. mj. vide, a svatovi su početkom 10. mj.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:41   #3529
Quote:
PeggySuee kaže: Pogledaj post
Koliko ste prije vjenčanja pronašli vašu vjenčanicu iz snova?
Ja tražim par mjeseci, ne baš intenzivno, ali probala sam 15-ak vjenčanica, pratim ove nove kolekcije na netu, ali nisam našla onu pravu. Sad ću za vikend probati još par, ali vrijeme mi leti.
Koliko vremena treba za šivanje?

Nije ti baš mudro previše isprobavati i gledati po netu jer ćeš se pogubiti. A za šivanje: to ti ovisi gdje daješ šivati i kakvu vjenčanicu želiš. Od 3 mjeseca za jednostavniju vjenčanicu kod nekoga tko nema puno posla, pa do 6 mjeseci za nešto složenije.
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 23:10   #3530
Svi ti saloni napušu to vrijeme izrade da imaju što naplatiti. Moja krojačica je mojoj sestri sašila jako kompliciranu vjenčanicu na koju je prišila preko 3000 kristalića za mjesec dana, i još je sašila za dvije curice haljinice... Dok je recimo Vujica mojoj kolegici jednostavnu haljinu šivala 6mjeseci i još je krivo počela šivati pa je morala sve ispočetka.....
Opet, može biti da moja krojačica ima manje posla od Vujice, ali znam da ona šiva za kazališta, izložbe i da surađuje sa drugim dizajnerima, tako da ne vjerujem da je samo do toga.
Pero2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 00:24   #3531
Ja sam svoju vjenčanicu kupila krajem prošle godine, otprilike 5 mjeseci prije zaruka
Svatovi su iduće godine u listopadu. Našla sam ono što mi se sviđa i što mi dobro stoji, a na rasprodaji bila. Najvažnije mi je da je lagana i da mi nije tlaka nositi je, ne volim one oklope od 10ak kila hat:

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 19:10   #3532
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.ne...1941f8051028b2

Kako vam se sviđa ova vjenčanica? Meni je presavršena
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 07:49   #3533
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.ne...1941f8051028b2

Kako vam se sviđa ova vjenčanica? Meni je presavršena
Super je
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 07:56   #3534
Meni je to malo kičasto.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 08:47   #3535
Meni je gornji dio jako lijep, ono sto mi se ne svida je kako se se donji i gornji dio spajaju. Opcenito mi ima lijepih krinolina, ali ovaj nacin mi je bas cudan, kao da je netko tu suknju napravio pet brojeva vecu, pa kad je spajo nastane taj rez
Naravno, nije to samo kad ove haljine
Ali ukusi su razliciti, kud bi stigli kad bi se svima svidala ista haljina, nemoj da te pokolebaju tudi komentari ako ti se nesto svida
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 11:11   #3536
I meni je lijep gornji dio, samo bi da je ljepše spojen donji, onako da normalno pada
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 19:59   #3537
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
I meni je lijep gornji dio, samo bi da je ljepše spojen donji, onako da normalno pada
Pa i meni bi se više sviđalo da je donji dio uži. Nekako izgleda balski ovako al svejedno mi je lipa
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 23:04   #3538
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.ne...1941f8051028b2

Kako vam se sviđa ova vjenčanica? Meni je presavršena
prekrasna je
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:24   #3539
Malo mi je prebarbikasta zbog tog donjeg dijela.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:28   #3540
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Malo mi je prebarbikasta zbog tog donjeg dijela.
meni se baš zbog toga sviđa
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.