Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2013., 12:44   #61
Quote:
zamantana kaže: Pogledaj post
Ne kužim, šta je zabrinjavajuću u tome što netko stariji od 25 godina izlazi vanka i pije? To su najbolje godine za provoditi se.
pa i nisu baš .... ja sam se provodila sa 18,19,29,21,22 i najzad 23.
nakon toga mi dopizdilo
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:47   #62
...pa normalno, bolje doma brojat gaćice, u izlasku bi ih mogla i izgubit
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:50   #63
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Kako ne razumiješ, to je tako, ah, tako prizemno i niti malo tako cool.
Treba stati kući, brojiti gaćice i prati wc papir da ga se može dva puta iskoristiti
nisam nigdje napisala da "perem wc papir"
a ako nekome smeta što nisam kokoška kojoj je najdraže spizdit novce na nepotrebne krpice jer joj se eto-komad robe baš svidio iako joj nužno ne treba i što više volim ulagati u sebe u duhovnom smislu -onda nemojte čitat moje postove
i ne, uopće ne mislim da se brukam. da se brukam, ne bi to ni pisala, pogotovo ne tu di sam svjesna da to svi čitaju.... baš me briga....

a lovu koju bi potrošila na te pizdarije neću sigurno gomilat doma na hrpi i divit se tome koliko sam novaca skupila na hrpu jer je npr.to za moj pojam bolesno i čovjek tada postane rob tome... ali da ću uštedjet na stvarima koje nije nužno kupovati tako da ih kupim kad su jeftinije-to hoću! Razliku love koju sam "uštedila" ulažem u nešto konstruktivno i korisno... ili za sebe, ili za drage ljude, ili za kuću.
Vjerojatno je to razlog zašto ama baš nikad ne kukam da nemam novaca, za razliku od nekih mojih frendica/kolegica koje se jednostavno niti ne usudim pozvat na neki izletić ili nedaj Bože putovanje, kako ne bih dobila odgovor "nema se novaca".... al bitno da je tu svaki mjesec novi par krpica - pa sad računaj , nek svaki mjesec kupi samo komad robe koji košta 80 kn, u 5 mjeseci to je cca 450 - a za te pare si može priuštiti 3 dana u nekom austrijskom gradu-gledala baš neki dan ponudu na kolektivi) i bitno da se kupio novi auto u kojem se uredno voza jer se dami neda ići sa gradskim busom ili nedaj Bože pješke... a nije joj nužno jer joj muž isto ima auto i posao mu je kilometar daleko od kuće...ono-ne kužim... Jebote, luda sam na to! Eto, samo to!

P.S. gica, na izlasku nisam nikad izgubila gaće... nisam nikad prakticirala ONS niti mislim.. a i hvala Bogu , ne družim se s takvima

Zadnje uređivanje Daisy5 : 31.05.2013. at 12:55.
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:52   #64
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
rekla si da si trgovac....... dakle, iz ovog posta je očigledno da nisi u stanju voditi brigu niti o vlastitom ormaru, a baš me zanima kako onda vodiš brigu o čitavoj trgovni di radiš?!?!
jesi li ti jedna od onih kojima je npr.tlaka gledati kojim proizvodima je prošao rok i micati ih s polica da ljudi to ne kupe ili smatraš da to nije tvoja briga, već briga kupaca... jer-helooooouu, pa tko će pazit na čitavu trgovinu-nek si svak pazi kad kupuje što mu treba da kupi ispravan proizvod?!?
nadam se da ne radiš u marketu sa hranom i pićem jer je to pogubno... ako radiš ovako u trgovni sa robom, suđem ili nečim drugim - onda je to ok


Ja ne znam sad jesi li to htjela bit pametna ili me spustiti,al nije ti uspjelo ni jedno ni drugo,ustvari ako razmisljas na taj nacin,posto znas broj gacica u ormaru,otvori trgovinu i garantiran ti je uspjeh :-) mislim,koliko solis tu o kupnji,stednji itd mogla bi biti dobar trgovac,samo da jos shvatis da trgovci u trgovini zaraduju,bez da im ti ostavljas svoj ostatak i na konju si

Zadnje uređivanje Free M. : 31.05.2013. at 12:59.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:53   #65
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
pa i nisu baš .... ja sam se provodila sa 18,19,29,21,22 i najzad 23.
nakon toga mi dopizdilo
ops.

ps. ja se nadam da mi neće dopizditi provoditi se niti kada mi bude 95.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:54   #66
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
ops.


Neću ja više, mogla bih, ali neću
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:58   #67
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
ops.

ps. ja se nadam da mi neće dopizditi provoditi se niti kada mi bude 95.
nisam još tako blizu tim godinama - 29... lapsus
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:59   #68
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Kako ne razumiješ, to je tako, ah, tako prizemno i niti malo tako cool.
Treba stati kući, brojiti gaćice i prati wc papir da ga se može dva puta iskoristiti
kad si već spomenula, ja najviše trošim na wc papir

btw šta kad pređeš 25 netreba više izlaziti, nedaj bože malo popit više, stara sam onda
vrijeme mi je za maramu, suknju do poda i bluzu do grla

btw šta će nekome 10 komada grudnjaka meni je pak to nepojmljivo
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:01   #69
25 godina ti je ona granica kad moraš početi misliti na stare dane i već moraš stavljati sa strane za zubalo, umjetni kuk i hodalicu
Ne daj Bože uživati u životu ili se sexati
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:01   #70
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
nisam još tako blizu tim godinama - 29... lapsus
Da,i mene je zaprepastila ta brojka.:-D
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:02   #71
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Ja ne sad jesi li to htjela bit pametna ili me spustiti,al nije ti uspjelo ni jedno ni drugo,ustvari ako razmisljas na taj nacin,posto znas broj gacica u ormaru,otvori trgovinu i garantiran ti je uspjeh :-) mislim,koliko solis tu o kupnji,stednji itd mogla bi biti dobar trgovac,samo da jos shvatis da trgovci u trgovini zaraduju,bez da im ti ostavljas svoj ostatak i na konju si
da ga jebeš, ovaj dio ne razumijem
znam da je za žene tipično da vole shoppingirati, trošiti, kupovati pa čak i nepotrebne stvari, imati 58 primjeraka istog komada robe u ormaru zato što su im eto "lijepi" a to što ih nikad ne obuku nema veze itd. itd.
ali ajde bar pokušajte vas 2-3 koje ste se toliko okomile na tu moju vrlinu štedljivosti i racionalnosti u sveme u životu pa i u novcu- barem sakriti taj bjes... smiješne ste!
ja sad idem....... posao zove... dođem navečer na forum.... ali ne na ovu temu jer više nemam što za reć-sve sam rekla i mislim da sam bila prilično jasna

a ti carla b. - vidi se da si dalmatinka.... one su baš poznate po tome što vole trošiti na sebe i po svaku cijenu moraju biti upicanjene valjda i kad smeće idu bacit... a poznate su malo i po lijenosti i snobizmu
vjerojatno zato tako prezireš moje postove u kojima ističem da sam disciplinirana, racionalna i šparna... al baš me briga

Zadnje uređivanje Daisy5 : 31.05.2013. at 13:08.
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:04   #72
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
....
a ako nekome smeta što nisam kokoška kojoj je najdraže spizdit novce na nepotrebne krpice jer joj se eto-komad robe baš svidio iako joj nužno ne treba i što više volim ulagati u sebe u duhovnom smislu ....
čekaj onda sam ja kokoška ako si kupim naušnice koje si silno želim godinu dana, a nisu mi od životne važnosti i pazi sad na njih spiskam ni manje ni više...30 kuna znači 2 kave u zegeu na špici

i hoćeš reć da nisam dovoljno duhovno ispunjena jer se povremeno počastim (as ti čašćenja sa 30 kuna) komadom nakita....
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:05   #73
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
25 godina ti je ona granica kad moraš početi misliti na stare dane i već moraš stavljati sa strane za zubalo, umjetni kuk i hodalicu
Ne daj Bože uživati u životu ili se sexati
preferiram sex u četiri zida, ne bih to radila baš vani

a što se tiče ovog drugog-ne treba pretjerivati i ići u takve krajnosti - netko je više sklon izlascima, netko manje. Ja sam manje. To nipošto ne znači da sa 25 treba razmišljati o umjetnom kuku, hodalici i protezi
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:07   #74
Quote:
Brynhild kaže: Pogledaj post
čekaj onda sam ja kokoška ako si kupim naušnice koje si silno želim godinu dana, a nisu mi od životne važnosti i pazi sad na njih spiskam ni manje ni više...30 kuna znači 2 kave u zegeu na špici

i hoćeš reć da nisam dovoljno duhovno ispunjena jer se povremeno počastim (as ti čašćenja sa 30 kuna) komadom nakita....
neeeeeee, nipošto! Naprotiv, i ja sam veliki ljubitelj naušnica i isto si ih priuštim kad mi se neki par svidi... i isto pazim da ne dam više od 50 kn za njih-to je maximum osim ako nisu od bijelog zlata u zlatarni

inače, kad smo kod toga-baš sam se rastužila neki dan što nisam našla naušnice koje su u kozmo katalogu pisale da su na popustu u 5.mjesecu i to dosta velikom popustu, sitnije su i imaju uzorak morskog ježa... neke kao narančaste... ma predivne. čim sam to saznala-odletila u kozmo kupiti ih, kad ono -nema ih. Očito ih netko isto jako šparan kao ja pobrao po akcijskoj cijeni Malo nas je al nas ima
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:08   #75
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
da ga jebeš, ovaj dio ne razumijem
znam da je za žene tipično da vole shoppingirati, trošiti, kupovati pa čak i nepotrebne stvari, imati 58 primjeraka istog komada robe u ormaru zato što su im eto "lijepi" a to što ih nikad ne obuku nema veze itd. itd.
ali ajde bar pokušajte vas 2-3 koje ste se toliko okomile na tu moju vrlinu štedljivosti i racionalnosti u sveme u životu pa i u novcu- barem sakriti taj bjes... smiješne ste!
ja sad idem....... posao zove... dođem navečer na forum.... ali ne na ovu temu jer više nemam što za reć-sve sam rekla i mislim da sam bila prilično jasna

a ti carla b. - vidi se da si dalmatinka.... one su baš poznate po tome što vole trošiti na sebe i po svaku cijenu moraju biti upicanjene valjda i kad smeće idu bacit... a poznate su malo i po lijenosti i snobizmu
vjerojatno zato tako prezireš moje postove al baš me briga
meni ne smeta tvoj način života i štednje, ali meni se ne sviđa tvoje gledanje s visoka i tvoj stav koji je pun predrasuda. kupovanje krpica (pazi: govorimo o komadima od 100-200 kuna) ne isključuje ni izlete, ni putovanja, ni neku duhovnost na koju se očito furaš. ne znam koliko si često u dalmaciji i poznaješ li uopće dalmatince, ali da su baš toliko lijeni, ne bi imali to što imaju.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:10   #76
Quote:
Brynhild kaže: Pogledaj post
čekaj onda sam ja kokoška ako si kupim naušnice koje si silno želim godinu dana, a nisu mi od životne važnosti i pazi sad na njih spiskam ni manje ni više...30 kuna znači 2 kave u zegeu na špici

i hoćeš reć da nisam dovoljno duhovno ispunjena jer se povremeno počastim (as ti čašćenja sa 30 kuna) komadom nakita....
Očito smo sve mi kokoške jer volimo nekad nešto kupiti što nam možda i ne treba, ali nam se sviđa.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:10   #77


Isuse, kako me ovo zabavlja

Ali neću više, stvarno....
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:13   #78
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
da ga jebeš, ovaj dio ne razumijem
znam da je za žene tipično da vole shoppingirati, trošiti, kupovati pa čak i nepotrebne stvari, imati 58 primjeraka istog komada robe u ormaru zato što su im eto "lijepi" a to što ih nikad ne obuku nema veze itd. itd.
ali ajde bar pokušajte vas 2-3 koje ste se toliko okomile na tu moju vrlinu štedljivosti i racionalnosti u sveme u životu pa i u novcu- barem sakriti taj bjes... smiješne ste!
ja sad idem....... posao zove... dođem navečer na forum.... ali ne na ovu temu jer više nemam što za reć-sve sam rekla i mislim da sam bila prilično jasna

a ti carla b. - vidi se da si dalmatinka.... one su baš poznate po tome što vole trošiti na sebe i po svaku cijenu moraju biti upicanjene valjda i kad smeće idu bacit... a poznate su malo i po lijenosti i snobizmu
vjerojatno zato tako prezireš moje postove al baš me briga
Tekst je ispravljen,skuzila si bit onoga sto sam htjela reci.

Ja znam puno ljudi koji trose novce na svasta pa nikad nisam cula iz njihovih usta da nemaju.

Nikakav bjes ne postoji,ne moraju se svi s tobom slozit.
Kazes ne zelis bit rob novcu ili sto si vec napisala u onim kobasicama,meni izgleda da vec jesi.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:15   #79
Quote:
zamantana kaže: Pogledaj post
meni ne smeta tvoj način života i štednje, ali meni se ne sviđa tvoje gledanje s visoka i tvoj stav koji je pun predrasuda. kupovanje krpica (pazi: govorimo o komadima od 100-200 kuna) ne isključuje ni izlete, ni putovanja, ni neku duhovnost na koju se očito furaš. ne znam koliko si često u dalmaciji i poznaješ li uopće dalmatince, ali da su baš toliko lijeni, ne bi imali to što imaju.
da, furam se na duhovnost
pa gle, netko si možda ne može u isto vrijeme priuštiti i kupovanje krpica i nakita i putovanja i izlete. npr.ja ne mogu i zato i šparam i pazim na novce jer znam da jako volim putovati i novce ostavljam sastrane da kad mi se ukaže prilika za otići u neku europsku metropolu, da si to mogu priuštiti
još sam student i uglavnom me roditelji financiraju.... istina, nešto sitno ako nađem preko student servisa si i sama zaradim ali to je beznačajno za neke stvari koje ja volim i koje si želim priuštiti.... a na listi prioriteta sigurno nije roba i krpice, a pogotovo ne one nepotrebne
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:16   #80
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Tekst je ispravljen,skuzila si bit onoga sto sam htjela reci.

Ja znam puno ljudi koji trose novce na svasta pa nikad nisam cula iz njihovih usta da nemaju.

Nikakav bjes ne postoji,ne moraju se svi s tobom slozit.
Kazes ne zelis bit rob novcu ili sto si vec napisala u onim kobasicama,meni izgleda da vec jesi.
nisam, samo racionalno raspolažem
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.