Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2016., 02:37   #61
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Bitna je. Dosta.
Ali ne toliko politicka orijentacija koliko svjetonazor. A to je cesto povezano.
Kojoj je tocno stranki priklonjen, to mi je u startu veza tijekom zivota manje bitno.
Da. Iako, ne znam, mislim da postoji jos uvjeta... Po nekim pitanjima moramo imati jako slicno misljenje ako ne isto. Npr. mislim da ne bi islo s nekim mojih svjetonazora, a geografski s druge strane Drine. Nikad necu biti Ida Prester
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 08:14   #62
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Da. Iako, ne znam, mislim da postoji jos uvjeta... Po nekim pitanjima moramo imati jako slicno misljenje ako ne isto. Npr. mislim da ne bi islo s nekim mojih svjetonazora, a geografski s druge strane Drine. Nikad necu biti Ida Prester
Zašto?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 08:46   #63
Vrlo bitno. Ne moramo se u svemu slagat, ali jezgra vrijednosti mora biti suglasna. S osvrtom na trenutnu situaciju, ne mogu se zamislit s nekom koja pjeni na Petirku, cmici nad migrantima, drobi o lažnom pay gapu, glasa za SDP ili nedajBože za 0.9% stranku HNS.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 08:53   #64
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Da. Iako, ne znam, mislim da postoji jos uvjeta... Po nekim pitanjima moramo imati jako slicno misljenje ako ne isto. Npr. mislim da ne bi islo s nekim mojih svjetonazora, a geografski s druge strane Drine. Nikad necu biti Ida Prester
Potpis. Previše loše indoktrinacije.

I s novovjekim liberalima.
Jebeš muškarca koji nije nimalo desničar.
Mislim da to ide prirodno uz razinu testosterona.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 08:54   #65
Quote:
Enero kaže: Pogledaj post
A dobro, nisu uvijek bijele, zimi su bez (beige)*

Vecina odgovora ima neke veze sa ozbljnim partnerstvom, vezom itd., pa da malo preciziram:
Ima li politicka opredjeljenost kod normalnih zena ikakvog utjecaja na seksualnu privlacnost? Biste li mogle imat bojtoja koji recimo podrzava Pavelica? (Ili u ovom slucaju vjerojatno nosi Trumpovu sliku u novcaniku*)

Kad ja vidim ovog svog meni je kao da gledam u zid.

* je, malo me je sramota. Al' bar ga ne moram za ruku vodit
Ma ne moze se kopulirati s takvima.
Netko tko se lozi na pavelica doslovno nema jednu funkcionalnu stanicu u glavi.
Eventualno moze biti boytoy ako cemo se igrati da ga mlatim letvom.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:18   #66
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Vrlo bitno. Ne moramo se u svemu slagat, ali jezgra vrijednosti mora biti suglasna. S osvrtom na trenutnu situaciju, ne mogu se zamislit s nekom koja pjeni na Petirku, cmici nad migrantima, drobi o lažnom pay gapu, glasa za SDP ili nedajBože za 0.9% stranku HNS.
Kad ovako postaviš, ne moramo se u ničemu slagati, ali ako daje ikakav kredibilitet Petirki izlaske sunca zajedno gledati nećemo.
Meni je Petirka kao nekak dokona baba koja sjedi na klupi ispred zgrade i jauče, možda i arlauče. Ne zna o čemu, ne zna zašto, samo joj poneka riječ dopre da je čuje i onda složi niskozahtjevnu pomozljudi pjesmicu. Danas ruralni razvoj, sutra teroristi, preksutra loša mrkva s placa. Ajme ljudi moj dragi, Bog neka pomogne, mrkva je macerirana, ajme ljudi, neka nam sve ode, ali taj stup od mrkve neka stoji, ijujuuu, naše redgrađe civiliziranosti.

Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Potpis. Previše loše indoktrinacije.

I s novovjekim liberalima.
Jebeš muškarca koji nije nimalo desničar.
Mislim da to ide prirodno uz razinu testosterona.
Kako misliš?
Kao u svima njima sjede Načertanije?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:24   #67
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post

I s novovjekim liberalima.
Jebeš muškarca koji nije nimalo desničar.
Mislim da to ide prirodno uz razinu testosterona.
Mozes ovo malo pojasniti?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:26   #68
Meni bi isto libido pao na -273 da mi tip veli da se loži na Trumpa. Ti autoritarni mentalni sklopovi mi izazivaju momentalne grčeve u želucu.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:28   #69
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Zašto?
Ne znam je li ovo ozbiljno pitanje ili provokacija

Koje su realno sanse da je tamo negdje rodjen i odrastao lik misljenja kompatibilnih mojima i koji je sposoban nositi se sa mnom i ozbiljnim posljedicama rata s kojima cu ja zivjeti do kraja zivota? (Pod ozbiljne posljedice ne mislim lose uspomene ili razrusene kuce.)
Nema to veze s tim koliko je netko dobra ili losa osoba, manje ili vise kriticna. Ne bi ni ja bila nista drugacijih stavova da sam odrasla u takvim okolnostima

A sa Srbima se i druzim, a imam i krvnih zrnaca iz Krajine Na rodbinskim druzenjima prije mogu zamisliti da se za ruckom prica o seksu nego icemu vezanom za politiku.
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:30   #70
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Kad ovako postaviš, ne moramo se u ničemu slagati, ali ako daje ikakav kredibilitet Petirki izlaske sunca zajedno gledati nećemo.
Meni je Petirka kao nekak dokona baba koja sjedi na klupi ispred zgrade i jauče, možda i arlauče. Ne zna o čemu, ne zna zašto, samo joj poneka riječ dopre da je čuje i onda složi niskozahtjevnu pomozljudi pjesmicu. Danas ruralni razvoj, sutra teroristi, preksutra loša mrkva s placa. Ajme ljudi moj dragi, Bog neka pomogne, mrkva je macerirana, ajme ljudi, neka nam sve ode, ali taj stup od mrkve neka stoji, ijujuuu, naše redgrađe civiliziranosti.


Petirka dode kao lakmus papir. Ako netko gaji simpatije prema njoj i njenom offtopicnom drobljenju, meni je to obicno znak da kidnem na lijevo.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:32   #71
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ne znam je li ovo ozbiljno pitanje ili provokacija

Koje su realno sanse da je tamo negdje rodjen i odrastao lik misljenja kompatibilnih mojima i koji je sposoban nositi se sa mnom i ozbiljnim posljedicama rata s kojima cu ja zivjeti do kraja zivota? (Pod ozbiljne posljedice ne mislim lose uspomene ili srusene kuce).
Solidne?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:34   #72
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Mozes ovo malo pojasniti?
Meni je ovo potpuno jasno .

Mene bi izludio neki ljevičar ako govorimo o ekstremima na kakve se uvijek misli kad se spominje desničare.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:36   #73
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Solidne?
Cekaj da obujem John Lennon cipele
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:41   #74
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Meni je ovo potpuno jasno .

Mene bi izludio neki ljevičar ako govorimo o ekstremima na kakve se uvijek misli kad se spominje desničare.
I mene. No, ne pricamo o ekstremima. Valjda.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:42   #75
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ne znam je li ovo ozbiljno pitanje ili provokacija

Koje su realno sanse da je tamo negdje rodjen i odrastao lik misljenja kompatibilnih mojima i koji je sposoban nositi se sa mnom i ozbiljnim posljedicama rata s kojima cu ja zivjeti do kraja zivota? (Pod ozbiljne posljedice ne mislim lose uspomene ili razrusene kuce.)
Nema to veze s tim koliko je netko dobra ili losa osoba, manje ili vise kriticna. Ne bi ni ja bila nista drugacijih stavova da sam odrasla u takvim okolnostima

A sa Srbima se i druzim, a imam i krvnih zrnaca iz Krajine Na rodbinskim druzenjima prije mogu zamisliti da se za ruckom prica o seksu nego icemu vezanom za politiku.
Mora da je na forumu ipak negativna energija naokolo kad me pitaš jel provociram . Ne provociram, samo pitam.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:45   #76
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I mene. No, ne pricamo o ekstremima. Valjda.
Kad se priča o ljevičarima nikad se ne misli na ekstreme, a kad se priča o desnici onda je uvijek - eno ga s batom kraj ognjišta, baš je dovukao rodilju .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:46   #77
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Kad se priča o ljevičarima nikad se ne misli na ekstreme, a kad se priča o desnici onda je uvijek - eno ga s batom kraj ognjišta, baš je dovukao rodilju .
Da.
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:49   #78
Istina
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 09:51   #79
i xiang i uranija su mi na tragu.
jel to jako jadno, samo potpisivat ljude?

ah, vi se izdakale u međuvremenu
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 10:01   #80
Problem je sto su kod nas i ljevica i desnica (kad se o njima krene razglabati) karikaturalne.
A to je poseban problem.

Btw, blago vama, ali ja sam cula i dozivjela pljuckanja po lefti orijentaciji koliko hoces, od trpanja u kojekakve salonske koseve, preko pretpostavljanja i nagadjanja oko lifestylea, pretpostavljanja onoga sto se misli itd
Nije ni ljevica nuzno toliko zabludjela, nefokusirana, niti s glavom u oblacima.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.