Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2016., 10:04   #21
Moji su se isto predomislili oko imena kad su me upoznali. Zracim, sta da vam kazem
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 11.05.2016., 10:06   #22
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Moji su se isto predomislili oko imena kad su me upoznali. Zracim, sta da vam kazem
Je, Uranija je lijepo ime. Onako malo starinsko
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 11.05.2016., 10:11   #23
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
sva sreca da Cats ne radi u maticnom uredu


Mi smo isto imali za jedno spremno ime, pa kad se rodila vidjeli smo da nije to to.
__________________
hausfrau is offline  
Old 11.05.2016., 10:22   #24
Moji su se grupno obiteljski posvađali oko mog imena, morala sam o tome slušati godinama. Dobro da se na kraju ikako zovem.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 11.05.2016., 10:24   #25
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Zapravo već postoje firme za smišljanje imena, ali novih automobila i drugih proizvoda.
da, i usprkos tome jos uvijek ljudi uspiju nazvati velike medjunarodne proizvode imenima koja su ili uvredljiva ili "krive konotacije" na nekom vecem jeziku...

vi sto zracite, to je super, valjda ste odmah dobili ime koje ste zracili?
ali ova jadna djeca koja ne zrace nikakvim imenom, ostaju bezimena mjesecima. zato je valjda dobro imati par opcija pri ruci, valjda.

moj tata je znao da sam curica prije ultrazvuka i znao je kako se zovem vec tada (ne znam s koje planete mi je tata). mama je htjela drugo ime ali onda kad sam se rodila je zakljucila da je on skroz u pravu, da je to ocito moje ime.

kako je bio siguran da nisam decko, tako se nije zamarao s imenima za decke, tako da znam samo mamine ideje za tu opciju
luca is offline  
Old 11.05.2016., 10:38   #26
Nije mi jasna ona poremećena hrpica na topiku o vremenu. Pa bog te jebo, grijemo i nagrijavamo već skoro osam mjeseci a oni i dalje plaču da je vruće i da će možda biti vruće, i da će možda prdnut konačno sunce. Marš u Vrapće.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 11.05.2016., 10:42   #27
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Možda briju na ono...kad ga vidimo onda ćemo vidjeti koje ime mu paše. ...
One day a tiny Apache indian child walked into Big Chief Sitting Bull's Teepee. "Sitting Bull," He asked, "Why does every man in our tribe have such long, complicated names?" "Well," says Sitting Bull, "Its simple.Whenever a baby in this tribe is born, His Father wanders outside, absorbs the wonder of nature and then names his child on the first thing he sees. Why do you ask, Two dogs fucking?"
baja is offline  
Old 11.05.2016., 10:49   #28
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Moji su se grupno obiteljski posvađali oko mog imena, morala sam o tome slušati godinama. Dobro da se na kraju ikako zovem.
U cemu je bila stvar?
anđeo tame is offline  
Old 11.05.2016., 11:02   #29
Od ovih što su ambivalentni glede imena, više su mi fascinantni oni koji vide svoje voljeno dijete novorođenče i onda ga počaste imenom tipa Trpimir, Grozdana, Vinka, Spomenka, Paškvalina ili Veselko.

Ali, zašto?

Ili ona žena što se zove Silov Ana. I ona novinarka što se zove Nives Polovina, pa onda svi na teveju čujemo kako "slijedi prilog Nive Spolovine".

Nek izgovore ime i prezime u kombinaciji i kroz par padeža prije nego ga prišiju djetetu.

Najbolje ime i prezime koje sam ikad čula na ovim prostorima je Vesela Dlaka.

Odiukurac. Vesela Dlaka.
Alexa is offline  
Old 11.05.2016., 11:04   #30
Toplo preporučam najzabavnije štivo na forumu a to je tema "Dječja imena".
Stari trešeri će se sigurno sjetiti pizdaria.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 11.05.2016., 11:04   #31
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
...

Najbolje ime i prezime koje sam ikad čula na ovim prostorima je Vesela Dlaka.

Odiukurac. Vesela Dlaka.
Divna Torbica
baja is offline  
Old 11.05.2016., 11:06   #32
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Je, Uranija je lijepo ime. Onako malo starinsko
Ili Radijana?
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
Divna Torbica
Ovo mi je zapravo fora
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 11.05.2016., 11:08   #33
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
Divna Torbica
Starimoj, da mi je ovo ime, furala bih Birkinice i Chanelice cio život.
Alexa is offline  
Old 11.05.2016., 11:09   #34
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ili Radijana?


Ovo mi je zapravo fora
Sunčica Trkulja
Mišela Komadina
Dlapek is offline  
Old 11.05.2016., 11:11   #35
Je, i Ante Guzina koji je promijenio ime u Mate Guzina.

Šta će jadni ljudi ako ih je dopalo takvo prezime. Najbolje da se ne razmnožavaju pa da loza usahne
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 11.05.2016., 11:11   #36
Ali čekaj, prezivaš se Dlaka, rodiš dijete i kažeš NEK SE ZOVE VESELA.

I prezivaš se Torbica i daš djetetu ime DIVNA.

Čisto zlo.

Ono, ublaži to prezime nečim, majke ti. Ne radi od djeteta pojam. I to smiješan.
Alexa is offline  
Old 11.05.2016., 11:14   #37
Ipak, Vesela Lešina je kult

E da, ovo što Alexa kaže, ni meni nije jasno
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 11.05.2016., 11:14   #38
A oni čije je prezime zapravo ime pa mu starci za ime nakelje ime koje je isto ko i prezime?

voc ap vid dat šit
My Name Is... is offline  
Old 11.05.2016., 11:14   #39
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Od ovih što su ambivalentni glede imena, više su mi fascinantni oni koji vide svoje voljeno dijete novorođenče i onda ga počaste imenom tipa Trpimir, Grozdana, Vinka, Spomenka, Paškvalina ili Veselko.

Ali, zašto?

Ili ona žena što se zove Silov Ana. I ona novinarka što se zove Nives Polovina, pa onda svi na teveju čujemo kako "slijedi prilog Nive Spolovine".

Nek izgovore ime i prezime u kombinaciji i kroz par padeža prije nego ga prišiju djetetu.

Najbolje ime i prezime koje sam ikad čula na ovim prostorima je Vesela Dlaka.

Odiukurac. Vesela Dlaka.
Zar si preskočila onu raspravu kad sam se ja rugala imenima koja imaju nekakvo značenje u hrvatskom jeziku (npr. Kora kao, je li, kora drveta ili kora jabuke) pa je nekima trebalo nekoliko stranica da shvate zašto je Lola glupo ime u Hrvatskoj.
Eurifesa is offline  
Old 11.05.2016., 11:15   #40
Pa koje ime može ublažiti prezime Dlaka? Da vidimo.... Mirna? Ljupka? Mila? Vlatka?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.