Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2016., 03:23   #21
E da sam znao da tako padaju na "bok ja sam..." bio bih car


Fuck, ne prolazi uvijek(ja sam valjda bio ona iznimka )
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 06:22   #22
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
nije bitan ulet, bitno je tko "ulijeće"
Točno to.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 07:23   #23
Aupičkumaterinu




Još mi ne bi bio problem da je pisalo"kako", to se da ispravit
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 13:02   #24
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
E da sam znao da tako padaju na "bok ja sam..." bio bih car


Fuck, ne prolazi uvijek(ja sam valjda bio ona iznimka )
Pitao je šta je prvo netko nekome rekao. Jedina normalna stvar je predstavit se, valjda. A ne uletat sa đes mala
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 14:06   #25
Aha. Ja sam se uhvatio naslova. Ono na što ste pale
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 11:48   #26
Nikad nisam padala na ulete nego na karakter.
Najvažnije mi je da je osoba pristojna i prirodna, sve one fore kojima uletavaju meni najčešće ostave čudan dojam.
Što jednostavnije, ono predstaviš se i započnete razgovor. Voila
Lady Morgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 14:26   #27
Baš sam neki dan uletio ođe na forunu sa : bok, Pero. Odgovorila je sa bok. No s obzirom da joj je tribalo punih pet dana da mi odgovori, pretpostavio sam da joj nisam bio visoko na ljestvici prioriteta u zivotu, tako da sam samo pocistio inbox i nikad nastavio konverzaciju...
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 17:45   #28
Uleti od kojih se pada ne postoje.Čovjek se uvijek dočeka na noge.
Elagabala Eeag is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 14:13   #29
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Meni ne ulijeću nikad jer izgledam nepristupačno čak i kad se iznimno opušteno zabavljam.


Ma može i tako...ili možda, uvijek se nađeš na krivom mjestu u krivo vrijeme.


Ulet je brza procijena imovinske kartice dotičnog, kad moraš reagirati brzo, neprikosnoveno, oštroumno, pronicljivo.
bezzbeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 16:14   #30
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Jednog prohladnog proljetnog dana krepao mi je auto, a ja bez love za jos jedan popravak u nizu. Prolazili dani, kad jednom rece jedan prijatelj da ima prijatelja, odmah ce ga nazvati, nije automehanicar ali moze pogledati...

Zove ga, objasni situaciju. Kaze ovaj s druge strane: Daj ju na telefon. Javim se, objasnim sve opet, pita on mene: Gdje je auto, koji kat? Rolajzam si ja: Kako koji kat, pa na parkiralistu je... On (nakon sto se cuo udarac dlana po celu): Koji kVart, ne kat!

I tako, koji dan kasnije dolio mi je neke tekucine*, a par tjedana poslije smo medjusobno mijenjali tekucine. Jos uvijek ih mijenjamo

*Sitnim slovima dopisujem da sam svjesna da je mozda mislio da sam tulava i da ce obaviti misiju u kracem roku

Oplakah.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 22:23   #31
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Jednog prohladnog proljetnog dana krepao mi je auto, a ja bez love za jos jedan popravak u nizu. Prolazili dani, kad jednom rece jedan prijatelj da ima prijatelja, odmah ce ga nazvati, nije automehanicar ali moze pogledati...

Zove ga, objasni situaciju. Kaze ovaj s druge strane: Daj ju na telefon. Javim se, objasnim sve opet, pita on mene: Gdje je auto, koji kat? Rolajzam si ja: Kako koji kat, pa na parkiralistu je... On (nakon sto se cuo udarac dlana po celu): Koji kVart, ne kat!

I tako, koji dan kasnije dolio mi je neke tekucine*, a par tjedana poslije smo medjusobno mijenjali tekucine. Jos uvijek ih mijenjamo

*Sitnim slovima dopisujem da sam svjesna da je mozda mislio da sam tulava i da ce obaviti misiju u kracem roku

rastopit ću se
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 11:11   #32
najsmiješniji ulet bio je kad sam imala 20 godina, na moru, taj dečko mi je kasnije postao baš dobar frend (nije radi uleta nego sam već imala nekoga). prišao mi je i gledao me kao da me poznaje od nekuda i rekao je: ''Brač, Bol, 1983?'' predobro :-D 1983 sam bila jako jako mala beba :-D, a ni on nije bio puno stariji
CantStandYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 11:58   #33
Super.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.