Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2016., 10:23   #1
Živimo li u pičkastoj kulturi?

Pozdrav svim ženama i onima koji se tako osjećaju!

Daklem, Clint Eastwood nedavno je poručio mlađima od 86 da pripadaju generaciji pičkica.

Na stranu sad vanjskopolitički aspekti. Ako Prljavi Harry smatra da se rješenje problema krije u izboru tipa s merkinom na ćelenki, ajde dobro.

Na stranu i to što se osjećam kao šupnedara jer on mi je već treća bivša ljubav koja je pokazala da je kreten.

Ali nikako ne mogu dokučiti što moja vagina i zapadna kultura imaju zajedničko. Mjesečna krvarenja? Multiple orgazme? Kaj?

Zanima me što druge osobe s vaginom misle o ovom problemu.

Nositelje penisa molim da se barem privremeno suzdrže od komentara jer smatram da nisu dovoljno upućeni u problematiku.



Make vagina great again!
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 10:41   #2
Molim te da bolje razradiš uvodni post. Nije baš posve jasno o čemu pričaš i što zapravo pitaš?
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:06   #3
Mislim da pokušava biti duhovita. Neuspješno.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:15   #4
Pitam zašto je *pička* uvreda. Što to znači biti *pičkast*? Ima li to ikakve veze sa konkretnim organom? Kako forumašice reagiraju kad ih netko nazove *pičkom*? Zašto se u novinskim naslovima ta riječ cenzurira?

Ne bih odmah pisala vaginine monologe, zanima me kako će se tema razvijati i hoće li uopće. Ako misliš da nema potencijala, prebaci na misterije.

Kako god bilo, htjela bih čuti mišljenja forumašica. Npr:

Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Mislim da pokušava biti duhovita. Neuspješno.
Eto, i to je mišljenje.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:18   #5
Clint je tu ponajprije mislio na današnju pretjeranu političku korektnost i tu je posve u pravu.
Količina cenzure i autocenzure radi političke korektnosti danas je nevjerojatna, svaka rečenica se važe da se ne nekoga ne bi uvrijedilo ili što je najgore, izreklo istinu.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:23   #6
OK. Politička korektnost. Zašto je ona *pičkasta*?

Kad si se zadnji put približio nekoj vagini? Što je bilo politički korektno u njoj?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:28   #7
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Pitam zašto je *pička* uvreda. Što to znači biti *pičkast*? Ima li to ikakve veze sa konkretnim organom? Kako forumašice reagiraju kad ih netko nazove *pičkom*?
Ti kao da si sad prvi put u životu vidjela da se nekoga ili nešto naziva pičkastim pa se čudiš i tražiš da ti se objašnjava.
Ne, ne vjerujem da ne znaš da nazvati nekoga pičkicom ili pičkastim nije isto kao ženu nazvati pičkom.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Zašto se u novinskim naslovima ta riječ cenzurira?
Zašto se u novinama ne piše da je netko kurčevit? Da je vani upravo kurčina od vremena?



Čuđenje.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:29   #8
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Pitam zašto je *pička* uvreda. Što to znači biti *pičkast*? Ima li to ikakve veze sa konkretnim organom? Kako forumašice reagiraju kad ih netko nazove *pičkom*? Zašto se u novinskim naslovima ta riječ cenzurira?
Brkaš.
Nije isto ženi reći pička i muškarca nazvati pičkastim.
U kontekstu ovoga što si linkala misli se na pretjerano mekano i popustljivo ponašanje nesvojstveno onome što se misli kakav bi muškarac trebao biti da bi se mogao smatrati pravim muškarcem. Jer Clint ne zna drugačije nego svijet poistovjetiti s muškarcima
Suprotno od naziva mužača i slično za ženu.
On je ne baš prepametan i zaostao u nekim drugim vremenima. Jer kao prvo koristi naziv za uvredu muškarcima općenito za sve, a kao drugo ne prihvaća da se svijet mijenja i koga briga što je bilo kad je on bio mlad i zašto bi to trebalo biti bolje od onoga što je sad.
Može biti i lošije u nekim segmentima, naravno. Ali onda to neka tako i kaže i ne pokazuje laprdanjem koliko je zaostao.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:34   #9
Uvodničarko, mene zanima konkretna engleska riječ koju je Clint upotrijebio, da ne bi bilo da smo samo izgubljeni u prijevodu
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:36   #10
*pussy*

Zapravo, kad bolje razmislim... možda nije mislio na pičku nego na malu macu?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 11:56   #11
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ali nikako ne mogu dokučiti što moja vagina i zapadna kultura imaju zajedničko. [/B]
Smatram da bi jedini način da dobiješ odgovor na ovo pitanje bio da ju ustupiš na pregled mom stručnom oku, pa ćeš onda dobiti prezentaciju u PowerPoint formatu koja će ti navesti zajedničke točke kao i razlike.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 12:00   #12
Clint pripada staroj gardi Amerikanaca. Jednom drugom vremenu.


Evo cijele vijesti.

Quote:

Just to sprinkle a little extra salt on the wound, Eastwood, 86, also commented on the difference between the current generation and his: “Secretly, everybody’s getting tired of political correctness, kissing up. That’s the kiss-ass generation we’re in right now. We’re really in a pussy generation. Everybody’s walking on eggshells. We see people accusing people of being racist and all kinds of stuff. When I grew up, those things weren’t called racist.”

http://news.nationalpost.com/arts/ce...anti-pc-stance

http://www.complex.com/life/2016/08/...t-trump-racism
Zadnja rečenica je mrak. Clint Eastwood je rođen 1930. godine. Dakle, kad je on, odrastao crnce su još uvijek vješali o stabla.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 13:12   #13
Quote:
bliss;59922533]Ti kao da si sad prvi put u životu vidjela da se nekoga ili nešto naziva pičkastim pa se čudiš i tražiš da ti se objašnjava.
Ne, ne vjerujem da ne znaš da nazvati nekoga pičkicom ili pičkastim nije isto kao ženu nazvati pičkom.
čula je, al pita zašto je tako?
meni to zvuči uvredljivo po žene ( a i za onog na kog se odnosi, no to je bila i namjera onog tko to govori); stoga ne koristim nikad taj izraz, a ni kurčevt
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 13:24   #14
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Uvodničarko, mene zanima konkretna engleska riječ koju je Clint upotrijebio, da ne bi bilo da smo samo izgubljeni u prijevodu
"This country, he said, is plagued by what he derided as “a pussy generation”, and he wasn’t talking about all those cute videos your mom posts on Facebook."

https://www.theguardian.com/film/201...uire-interview
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 14:29   #15
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim ženama i onima koji se tako osjećaju!

Daklem, Clint Eastwood nedavno je poručio mlađima od 86 da pripadaju generaciji pičkica.

Na stranu sad vanjskopolitički aspekti. Ako Prljavi Harry smatra da se rješenje problema krije u izboru tipa s merkinom na ćelenki, ajde dobro.
Ti si primijetila da je on zapravo rekao da ne podržava Trumpa?

Quote:
Na stranu i to što se osjećam kao šupnedara jer on mi je već treća bivša ljubav koja je pokazala da je kreten.
Možda trebaš spustiti kriterije.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 15:08   #16
Nemam problema s tim da mi netko kaze da sam picka niti u situaciji kad se nekog nazove pickom pomisljam na to da moj spolni organ ima ikakve veze tu.

Postoji hrpa takvih "izraza" koji nebi trebali imati veze sa izvorom izraza.
Koliko stvari je ovih dana 'gej'?
Koliko cesto se 'macho muskarac' koristi kao svojevrsna sprdnja i primjer neceg (ne nuzno loseg, ali) bezveze?

U engleskom govornom podrucju je i kucka/kuja takodjer nerijetko i 'cunta' i sta sad?

Osobno ne vidim problem u tome sto ljudi koriste takve izraze jer se maltene sve moze okrenut u uvredu ili podjeb.

I da, dam se kladit da 99% ljudi pri izgovoru recenice "ne budi picka" ne zamisljaju pritom neciju vaginu.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 15:11   #17
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Pitam zašto je *pička* uvreda. Što to znači biti *pičkast*? Ima li to ikakve veze sa konkretnim organom? Kako forumašice reagiraju kad ih netko nazove *pičkom*? Zašto se u novinskim naslovima ta riječ cenzurira?
boli me kurac.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 16:47   #18
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Clint pripada staroj gardi Amerikanaca. Jednom drugom vremenu.


Evo cijele vijesti.
Just to sprinkle a little extra salt on the wound, Eastwood, 86, also commented on the difference between the current generation and his: “Secretly, everybody’s getting tired of political correctness, kissing up. That’s the kiss-ass generation we’re in right now. We’re really in a pussy generation. Everybody’s walking on eggshells. We see people accusing people of being racist and all kinds of stuff. When I grew up, those things weren’t called racist.”

http://news.nationalpost.com/arts/ce...anti-pc-stance

http://www.complex.com/life/2016/08/...t-trump-racism


Zadnja rečenica je mrak. Clint Eastwood je rođen 1930. godine. Dakle, kad je on, odrastao crnce su još uvijek vješali o stabla.
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
"This country, he said, is plagued by what he derided as “a pussy generation”, and he wasn’t talking about all those cute videos your mom posts on Facebook."

https://www.theguardian.com/film/201...uire-interview

bome, ja se pošteno zatelebala u klinta makar je stari prdonja. nikad mi nije bio na A listi za odstrel, sad vidim da sam mašila.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 17:54   #19
Vidjet ćemo.
Možda budućnost donosi antikni Ikea stolić iz perioda pichka epoque.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:03   #20
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Daklem, Clint Eastwood nedavno je poručio mlađima od 86 da pripadaju generaciji pičkica.
I stojim iza toga. Svi ste vi pičkice.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.