Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2016., 14:19   #81
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
meni da lik kaže da živi s cimericom i da saznam da mu je privlačna - pa odbio bi time svaku daljnju šansu za ičim s njim. Toliko slobodnih dečki, ne bih gubila ni sekunde na lika koji živi s cimericom.
pa da, zasto bi ijedna zena isla trcati za tipom koji ju nece? valjda je jasno pokazao da mu je neka druga cura (buduca cimerica) zanimljivija...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:22   #82
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
može biti da je do mene, ali ja ne vidim neku pretjeranu bliskost u plaćanju računa za struju i vodu po pola
cimeri uglavnom uzimaju stanove tako da svaki ima svoju sobu, nekako se podrazumijeva da rade, ne moraju imati isti životni ritam, imaju svaki svoje interese i prijatelje, pa može proći i po nekoliko dana da se uopće vide u prolazu, prije negoli se svatko povuče na svoju stranu, željan mira i odmora.
u stvarnosti, mislim da je jako malo onih koji večeri provode skupa, pod dekicom, uz vinčeko i rom-kom s netflixa ako ih i ima, onda tu želju oboje počnu ispoljavati otprilike u isto vrijeme, nije da se odjednom razvije neka romantična priča samo iz činjenice da dvoje ljudi suprotnog (ili istog ) spola dijeli životni prostor.
ajd možda imaš i pravo ovo si jako lijepo napisala sad me čak pomalo i sram što sam otvorila tu temu , ali heloou svi znamo kakav je čovjek kad je zaljubljen.
I da, što je najgore znam par koji je u vezi 4 godine i on živi sa roditeljima, a ona živi s cimerom . sve 5. funkcioniraju i on očito nije ljubomoran.
meni je to istina malo čudno, ali ok-njihova stvar. njima dobro - meni dobro.
ja da imam dečka, ne bih sigurno živjela s cimerom. živjela bih s dečkom.
btw ovih oboje imaju posao i sve je ok, tako da ne postoje nikakve okolnosti koje bi ih spriječile da žive skupa
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:23   #83
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=956201

jesmo horatio ili nismo? :uočava sumnjivu dlaku na podu:
Hmmmm
Zasad se to sve dosta sporo razvija. Jedino što se desi je da tip svaka 4 mjeseca ponešto zanimljivo izjavi


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:23   #84
Ja bi radije da ljudi misle da sam se jebala s cimerom nego s cimericom
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:24   #85
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ja bi radije da ljudi misle da sam se jebala s cimerom nego s cimericom
Ja ne


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:24   #86
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Monogamnost je i dalje zahtjev glavnine.
To je zahtjev uglavnom žena nesigurnih u sebe.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:25   #87
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
može biti da je do mene, ali ja ne vidim neku pretjeranu bliskost u plaćanju računa za struju i vodu po pola
cimeri uglavnom uzimaju stanove tako da svaki ima svoju sobu, nekako se podrazumijeva da rade, ne moraju imati isti životni ritam, imaju svaki svoje interese i prijatelje, pa može proći i po nekoliko dana da se uopće vide u prolazu, prije negoli se svatko povuče na svoju stranu, željan mira i odmora.
u stvarnosti, mislim da je jako malo onih koji večeri provode skupa, pod dekicom, uz vinčeko i rom-kom s netflixa ako ih i ima, onda tu želju oboje počnu ispoljavati otprilike u isto vrijeme, nije da se odjednom razvije neka romantična priča samo iz činjenice da dvoje ljudi suprotnog (ili istog ) spola dijeli životni prostor.
Pa dobro, ako se ne vide ni tri minute dnevno manja je šansa . Samo teško baš da se tako ne vide.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:27   #88
ja sad ne shvacam zasto taj single tip i ta single cura koji su CIMERI, se ne bi trebali jebati, ako su si privlacni
pa valjda je to poanta. oli nije?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:29   #89
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
To je zahtjev uglavnom žena nesigurnih u sebe.
Nisam sigurna. Imamo službene podatke koliko ljudi smatra da je potrebno biti u heteroseksualnoj monogamnoj zajednici, a sigurno se taj broj diže za broj koji je samo za monogamiju, ne nužno heteroseksualnu, a to sve skupa premašuje broj žena.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:30   #90
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
pa da, zasto bi ijedna zena isla trcati za tipom koji ju nece? valjda je jasno pokazao da mu je neka druga cura (buduca cimerica) zanimljivija...
njemu su u zadnja 4 mjeseca bile 3 različite cure "zanimljive" , s niti jednom nikad ništa , prema tome -
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:34   #91
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
ja sad ne shvacam zasto taj single tip i ta single cura koji su CIMERI, se ne bi trebali jebati, ako su si privlacni
pa valjda je to poanta. oli nije?
za to jer bi autorica rađe da se jebe s njom
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:35   #92
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna. Imamo službene podatke koliko ljudi smatra da je potrebno biti u heteroseksualnoj monogamnoj zajednici, a sigurno se taj broj diže za broj koji je samo za monogamiju, ne nužno heteroseksualnu, a to sve skupa premašuje broj žena.
Da, ali muškarce bi bilo puno lakše uvjeriti u prednosti poligamije.

Jer pička nije sapun i neće se potrošiti, a bankovni račun se hoće potrošiti ako imaš ljubavnicu i takav oblik dijeljenja je manje prihvatljiv ženama.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:38   #93
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
To je zahtjev uglavnom žena nesigurnih u sebe.
Zar ne prelaze muškarci teže preko prevare nego žene?
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:39   #94
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
njemu su u zadnja 4 mjeseca bile 3 različite cure "zanimljive" , s niti jednom nikad ništa , prema tome -
pa kave to veze ima? mozda mu se ova bas svidi
ili mu se nitko nikad ne svidi.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:39   #95
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
njemu su u zadnja 4 mjeseca bile 3 različite cure "zanimljive" , s niti jednom nikad ništa , prema tome -
Pa, kako piše u temi koju je Isadora spomenula i linkala, tako je oduvijek s njim


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:40   #96
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
za to jer bi autorica rađe da se jebe s njom
pa da, ali zar nije ocito da on nije zainteresiran za tu opciju?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:41   #97
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
pa kave to veze ima? mozda mu se ova bas svidi
ili mu se nitko nikad ne svidi.
lucaaaaa, alo, nije to bilo koja "ova", to autorica za sebe pita, kako ne kužiš
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:44   #98
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Da, ali muškarce bi bilo puno lakše uvjeriti u prednosti poligamije.

Jer pička nije sapun i neće se potrošiti, a bankovni račun se hoće potrošiti ako imaš ljubavnicu i takav oblik dijeljenja je manje prihvatljiv ženama.
Eto, onda normalno da žene traže bogate. Ako krene poligamirati da ostane samo briga oko spolno prenosivih bolesti, a ne i tričarija kao što je par tisuća kuna za jesenje kolekcije .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:44   #99
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
lucaaaaa, alo, nije to bilo koja "ova", to autorica za sebe pita, kako ne kužiš
tip ima 30 godina i vec mjesecima (ili duze) joj jasno daje do znanja da ga ona ne zanima u erotskom/ljubavnom smislu. ok mu je za kavu, cakulu itd (ne pratim dobro detalje). eto, ima jos takvih frendica koje su mu super ali ih ne bi povalio. sad dodje rec da mu se svidja ova neka, i da oce s njom zivit. kako vise da tip bude jasniji
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:48   #100
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ako se ne vide ni tri minute dnevno manja je šansa . Samo teško baš da se tako ne vide.
i da se vide dva sata dnevno, ništa bitno ne mijenja na stvari.

ispada da bi trebala razviti romantičnu bliskost sa svakim svojim kolegom jer zajedno provodimo cca osam sati dnevno, a kad ima manje posla, svašta se pretrese, popije se koja kava, čak se i ruča skupa...prilika-lopov.
ne ide to baš tako.
kažem, osim u slučaju da cimeri u isto vrijeme shvate kako bi cimerstvo moglo biti plodno tlo za produbljivanje odnosa. ti znaš cimerice koje su se poseksale, ja ne znam ni jedno cimerstvo koje je rezultiralo ičim romantičnim, u prosjeku - cimerstvo je odnos ništa plodniji za emocije od bilo kojeg drugog.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.