Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2005., 20:55   #21
ja isto k500 punim svaka 2-3 dana...al to mi uopce nije problem, stavim navecer punit i to je to... ne kuzim zakaj toliko dramite oko toga?
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Old 26.01.2005., 20:59   #22
Quote:
Andariel kaže:
ja isto k500 punim svaka 2-3 dana...al to mi uopce nije problem, stavim navecer punit i to je to... ne kuzim zakaj toliko dramite oko toga?

kolko dugo ga imaš i kakav ti je? Pitam jer se još ne snalazim s njim, nagnjavio me danas
mobyXXL is offline  
Old 26.01.2005., 22:04   #23
mobach mi je super prvo sam slinila za k700, ali sad mi je ovaj puuuno ljepsi (iako je k700 bolji..)
e da..imam ga tek mjesec dana..
a kaj te je to toliko nagnjavilo???
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Old 27.01.2005., 20:59   #24
Quote:
Andariel kaže:
mobach mi je super prvo sam slinila za k700, ali sad mi je ovaj puuuno ljepsi (iako je k700 bolji..)
e da..imam ga tek mjesec dana..
a kaj te je to toliko nagnjavilo???

ma nagnjavio me faking đojstik Ono hebemu kod T65 sam imao običnu navi klackalicu (koju su bezobrazno kopirali od Panasonica ) i nije bilo potrebno zaključavati tipkovnicu. E sad ... ak ne zaključam tipkovnicu a mob je u futroli i u džepu od hlača onda mi se stisne sam od sebe joystick a onda mi se dogodilo da je poslao par SMS-ova osobi pod A u imeniku Jebiga on strši a ja budala umjesto da odma zaključam tipkovnicu glumim majmuna. Mislio sam da to neće trebat jer mi kod T65 nije nikad smetalo kad bi slučajno ušo u neku aplikaciju il imenik npr jer nije postojala mogućnost da se nešto pokrene. E a kak je đojstik ustvari neka vrst entera tak sam ja jednoj dragoj osobi poslao 5-6 praznih SMS-ova da bi ova na to popizdila

To ti je tak kad mjenjam mob svakih 3 godine pa se tjedan dana ljutim na novi kak "ne valja"
mobyXXL is offline  
Old 27.01.2005., 20:59   #25
Quote:
Andariel kaže:
mobach mi je super prvo sam slinila za k700, ali sad mi je ovaj puuuno ljepsi (iako je k700 bolji..)
e da..imam ga tek mjesec dana..
a kaj te je to toliko nagnjavilo???

ma nagnjavio me faking đojstik Ono hebemu kod T65 sam imao običnu navi klackalicu (koju su bezobrazno kopirali od Panasonica ) i nije bilo potrebno zaključavati tipkovnicu. E sad ... ak ne zaključam tipkovnicu a mob je u futroli i u džepu od hlača onda mi se stisne sam od sebe joystick a onda mi se dogodilo da je poslao par SMS-ova osobi pod A u imeniku Jebiga on strši a ja budala umjesto da odma zaključam tipkovnicu glumim majmuna. Mislio sam da to neće trebat jer mi kod T65 nije nikad smetalo kad bi slučajno ušo u neku aplikaciju il imenik npr jer nije postojala mogućnost da se nešto pokrene. E a kak je đojstik ustvari neka vrst entera tak sam ja jednoj dragoj osobi poslao 5-6 praznih SMS-ova da bi ova na to popizdila

To ti je tak kad mjenjam mob svakih 3 godine pa se tjedan dana ljutim na novi kak "ne valja"
mobyXXL is offline  
Old 27.01.2005., 21:15   #26
iman t630 i taje 7 dana ovisno o koristenju, ako ga intenzivno koristin onda
3-4 dana
__________________
Immigrants and faggots
They make no sense to me
They come to our country
And think they'll do as they please
Like start some mini Iran,
Or spread some fuckin' disease
They talk so many goddamn ways
It's all Greek to me
9th of July is offline  
Old 28.01.2005., 08:41   #27
Quote:
9th of July kaže:
iman t630 i taje 7 dana ovisno o koristenju, ako ga intenzivno koristin onda
3-4 dana
molim objašnjenje riječi "intenzivno"
hvala
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 11.02.2005., 00:37   #28
Sony Ericsson T68i - 8 dana bez gašenja...

Cca 20-30 minuta razgovora dnevno... 5-10 poruka dnevno
VTi underhood is offline  
Old 11.02.2005., 01:44   #29
da se nadodam za SE P910i baterija traje i vise od 7-8 dana kada se samo razgovara i salju poruke, a ako se npr. nesto radi s otvorenim poklopcem baterija ode za max 2 dana (mislim da ekran guta vise struje nego razgovor )
draak is offline  
Old 12.02.2005., 10:25   #30
inace to je fenomen ... ericsson t65 = prava baterija ... traje minimalno tjedan dana s normalnim koristenjem ... neki dan kupio se f500i, a t65 dao starom, pa sad svaki cas gledam na onaj indikator baterije i nekak si mislim da to nece drzati tjedan dana ... a steta ... hehe
XdsadX is offline  
Old 14.02.2005., 14:30   #31
Siemens C60. Gasi se preko noći.

Uz normalan razgovor traje 7 dana. Jednom, bez razgovora, izdržao 14 dana.

Šrot od mobitela, ali da traje baterija - traje...
__________________
Nemoj se igrati sa srcem žene, ono je samo jedno. Rađe se igraj sa sisama, njih su dvije...
dr_jekyll is offline  
Old 14.02.2005., 21:02   #32
3510i , 7 dana , ne gasim po noći, nekada i zaboravim kad sam je punio!
__________________
FBI - Female body inspector
:Man in black: is offline  
Old 15.02.2005., 19:54   #33
nokia 6630- 1.5 do 2 dana
ne gasim ga tu 1 noc
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Old 15.02.2005., 20:24   #34
Najbolji mobitel koji sam imao (što se tiče baterije) je T65 od 7-8 dana bez gašenja po noći
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Old 16.02.2005., 02:05   #35
Siemens M55, star godinu i po dana, baterija traje 3 i po dana, ne gasim ga nikako. A zna baterija otic i za dan i po ako ga bas ne pustam na miru.
El Pájaro is offline  
Old 16.02.2005., 08:32   #36
OKe, dajte sad recite koliko to trajanje vaših baterija odgovoara onomekaj je navedeno u tehničkim karakteristikama moba????
ROAD RUNNER is offline  
Old 16.02.2005., 15:35   #37
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
OKe, dajte sad recite koliko to trajanje vaših baterija odgovoara onomekaj je navedeno u tehničkim karakteristikama moba????

ni najmanje Lažu ko psi. Na T65 je pisalo da baterija traje 300/9-11 sati i trajala je uz pojačano korištenje 6-7 dana.

Sad na K500 piše 300/7 sati pa uz jače korištenje traje 2 dana a kad ga držim na stendbaju cijelo vrijeme možda 4 dana
mobyXXL is offline  
Old 18.02.2005., 09:55   #38
Nokia 6100, 4-5 dana...

Tito Puentes
__________________
FJBG dužnost: GLAVNI TAJNIK "Što bi čovjek činio bez auta? Čime bi išao po benzin?"
FJBG!!! - Vodič "Grlom kroz računalo" za obične korisnike - by FJBG - Službeni FJBG sajt !!! - Freeware by FJBG
FJBG IE & Kako se riješiti spyware-a
* Moj Blog narode!!! * !!! Use It :) !!! - Moj Portal
Tito Puentes is offline  
Old 26.02.2005., 08:28   #39
da se nadodam za SE P910i
baterija traje oko 2 tjedna s time da ga se previse ne koristi kao pda, nego samo razgovara i pise poruke
draak is offline  
Old 28.02.2005., 08:46   #40
Nokia 6310i, baterija traje oko tjedan dana.

U tehničkim karakteristikama je navedeno da je standbay time do 17 dana, ali to je bez korištenja pa je ovih 7-8 dana koliko mi baterija traje sasvim zadovoljavajuće.
Sith is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.