Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 22:39   #1
Zanima me da li netko živi u Borovju, kakva je ulica Letovanićka, nude nam agencije stan... Kakva je sigurnost za mladu osobu koja bi živjela sama? Jel mrak kad se ide do tramvaja i koliko je udaljena stanica.???
Tenci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:04   #2
Koliko ja poznajem Borovje, ta Letovanićka ti je jaako daleko od tramvaja. Barem 20 minuta pješice. Ali bus koji vozi u Savica Šance ili tako nešto, stoji blizu. Kolika je sad cijena tih stanova tamo? Znam ponešto o toj novogradnji pa me baš zanima kolika joj je sad cijena.
zabotinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:05   #3
Quote:
Ivson kaže:
Tenci daj neke detalje, kolki stan ,koji kvart....... do kolko para.
Ma, šta god nađemo ili jako daleko ili jako skupo..Razočarana.Traži se..
Mali stan garsonjera ili jednosobni do 35 kvadrata..., do 65 tisuća... Agencija nam nudi Borovje, Letovanićka ulica...Kako je tamo??? Ja sam iz Slavonije...
Da li da dolazim vidjeti stan...čitam svašta o Borovju, ali ... Jel daleko tramvaj, smije li cura ići noću sama...??
Tenci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:18   #4
@Tenci

to vam nude novogradnju? (neka firma iz vrgorca )
ako je to to - do tramvaja imas dosta za pjesaciti
ja po noci bas i ne bi isla sama (oko te zgrade, odnosno niza zgrada, su ti polja (salata ) i obiteljske kucice, sa jedne strane je sava i nasip i po noci vjerojatno nije najugodnije)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:25   #5
@Tenci

jel bas mora biti u zoni tramvaja?
meni je od borovja (neuredjen kvart - jos uvijek stoji ploca "naselje u izgradnji" , puno vojnih stanova (PTSP), cigici, dzamija, sava...) puno ljepsa malesnica (ili spansko) - uredjeni, relativno novi kvart, s trznicom, bankama, ducanima... jedini problem je prijevoz - 3 su busne linije - 1 na crnomerec, 1 na remizu, 1 na zapadni, samo sto zadnji bus ide oko 23.30
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:26   #6
Question

Quote:
zlocestoca kaže:
to vam nude novogradnju? (neka firma iz vrgorca )
ako je to to - do tramvaja imas dosta za pjesaciti
ja po noci bas i ne bi isla sama (oko te zgrade, odnosno niza zgrada, su ti polja (salata ) i obiteljske kucice, sa jedne strane je sava i nasip i po noci vjerojatno nije najugodnije)
Ne znam, agencija Grand, nismo još ni pitali tko gradi, navodno su 2 zgrade useljene, a ova je treća i biti će u 4 mjesecu gotova...
taman se odlučimo za neki kvart, kad ono šipak.. kad smo počeli tražiti stan mislili smo da je samo cijena važna, a kad ono pola Zagreba oko polja... Više no kod nas u Slavoniji:
Tenci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:33   #7
Quote:
zlocestoca kaže:
jel bas mora biti u zoni tramvaja?
meni je od borovja (neuredjen kvart - jos uvijek stoji ploca "naselje u izgradnji" , puno vojnih stanova (PTSP), cigici, dzamija, sava...) puno ljepsa malesnica (ili spansko) - uredjeni, relativno novi kvart, s trznicom, bankama, ducanima... jedini problem je prijevoz - 3 su busne linije - 1 na crnomerec, 1 na remizu, 1 na zapadni, samo sto zadnji bus ide oko 23.30
Što se tiče PTSP-a, mi sa tim odrastamo, ali mraakk..., pa da navečer ne smijem nikuda mrdnuti..
Tenci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:35   #8
Tenci:
Ti otvoris temu i onda pises o tom problemu na drugoj temi
Reci cijenu.
zabotinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:36   #9
Quote:
Tenci kaže:
Što se tiče PTSP-a, mi sa tim odrastamo, ali mraakk..., pa da navečer ne smijem nikuda mrdnuti..
borovje, po meni, nije bas neki kvart za nocne setnje (mrak, magla...)
mislim da su ti to stanovi ove firme pa pogledaj http://www.gtp-vrgorac.hr/
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 23:49   #10
Premjestio sam postove ovdje, Tenci nemoj nam se šetati po temama

Thunder
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 00:34   #11
Quote:
thunderstorm kaže:
Premjestio sam postove ovdje, Tenci nemoj nam se šetati po temama

Thunder

Ah, kako je ovo lijepo vidjeti
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 00:37   #12
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 00:55   #13
Setam tam skoro svaki dan, pratio sam gradnju i izvana je veoma solidna (PVC stolarija bolja od on na mojoj zgradi, stiropor fasada mislim da je 10cm)...
Po meni lokacija je bolja od moje zgrade na Drzicevoj jer nema buke, ulica je nova skola je 100metara dalje (takodjer nova) novi dom zdravlja do skole, i trznica i vrtic su u planu takodjer sve na 100m od letovanicke, parkinga ko blata veoma je siroko, relativno je mirno a od tramvaja do tam je osvjetljeno, meni treba 7 minuta a do letovanicke jos 3 znaci racunaj 10 minuta normalnog hoda (6-7kmh), bus za glavni stane pred ulicom...
Mogu cak i slikati ako te zanima, ovo je lokacija livada pored plastenika sada su gore zgrade vec gotove, naravno da se na tram ne ide uz nasip jer je duze vec kroz borovje pored skole, sve je uredno osvjetljeno...

Evo edit, google earth kaze 900 metara od stanice do ulice to je manje od 10 min brzi hod normalan hod 10 min...
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:00   #14
Quote:
Tenci kaže:
Zanima me da li netko živi u Borovju, kakva je ulica Letovanićka, nude nam agencije stan... Kakva je sigurnost za mladu osobu koja bi živjela sama? Jel mrak kad se ide do tramvaja i koliko je udaljena stanica.???
Letovanićka je uz Savski nasip, ali neposredno uz nju prolazi bus koji vozi prilično često (u špici češće nego navečer, ali to je razumljivo) i do tih zgrada zbilja je blizu. Mi živimo tu već više od 3,5 godine (ko podstanari) i zadovoljni smo, tako da smo kupili i stan u novogradnji, koji bi za cca god dana trebao biti gotov. Pitanje vezano za Letovanićku je jedino, smeta li ti što su okolo male kućice sa vrtovima (dvorištima i sitnom živinom), ali uzevši u obzir kako se planira urbanizacija naselje, mislim da to neće još dugo biti tako kako je. Zgrade su vrlo solidno napravljene (poznajm ljude koji su tam kupili stan), a što se sigurnosti tiče ... naša su iskustva samo pozitvna E da... tramvaj ... pa treba odšetati do Folnegovićevog naselja ... nije blizu ali 10-15 min hoda, nije tako strašno.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:03   #15
Quote:
zlocestoca kaže:
jel bas mora biti u zoni tramvaja?
meni je od borovja (neuredjen kvart - jos uvijek stoji ploca "naselje u izgradnji" , puno vojnih stanova (PTSP), cigici, dzamija, sava...) puno ljepsa malesnica (ili spansko) - uredjeni, relativno novi kvart, s trznicom, bankama, ducanima... jedini problem je prijevoz - 3 su busne linije - 1 na crnomerec, 1 na remizu, 1 na zapadni, samo sto zadnji bus ide oko 23.30
Zloćestoćo ... samo je jedna razlika bitna u tvojoj priči ... da li si poslom i životom vezana za centar grada Zagreba ili Ljubljane???!!!!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:12   #16
novogradnja na Borovju, ako koga zanima ... cijena 1850€ kvadrat, uvjet parking

http://www.vibgradnja.hr/hrv/index.asp?s=vib
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:13   #17
Quote:
elegant kaže:
Zloćestoćo ... samo je jedna razlika bitna u tvojoj priči ... da li si poslom i životom vezana za centar grada Zagreba ili Ljubljane???!!!!

izvan spice si s malesnice za 25-30 minuta do trga
borovje mi je fuj kvart i zbog strukture stanovnistva a i pozicija mu nije bog zna kakva
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:15   #18
Quote:
zlocestoca kaže:

izvan spice si s malesnice za 25-30 minuta do trga
borovje mi je fuj kvart i zbog strukture stanovnistva a i pozicija mu nije bog zna kakva

a tamo si svaki dan, pa sve znaš ... i to da bus za 10 min dodje od početne stanice do pothodnika???!!! ... ah da, izvan špice, a u špici za cca 20 minuta!!!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:16   #19
Quote:
elegant kaže:
a tamo si svaki dan, pa sve znaš ... i to da bus za 10 min dodje od početne stanice do pothodnika???!!!
hvala bogu nisam
mislim, tko voli nek izvoli, ali od borovja bi cak radije izabrala i kamenarku (jakusevac)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:59   #20
Ne kužim kaj te konkretno smeta kod borovja, istina, to je nekad bio ciganski kvart, ali oni su odavno raseljeni, džamija je izvan kvarta a PTSP-a imaš svugdje (nemoj generalizirati), sava je po meni samo plus.
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.