Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2015., 22:28   #101
Ja ću i dalje gledat iako mi se iz ove postave jedino Carlos, Dean i Izzie sviđaju.
Prva ekipa je imala Niki, Sylara, Haićanina... Bili su puno bolji
PS ko je ona i koja je fora sa polarnim svjetlom?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 03:04   #102
Nisam jos gledao, no mozda ovo sa polarnom svjetlosti ( vidim da se nesto kao pomrcina stvara ), zele da u nekom trenutku svi "izgube" moci pa da izgledaju kao normalni ljudi?? ( jel tako nesto bilo u prijasnjim epizodama, pomrcina, izgube moci? )

Ili su nakon pomrcine dobijali moci pa pokusavaju da svi ljudi dobiju moci? Nemam pojma...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 04:37   #103
Ne baš.. Ova scena je bila u epizodi.
Koliko sam skuzio ženska ovo pokušava zaustaviti
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 04:50   #104
Polarna svjetlost je oduvijek bila misticna, a ovdje je u seriji mozda prikazuju kao suprotnost pomrcini kad nestaje svjetlo, a polarna ju nadoknadjuje ili nesto tako... uvijek postoji neka suprotnost ( kao sto je bilo sa onim Meksikancima, bratom i sestrom, ona ubijala "crnim ocima" a on ju smirivao sto li vec sa "bijelim ocima"...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 04:53   #105
Ma ima to veću ulogu...
Već je najavljeno da se nešto veliko sprema što treba spriječiti... A polarna svjetlost u seriji je crvena sto bi značilo da nešto nije u redu
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 19:37   #106
ako ovo bude i upola dobro kao prva sezona heroesa onda će se isplatit gledat. heroesi mi nisu ni među 30 najboljih serija ali da su im sve sezone bile genijalne kao prva bili bi mi u top 5.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 13:15   #107
Epizoda 3 nastavlja u istom tonu kao prve tri, tj niti smrdi niti miriši.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:59   #108
Nazi Njemačka na globalnoj razini... Ne znam želim li to gledati.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 00:36   #109
pogledala sam prvu ep... svida mi se, naravno nije kao prva sezona ali cini mi se dobro...

ali ne kuzim timeline iz prve epizode
bennet nije vidio claire godinama
znaci bennet, nju ceka, eksplozija, naravno neki armagedon
i on vice nju, nema je

onda radnja 9 mjeseci prije, pa 4, itd, pa sadsnjost
meni je to sve cudno

i da, bennet tvrdi da je claire mrtva
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 17:53   #110
ok, serija, ali nije toliko dobra kao prije... ja sam mislila da ce ovi iz stare ekipe imati neku vecu ulogu a ne neko kratko gostovanje...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 13:46   #111
ma katastrofa, dosadno, bez veze... nitko ni ne komentira više koliko je besmisleno...
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 13:49   #112
Quote:
mlaki kaže: Pogledaj post
ma katastrofa, dosadno, bez veze... nitko ni ne komentira više koliko je besmisleno...
Mene serija i dalje drzi. Nije dobra koliko S1/S2, al je od S3 i S4 osjetno bolja. Pogotovo od onog kaosa sezone 4.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 16:21   #113
Prilično loše je ali ću pogledati do kraja. Barem su sada gotovi s ovim očajnim game stvarima i onom iritantom Katana Girl i još iritantnijem prijateljem.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:00   #114
nitko ne gleda?

meni je ovo bas dobro ispalo... na pocetku je bilo ok... ali ove zadnje tri epizode i kad su poceli sa time travel bas mi je super
ne mogu vjerovati da je mali nathan, pa mogli su boljeg glumca uzeti, malina ili kak se zove je naravno super

ali fali mi neka dubina... imam osjecaj da su morali scenarij od 20+ epizoda zbubati u ovih 13
inace vise volim krace serije do 15 epizoda po sezoni... ali mislim da su malo zbubali
i fali neki badass kao syler, on mi je mozda najbolji negativac svih vremena
opcenito fali komada, heroesi su bas imali komade
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.