Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2015., 14:32   #2201
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Trebao bi on popizdit sad pa okrenut ploču pa da vidimo koliko bi nju interesiralo ganjanje nekih sranja.
Ovom se nadam
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 21:17   #2202
Na kraju će onaj crnac koji surađuje s Kate ispasti najveći zločinac koliko sam pratila, nisu njega baš pretjerano istražili, zar ne?
Kate želi napraviti pravdu za Rachel i sve ostale, a 2 god se nije s njima čula - scenarij sve bolji i bolji mislim, smiješno mi je to jer ispada da joj je to jednako važno kao i osveta majčine smrti.

Kate na terenu, još kaže E. i R. da što su oni mislili da će ona ostati u uredu samo zato jer je kapetanica, kao da je to jedini slučaj u cijeloj toj njihovoj stanici, odnosno kao da je ona kapetanica samo E. i R. - znači to je još jedan minus seriji
A ha, cure, slažem se s vama, Kate su previše namazali.
Glupo mi je bilo kada je Lanie rekla Castle, da kada je on nestao prošle god na 2 mjeseca, da ga je Kate prihvatila takvog, bez pitanja i kao neka sada i on njoj da prostora. Onako, to su dvije različite stvari, jer se za razliku od Castlea, Kate sjeća gdje je bila, a kod Castlea je ostala rupa u pamćenju. Dakle, to nije ista situacija, ali se slažem sa svima vama da ne treba trčati za njom i neka joj da prostora i vremena.
Znala sam da će se Alexis sjetiti gdje je vidjela tetovažu. Je li netko na kraju pročitao negdje na netu što bi Alexis trebala studirati? Ili su scenaristi zaboravili to. Da su barem napravili scenu u kojoj je Alexis rekla tati da želi biti detektivka i da ju je on inspirirao, to bi imalo više smisla od ovoga da ona samo odjednom radi s njim.

Ispada da je sada Alexis Castleu, ono što je Castle bio u početnim sezonama Kate, kao dolazio do informacija do kojih Kate nije mogla doći, ili je davao neke ideje, ili je nekoga poznavao, a to je bilo važno za slučaj,...

Esposito i Ryan kao neki kul dečki. Jadno.
Tko smišlja tako loše scene?

Ono kada su E. i R. podsjetili Castlea da na toj zabavi ima puno pijanih dečkiju i tek tada se on osvjestio i išao ju potražiti? Kao da prije nije bio toga svjestan.

Castle uhićuje onu crnkinju - biser epizode.

Niti meni se ne sviđa kako se Kate ponaša prema Castleu, po njoj, ispada kao da je i dalje sve u redu (mislim na trenutak nakon uhićenja, kada ga je podragala po licu).
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 21:14   #2203
Evo što Nathan kaže o novim epkama

Castle's Nathan Fillion Talks Break-Up Twist: The Goal Is to Bring Back the Show 'Everybody Fell in Love With'
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 21:39   #2204

jučer pogledala sve 3 epizode
primijetila sam i nathana i stanu kao producere

informaticarku koliko sam skuzila ne vraćaju u seriiu
nego je to sad vikham.


radnja je cijelo vrijeme napeta i ne znamo sta se dalje dogada.
ne svida mi se kako alexis oblace-odjeca joj dodaju godine i ozbiljnost
sviida mi se soba od castlea do ureda. to je tipicna muska soba
ali je regira kao decec koji je dobio željenu stvarcicu
taman je pistolj koji iskocio u pravom trenu

ova tme sa brackenovim patnero mi se cini da su bude vukao cijelu sezonu
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 21:48   #2205
neznam dal ste vec vidli, dal je bilo, ali ova ženska je nova u Castlovom životu a ne crnka pa...
http://tvline.com/2015/10/06/castle-...-aubrey-plaza/
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 22:15   #2206
Da, žele uvesti dramatičnost. . pa bas im i ne ide najbolje.. gledanost je koma
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 10:53   #2207
I ja sam za vikend gledala u komadu.
Ostalo mi malo nejasno - jesam ja krivo skinula nešto ili su prva i druga epizoda praktički iste?
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 11:39   #2208
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
I ja sam za vikend gledala u komadu.
Ostalo mi malo nejasno - jesam ja krivo skinula nešto ili su prva i druga epizoda praktički iste?
Prva ep je njegova, druga njezina strana priče

Nova epizoda je baš bila loša
Kate me nevjerojatno zivcira
I forsiranje Alexis kao neke superdetektivke... Sve ona zna, kuži i može, kad je tražila lokaciju mobitela došlo mi je da prekinem gledanje

I meni su ryan i esposito bili fora u onoj sceni, ali brijem da je to jer volim 21st jump street
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 11:40   #2209
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Ostalo mi malo nejasno - jesam ja krivo skinula nešto ili su prva i druga epizoda praktički iste?
to se dvije kao two-parter priče ili 1.epizoda je castleova prica dok 2.epizoda je beckettova prica
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 11:45   #2210
A ne znam, meni djeluje kao ono "Moram napisati sastav od 300 riječi... Sad sam već napisao 103 riječi... Sad sam napisao 276 riječi...", nepotrebno ponavljanje, bilo mi stvarno dosadno gledat.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 13:37   #2211
imam neki filing da bu ovo zadnja sezona jer otkad je otisao marlow nestalo je i šarma serije
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 11:20   #2212
Jos jedna sranje epizoda. Manje sranje od prosle jer su ovu malo osvjezili zabavni Esposito i Ryan, ali i dalje sranje.
Opce mi serija postala banalna od kad je Castle postao PI, jer sad se radi Policijskih pravila moraju drzat po strani, NYPD 12. postaja i Castle kao PI pa vise nije zanimljivo gledat zasebno rijesavanje slucajeva.

Vec vidim kako je bedast promo za epizodu #5. Neka zenska moze nanjusit necije emocije Kaj jos nece smislit...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:02   #2213
ok jel samo meni stvarno čudno to šta Ryan stalno spominje kako bi si trebao nač dodatni posao jer ima dijete?Mislim frajer radi u NY ko detektiv, fakat sumnjam da ima tak malo para da nemre prehranit ženu i dijete, ponaša se ko da je na balkanu zaposlen
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:13   #2214
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ok jel samo meni stvarno čudno to šta Ryan stalno spominje kako bi si trebao nač dodatni posao jer ima dijete?Mislim frajer radi u NY ko detektiv, fakat sumnjam da ima tak malo para da nemre prehranit ženu i dijete, ponaša se ko da je na balkanu zaposlen
da je zaposlen na balkanu već bi imao posao u fušu


Ali epizoda tak tak, fala bogu nisu (toliko) gnjavili sa katinom domaćom zadaćom
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:42   #2215
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ok jel samo meni stvarno čudno to šta Ryan stalno spominje kako bi si trebao nač dodatni posao jer ima dijete?Mislim frajer radi u NY ko detektiv, fakat sumnjam da ima tak malo para da nemre prehranit ženu i dijete, ponaša se ko da je na balkanu zaposlen:ro fl:
zar ne i ja imam taj dojam

a šta ćeš skup je život u NY-u još skuplji nego na Balkanu

Čim nije bilo Kateine domaće zadaće gledljiva epka

Castle u sombreru i marijači

Tip kad je sve rekao dečkima u facu a nije im se svidjela istina

I kraj scena s kavom kjut ali nije mi to to
baš mi nedostaje taj njihov odnos od prije
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:51   #2216
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ok jel samo meni stvarno čudno to šta Ryan stalno spominje kako bi si trebao nač dodatni posao jer ima dijete?Mislim frajer radi u NY ko detektiv, fakat sumnjam da ima tak malo para da nemre prehranit ženu i dijete, ponaša se ko da je na balkanu zaposlen:ro fl:
al sad je Jenny trudna, drugo dijete je očito skupo, treba šparat za college , a ona čini mi se ne radi kaj ne?

i meni ok ep čim nema pizdekanja oko Beckettičinog slučaja.

Espo i Ryan s križanjem u crkvi
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:54   #2217
Pa već je kod prvog djeteta bilo pitanje drugog posla, di neće kod drugog
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 00:02   #2218
skup život u toj AmeriKi
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 09:23   #2219
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ok jel samo meni stvarno čudno to šta Ryan stalno spominje kako bi si trebao nač dodatni posao jer ima dijete?Mislim frajer radi u NY ko detektiv, fakat sumnjam da ima tak malo para da nemre prehranit ženu i dijete, ponaša se ko da je na balkanu zaposlen
3000$ je mjesečna najamnina za najjeftiniji dvosobni stan u NY, pa sad...
mward2205 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 09:38   #2220
Kod njih bi bio običaj da Jenny ne radi, a djeca imaju svatko svoju sobu, dakle minimalno trosobni im treba, to 3-bedroom, što bi kod nas brojali kao četverosobni zapravo, pa zbog djece ne mogu živjeti u bilo kakvom kvartu, na plaća se samo faks nego već od vrtića imaš račune puno više nego kod nas (ako se ova za koju godinu vrati na posao, jel')...
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.