Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2015., 13:59   #721
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
isss uopće nisam znala da je Morena varala muža sa Benom i sad njih dvoje očekuju dijete šok eto i prosjecan frajer može dobit vrhunskog komada
Pa sad baš da je vrhunski, i nije...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 18:12   #722
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Pa sad baš da je vrhunski, i nije...
pogledaj Firefly pa se onda javi sa komentarima, i da je vrhunska je
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 21:28   #723
U firefly je bila vrhunska, bez pogovora. Sad više nije, samo je izvrsna !
Lik je doduše tulipan no što ćeš.
Solidna epizoda.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 15:42   #724
Dobra mi je bila ova zadnja epizoda...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 16:27   #725
Donačno dobra epizoda. Sve je bilo dobro, novi kapetan, Pingivn, radnja... šamaranje Seline vrh ... samo da ne ujebu kasnije.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 18:07   #726
I meni se svidjela epizoda, jako mi se sviđa cijela sezona trenutno. Ako ovako nastave, bit će prava šteta što je prva sezona bila onakva.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 20:10   #727
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
I meni se svidjela epizoda, jako mi se sviđa cijela sezona trenutno. Ako ovako nastave, bit će prava šteta što je prva sezona bila onakva.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk
Nemojmo ih previše hvalit, da se ne bi kasnije ugrizli za jezik, hahahah
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 23:47   #728
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Nemojmo ih previše hvalit, da se ne bi kasnije ugrizli za jezik, hahahah
Mislim da ove sezone neće biti problema, zaista nakon ove 4 epizode ja sam oduševljen, mislim da su našli pravi recept kako serija treba da ide i zaista ne vidim način da zajebu nešto. Iako uvijek je sve moguće pa možda i treba biti malo oprezniji da ne dođe do razočarenja.
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 19:52   #729
I dalje ne mogu prežaliti Jeroma i cijelu priču o Jokeru
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 20:34   #730
Prve dvije epizode su mi bile super.Zasad mi djeluje bolje nego prva sezona.zanimljivi negativci.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 20:04   #731
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Prve dvije epizode su mi bile super.Zasad mi djeluje bolje nego prva sezona.zanimljivi negativci.
Ja sam pogledao 5ep. i sve mi je super zaista, razlika u odnosu na prvu sezonu je nebo i zemlja, kako odmiče druga sezona sve je bolje i napetije.
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 06:07   #732
Quote:
NikiVr1993 kaže: Pogledaj post
Ja sam pogledao 5ep. i sve mi je super zaista, razlika u odnosu na prvu sezonu je nebo i zemlja, kako odmiče druga sezona sve je bolje i napetije.
Večeras sam odgledao 3.i onaj kraj mi je super kao i cijela epizoda. Stvarno su puno odmakli,i atmosfera iz stripa se bolje osjeća ovdje u drugoj sezoni nego u prvoj.Prva sezona mi je bila ok,dala se gledati,ali ova me oduševljava.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 16:34   #733
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Večeras sam odgledao 3.i onaj kraj mi je super kao i cijela epizoda. Stvarno su puno odmakli,i atmosfera iz stripa se bolje osjeća ovdje u drugoj sezoni nego u prvoj.Prva sezona mi je bila ok,dala se gledati,ali ova me oduševljava.

Da prva je bila korektna, sam kraj te prve sezone je bio fenomenalan i tu sam osjetio da nas čeka spektakularna druga sezona.
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 10:40   #734
zadnja epizoda i Nygma, fenomenalno...ja sam se naježio kako je tip odglumio, doslovno možeš osjetit te njegove demone, komplekse i podvojenu ličnost, svaka čast
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 16:19   #735
Odlična mi je bila ova zadnja epizoda!
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 18:29   #736
BD Wong cast as Hugo Strange in ‘Gotham’
Quote:
This past week Gotham introduced the Indian Hill facility, a hidden lab that experiments on the “monsters” of Gotham City, and now BD Wong has been cast as Hugo Strange to run it, Comicbook.com reports. Here’s a description of the character:

Officially in the series, Hugo Strange will be hired to run Gotham’s Arkham Asylum. The psychiatrist “appears altruistic,” Fox tells ComicBook.com, “but he harbors a dark secret” that eventually makes him “Gotham’s greatest threat.” He’ll start innocently enough, seemingly working to rehabilitate the villains of Gotham City, before being revealed as the man behind Indian Hill.

Fox told Comicbook.com that Indian Hill is a black-ops program run by Wayne Enterprises “dedicated to creating the ultimate super human… of super villain.”
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 14:21   #737
Evo i njega konacno - ‘House of Cards’ star cast as Mr. Freeze in ‘Gotham’
Quote:
House of Cards star Nathan Darrow is coming to Gotham! Darrow will play popular Batman villain Mr. Freeze, and we won’t have to wait long to see his debut. Gotham EP John Stephens told TVLine, “The first time we see Freeze is in December, and then we’re going to be telling a heavy Freeze story in Episodes 12 and 13.”

Gotham will focus on Freeze’s relationship with his sick wife Nora. Here’s the official character description:

“Though ferociously smart and eminently capable in his work as one of Gotham’s preeminent cryogenics engineers, Victor struggles to make meaningful connections with others. The one exception is his wife, Nora (casting TBA), who has tragically fallen ill with a terminal disease. Victor’s love for Nora knows no bounds, so as her condition worsens, he goes to extreme measures to figure out a way to freeze her before she dies. This harrowing journey leads to his transformation into the legendary DC villain, Mr. Freeze.”
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 19:36   #738
Zaista svakom epizodom sam sve više iznenađen, odlično rade u ovoj drugoj sezoni, ima svega, ali najvažnije to što je nevjerojatno napeto, puno akcije itd.. Ja sam za sada fasciniran, razlika između ove i prve je nebo i zemlja.


Ovo na kraju 8.ep je odlično, poludjeli Nygma sreo pingvina. Kakva li će to biti kombinacija!? :klap:
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 21:39   #739
Dosad najbolja epizoda.... Volim ove lude likove... Barbara mi bila odlična danas,
a o Nygmi neću niti pričati....
Radujem se što su se dva superuma susrela

Ja sam, iskreno, mislila da će Galavanova krinka trajati nešto dulje i da će Bruce potpisati dokumente, a da će mala Silver, ili kako se već zove, još neko vrijeme manipulirati njime....

Od "dosadnih" likova, jedini zanimljiv Bullock

doktorica prava mala, hodajuća svetica Dosadnoooo
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 21:58   #740
Quote:
NikiVr1993 kaže: Pogledaj post
Zaista svakom epizodom sam sve više iznenađen, odlično rade u ovoj drugoj sezoni, ima svega, ali najvažnije to što je nevjerojatno napeto, puno akcije itd.. Ja sam za sada fasciniran, razlika između ove i prve je nebo i zemlja.
Jedino kaj mi se cini da su to prekasno promjenili, jer su tokom prve sezone vec izgubili ogroman broj gledatelja.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.