Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 23:21   #81
Odlična serija.U jednu noć san pogledala 8 epizoda,a sudeći po vašim komentarima bit će još bolja.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 01:16   #82
Meni je definitivno postala jos bolja. Javi kako ti se cini nakon recimo 10. epizode...
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 21:55   #83
Jebenična epizoda Opet su switch-ali Johnov život prošlost/sadašnjost Sviđa mi se što su podjednako ubacili Fuscoa i Carter i što je Fusco sredio onog svog glavnog…

Bilo je naravno i fail scena; ona ženska ga je mogla ubiti, mislim ako je pucala u svog „ljubavnika“ njega je mogla riješiti ko Žak nutelu I ono iz prošlosti kako su se obadvoje izvukli od one rakete

No bilo kako bilo, dobro je za priču to što se ta agentica iz njegove prošlosti vratila… I baduvej, onaj kinez prije nego što ga je agentica ubila, spomenuo je „machine“ hmm ima li to veze sa ovim strojem
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 22:18   #84
Dobra epizoda, puno obrta u njoj.

Ja mislim da je ta masina definitivno Finch-ova masina, jer su kada su njih dvoje usli unutra videli papire sa brojevima i masinu... E sad, bas se pitam sto John nikad nije to rekao Finch-u, ili ni on jos nije to sve povezao u svojoj glavi? Drago mi je da i je i ta njegova partnerka ziva, bice jos zanimljivije.

A ona budala sto ga nije upucala, dobio ju je psiholoski. Al' zato je tu Fusco da spasi stvar.

Nego, ona zena sto im je rekla da treba da idu po tu masinu ili sta vec, to je ona hakerica sto je pricala sa sinom od Finch-ovog prijatelja Nathan-a, zar ne?
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 23:04   #85
Quote:
Hopey kaže: Pogledaj post
Dobra epizoda, puno obrta u njoj.

Ja mislim da je ta masina definitivno Finch-ova masina, jer su kada su njih dvoje usli unutra videli papire sa brojevima i masinu... E sad, bas se pitam sto John nikad nije to rekao Finch-u, ili ni on jos nije to sve povezao u svojoj glavi? Drago mi je da i je i ta njegova partnerka ziva, bice jos zanimljivije.

A ona budala sto ga nije upucala, dobio ju je psiholoski. Al' zato je tu Fusco da spasi stvar.

Nego, ona zena sto im je rekla da treba da idu po tu masinu ili sta vec, to je ona hakerica sto je pricala sa sinom od Finch-ovog prijatelja Nathan-a, zar ne?
Hmm zanimljiva teorija, ostaje nam vidjeti finale
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 23:19   #86
Vidim sad po netu se pise i ljudi misle da je Stanon hakerica ustvari. Ja nekako vise ostajem pri tome da je ta zena, no videcemo.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 13:35   #87
Nova epizoda je odlicna, sve je super povezano.
Ako je John razumeo sta mu je onaj covek rekao na kineskom (srecan rodjendan), onda je mozda i razumeo kada je onaj lik u prosloj epizodi rekao Stanon za masinu.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 21:45   #88
Odlična epizoda , napokon da saznamo sta je bilo sa Jessicom... Finch mi je bio odlican, the key i onda onaj kraj u bolnici...predobro .
greeneyez21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 22:04   #89
Uh i meni je ovo mnogo dobra epizoda, puno ozbiljnija i mračnija od ostalih, baš po mojoj mjeri

Hmm, a što se tiče onog razgovora sa kinezom, ne znam, to je bila tako sporedna scena da ne bi znao.. A možda jesu to namjerno napravili...

Također kraj u bolnici
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 23:29   #90
Najbolja epizoda do sada, sve su odlično posložili. Jessica
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 21:02   #91
E ovo je bila jebenična epizoda

Mislio sam da će otkriti zašto Harold šepa i kakva je to nesreća bila… Da li je onaj njegov suradnik napravio drugi „prolaz“ u taj stroj Meni se čini da je i da je ona ženska na kraju što ga je prisluškivala, zapravo ona ženska što ga je prije bila hakirala…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 00:46   #92
Dobra epizoda, mada moram priznati da mi je bilo malo teze pratiti sa engleskim prevodom ovaj put, isli su mi prebrzo.

Awww, bas je bilo cute sto su ukljucili zenu od Michael Emersona u seriju. I to bas kao Harold-ovu ljubav.

Meni ova epizoda ima pomalo Lost uticaj. "Ben" je opet taj koji zna vise, a ni sam mozda nije siguran sta uopste zna.

Zanima me bas kako je to sada drugacije primio broj od masine. Ili je uvek primao preko govornice?

Ta zena sto ga snima je definitivno ova sto je slala John-a u Kinu po masinu. Ja mislim da je ona haker, mada vidim da ljudi vise misle da je to Stanon.
Ispadne da nam kazu da je Nathan napravio taj "prolaz", ali nije mi to za sada sigurno 100%. Mada, Nathan muti nesto.

Razgovor Carter / Reese je bio simpatican.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 00:52   #93
A posto je bilo zanimljivih momenata, moram ih podeliti...






__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 10:21   #94
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Da li je onaj njegov suradnik napravio drugi „prolaz“ u taj stroj
Izgleda da je upravo on (Nathan Ingram) zaslužan što Finch sada uopće može do tih podataka. Finch je napravio tu mašinu po "narudžbi" vlade, i uopće nije htio samom sebi, niti ikome drugome omogućit da više uđe u mašinu i išta vidi i petlja oko nje. A Nathan je ipak napravio back door, pa Finch sada radi to što radi.
Jesam dobro shvatila da ako je rekao da nije bio niti svjestan što je vlada spremna učinit da sakrije postojanje mašine, da to znači da je zapravo vlada smaknula Ingrama? I Finch je skužio da je on sljedeći, pa se "ubio" i ne postoji?
Mislim da je tako, evo, ovog malog su htjeli riješit odmah čim je namirisao mašinu....

Inače, u moru novih serija (od kojih ih je već pola otkazano nakon 1. sezone), za ovu mi je baš drago da je opstala. Bit će svašta...

Jel kome još zapravo baš dobro to kaj je Jim (Reese) tak skuliran, vidim da se dosta ljudi buni na nekim forumima da bi trebao malo više života u taj lik ufurat?
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 10:57   #95
He dobro si do shvatila Za razliku od nekih

Što se tiče Reesea tj. Jima, mislim da to dolazi sa glumcem a ne samo ulogom, mislim mogao bi on odglumiti zajebanta, veseljaka, ali mislim da mu to ne bi odgovaralo... Meni je on ovako baš coolerski

Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Jel kome još zapravo baš dobro to kaj je Jim (Reese) tak skuliran, vidim da se dosta ljudi buni na nekim forumima da bi trebao malo više života u taj lik ufurat?
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:15   #96
Dobro si ti to shvatila i jos bolje objasnila, tako da se i ja slazem.

Meni je smetalo sto Reese nikad nije pogodjen ili tako nesto, ali to su donekle sredili. A gluma Jim-a mi je ok, jer je tako iskuliran totalalno sarmantan.
A sa druge strane, po meni je neke delove gde je trebao stvarno dokazati da mu je stalo, kao npr. kada je saznao za Finchovu verenicu ili pogotovo u prici sa Jessicom super odglumeo.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:28   #97
Istina, ne mogu niti zamislit Jima kak se krevelji i preglumljava. On je jednostavno takav skuliran tip i to mu je prirodno stanje...meni baš ta smirenost jako paše, tu je razlika između Reesa i masu "hero" likova iz drugih serija i filmova.
I inače obožavam sposobnost glumaca da bez ijednog povišenog tona, bez da trepnu i promijene izraz na licu svejedno dočaraju hrpu emocija i turbulencija u svom liku (Anthony Hopkins sindrom).
Mislim da je to sto puta teže nego derat se i kreveljit se.

Nego, 'oće oni njemu dat malo akcije, malo je pre lepi da mu neku žemskinju ne ubace.....
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:45   #98
Upravo to!
A jos kad se Reese osmehne, onda stvarno znas da ima dobar razlog.

Meni tu odliku donekle ima i Michael Emerson, a njega obozavam kao glumca.

Vidim da bi mnogi voleli da se nesto desi na relaciji Reese / Carter, a i po meni izmedju njih bas postoje neke varnice. Pogotovo sa njene strane.

Ja bih mozda vise volela da mu daju akcije sa Zoe Morgan. Ona se vec do sada pojavljivala u dve epizode, a vidim da ce je biti i u finalu sezone. Mada, sad kad ga u finalu pritisnu sa svih strana, nece Reese imati vremena ni za sta.

Meni se u seriji najvise svidja interakcija likova, daleko vise nego u bilo kojoj drugoj seriji koju gledam. Sve su medjusobne odnose dobro uradili.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:56   #99
Quote:
Hopey kaže: Pogledaj post
Upravo to!
A jos kad se Reese osmehne, onda stvarno znas da ima dobar razlog.

Meni tu odliku donekle ima i Michael Emerson, a njega obozavam kao glumca.

Vidim da bi mnogi voleli da se nesto desi na relaciji Reese / Carter, a i po meni izmedju njih bas postoje neke varnice. Pogotovo sa njene strane.

Ja bih mozda vise volela da mu daju akcije sa Zoe Morgan. Ona se vec do sada pojavljivala u dve epizode, a vidim da ce je biti i u finalu sezone. Mada, sad kad ga u finalu pritisnu sa svih strana, nece Reese imati vremena ni za sta.

Meni se u seriji najvise svidja interakcija likova, daleko vise nego u bilo kojoj drugoj seriji koju gledam. Sve su medjusobne odnose dobro uradili.
Potpisujem. Carter i Reese?
Nikako. Njihov odnos mora ostat takav kakav je, pokvarila bi mi se srija totalno da tu nešto zmuljaju.
Također se nadam da će Zoe bit ta...i baš su imali tu kemiju. I think.

Inače, moram nešto još spomenut u vezi ove serije (meni je to uvijek bitno, znam da nekima nije, al meni to nadopuni i pojača doživljaj jaaaako). Naime - muzika.
Pogotovo na kraju svake epizode.

Fora mi je to što uopće ne stavljaju previše mjuze tijekom same epizode, sve se više-manje odvija u "tišini", i onda uvijek na kraju stave jebenu stvar, baš glasno i dugo, i zbog toga mi ostane još jači dojam na kraju.
Ova stvar mi je legla ko budali šamar na kraju one epke sa Jessicom...:

http://www.youtube.com/watch?v=zUvuXXbMwq8
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:57   #100
Mislim da bi Reese mogao opaliti i Zoe i Carter u isto vrijeme
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.