Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2012., 23:39   #61
Svaka epizoda u kojoj Liber8 krene "stvarati" svoju budućnost i sadašnjost serije je dobra epizoda. Neka manje lutaju sa epizodama, smanje patetiku Kiere i njenih ljubavnih zavrzlama koje je olfo daju uvid u što se događa, više onih tehnoloških igrački, više upoznavanja likova koji u budućnosti igraju ključnu ulogu (kao ona ženska koju je Kiera pustila na aerodromu) i ova serija bi mogla potrajati.

Nije odlična, ali ima potencijala.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:55   #62
Ovo mi je bila dobra epka, najbolji dio


blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 15:42   #63
Sad sam tek pogledao zadnje dvije epke i dobre su.
Sad pocinje prava stvar.

Nadam se da ce dobiti i drugu sezonu.

Da li se zna kako stoje stvari s tim?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 10:30   #64
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce dobiti i drugu sezonu.

Da li se zna kako stoje stvari s tim?
Gledanost je ovakva:

Quote:
While it has fallen from its skyscraper ratings (by Showcase standards) Continuum remains the #1 rated Showcase series and the ratings seem to have stabilized around 400K.
Ratings for Sunday 9 PM airing for each episode:
Episode 1 900,000 viewers.
Episode 2 670,000 viewers.
Episode 3 531,000 viewers.
Episode 4 389,000 viewers.
Episode 5 473,000 viewers.
Episode 6 404,000 viewers.
Episode 7 427,000 viewers.
Razmišljanja sa SciFiEmpirea:

Quote:
Fans of Continuum are slowly starting to wonder why Showcase hasn’t renewed Continuum for a second season, normally this is done when the show is still airing in order to show confidence. However, as Continuum will have a short first season of only 10 episodes it is actually well possible that the decision could be delayed by as much as a few months until production for a second season has to be green lighted. The ratings for continuum hardly tell the complete picture as those are just for Canada and the online income of this series is unknown to anyone but Showcase. My guess is that Continuum will be back for another season and not in the least because other shows have or will end (Eureka and Fringe) and so it won’t have much competition and fans from those series will probably come over to this show (if they haven’t already). Canadian ratings for Continuum have hovered around 400.000 and last weeks episode managed to beat expectations with 427.000 official viewers, so that is some good news at least.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 19:42   #65
Kako lagano su progutali "mind control" riješenje. Alo?! Mind control?!?!

Sad će tek biti zanimljivo, ono što čekam od početka serije, da mladi Alec upozna matorog Aleca. It's about time.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 19:03   #66



Kellog mi je definitivno najdraži lik u seriji!


Sve u svemu, zanimljiva mi je serija i uopce ideja iz koje je nastala. Što se tiče ljudi u seriji, koliko naivni mogu biti Nadam se drugoj sezoni i dosta kasnije povratku u budućnost koja će biti nešto sasvim drugo nego što je bila na početku serije!
Bet for Spade is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 21:34   #67
Yeo, Kellog je ispao good guy. Najbolji dio mi je bio kad je Alec davao sve od sebe da spriječi ove da preuzmu Kieru i onda trijumfalni "Who's the man??"
Mislim da će Liber8 krenut sad u traženje Aleca kad su shvatili da je i on upetljan u to
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 23:27   #68
Napokon sam stigao osmu epizodu pogledati.
Bila je dosta dobra epizoda.Kontrola uma i pokušaj da kontroliraju Kieru.
Jedino na kraju nisam skužio onaj kod s podacima,da li je to sjećanje od Kiere ili si je Alec(iz budućnosti) poslao podatke o sebi i što bude se sve dogodilo.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 00:59   #69
Quote:
BlackWolf kaže: Pogledaj post
Jedino na kraju nisam skužio onaj kod s podacima,da li je to sjećanje od Kiere ili si je Alec(iz budućnosti) poslao podatke o sebi i što bude se sve dogodilo.
Matori Alec je poslao mladom Alecu poruku.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 11:46   #70
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Matori Alec je poslao mladom Alecu poruku.
To bi onda moglo biti zanimljivo što mu je poslao.
Počeo sam dobivati dojam da taj Alec nije baš neki svetac.Sva ta tehnologija kontrola uma,fizički pojačani vojnici,tekući čipovi su izmišljeni u njegovoj tvrtki.
Ne bi se uopće čudio da je on možda imao prste u njihovom bijegu u prošlost.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 12:19   #71
Quote:
BlackWolf kaže: Pogledaj post
To bi onda moglo biti zanimljivo što mu je poslao.
Počeo sam dobivati dojam da taj Alec nije baš neki svetac.Sva ta tehnologija kontrola uma,fizički pojačani vojnici,tekući čipovi su izmišljeni u njegovoj tvrtki.
Ne bi se uopće čudio da je on možda imao prste u njihovom bijegu u prošlost.
Ne samo da je ima prste u njihovom putu u prošlost, namjestio je sve tako da i Kiera završi u prošlosti. Matori Alec nije čist ko suza, ali mladi Alec još nije takav. Liber8 želi vratiti slobode oduzete ljudima i iako su im sredstva zajebana (ubijanje nevinih ljudi) cilj im jest opravdan. Matori Alec im je pomogao u dostizanju cilja, ali dali je to učinio za njih ili za sebe ostaje vidjeti.

Nije u potpunosti jasno tko je negativac a tko good guy. Jer ako je matori Alec poslao Kieru natrag samo zato da bi mladi Alec shvatio da njegov izum radi i postao bogat (kao što bi trebao), matori Alec možda i ima druge planove u glavi.

Sljedeća epizoda će biti odlična kad se sazna što je u poruci.
Ništa od toga nije bitno, jer mladi Alec nije matori Alec, njegov izbog mo
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 00:33   #72
Bolje da ova deveta bude nekak malo pokretljivija i zanimljivija. I da konačno to odijelo popravi. Sad je stari Alec rekao mladom Alecu da su ga ovi upravo skužili i sad će bit povuci potegni malo me strah kak će to scenaristički iskombinirat da ne upropaste lejmošću.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 03:23   #73
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Bolje da ova deveta bude nekak malo pokretljivija i zanimljivija. I da konačno to odijelo popravi. Sad je stari Alec rekao mladom Alecu da su ga ovi upravo skužili i sad će bit povuci potegni malo me strah kak će to scenaristički iskombinirat da ne upropaste lejmošću.
Sumnjam da je upozorenje za Liber8.

Meni od početka serije izgleda da je povratkom Liber8 i Kiere u prošlost mladi Alec postao ono što je matori Alec u budućnosti, CEO korporacije. Ili će poruka uputiti Aleca kako to postići ponovo, te tu i tamo nešto promijeniti, ili će matori Alec podržati mladog Aleca da se pridruži Liber8 i protivi se onome što Kiera zapravo predstavlja u mogućoj budućnosti.

Kako god bilo, trebalo bi biti zanimljivo, naravno ako pisci ne zajebu stvar.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 00:03   #74
Ok, ovakav rasplet nisam očekivao. Serija mi postaje super.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 13:16   #75
Nisam sad devetu pogledao jer cekam podnaslove.

Sad sam tek pogledao osmu epizodu (jer nisam skuzio da sam jos prosli tjedan skinuo podnaslove ) i postaje sve bolje.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 01:56   #76
Evo na terorist umočio a murjak osto suh.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 13:30   #77
Meni je deveta epizoda dosad najbolja.Jedva čekam kakva će zadnja epizoda biti,nadam se da ju nebudu usrali.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 14:09   #78
Dobra epizoda.

Ako sam dobro skuzio ovaj polubrat od Aleca je ustvari ovaj starac?
Tj. tako mi se cini.

Kad bi trebala nova sezona zapoceti (ako je bude)?
Sljedece ljeto ili mozda vec u prvom mjesecu?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo

Zadnje uređivanje mr_freez : 01.08.2012. at 14:28.
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 11:21   #79
Meni je zadnja epizoda prilično dobra. Cancer Man in X-Filesa je super, nadam se da će biti nove sezone.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 21:49   #80
Ma onak. Da je spektakl baš i nije. Nije se niš dogodilo, apsolutno sve kaj su rekli smo mogli zaključit i prije, a ono kaj nismo nisu rekli. Jedino što smo saznali gdje je justin završio. Bleh. Idem ponovo gledat stepup.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.