Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2013., 02:23   #81
@Sonja

ja imam pravo na kako kažeš droolfest meni se na svakih 50 pogledanih serija svidi neki lik i onda slinim.

Jes jes, kužimo se totalno u svemu je taman, ah Ichabod

Kaj je tebi stvarno to bilo hororistično (?!) kad je ovaj uskrsnuo u mrtvačnici? Meni je bio onako wtf al komično nekako. Ne znam, ni najmanje me nije zdrmnulo
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 11:14   #82
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Ali sonja, daleko je to od horora

Mislim da ćeš se i puno gorih scena nagledati u ovoj seriji
pa daaaa al meni je i ovo strasno mislim, strasno, "strasno", nije sad to nes ono, da cu umrijet, al ja mrzim te neke iznenadne scene pa jos kad uklope i muziku onu neku napetu....bas ono, i minimum toga mi smeta i nevolim to gledat nikako....kvragu, i Fringe sam odgledala jedva jedvice, samo zbog one creepy glazbe koju su stavljali unutra .... a kreten, stas, al bas nikako nevolim ni natruhe hororisticno-trileristicnih scena
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 13:49   #83
Mene je scena u mrtvačnici malo podsjetila na Resident Evil. Sve mi se za sad čini oke. Malo mi je krivo što ona vještica nije preživila....ili možda je pa nisu prikazali.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 16:36   #84
Malo lošija druga epizoda od prve, ali i dalje zanimljivo.
Žao mi što su onu vješticu tako brzinski sredili, bilo je potencijala za još toga.
Falio je bezglavi.
Uskrsnuće kosookog mi nije baš najbolje sjelo jer mi taj glumac nikako nije za tu ulogu, al ajd dam mu šansu.
Ajde da vidimo i policajkinu sestru, mogao bi taj dio bit interesting.
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 19:50   #85
Evo ovako, kao prvo, serija mi se sviđa, OK mi je, ne ulazim u logičnosti kako postanu partneri i sl.

Imam 3 manje zamjerke:
1.Posve je netočno je ipak tvrditi da su 1782. spaljivane vještice, ako i jesu kao u seriji, to ne bi bilo javno, dakle na nadgrobnom spomeniku
2.Oči konja bi trebale biti više zastrašujuće a ne kao kunića
3.Šteta što Harold nije u seriji osim u prvoj
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 20:21   #86
E da,OK i nisu trebali napraviti radnju u selu, ali grad od 144.000 stanovnika, dakle veći od Rijeke, je i u Americi solidni i manje je mjesta mističnosti koja se baš povezivala s Sanjivom Dolinom
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 16:13   #87
Ok serija za takvu tematiku. Trenutno liči na profinjeni Supernatural.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 16:25   #88
Dobra nova epizoda. Likovi su mi skroz definirani što nije slučaj sa svim serijama. Nekima treba cijela sezona da skuže tko bi kakav trebao biti, ali ovdje su svi dobro uhodani.

Sestra od policajke mi se čini jako zanimljiva.

Jedino mi Cho i dalje ne leži nikako.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 02:26   #89
ovo mi je zasad najbolja nova serija
iako je vec druga epizoda pomalo dosadnjikava
al' gledam zbog njih dvoje i njihovog very SPN konstantnog podbadanja u autu

creepy cho is creepy
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 19:38   #90
aww cho awww..dobro su ono napravili...meni je dobra ova 2. epizoda
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 11:58   #91
ajd super je što je Howard i dalje lik, ali je malo čudno što samo tako uzima službeni auto, nije to Zg Holding
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 14:49   #92
U stvarnosti Sleep Hollow ima samo 9870 stanovnika
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 16:03   #93
Ok, nakon dosta slabe prve epizode i meni baš i ne zanimljive priče, ova druga epizoda zapravo nije loša i generalno možda serija i ne bude loša ( ali njušim otkazivanje).

Heheh između ostaloga baš mi je bilo smiješno kako se lik snalazi sa tehnologijama 21. stoljeća... Hehehe a ono kada je bacio pištolj nakon jednog hitca
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 16:41   #94
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post

Heheh između ostaloga baš mi je bilo smiješno kako se lik snalazi sa tehnologijama 21. stoljeća... Hehehe a ono kada je bacio pištolj nakon jednog hitca
a kak mu je u sobi bilo napisano sve light on-off, coffee on-off
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 14:34   #95
Genijalna mi je ova serija. Prvenstveno zbog Ichaboda i njegovih komentara na moderan život i Ameriku.
Kao što ste već rekli, likovi su dobro razrađeni, nijedan mi ne ide na živce.
Baš se vidi da scenaristi razmišljaju pametno.
Priča ima fakat potencijala za razvući je na duge staze - nadam se da neće otkazati seriju nakon jedne sezone.

Ono što me brine je da li će Ichabod morati umrijeti zajedno s bezglavim. Kad smo kod njega (bezglavog) - super mi je bio subjektivni kadar svećenika kada je ostao bez glave - kamera je dobila krvavu mrlju, zatiltala se na stranu, pala na pod i ugasila se.
Ali mi kod svećenika nije bilo jasno - jel on to samo jako sličio na svećenika iz 1781. ili je to bio on?
Super će biti ako će šerif i dalje biti prisutan kao duh. A kapetan, brijem, je dobio instrukcije odozgo da njih dvoje pusti raditi na miru. S obzirom da je George Washington bio uključen u borbu protiv apokalipse, netko i u današnjoj vladi mora biti upućen.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 23:22   #96
Serija je odlična. Oduševljena sam. Ichabod je vrlo dobro pogođen glumački i ima dobru kemiju s glavnom glumicom. I jedva čekam što će biti s njenom sestrom sad kad je pobjegla.
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 00:20   #97
Treća mi je možda i najbolja dosad, s tim da mi je opet bezveze kako su nekako brzo ili lako pobjedili zlo.
Dijalozi njih dvoje su mi legendarni.

-What was I doing in your dream?
-Freaking me out, as usual.
(ili tako nekako)

Abbie mi djeluje kompleksnija nakon ove epizode što mi se sviđa.
Fali mi bezglavi, nije isto bez njega.

Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Ali mi kod svećenika nije bilo jasno - jel on to samo jako sličio na svećenika iz 1781. ili je to bio on?
Kako sam ja skužila, to je bio on.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 09:41   #98
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Kako sam ja skužila, to je bio on.
Ak' je tak', bilo bi logično da to malo dublje istraže...
Iako je super serija, događaji se stvarno tako brzo odvijaju da neke stvari ostanu otvorene. Ima toliko stvari koje su pokrenute u samo tri epizode... Nemrem vjerovati da sam naišla na seriju koja je prebrza u razvijanju priče...

TV guide je pokrenuo anketu najpopularnijih novih tv serija, Sleepy Hollow za sad super stoji!
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 11:59   #99
super mi je bila nova epizoda, i gledala sam ju po danu, i to sam rijesila sama sasobom da cu to gledat po danu pa necu imat problema s demonima pjescanih ociju

uglavnom, svidja mi se kako se razvija polako i otkriva pomalo to sve kak su one vidjele te neke demone kad su bile klinke i tako ... u principu, meni ful odgovara ovo da svaku epizodu rijesavaju po jednog demona, to mi je dosta, ni nemoraju se upetljavat sa apokalipsom i ko zna cime.... zabavni su mi njih dvoje, on je taaaaaaaaaaaaako zgodan, i drag je kako pazi na nju i tak
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 16:10   #100
ja sam ju gledala noćas nakon što nisam dva dana spavala jer sam našla škorpiona u sobi.

okej mi je serija.

želim neku da me oduševi
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.