Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2015., 15:37   #61
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Ali mala od Carrie Fisher sa onim slušalicama, ili što su već, je odlična - kako glumi nezainteresiranost
To su grijači za uši, i slažem se, mala je super.
Vrlo zabavna serija s dozom treša, baš kakve ih i volim
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 16:00   #62
Slučajno sam saznala za ovu seriju dan nakon što je izašla, pogledala prvu epizodu i navukla se u roku odmah i sad s nestrpljenjem iščekujem svaki utorak

Hester i Chad Radwell

Chanel-'o-ween

Grace mi je neobjašnjivo iritantna

Jonas mi je u seriji
__________________
She who leaves a trail of glitter is never forgotten.
Queen Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 22:26   #63
Ja sam isto navučena na ovu seriju ko luda kroz ove 4 ep!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 00:22   #64
Ajme, prst u gnojnoj potkoljenici

Kraj epizode s onim ženskom u crnom je dobar
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 23:16   #65
Šesta epizoda jedna od najboljih! :klap: Očekivao sam da će Zayday biti ubijena u onom tunelu, ali sva sreća na Chanel.

"Thank you for making that announcement no one cares about"
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 11:46   #66
Meni je ova serija prezabavna iako je preglupa. Tek sam pogledao 2 epizode ali jedva čekam ostale.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 12:06   #67
Ova serija je zasad jedno ogromno razočaranje. Kad na početku objasniš publici da je riječ o antologijskoj seriji i da bi svaka sezona trebala imat druge likove i priču, onda po mom mišljenju - all bets are off. Ne možeš onda doć do devete epizode (od 13!) i u parodiji na horore ostavit zasad na životu SVE glavne likove. Apsolutno SVE. Tko je umro dosad od važnijih?

Gluha Taylor Swift, Ariana Grande, mala s fetišem na svijeće i Lez Girl. E, i oni braća blizanci koji su strašno bitni. Jebate glavnih likova, ako im spojiš minutažu njihovih scena u jedan klip nećeš dogurat ni do desetominutne epizode.

Pozitivno me iznenadila Emma Roberts, iako sam mislio da će bit užasna. Legla joj ova uloga ko budali šamar. Najveće razočaranje - Abigail Breslin. Kriste mili, ta je mala bila nominirana za Oskara prije par godina, a ovdje preglumljava sve u 16.

Najveće iznenađenje - Nasim Pedrad ko luda Gigi. Toj ženi treba vlastita serija.

Niecy Nash ko DENISE HEMPHILL Svaka epizoda bez nje je tuga i žalost.

I onu glavnu iritantnu frčkavu bih prvu skurio iz serije. Iritacija na kub.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 15:36   #68
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Ova serija je zasad jedno ogromno razočaranje. Kad na početku objasniš publici da je riječ o antologijskoj seriji i da bi svaka sezona trebala imat druge likove i priču, onda po mom mišljenju - all bets are off. Ne možeš onda doć do devete epizode (od 13!) i u parodiji na horore ostavit zasad na životu SVE glavne likove. Apsolutno SVE. Tko je umro dosad od važnijih?

Gluha Taylor Swift, Ariana Grande, mala s fetišem na svijeće i Lez Girl. E, i oni braća blizanci koji su strašno bitni. Jebate glavnih likova, ako im spojiš minutažu njihovih scena u jedan klip nećeš dogurat ni do desetominutne epizode.

Pozitivno me iznenadila Emma Roberts, iako sam mislio da će bit užasna. Legla joj ova uloga ko budali šamar. Najveće razočaranje - Abigail Breslin. Kriste mili, ta je mala bila nominirana za Oskara prije par godina, a ovdje preglumljava sve u 16.

Najveće iznenađenje - Nasim Pedrad ko luda Gigi. Toj ženi treba vlastita serija.

Niecy Nash ko DENISE HEMPHILL Svaka epizoda bez nje je tuga i žalost.

I onu glavnu iritantnu frčkavu bih prvu skurio iz serije. Iritacija na kub.
Ali rečeno je već da će troje likova preživjeti na kraju. A i ima još 5 epizoda tako da imaju vremena da ih se riješe.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 19:10   #69
Denise



Nadam se da će se riješit Grace i Chanel #5
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 22:04   #70
Quote:
mandown kaže: Pogledaj post
Denise

kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 22:18   #71
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Ali rečeno je već da će troje likova preživjeti na kraju. A i ima još 5 epizoda tako da imaju vremena da ih se riješe.
Da, imaju. Ali ako u 8 epizoda ne zainteresiraš publiku, teško da ćeš je vratit kroz idućih 5. A želiš drugu sezonu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 11:31   #72
Grace mi je počela kao dobar lik, no kroz svaku epizodu me sve više izluđuje i službeno jedva čekam da ju ubiju, ako ona sama nije ubojica.
Jamie Lee mi je najjača, kako je prebila troje ubojica odjednom Denise Hemphill isto, sa svojim strašnim pričama, i kako se uvukla u Kappu ko mama kuće haha
Emma ko Chanel je odlična, Lea Mishelle mi nije baš sjela, Chad je isto super lik.

Svi likovi koje su do sad ostavili žive su sumljivci na ubojice, a znamo da je ubojica žensko od 20 godina, više manje bilo tko od glavnih likova. Što se mene tiče mogu ubit sve osim Emme i Jamie Lee
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 12:59   #73
Emmi Roberts je ovo uloga karijere. Barem u serijama Ryana Murphya.

Lea Michele mi je isto OK, ništa posebno.

Nasim Pedrad mi je isto bila odlična, šteta šta je više nećemo gledat.

Ja i dalje mislim da je ubojica muško i da je to onaj jebach od Grace. Jel Pete?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 18:02   #74
Chad je najbolji lik igdi ikad
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 08:47   #75
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
Chad je najbolji lik igdi ikad
familija mu je awesome, Lea mi nije sila, al Chanel i druge 2 su mi zakon. BTW wtf Gigi?? neočekivan kraj, jedva čekam iduću :klap:
enter2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 13:00   #76
Meni je serija odlična. Svaku se epizodu pošteno nasmijem sranjima koje izgovore. Nadam se da će finale imat zanimljiv plot twist, inače će biti meh.
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 18:06   #77
Meni su zadnje 2 ep predobre. U jednom trenutku sam pomislio da bi stvarno ona Zayday mogla biti ubojica pa bi Denise sa svojom teorijom bila na kraju u pravu. Ono ispadne da je curu iz kade napumpao neki crnac pa jedno dijete bilo bijelo a drugo crno. Al onda su prešli na to da je njihov otac u stvari Wes, ćaća od Grace.
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 21:12   #78
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Meni su zadnje 2 ep predobre. U jednom trenutku sam pomislio da bi stvarno ona Zayday mogla biti ubojica pa bi Denise sa svojom teorijom bila na kraju u pravu. Ono ispadne da je curu iz kade napumpao neki crnac pa jedno dijete bilo bijelo a drugo crno. Al onda su prešli na to da je njihov otac u stvari Wes, ćaća od Grace.
Ja i dalje mislim da mogu bilo koju teoriju izigrat, ipak je rečeno



Sve mi se čini da mogu prodat bilo šta
Cura koja "nije znala" da je trudna je rodila blizance, od kojih je jedno dijete rođeno nakon što je umrla
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 13:42   #79

ništa posebno se nije desilo u novoj ep, i nitko nije ubijen a tako blizu kraja!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:32   #80
Quote:
cady kaže: Pogledaj post

ništa posebno se nije desilo u novoj ep, i nitko nije ubijen a tako blizu kraja!
A šta je s policajcem u shopping centru?
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.