Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 22:21   #81
Quote:
cap_insanio kaže: Pogledaj post
pa na jesen, 8.10., ti počinju nove epizodice od ove jeseni računaj još 2,5 godine south parka, za koliko je trenutno potpisan ugovor

na komedy central se proljetos emitiralo, sad je čini mi se bila neka izmjena, nisam guglala, ne znam da li će oni i ove nove epizode prvi prikazat. znam da je bilo recimo srijedom navečer oko 10, a na netu su se pojavljivale već četvrtak poslijepodne, najkasnije
koji program?

p.s. ajme...

http://www.youtube.com/watch?v=bH84d...eature=related

uglavnom south park napokon na televiziji.
ivtau is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 22:28   #82
ja se ne umijem odlučit šta bih izdvojila iz south parka niti koju epizodu, niti koju scenu iz epizode

od ovih zadnje prikazanih, 12. sezone, mislim da sam najviše puta pogledala over logging al načisto ne mogu odvojit bilo koji moment posebno čista south park perfekcija, svih dvadesetak minuta.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 02:25   #83
iz south parka kad cartman glumi hitlera ili kad se isus pojavi
 
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 02:49   #84
Ovisnik

EVo i ja ovisnik al sada o internetu prije kad god imacrtić ja znam kad je i gdje je a gledam i filmove. Ljudi da vam kažem idite na youtube na happy tree friends crtići od minute dvije ali da krepaš od smijeha
__________________
JEKOOOOOOOOOOO klikni molimte ko bogawww.travian.ba
Jeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 02:57   #85
Ovisnik

EVo i ja ovisnik al sada o internetu prije kad god imacrtić ja znam kad je i gdje je a gledam i filmove. Ljudi da vam kažem idite na youtube na happy tree friends crtići od minute dvije ali da krepaš od smijeha http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ
__________________
JEKOOOOOOOOOOO klikni molimte ko bogawww.travian.ba
Jeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 16:12   #86
Quote:
Silvestar - kad lovi onog baby klokana misleci da je ogroman mis, a njegov sin ga se stidi pa stavi vrecicu na glavu


Tsakodjer kratkometrazni: Elmer Fudd drzi pusku uperenu Duffyju u kljun i pita: "Hoces da te upucam SAD il' kad dodjemo kuci?" Prvih par puta Daca odgovara: "Upucaj me sad, upucaj me sad!" i, naravno, kljun mu "odseta" desno, lijevo...
Treci put se srecu, opet ista situacija, a Daca odgovara, sav ponosan sto ce preci Elmera: "E, neces majci ziv - upucaj me kad dodjemo kuci!!!!!!!!"
Medeja... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 16:16   #87
Quote:
Jeko kaže: Pogledaj post
Ljudi da vam kažem idite na youtube na happy tree friends crtići od minute dvije ali da krepaš od smijeha http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ
Nemam ja zeludac za ovo - najbrutalnije sto ja odgledam, kad je o crtanima rijec, je Courage, the cowardly dog (a i to rijetko). Dobra ideja, ali stvaaaaaaaaaaarno... uh
Medeja... is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 11:05   #88
Scena iz dugometražnog na kojoj uvijek umrem od smijeha: Ratatouille - chef Skinner objašnjava svom odvjetniku "veliku urotu" Linguinija i njegovog štakora i svakim trenutkom sve je luđi - tko nije gledao, sram ga budi

Scena počinje na 5:33:
http://http://www.youtube.com/watch?...eature=related
__________________
Sve što radiš, radi pametno i misli na kraj
krakataul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 21:54   #89
Simpsoni, Soutpark i Futurama su mi legendarni.
Jos je bio prije na hrt-u jedan crtic iz doba dinosaura s likovima od plastelina
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 23:41   #90
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Jos je bio prije na hrt-u jedan crtic iz doba dinosaura s likovima od plastelina
Gogsi obožavala sam to gledat,fakat nenormalan crtić!
__________________
"Is all that we see or seem,but a dream within a dream?" E.A.Poe
~black sway~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 00:00   #91
http://www.youtube.com/watch?v=NUN8YlbDXLY Ha ha tko se ovog sjeca.. malo su nam ga prilagodili.. ipak smo odrasli
__________________
I pad je let!
graciozan let is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 00:16   #92
Onaj patak iz Zekoslava Mrkve mi je najbolji bio...
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 03:15   #93
pola happy feeta ali najvise kad mali pingvini meksikanci su na sceni,predobro i legendarno
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 04:18   #94
Quote:
~black sway~ kaže: Pogledaj post
Gogsi obožavala sam to gledat,fakat nenormalan crtić!
E da. na njih sam plakao od smijeha
Steta sta ih nema vise
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 16:53   #95
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
trebam ime crtana, ako je iko gledo bi je taj na HRT- u prije 4-5 godina.
Radnja se događa u parizu i ima jedan detektiv muški i ženska druga detektivka ( ili je samo bio muški slabo se sjećam).
Znači radnje se događa u parizu i ti detektivi vataju nekog lika koji ima žutu masku a ostalo na njemu je crna pelarina. I dok god sam gledo taj crtan tog lika sa maskom nisu nikako uhvatili.
Pa ako netko zna o kojem se crtanu radi neka javi.

Vjerojatno misliš na ovog maskiranog lika,

Ta animirana serija zove se 'Belphegor'
ant123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 19:54   #96
Yzma, baby!!!

Careva nova cud, naravno. Ne znam zasto je taj crtic prosao nezapazeno kod nas (mislila sam da je zbog forsiranja 3D animacije, ali opet, oni blesavi medvjedi su imali sasvim dobru prodju), ali ja svaki put umirem od smijeha kad ga gledam.

I'll turn him into a flea...

"More... broccoli?"
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 21:06   #97
1.South park,ona scena kad glume hitlera
2.tom&jerry
3.simpsoni
...
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 02:43   #98
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post

Careva nova cud, naravno. Ne znam zasto je taj crtic prosao nezapazeno kod
To će i meni ostati zagonetka,po meni jedan od najjačih dugih crtića svih vremena....Tako je originalan a najsmješnije je ono natezanje cara i jadnog,dobrodušnog seljaka,ma ludnica....
Od kratkih su mi najdraži Sylvester i Tweety (kojega mrzim) i mačkova čuvena rečenica "Ma daj se već jednom pojesti,mrzim kukavice".
Iza njega kojot Willy i onaj glupi pijetao Sofronije kojemu ja nikako ne znam originalno ime.Ako neko zna neka me prosvijetli.
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 16:35   #99
Ma meni najbolesnije u south parku ona epizoda kad djed traži od stana da ga ubije . Al sveukupno gledajuć ne znam šta bi još izdvojio iz te serije jer je cijela prebolesna i prezabavna...Onaj najcrnji humor
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 21:27   #100
Ja sam na starim klasicima od pet minuta. Nekad znaju prikazati na crtani filmovi Beti Bup ili tako nekako,ko se sjeca .
biotamo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.