Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2012., 22:28   #1
Makeover - kamo i kome otići?

Pozdrav svima! Ja sam mladić od 24 godine iz Zagreba. I potreban mi je makeover
Dakle radikalna promjena od odjeće i frizure pa do same obuće. Inače ne posvećujem baš puno pažnje na odjeću, ali vidim da mi je to postao problem zbog nedovoljnog fizičkog izgleda pa bih htio na tome poraditi. Ok, nisam sad neki odrpanac ili klošar, ali vidim da mi treba promjena tj. da si odredim neki konkretan stil koji bi mi najbolje odgovara i po kojem bi se onda redovito oblačio. Dakle treba mi promjena tipa one koju je Steve Carell imao u filmu "Crazy, Stupid, Love"
Sada me zanima kome da se obratim? Postoje li "profesionalce" koji tako nešto rade... Ok, ne bi išao nekom Modnom mačku pa da od mene napravi pudlicu, nego ipak nekom koji razumije stil i ima ukusa.
Pišem ovdje na ovom podforumu jer pretpostavljam da ovdje forumaši ipak prate modu i imaju saznanja oko takvih stvar
New-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 21:31   #2
Pa zar stvarno nitko ovdje ne zna ništa za sugerirati?
New-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 22:53   #3
nemaš neku žensku frendicu koja se dobro oblači da obavi s tobom šoping i sve to?
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 00:12   #4
Javi se ovim razvikanim hrvatskim modnim blogericama.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 00:32   #5
http://www.citycenterone.hr/zg-west/...enter-one.aspx
__________________
Da li znate priču o dvije kutijice? Crnu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najteže, a bijelu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najbolje. A u svakoj kutijici stoji poruka: Proći će.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 20:27   #6
Ovo izgleda vrlo zanimljivo Jel ti imaš iskustva s tim? Bila si u kupovini s tom stilisticom?
Ne znam samo da li moraš potrošiti određenu svotu novca ako se na to prijaviš. Naravno njima je cilj da te usmjere pa da potrošiš što više, al pitanje dal će me primiti ako kažem da mi je max. recimo 300 kuna...
New-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 21:01   #7
Ti bi makeover odjeće + obuće + frizure za maksimalno 300 kuna?
I don't think so.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 21:49   #8
uštedi malo prije nego kreneš u makeover jer za 300kn ne možeš baš puno napravit ošišat se i kupit par majica
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 11:45   #9
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Ti bi makeover odjeće + obuće + frizure za maksimalno 300 kuna?
I don't think so.
Haha, malo sam se krivo izrazio
Ma naravno da ne mislim da ću za 300 kuna obaviti kompletnu promjenu stylinga... Nego pitao sam konkretno za ovu stilisticu iz City Centra One jer me zanima kako ona točno radi. Za očekivati je da će ti ona pomoći u odabiru, ali ipak to radi besplatno zato da te potakne da potrošiš čim više love kod njih. A meni bi više trebali općeniti savjeti i smjernice što kupovati, na što treba paziti kod kupovine i kako da generalno usmjernim svoj stil oblačenja. Moj problem je što sam relativno nizak, a isto tako i ponešto jače građe. Nisam debeo, ali imam debele noge pa onda mogu djelovati zdepasto... Zato mi je bitno da me netko usmjeri u te neke "cake" oblačenja.
New-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.