Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2008., 10:52   #61
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
šta se tu ima opisivati?Tema je VAGINALNI orgazam..dakle bez stimulacije klitorisa.
Ako si svršila bez da ti je tvoj partner (ili ti sama) stimulirao klit,onda si doživjela vaginalni.Eto ti sva mudrost.
not det simpl. jer penetracijom možeš doživjeti i vaginalni ali i klitoralni. ima stimulacije klitača prilikom penetracije, a bez da se dira rukom
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 06.05.2008., 10:59   #62
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
not det simpl. jer penetracijom možeš doživjeti i vaginalni ali i klitoralni. ima stimulacije klitača prilikom penetracije, a bez da se dira rukom
1. Muškarac mora bit iznad prosjeka po HR normi 5578 za obdarenost. I onda je veća stimulacija klitorisa.
2. Nemojte mješati stimulaciju klitorisa s pivskim trbuhom i stimulaciju klitorisa penisom.

Hvala.
rockyxxx is offline  
Old 06.05.2008., 11:18   #63
radi se o korijenu penisa i pubičnim kostima
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 06.05.2008., 11:31   #64
Ženski orgazam

"Orgazam je kod žene zamršenije zbivanje jer se udružuju fiziologijske različitosti, psihološki utjecaji, pa i vrijednosni sustavi, koji ponekad sputavaju prirodno uzbuđivanje spolnosti žene. Ukoliko nema prepreka i zatomljivanja orgazma žena ga u pravilu može doživjeti već za dvije minute stimulacije (masturbacijom ili snošajem), a mnoge ga doživljavaju i brže. Rijetke su žene koje orgazam mogu doživjeti samo erotskim maštanjima, ali mnoge uz erotska maštanja udružuju ritmičke pokrete bedara, te stezanjem i opuštanjem mišićja međice masiraju klitoris i tako dolaze do vrhunca. Većina žena može razmjerno lako doživjeti orgazam samo nježnim manuelnim ili oralnim podraživanjem spolovila i osobito klitorisa, bez snošaja s penetracijom, uz to često pridružuju maštanja o erotskim prizorima.

Podražaji kod žena potječu od receptora na ušću vagine i posebno u erektilnim tijelima: klitorisu i gomoljastom tijelu (bulbus vestibuli), što pod malim usnama okružuje predvorje vagine. Potom živčani impulsi kao i kod muškaraca odlaze u središta kralješnične moždine, koja su uzlaznim putevima spojena sa središtima u mozgu, s tim da se orgazmičkim podražajima pridružuju i živčani impulsi nastali podraživanjem dojki, a potiče ih i duboki pritisak na zdjelične organe i živce utrobe. Kod žena je orgazam istovjetan drugoj fazi muškarčeva orgazma (ejakulaciji). Podražaji u jednom trenutku uzbuđenja uzrokuju ritmička stezanja mišića rodnice, mišića u okolici, te u dnu male zdjelice, pa nastaje svjesni doživljaj užitka, odnosno orgazam, koji počinje osjećajem trenutačne malaksalosti, pražnjenja i otvaranja, da bi se odmah nastavio manje ili više siloviti osjećaj užitka. Osim vaginalnih kontrakcija koje su na početku vrlo brze, a zatim se razmak između jedne i druge produljuje, na tijelu žene se pojavljuju i drugi znaci orgazma. Na prsima se može pojaviti rašireno crvenilo, bradavice se ukrućuju, areole postaju vidljivije, klitoris se povlači pod male usne, a nožni prsti ukrućuju se i okreću prema podlozi. Za razliku od muškaraca žena može snagom volje orgazam zatomiti ili prikriti ukoliko želi isključiti spolne odnose iz svog osjećajnog života, ako ga smatra porazom ili rasipanjem snage.

Većina žena orgazam doživljava tek nakon dugotrajnog podraživanja pokretanjem za vrijeme snošaja, a najbolje je da sama otkrije položaj u kojem će najlakše doseći vrhunac. Nekima je ugodnije biti na muškarcu, jer tako se pretežno podražuje klitoris, neke doživljavaju orgazam samo ukoliko im muškarac dodatno podražuje dražicu, a neke žene orgazam postižu isključivo samozadovoljavanjem.
Nažalost oko 10 % žena nije nikada doživjelo orgazam, a preko 40 % ga redovito glumi"
Monica. is offline  
Old 06.05.2008., 11:34   #65
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
šta se tu ima opisivati?Tema je VAGINALNI orgazam..dakle bez stimulacije klitorisa.
Ako si svršila bez da ti je tvoj partner (ili ti sama) stimulirao klit,onda si doživjela vaginalni.Eto ti sva mudrost.
Postoji poprilična razlika između ta dva, ja recimo prvi put nisam bila uopće sigurna kaj je to bilo Osim kaj je bilo vrlo intenzivno
TincH is offline  
Old 06.05.2008., 11:38   #66
Quote:
qwertz987 kaže: Pogledaj post
daklem...- osjecaj gode, ali stvarno jak, prolazi ti kroz citavo tijelo, imas osjecaj,..ne znam,.. ne mogu objasnit...
Otprilike
Ne širi se kružno oko zdjelice, već se penje gore, do tjemena. Meni je tjeme vibriralo, kao gomila trnaca. I da, traje dosta duže.
Meni je dosta drugačiji od klitoralnog, čak ne mogu ni reći da je ko klitoralni, ali jači. Već jedan sasvim novi osjećaj.
TincH is offline  
Old 06.05.2008., 12:38   #67
vaginalni ne mogu kontrolirat, klitoralni da. as simple as that.
vaginalni mi se može desit i u tramvaju bukvalno.ZNAČi bez stimuliranja prstima ili bilo što slično..evo zna mi se i u snu dogoditi vaginalni.....
tadukepa is offline  
Old 06.05.2008., 14:47   #68
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
vaginalni ne mogu kontrolirat, klitoralni da. as simple as that.
.....
također!!!
DINAMITNA_KSS is offline  
Old 06.05.2008., 15:35   #69
Ma to vaginalno i g-točka to je ista stvar!!! Triba se opustit, uživit, bit gori, doc do kraja i prvo polakoooooooooo pa sve brže.... da ga osjetiš negdi doli pri dnu... sve je to u pokretima, triba imat ritma, zato i triba žena bit gori jer muškarci nemaju ritma, oni baš ne kuže te stvari kad ih svaki dodir pali...
mistiquella is offline  
Old 06.05.2008., 18:59   #70
Quote:
mistiquella kaže: Pogledaj post
Ma to vaginalno i g-točka to je ista stvar!!! Triba se opustit, uživit, bit gori, doc do kraja i prvo polakoooooooooo pa sve brže.... da ga osjetiš negdi doli pri dnu... sve je to u pokretima, triba imat ritma, zato i triba žena bit gori jer muškarci nemaju ritma, oni baš ne kuže te stvari kad ih svaki dodir pali...
Ludonja is offline  
Old 06.05.2008., 19:06   #71
Quote:
Ludonja kaže: Pogledaj post


potpisujem!
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 06.05.2008., 19:09   #72
Quote:
mistiquella kaže: Pogledaj post
zato i triba žena bit gori jer muškarci nemaju ritma, oni baš ne kuže te stvari kad ih svaki dodir pali...
opa! netko je očito imalo vrpu lošeg seksa u životu
Aphex is offline  
Old 06.05.2008., 19:17   #73
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
osjecaj.....hm...evo kako moja to opisuje.....

nakon seksa
citiram vrazicu u snijegu "ti jedan seksi.ti si moj veliki zeko....volim te" onda se rasplace malo dok ja palim cigaretu onda pocme "lavaboicu moj maleni kako je bilo dobro secericu moj slatkasni"

onda mi 300 puta u minuti kaze da me voli.....onda se mazi dok ja palim drugu cigaretu "bojlercicu,svinjice,zoharcicu moj, kurcicu moj maleni, medo, zlundrice,ribice, potocicu moj, pedercicu moj"

onda se opet rasplace, ode piskit, obrise se, vrati se pa mi opet jedno 300 puta kaze da me voli i pita me kako cemo nazvat dicu

i nakraju kaze "vagina je dozivjela orgazam, hvala" okrene se na stranu i zaspi

ja palim trecu cigaretu....tepem malo po njoj malo po podu dok ona spava

onda ju prasnem dok spava jos jednom da dozivi orgazam u snu i tako


vrazica u snijegu zajebana ko sam vrag......
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Old 06.05.2008., 19:20   #74
Quote:
anchi:) kaže: Pogledaj post
Eh, da je svakoj ženi takav vrag u krevetu!
Slažen se,bar bi meni triba.Moj muža kaže da on nemože sa menom,da neđem sebi desetoricu da me zadovolje,jer on toliko nije u stanju....Ne pijen alkohol,ne pušin,ne pijen kavu, ne drogiran se,al se zato VOLIN OBOŽAVAN SEXAT, pa moran imat nešto,jel tako?
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Old 06.05.2008., 19:55   #75
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
opa! netko je očito imalo vrpu lošeg seksa u životu
Pa ne mora značit ako muškog sve pali da je loš u seksu, možda se samo duuuugo nije seksa bidan!! Ali za vas muške je važno da je usko, toplo i mokro (što je lako nać) a za nas je važan ritam (a to nije baš tako lako nać!!!)
mistiquella is offline  
Old 06.05.2008., 19:57   #76
Quote:
mistiquella kaže: Pogledaj post
Pa ne mora značit ako muškog sve pali da je loš u seksu, možda se samo duuuugo nije seksa bidan!! Ali za vas muške je važno da je usko, toplo i mokro (što je lako nać) a za nas je važan ritam (a to nije baš tako lako nać!!!)
pogotovo jer su svi plesači pederi
Aphex is offline  
Old 06.05.2008., 20:00   #77
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pogotovo jer su svi plesači pederi
HA ha ha
Ma upravo tako!!!
mistiquella is offline  
Old 06.05.2008., 22:31   #78
ja volim da diram klitoris bas mi je to sexi
malenanana is offline  
Old 07.05.2008., 01:55   #79
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pogotovo jer su svi plesači pederi
ja nisam....
Zujoo is offline  
Old 07.05.2008., 01:56   #80
plesac ili peder?
qwertz987 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger